• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
تا چشم هم بزنی میبینی عصا به دستیو زندگی نکردی پس از تک تک لحظه هاش لذت ببر چون خیلی کوتاه تر از اونیه که حتی فکرشم کنی :)
صحیح کاری به نوع خرج کردنت ندارم . بیا اینجا باز کن چطوری در میاری :general106: (قول میدم ایرانیون دو روزه زیرابتو بزنن)

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سلام
من بیدارم. دلتون بسوزه :p
نه این مال اینجا نبود :general509:
دوستان این وبمانی به چه دردی میخوره ؟:general709:
درود بر افتکیان
--------
وب مانی یک سیستم پرداخت الکترونیک مثل پی پال هست. البته وبمانی روسی هست (دوست مصطفی)
به عنوان مثال من وبمستر که بودم. با شرکت خارجی همکاری میکردم. درآمد دلاریم را واریز میکرد به حساب وب مانیم و منم چنج میکردم ریال:general509:.
خوبیش اینه که دوست مصطفی هست و تحریم نیست اما بازم باید احتیاط کرد:D
-------
اگه سایت های خدماتی مثل هاستینگ ها و فروشگاه ها و الکساو ... هم از وب مانی پشتیبانی کنن. میتونی هزینه خدمات را با وب مانی پرداخت کنی . که خودت میدونی کسی روسی رو قبول نداره:D:p

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
درود بر افتکیان
--------
وب مانی یک سیستم پرداخت الکترونیک مثل پی پال هست. البته وبمانی روسی هست (دوست مصطفی)
به عنوان مثال من وبمستر که بودم. با شرکت خارجی همکاری میکردم. درآمد دلاریم را واریز میکرد به حساب وب مانیم و منم چنج میکردم ریال:general509:.
-------
اگه سایت های خدماتی مثل هاستینگ ها و فروشگاه ها و الکساو ... هم از وب مانی پشتیبانی کنن. میتونی هزینه خدمات را با وب مانی پرداخت کنی . که خودت میدونی کسی روسی رو قبول نداره:D:p

درود بر امیرخان

یک دنیا ممنون از جوابتون:general504:

اما یک نکته هنوز برای من مجهول مونده. پول هایی که توش جابجا میشه، با مخارج معمولی سایت و سرور و اینا نمیخونه. من خیلی قدیما(دوران ماقبل تاریخ:D) توش حساب باز کردم و برای پولشویی استفاده اش میکردم. اون موقع خیلی راحت میشد از داخل اکانت Top-up کرد. خریدارش هم کسانی بودن که از سایت علی اکسپرس خرید میکردن. الان که تب خرید از سایت های چینی فروکش کرده، نمیدونم مردم وبمانی رو برای چی میخرند ؟:D من به واسطه یکی از دوستان متوجه شدم که مشتری خوبی داره و میشه مبالغ خوبی باهاش جابجا کرد. اما خجالت میکشم از این دوستم بپرسم که به کی داره می فروشه و فروشش بابت چیه:general503:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بدتره .
1. با قیمت دلار نمیصرفه (هاستینگ های ایرانی چون یجا میخرن ارزونتر در میاد)
2.شرکت های مهمو اسم و رسم دار ایرانی رو حتی جواب تیکتشو نمیدن !
3.اگه شرکت معتبری هم باشه سایت های داری مشکل کپی رایت هستن به در بسته میخورن .
4.پرداختش دردسره چون شرکت های خوب بازم پول های الکترونیک قبول نمیکنن .
5.زبانت باید خوب باشه مشکلی پیش اومد سریع گوگل ترنسلیتو باز نکنی .
6.خیلیا دیدم رو هاستینگ خارجی اطلاعاتشون پاک شده یهو وقطع همکاری کرده هاستینگ ، ایرانی که باشی بهونه زیاده براشون.

و خیلی چیزای دیگه اگه منظورتم اینه که سرور بگیرم که بازم قیمت و لاینسس و راهندازی و نگهداریش خیلی بدتره .
والا سعید جون من خیلی وخته تقریبا از 2007 مثلا از iweb دارم حتی برای پشتیبانی خانوم صبوری تلفنی هم جواب میده ایرانی هستش
یا خیلی جاهای دیگه یه زمون که از هتزنر هم میگرفتم مشکلی نداشتن البته اینم بگم همه خریها از شهروند آلمانی بود ( خاله یکی از دوستام )
در مورد قیمت که من حاظرم چند دلار بیشتر بدم ولی با هاستنگای ایرانی جماعت سرو کله نزنم و دستم تو هر کاری باز باشه
تنها هاست ایرانی که مشکلی باهاش نداشتم نت افراز بود بقیه آشغال مثل سرور پارس که بدترین خاطراتو باهاشون دارم
یکی دیگه بود گفتم سورس گاردیان نصب کنید از تو تیکت نتونستم بهشون بفهمونم زنگ زدن پشت تل یارو میگه ما چون با خیلی از نرم افزارها کار کردیم حظور زهن نداریم اگر میشه مراحل نصبشو بگین نصب کنیم !! آخر دیدیم نصبه فقط غیر فعال بود :|
یکی بود خیلی هم معروفه تیکت رو بعد از تعطیلات جواب داده ببخشید مسافرت بودیم تیکت شمارو ندیدیم :| میفهمی میگه ندیدیم :|
و ....
همه اینا نمیرزه چند دلار بیشتر بدی ؟ :|

صحیح کاری به نوع خرج کردنت ندارم . بیا اینجا باز کن چطوری در میاری :general106: (قول میدم ایرانیون دو روزه زیرابتو بزنن)

من دیگه خیلی وخته ( مخصوصا بعد عمل چشمام ) از نت کشیدم کنار چون نمیرزه صبح تا شب وخت بزار تهش لنگ چند تومن سر ماه باش تازه نه تفریحی داری نه گردشی از اونور سلامتیت به خطر میفته و ...
الآن درآمدم چون با اونوریا کار میکنم به دلاره و مستقیم میارم دلارو میدم به مشتری درسته جدیدا یه کم دردسر شده مخصوصا غیر قانونی اعلام کردن خرید و فروش دلارو ولی بازم میرزه

بدترین چیز دنیا میدونی چیه ؟
اینه که مشتری خودت بره زیر آب خودتو بزنه :)

ببین :

13.jpg

خود دولت دلارو 57 نمیده من انقد ارزون میدم مثلا میای هم خودت یه کاری کنی هم یه خوبی در حق بقیه

حالا اینو ببین :

12.jpg

یعنی آدم انقد نامرد ؟ انقد پست ؟
خو آخه واس چی میری میفروشی که هم خودت ضرر کنی هم ملت :|

واس همینه آدم پشت دستشو داغ میکنه واس ایرانی جماعت هیچکاری نکنه :|

بعد از پلیس فتا که رفتم بانک مرکزی گفت باید صرافی نمیدونم قانونی زیر نظر بانک مرکزی و از این چرتو پرتا باشی
تهش رسید به اینکه شیرینی مارو بده بقیه چیزا حله :)

بعد تو یه تاپیک دیگه اینجا :

https://forum.persiantools.com/thre...خلی-را-می-پسندید؟.910604/page-4#post-12457767

میگی ایرانیا فلانن طرف ساندیس خور پاچه خوار ناراحت میشه :)

اینجا ایران است دیگر ...

درود بر افتکیان
--------
-------

چع عجب :|
البته فک کنم یادت رفت به پراید سوارا فحش بدی :|

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
سلام
من بیدارم. دلتون بسوزه :p
نه این مال اینجا نبود :general509:
دوستان این وبمانی به چه دردی میخوره ؟:general709:
وقتی شب من خوابم تو بیا اسپم بده
درود بر امیرخان

یک دنیا ممنون از جوابتون:general504:

اما یک نکته هنوز برای من مجهول مونده. پول هایی که توش جابجا میشه، با مخارج معمولی سایت و سرور و اینا نمیخونه. من خیلی قدیما(دوران ماقبل تاریخ:D) توش حساب باز کردم و برای پولشویی استفاده اش میکردم. اون موقع خیلی راحت میشد از داخل اکانت Top-up کرد. خریدارش هم کسانی بودن که از سایت علی اکسپرس خرید میکردن. الان که تب خرید از سایت های چینی فروکش کرده، نمیدونم مردم وبمانی رو برای چی میخرند ؟:D من به واسطه یکی از دوستان متوجه شدم که مشتری خوبی داره و میشه مبالغ خوبی باهاش جابجا کرد. اما خجالت میکشم از این دوستم بپرسم که به کی داره می فروشه و فروشش بابت چیه:general503:
چی میخوای بخری؟!
بیا خودم برات بخرم
https://forum.persiantools.com/threads/خرید-از-آمازون،-ebay-،aliexpress،-فروشگاه-های-خارجی.908404/

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
وقتی شب من خوابم تو بیا اسپم بده
باجه عجقم:general704::general504:
اینا رو از تلگرام یاد گرفتم:p:D
میخوام بفروشم:general509:. شما از کی دلار/یورو میخری ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
باجه عجقم:general704::general504:
اینا رو از تلگرام یاد گرفتم:p:D

میخوام بفروشم:general509:. شما از کی دلار/یورو میخری ؟
اگه واقعا میخوای بفروشی یه حساب فروشندگی داخل آمازون برات باز میکنم

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
والا سعید جون من خیلی وخته تقریبا از 2007 مثلا از iweb دارم حتی برای پشتیبانی خانوم صبوری تلفنی هم جواب میده ایرانی هستش
یا خیلی جاهای دیگه یه زمون که از هتزنر هم میگرفتم مشکلی نداشتن البته اینم بگم همه خریها از شهروند آلمانی بود ( خاله یکی از دوستام )
در مورد قیمت که من حاظرم چند دلار بیشتر بدم ولی با هاستنگای ایرانی جماعت سرو کله نزنم و دستم تو هر کاری باز باشه
تنها هاست ایرانی که مشکلی باهاش نداشتم نت افراز بود بقیه آشغال مثل سرور پارس که بدترین خاطراتو باهاشون دارم
یکی دیگه بود گفتم سورس گاردیان نصب کنید از تو تیکت نتونستم بهشون بفهمونم زنگ زدن پشت تل یارو میگه ما چون با خیلی از نرم افزارها کار کردیم حظور زهن نداریم اگر میشه مراحل نصبشو بگین نصب کنیم !! آخر دیدیم نصبه فقط غیر فعال بود :|
یکی بود خیلی هم معروفه تیکت رو بعد از تعطیلات جواب داده ببخشید مسافرت بودیم تیکت شمارو ندیدیم :| میفهمی میگه ندیدیم :|
و ....

من دیگه خیلی وخته ( مخصوصا بعد عمل چشمام ) از نت کشیدم کنار چون نمیرزه صبح تا شب وخت بزار تهش لنگ چند تومن سر ماه باش تازه نه تفریحی داری نه گردشی از اونور سلامتیت به خطر میفته و ...
الآن درآمدم چون با اونوریا کار میکنم به دلاره و مستقیم میارم دلارو میدم به مشتری درسته جدیدا یه کم دردسر شده مخصوصا غیر قانونی اعلام کردن خرید و فروش دلارو ولی بازم میرزه

ببین :

مشاهده پیوست 1070019

خود دولت دلارو 57 نمیده من انقد ارزون میدم مثلا میای هم خودت یه کاری کنی هم یه خوبی در حق بقیه

حالا اینو ببین :

مشاهده پیوست 1070020

بعد از پلیس فتا که رفتم بانک مرکزی گفت باید صرافی نمیدونم قانونی زیر نظر بانک مرکزی و از این چرتو پرتا باشی

https://forum.persiantools.com/threads/کدامیک-از-پیام-رسان-های-داخلی-را-می-پسندید؟.910604/page-4#post-12457767

اینجا ایران است دیگر ...

جل الخالق. ندیده بودم برای پرداخت اینترنتی به کسی گیر بدن :general509:. اینا رسما خل شدن

پ.ن: 57 یعنی چند ؟ 5700 یا 6257 ؟:D

پ.ن2: از کسی که مداحی اون معتاد مفنگی هفت تیرکش رو توی امضاش میذاره، چه انتظاری داری:D

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
جل الخالق. ندیده بودم برای پرداخت اینترنتی به کسی گیر بدن :general509:. اینا رسما خل شدن

پ.ن2: از کسی که مداحی اون معتاد مفنگی هفت تیرکش رو توی امضاش میذاره، چه انتظاری داری:D

دیگه وختی به موی دختر 9 ساله گیر میدن به راه رفتن گیر میدن به سیگار گیر میدن به قلیون گیر میدن به مو گیر میدن به ماشین گیر میدن به ....
انتظار داری به این ندن ؟
البته من که هدفشونو میدونم دارن به من لطف میکنن که برم بهشت :)

تقریبا 6 روز پیش بود تو کارگز پارک لاله یه دختر و پسر سگ داشتن یه ریشوی حروم زاده گیر داد بهشون زنشم کنارش بود محجبه
که سگ در اسلام نجسه و فلان
دختره داشت گریه میکرد دم پسره گرم با اینکه دوس دخترش بود عصبی شد تیزیو کرد تو کلیه طرف
حتی مامورای باتوم به دست که تو پارک بودن به پسره گفتن فرار کن ما کاریت نداریم میگیم نبودیم تو صحنه

این مملکت دیگه درست بشو نیست جمع کنین در برین از این خرابشده :)

:D

هر 10 دلار 57 هزار
یعنی هر دلار 5700 تومن
حالا اگه مشتری همیشگی باشه تا 5500 هم میدم حال کنه

ببخشید ولی این بی ...... رو باید خشک خشک ...... :)

lovefire2114

Registered User
لایک‌ها
46
براتون پیام خصوصی فرستادم

7 ساله ازش هاست میگیرم از این نت افراز و.. هم بهتره
مشخصات پلن هاش دقیق مشخصه ، میدونی چی داری میگیری
ssl رایگان ، cpanel کامل، بکاپ 7 روز گذشته و...
کلا پیشنهاد من اول هاست دی ال و بعد اینجاست

هرکسی خواست اطلاع بده لینک خصوصی میفرستم
دقیقا هاست دی ال بهترین هست

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
و ....

ببین :

مشاهده پیوست 1070019

حالا اینو ببین :

مشاهده پیوست 1070020

https://forum.persiantools.com/threads/کدامیک-از-پیام-رسان-های-داخلی-را-می-پسندید؟.910604/page-4#post-12457767

اینجا ایران است دیگر ...

میگم الان وضعیف این سایت های تبدیل ارز و اینا چطور شده اخه یعنی الان میگن بیت کوین هم نخرید پول الکترونیک ملی داریم میارم؟o_O

برای اون وریا برنامه نویسی میکنی؟

Last edited:

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
پردازنده i7 واسه دسکتاپه.از همین سرور های بدردنخور هتزنر هست که کامپیوتر دسکتاپ رو بعنوان سرور میکنه تو پاچه ملت
رو همین سرور ها بزور بشه 50 تا سایت بدون بازدید میزبانی کرد :D
در کل اگر دنبال میزبان خوب و با کیفیت هستی، باید پول بیشتر خرج کنی.
دیگه خودت در جریان وضعیت ارز هستی. بنابراین الان همه سرویس ها حتی از قبل هم گرون شدن. هیچ ارزونی بی دلیل نیست
دقیقا
cpu های دسکتاپ اصلا بدرد میزبانی وب نمیخوره, بیشتر بدرد کارهایی میخورند که cpu بالایی می طلبه , مثل اینکود کردن و بک آپ گیری و اینجور کارهایی که تعداد پروسسهاش کم هست ولی میزان مصرف cpu بالایی دارند

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
میگم الان وضعیف این سایت های تبدیل ارز و اینا چطور شده اخه یعنی الان میگن بیت کویین هم نخرید پول الکترونیک ملی داریم میارم؟o_O

والا خبری از اونا نداریم با اینکه مثلا بانک مرکزی ممنوع کرده ولی همه مث قبل دارن کار میکنن صرافی های تهران که بستن ولی کافیه قیمت بالا بگی تا 500 هزار دلار هم بهت میدن
بانک مرکزی با این کارش بیشتر سود رو به جیب اینا فرستاد
کلا از قوانین ایران خوشم میاد مثل دینش میمونه که پول داشته باش خود خدارم واست میخرن :)
قوانین ایران مث قوانین تویله میمونه هرکی زورش بیشتر ....

برای اون وریا برنامه نویسی میکنی؟
بیشتر کارای کانفیگ و .... که خیلی خوب پول میدن تا ساعتی 200 دلار حتی بوده 500 دلار

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
پس خودت تو کار سرور و اینایی که

آره هرچی راحت باشه هستم

من یه کم زیادی راحت طلبم :دی

یعنی اگه یه چند ده میلیاردی داشتم فقد میخوردم و میخوابیدم و آفتاب میگرفتم

شدیدا از کار کردن بدم میاد :|

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,311
سایت های دانلود انیمه شامل فیلتر میشن؟
بهمن ماه سال ۹۵ سایت من را فیلتر کردند.حالا خوبه حواسم بود و میدونستم کدوم انیمه ها مورد دارند و نباید گذاشت.عصبانی شدم و۸۰۰ گیگ انیمه ای که انکود کرده بودم را پاک کردم.حساب کنید چند تا اپیزود ۸۰ تا ۱۰۰ مگی می شد و چه زحمتی واسش کشیده بودم.

بالا