• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
این برنامه نویسی سزار داره روی 15 هزار تا نوشته 9لینک+بنر داره نشون داده میشه, رنک الکسا از 6 میلیون رسیده به 4 میلیون! 15 هزار بار نمایش فقط 2 میلیون اومده بالا, پی تی دیگه رونق نداره

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان
یه تصویر pattern برا تصویر پس زمینه قالبم دارم که بعد از تبدیل بهpng-24 حجمش تا نزدیک ۵۰۰ کیلو رفته
چطور بعضیا کم حجم میکنن که حجم میاد رو ۲۰ کیلوبایت؟ دقیقا نمونه همون طرح ۲۰ کیلوبایته
یه تصویر سیاه و سفید خیلی کم رنگه که opacity رو گذاشتم رو ۵۰درصد

مشاهده پیوست 1028785
این سایت با الگوریتم خاص خودش، حجم تصاویر رو بدون افت کیفیت یا...، بشدت کاهش میده:
https://tinypng.com/
من خودم اکثرا از همین سایت استفاده میکنم

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مگه بروز بودن چه قدر می تونه بهسایت کمک کنه؟
اینقدری مهم هست که به شخصه هروقت آخرین نسخه هر برنامه ای رو میخوام فقط توی آدرس بار تایپ میکنم soft98.ir و مطمئنم که داره
بعضی وقتها یه نسخه هایی رو میذاره که حتی توی سایت اصلی هم هنوز منتشر نشده :eek:
مثلا یادمه فایرفاکس های قدیمی رو همینطوری منتشر میکرد. نمیدونم از کجا ولی زودتر از سایت مرجعش :D
اون روزی هم که شروع کرد حدودا سال 87 و اینا بود، پی سی دانلود ، آسان دانلود ، میهن دانلود ، وطن دانلود و دانلودها همه شون تو خواب غفلت بودن و اصلا مثل الان بروز نبودن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بعد یه مدت که از انتشار مطالب میگذره..کم کم به دلیل رقابت و فاکتور های دیگه..مطلب میاد پایین تو گوگل.
برای اینکه همیشه مطالبت بالا باشه..باید بروزشون کنی هر چند وقت یه بار..
من بیچاره که دارم اون مطالب پربازدیدی که yjc، نمناک و عصر ایران و سایر لاشخور ها کپی کردن رو پیدا میکنم و بروز و ویرایش میکنم تا دوباره بیان بالا.
پارسال مشکل این بود که مثلا yjc کپی میکرد..بعد پشت سرش اون لاشخورهای دسته دوم کپی کننده باز از yjc مطلبمو کپی میکردن:D منبع هم میزدن باشگاه کپی کاران جوان/ یعنی دزد میاد از یه دزد دیگه میزنه:general106::D:p
عجب داستانی داشتیم ما با اینا.
دیگه الان تو فوتر نوشتم کپی تحت هر شرایطی ممنوع و پیگرد قانونی دارد.. تصمیم دارم یه شرکت ثبت کنم. و از این پس هرکی کپی زد قانونی برخورد کنم. من از همون بچگی همیشه باید میدوییدم دنبال اونایی که حقمو میخورن..نمیدونم چرا دیوار کوتاه تر از من پیدا نمیکنن:general401:

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
بعد یه مدت که از انتشار مطالب میگذره..کم کم به دلیل رقابت و فاکتور های دیگه..مطلب میاد پایین تو گوگل.
من بیچاره که دارم اون مطالب پربازدیدی که yjc، نمناک و عصر ایران و سایر لاشخور ها کپی کردن رو پیدا میکنم و بروز و ویرایش میکنم تا دوباره بیان بالا.
پارسال مشکل این بود که مثلا yjc کپی میکرد..بعد پشت سرش اون لاشخورهای دسته دوم کپی کننده باز از yjc مطلبمو کپی میکردن:D منبع هم میزدن باشگاه کپی کاران جوان/ یعنی دزد میاد از یه دزد دیگه میزنه:general106::D:p
دیگه الان تو فوتر نوشتم کپی تحت هر شرایطی ممنوع و پیگرد قانونی دارد.. تصمیم دارم یه شرکت ثبت کنم. و از این پس هرکی کپی زد قانونی برخورد کنم. من از همون بچگی همیشه باید میدوییدم دنبال اونایی که حقمو میخورن..نمیدونم چرا دیوار کوتاه تر از من پیدا نمیکنن:general401:
شما داخل ایران در این مورد،متاسفانه از لحاظ قانونی هیچ کاری نمیتونی بکنی. ما که شرکت ثبت شده داریم کاری نتونستیم برای این مورد انجام بدیم.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
تا حالا شکایت کردی که به نتیجه هم برسه؟ با اون سایتی که تمام سایت حتی قالب رو هم کپی زده بود چکار کردی؟ همونی که مثل پارک دامین شده بود

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
داخل عکس های وردپرس میخوام یه عکس بجای حذف کامل، حذفش کنم بعد جایگزین براش بزارم یعنی تمام مطالبی که از عکس قبلی استفاده میکردن از عکس جدید استفاده کنن بدون ویرایش هر مطلب

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
تا حالا شکایت کردی که به نتیجه هم برسه؟ با اون سایتی که تمام سایت حتی قالب رو هم کپی زده بود چکار کردی؟ همونی که مثل پارک دامین شده بود
بچه های تاپیک یه کد دادن..اوکی شد..ریدایرکت میشه به سایت خودم
دستشون درد نکنه:general504:

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
بچه های تاپیک یه کد دادن..اوکی شد..ریدایرکت میشه به سایت خودم
دستشون درد نکنه:general504:

اقا امیر فضولی نباشه اگه ایرادی نیست اون کد لطف میکنی بدی شاید خدای نکرده یه روزی به کار ما امد

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
رتبه های الکسا فیک نیست و کاملا واقعیه و با پنل خریدن هم چیزی عوض نمیشه.
باید صبر کنید
من نگفتم کلا فیک هست.میگم رتبه ها کمی اشتباس اونم به دلیل آنالیز نشدن و عدم شمارش همه بازدید کننده ها مخصوصا موبایلی
بارها و بارها گفته شده الکسا کاربران و بازدیدها را از روی افزونه تولبار الکسا که روی مرورگر نصب شده شناسایی و شمارش میکنه.(حالا شاید فرق کرده باشه)
با خرید پنل همونجور که دوست عزیزمون @amir7310 گفت کدی دریافت میکنید و داخل سایت قرار میدین و کامل سایت آنالیز خواهد شد و رتبه اصلی رو دریافت میکنید.ولی اینجوری نه کلا حق و ناحق هست.خیلی از سایت ها دات کام خریدن پنل گرفتن و رتبشون یهو در عرض یک ماه از این رو به اون رو شده:D

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
رتبه های الکسا فیک نیست و کاملا واقعیه و با پنل خریدن هم چیزی عوض نمیشه.
باید صبر کنید
اگر یک سایت پنل بخرد رتبش منفجر می کنه و رشد چشمگیری می کنه.
این خیلی مسخره و بی ارزش است.
چرا؟
چون اگر همه سایت ها پنل بخرن این فرد اول که پنل خریده رتبش همین قدر بالا باقی می مونه؟
جواب خیر است.
چون اون ها رتبشون منفجر می شه و رشد می کنه...
در نتیجه فرد اول رتبه سایتش بر می گرده به جای اولش، یعنی قبل خرید پنل.
چون همه که پنل دارن، مثلا!!! رتبشون واقعی می شه و ایشون حالا تنها فردی نیست که رتبش واقعی شده!!! همه رتبشون واقعی شده!!! و دیگه جایی تو رتبه های بالا نخواهد داشت! پس بر می گرده به جای اولش...

در نتیجه یعنی باید پول بدی تا رتبت رو الکسا ببره بالا...
چون اگر پول ندی خیلی از بازدیدکننده هات و الکسا حساب نمی کنه... باید پول بدی تا حساب کنه...
رنبه دادن فیک یعنی همین.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
داخل عکس های وردپرس میخوام یه عکس بجای حذف کامل، حذفش کنم بعد جایگزین براش بزارم یعنی تمام مطالبی که از عکس قبلی استفاده میکردن از عکس جدید استفاده کنن بدون ویرایش هر مطلب
اسم عکس قبلی رو عینا کپی کن و بعد نام فایل عکس جدید رو به نام عکس قبلی، تغییر بده
بعد عکس قبلی رو حذف کن و در نهایت، عکس جدید رو توی پوشه و مسیر عکس قبلی، آپلود کن
(از ftp حذف و آپلود کنی، بهتره. چون اگر از وردپرس آپلود کنی، ممکنه عکس قبلی برای چند ماه پیش باشه و وقتی عکس جدید رو آپلود میکنی، یه پوشه جدید بسازه )

اگر یک سایت پنل بخرد رتبش منفجر می کنه و رشد چشمگیری می کنه.
این خیلی مسخره و بی ارزش است.
چرا؟
چون اگر همه سایت ها پنل بخرن این فرد اول که پنل خریده رتبش همین قدر بالا باقی می مونه؟
جواب خیر است.
چون اون ها رتبشون منفجر می شه و رشد می کنه...
در نتیجه فرد اول رتبه سایتش بر می گرده به جای اولش، یعنی قبل خرید پنل.
چون همه که پنل دارن، مثلا!!! رتبشون واقعی می شه و ایشون حالا تنها فردی نیست که رتبش واقعی شده!!! همه رتبشون واقعی شده!!! و دیگه جایی تو رتبه های بالا نخواهد داشت! پس بر می گرده به جای اولش...

در نتیجه یعنی باید پول بدی تا رتبت رو الکسا ببره بالا...
چون اگر پول ندی خیلی از بازدیدکننده هات و الکسا حساب نمی کنه... باید پول بدی تا حساب کنه...
رنبه دادن فیک یعنی همین.
الکسا برای پردازش کل سایت های اینترنت و رتبه دهی، به منابع و سرور های زیاد و قدرتمندی نیاز داره و قطعا هزینه سرسام آوری خواهد داشت

در واقع شما به الکسا پول میدید تا منابع پردازشی بیشتری در اختیارتون بزاره و اطلاعات بیشتر و دقیقتری از سایت شما آنالیز کنه
پس طبیعتا شما بر اساس بازدیدتون، رتبه مناسب و منصفانه رو دریافت میکنید. رتبه فیک ای در کار نیست

از طرفی الکسا عمدتا بازدید سایت هارو از طریق تولبارش در مرورگر pc بدست میاره. پس طبیعتا هر کسی تولبار رو نصب نداشته باشه، توسط الکسا شمارش نمیشه و با توجه به وضعیت فعلی ک اکثر بازدیدا از سمت موبایل میاد، شمارش این نوع کاربران از طرف الکسا، غیرممکن هست (مگر اینکه پلن پولی بخرید و کدشو بزارید تو سایت)

Last edited:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
@amir7310
بيا ماهي يه پولي بده به @Business plan هم اشتغال زايي كردي و هم مواظب سايتت باشه نميزاره يه پشه از بغل سايتت رد بشه. هركي هم كه كپي كرد ميره پدر صاحاب بچشو به عزا ميشونه!

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
دوستان یه سایت با رنک 14000هزار الکسا تقریبا روزی 6هزار بازدید می تونه چقدر درامد داشته باشه؟

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
هیچوقت الکسا رو مبنای رقابت قرار ندید چون این سرویس یه سرویس Enterprise و تجاریه.
وقتی میتونی پلان بخری و در ماه میلیون ها بازدید به سایتت بفرسته خب شمایی که نداری بخری چه رقابتی میتونی بکنی؟
حالا اصلا بگذریم از تولبارش.

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
الکسا برای پردازش کل سایت های اینترنت و رتبه دهی، به منابع و سرور های زیاد و قدرتمندی نیاز داره و قطعا هزینه سرسام آوری خواهد داشت

در واقع شما به الکسا پول میدید تا منابع پردازشی بیشتری در اختیارتون بزاره و اطلاعات بیشتر و دقیقتری از سایت شما آنالیز کنه
پس طبیعتا شما بر اساس بازدیدتون، رتبه مناسب و منصفانه رو دریافت میکنید. رتبه فیک ای در کار نیست

از طرفی الکسا عمدتا بازدید سایت هارو از طریق تولبارش در مرورگر pc بدست میاره. پس طبیعتا هر کسی تولبار رو نصب نداشته باشه، توسط الکسا شمارش نمیشه و با توجه به وضعیت فعلی ک اکثر بازدیدا از سمت موبایل میاد، شمارش این نوع کاربران از طرف الکسا، غیرممکن هست (مگر اینکه پلن پولی بخرید و کدشو بزارید تو سایت)
داداش این مورد که سایت کسی رو که بهش پول داده بهتر پردازش می کنه درست. خیلی هم خوب است...
بحث من در مورد رتبه دهی است.
کسی که پول داده رتبه بالاتری می گیره.
ولی در واقع رتبه واقعی این نیست. (من فقط در مورد رتبه صحبت می کنم)
چون در واقعیت این سایت با پولی که داده بالاتر از سایت هایی قرار گرفته که بازدید بیشتری دارند ولی پول ندادند.
یعنی کسی که بازدید کمتری داره ولی پول داده (مثلا 10K IP)، بالاتر از کسی قرار می گیره که بازدید بالاتری داره ولی پول نداده (مثلا 20K IP).
پس به این فرد به واسطه پولی که داده رتبه جعلی بالاتر داده شده.
این رتبه جعلی است اگر همه پول بدن رتبه ایشون دوباره بر می گرده جای اولش..
یعنی در واقعیت بازدید کسی که پول نداده بیشتر است ولی رتبه پایین تر گرفته.
به طور خلاصه این رتبه جعلی از اونجایی ناشی می شه که کسانی که پول دادند و کسانی که پول ندادند در یک رتبه دهی مخلوط قرار دارند... که این واضح است که رتبه دهی غیر منطقی و نادرست است...

مثل این که 10 فرد رو در یک زور آزمایی رتبه بندی کنن.
به فرد A بگن شما چون پول دادی نیروی هر دو دستت حساب می شود.
ولی 9 نفر دیگه چون پول ندادن نیروی یک دستشون فقط حساب می شود!!!
بعد بگن نفر A بالاتر از نفر 9 نفر دیگه شد و نفر اول است!!!
این رتبه واقعی است و جعلی نیست!!!

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان
کسی میدونه چطور میتونم توی فتوشاپ یا ... به صورت سریع واتر مارک بزارم؟
میخام مثه تصویر زیر شه
نرم افزار یا سایت آنلاینی نیست در این باره؟ نمیخام زیاد درگیر شم،‌حدود ۲۰ تا تصویر دارم که باید سریعا واتر مارک بچسبونم

img-12-460x320.jpg

بالا