• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
بعضی ازین موارد به درد آدم میخوره. مثلا هارد هم خودم هم دوستانم سیگیت استفاده کردن ناراضی بودیم.
ولی وسترن همیشه خوب بوده. بالاخره تجربه هم باید استفاده کرد.
با هاست تست نمیشه هاستینگ رو امتحان کرد چون خیلیا رفتارشون قبل و بعد گرفتن پول عوض میشه.
یه هاست میخوام برای چندتا سایت تازه تاسیس (یه مدت vps گرفتم ولی کانفیگ و نگه داریش تخصص زیاد میخواد که من ندارم)
سایت ها نهایتا 500 آیپی دارن تا چند ماه آینده. به نظرت هاست نامحدود وب داده جواب میده؟

یه سر بزن webhostingtalk.ir خیلیا هاست تست میدن.
هاست رایگان سی پنل هم یه سایت خارجی میده 1 گیگ 1 ساله (یه مدت تستش کردم مشکلی نداشته)
https://fecony.eu/web-hosting.php
واقعا سی پنل هست مثل سایتای دیگه فقط تم سی پنل نزاشته.
والا به شخصه حاظرم دو یا بعضا سه برابر هزینه ی هاست بدم ولی یه جای مطمئن رو انتخاب کنم و طی چندین سال جایی بهتر از نت افراز رو پیدا نکردم ( نیازهایی که دارم رو تامین میکنه و فراتر از اون هم انتظاری ازش ندارم البته ) و قطعا تا زمانی که مشکل خیلی حادی ازش نبینم هم از همون استفاده میکنم.
( هاست دی ال دیگه خیلی قیمت هاش بالاست )

هارد هم وسترن به نظرم بهتره - بر اساس تجربه ی دوستان و اطرافیان میگم البته

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
مثلا پژو 206 داشته، مثه گاو چموش باهاش رونده، به هیچ دست انداز و چاله ای هم نه نگفته، حالا ماشینش سرسیلندر سوزونده، بعد اومده میگه 206 خیلی بده اصلا نخرید :general210:

قدیما ماشینو مینداختن تو چاله..جلوبندیش خراب میشد:D:D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یه سر بزن webhostingtalk.ir خیلیا هاست تست میدن.
هاست رایگان سی پنل هم یه سایت خارجی میده 1 گیگ 1 ساله (یه مدت تستش کردم مشکلی نداشته)
https://fecony.eu/web-hosting.php
واقعا سی پنل هست مثل سایتای دیگه فقط تم سی پنل نزاشته.

از وب هاستینگ تاک نخری که پشیمون میشی..
طرف اگه هاستش هم خوب باشه یهو میبنی فردا میذاره میره

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
این ایمیل اسپمه یا واقعا خیر و صلاح منو میخواد این حاج خانوم اجنبی؟:D

کد:
Hello there ,

I’m sorry I don’t speak Persian, but I think I can help your users.

I was using the IP address tool you mentioned on your page here: tarfandha.net/پیدا-کردن-مشخصات-ip/

While it does the job overall, I found another tool to be a far better alternative (and it’s actually in Persian). I thought other users might also appreciate it if you update your page.

I guess I’m not the only one who prefer a simple and ad free IP lookup tool  : )

https://www.vpnmentor.com/tools/ipinfo/

In hope I helped back,

Meredith

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
206 چینیه دیگه :general404: سریع همه جاش خراب میشه، نخریا :general210: (البته تو که دیگه ازت گذشته :D)
سیستم برقش خیلی روی مخه
اکومکس هست اسمش،، فرانسوی ها مالتی پلکس بود.. بعضی وقت ها هنگ میکنه باید خاموش کنی ماشینو 2-3 دقیقه بعد روشن کنی:oops:
یهو میبنی شیشه بالا بر ها از کار میوفته /یا قفل مرکزی در از کار میوفته/ یا چراغ عباس ABS و آچار یهو روشن میشه
ولی عوض امنیت دارم..هنوز ایربگ هنگ نکرده تو صورتم باز بشه:D

206 های 92 به بعد توسط متخصصین توانمند ایرانی + دوزتان چینی بومی سازی شده:D شرکت پژو هم این وسط ...:general505:

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
پس چرا ip ایران رو بسته؟:D
پروفایل رو عوض کردی پاهات نسوزه ؟
به نظر من که باور نکن یارو مرده داشته تو ماشین 206 وب مه مه میداده یهو آب بخاری ماشین میاد میسوزه

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
پروفایل رو عوض کردی پاهات نسوزه ؟
به نظر من که باور نکن یارو مرده داشته تو ماشین 206 وب مه مه میداده یهو آب بخاری ماشین میاد میسوزه
206 پوششه ندیدی به چیزشم نبود این ماه بنزو تحویل میگیره

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
کسی امروز با پارس پک مشکلی نداشته؟ از ساعت 2 تا الان همش قطعی داره!
نه مشکلی نبوده
تعداد سروراش زیاده
بعضا ممکنه برای بعضی سرور ها، مشکلات کوچیک پیش بیاد. البته در 99 درصد موارد، پیشتیبانی سریع متوجه مشکل میشه و رفع میکنه. ولی بهتره هر وقت مشکل مشاهده کردی، سریع تیکت بزنی تا خبردار بشن و رسیدگی کنن. معمولا هر مشکلی پیش میاد، کمتر از 10 دقیقه حل میکنند

سیستم برقش خیلی روی مخه
اکومکس هست اسمش،، فرانسوی ها مالتی پلکس بود.. بعضی وقت ها هنگ میکنه باید خاموش کنی ماشینو 2-3 دقیقه بعد روشن کنی:oops:
یهو میبنی شیشه بالا بر ها از کار میوفته /یا قفل مرکزی در از کار میوفته/ یا چراغ عباس ABS و آچار یهو روشن میشه
ولی عوض امنیت دارم..هنوز ایربگ هنگ نکرده تو صورتم باز بشه:D

206 های 92 به بعد توسط متخصصین توانمند ایرانی + دوزتان چینی بومی سازی شده:D شرکت پژو هم این وسط ...:general505:
عجیبه. من تابحال یدونه ازین مشکلات هم نداشتم (فکر کنم واسه من سیستم مالتی پلکس ایرانی هست)
ظاهرا از دو سال اخیر، سیستم "مالتی پلکس ایرانی" نصب میکنن :general408::general609:
البته شاید سیستم برقی تو تیپ های مختلف فرق داره:general712:
ولی در کل 206 های سال 92 به اینور، مفت نمی ارزه. حتی مدل های 95 و 96 که یمقدار بهتر شدند

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
باور نکن یارو مرده داشته تو ماشین 206 وب مه مه میداده یهو آب بخاری ماشین میاد میسوزه
احتمالا یه آب داغی دیگه در هنگام وب مح مح ریخته روی پاهاش:D
-----
@Business plan زندگیو واسه خودت زهر کردی:general602: بیا دلمون واست تنگ شده :general505:بخدا چشم روی هم بذاری تموم میشه این 2 سال.. از من میشنوی یکی از فامیلاتونو بگیر. حداقل توی شهر خودت میوفتی و کسری میگیری :general307:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
عجیبه. من تابحال یدونه ازین مشکلات هم نداشتم (فکر کنم واسه من سیستم مالتی پلکس ایرانی هست)
ظاهرا از دو سال اخیر، سیستم "مالتی پلکس ایرانی" نصب میکنن :general408::general609:
البته شاید سیستم برقی تو تیپ های مختلف فرق داره:general712:
ولی در کل 206 های سال 92 به اینور، مفت نمی ارزه. حتی مدل های 95 و 96 که یمقدار بهتر شدند
مالتی پلکس ایرانی نداره.همشون اکومکس هست منم آبان 95 هس دیگه. فقط این مدل 96 هارو دارن گیربکس اصلاح شده خود 206 میزنن.. شانس ما گیرباکس 405 سوار کردن دنده ها همخوانی نداره. موتور ضعیف با دنده های سبک :/

به مرور که کار کنه خودشو نشون میده.. البته من نرم افزار ecu هم آپدیت کردم مصرف سوخت اومد پایین تر و شتاب بهتر شد. کلا 4-5 بار اینجوری شد که هنگ کرد.

@Ehsan_king99 داداش واسه شوما این مشکلاتو نداره؟:D:general509::general509:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
مالتی پلکس ایرانی نداره.همشون اکومکس هست منم آبان 95 هس دیگه. فقط این مدل 96 هارو دارن گیربکس اصلاح شده خود 206 میزنن.. شانس ما گیرباکس 405 سوار کردن دنده ها همخوانی نداره. موتور ضعیف با دنده های سبک :/

به مرور که کار کنه خودشو نشون میده.. البته من نرم افزار ecu هم آپدیت کردم مصرف سوخت اومد پایین تر و شتاب بهتر شد. کلا 4-5 بار اینجوری شد که هنگ کرد.

چرا اتفاقا مالتی پلکس ایرانیزه هست. موقع دزدگیر بستن توی خود نمایندگی، اون طرف مهندس اینو گفت. بعد از اون هم موقع بستن پاور ویندوز یه مهندس برق ماشین بررسی کرد و گفت مالتی پلکسه.
واسه منم گیربکس اش 405 هست. فک کنم اسمش AL4 یا BE4 بود. خیلی گیربکس مزخرفی هست.
موقع دنده عوض کردن، صدای آبمیوه گیری میده o_O دنده 1 هم در 99 درصد موارد، اصلا جا نمیره:general602:

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
چرا اتفاقا مالتی پلکس ایرانیزه هست. موقع دزدگیر بستن توی خود نمایندگی، اون طرف مهندس اینو گفت. بعد از اون هم موقع بستن پاور ویندوز یه مهندس برق ماشین بررسی کرد و گفت مالتی پلکسه.
واسه منم گیربکس اش 405 هست. فک کنم اسمش AL4 بود. خیلی گیربکس مزخرفی هست.
موقع دنده عوض کردن، صدای آبمیوه گیری میده o_O دنده 1 هم در 99 درصد موارد، اصلا جا نمیره:general602:

واسه منو گفتن اکومکسه.
AL4 گیربکس اتوماتیک هست..یه اسم دیگه هست بهش میگن. be4 هم نیست حتی..be4 فابریک 206 فرانسوی بوده..ولی واسه ما be3 هست.

واسه من موقع دنده عوض کردن خیلی اذیت میکرد..دنده ها سفت و بد جا میرفت.. واسه منم دنده 1ش یکم بد جا میره
ولی یکی از دوستام که مدل 92 داشت گفت واسکازین عوض کنی بهتر میشه.
منم واسکازین اتومات از این لیتری 20 هزار تومنی ها ریختم. الان دنده ها خیلی روان جا میره ..صدا هم نمیده..فقط دنده یک یکم اذیت میکنه:general505:
نمایدنگی برده بودم دفعه اول، زدن خار های نگه دارنده هواکش و پیچشو هرز کردن:general602::general602:یکی دیگه از پیچ هارو نبسته بودن:general509:

تعویض روغنیه فامیلمونه میگف بابا 50 هزار عوض میکنن..ماشین تو همش 15000 تا کار کرده.حیفه واسکازینش:Dگفتم حرف نزن عوض کن:Dمیگف شتاب ماشینت گرفته میشه..دنده ها بدتر میشه:general211:گفتم عوض کن:general509:پیچ زیر رو باز کرده بود میگف بابا این واسکازینت نو هست هنوز:general505:گفتم حالا ک باز کردی :D آخرش دنده هارو چک کرد..بهش گفتم دیدی روان شد؟:general609:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

نه تاحالا هیچ مشکلی نداشتم والا:general406: میخوام بزنم تو کار اسپمر شابد مثه اون دوستت ماهم ماشین خارجی سوار شدیم:general703::D

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
گفتگو وبمستراس یا ماشین بازا ؟ :D

دوستان سایت موزیک ، با چه برنامه ای تگ تصویری میندازید روی فایل های صوتی ؟
مشکل تداخل تصاویر دارم
مثلا برای دو تا فایل ، دو تا تگ جداگانه میزنم ، اما داخل گوشی فقط یکیو نیشانه من میده...یعنی هر فایل یک عکس!

بالا