• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
اگر منظورتون اینه که عکسشو توو پروفایلش در گوشیم سیو کردم باید بگم اینطور نیست. اصلا من بار اول بوده که بهشون زنگ میزدم.
نه من خودمم قبلا لومیا داشتم واسه مخاطبام عکس گذاشتم تو اکانت لایو موند الان رو هر گوشی اکانتمو برنم مخاطبام با عکسشون میاد شاید گفتم شاید همچین کاری کردی قبلا

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دامنه دات کام
30 تومن از دیروز تا امروز گرون شد :|

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
دو ساعتی میشه هم سایت جوان سرور و هم سایت هایی که میزبانی شان می کند، از دسترس خارج شده. به تماس های تلفنی هم جواب نمیدن. کسی هاست از این شرکت گرفته و شماره موبایلی چیزی از مدیرانش دارید؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
#کمپین تولد #پلاک

در جشن تولد پلاک همه شما برنده هستید. فقط کافیه یک تکه از کیک را انتخاب کنید تا اولین جایزه‌تان از بین کلی کد تخفیف مهیج، برای شما پیامک شود. ولی این آخر داستان نیست. به ازای هر دوستی که به جشن ما دعوت کنید، یک شانس دیگه دارید تا باز هم برنده شوید، شاید پشت تکه‌ای که انتخاب کردید، پلاک طلا یا دیگر جوایز ما باشد، اما برای آن دسته از دوستانی که دلشان می‌خواهد تا آخرین روزهای تابستان را در جزیره کیش بگذرانند، پیشنهاد می‌کنیم تا با دعوت 3 نفر از دوستانشان وارد قرعه کشی سفر هیجان انگیز پلاک شوند.

تور گردشگری کیش با یک نفر همراه
5 عدد پلاک طلا
ده ها لوازم آشپزخانه
ده ها لوازم الکترونیکی
کدهای تخفیف اسنپ، فیلیمو، اسنپ فود، اسنپ مارکت، بیمیتو، نت برگ، سیب اپ، دیجی استایل، سینماتیکت

https://www.pelak.com/landing/birthday/?referral=2539

کانال کدهای تخفیف | @takhfif_100

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
#کمپین تولد #پلاک

در جشن تولد پلاک همه شما برنده هستید. فقط کافیه یک تکه از کیک را انتخاب کنید تا اولین جایزه‌تان از بین کلی کد تخفیف مهیج، برای شما پیامک شود. ولی این آخر داستان نیست. به ازای هر دوستی که به جشن ما دعوت کنید، یک شانس دیگه دارید تا باز هم برنده شوید، شاید پشت تکه‌ای که انتخاب کردید، پلاک طلا یا دیگر جوایز ما باشد، اما برای آن دسته از دوستانی که دلشان می‌خواهد تا آخرین روزهای تابستان را در جزیره کیش بگذرانند، پیشنهاد می‌کنیم تا با دعوت 3 نفر از دوستانشان وارد قرعه کشی سفر هیجان انگیز پلاک شوند.

تور گردشگری کیش با یک نفر همراه
5 عدد پلاک طلا
ده ها لوازم آشپزخانه
ده ها لوازم الکترونیکی
کدهای تخفیف اسنپ، فیلیمو، اسنپ فود، اسنپ مارکت، بیمیتو، نت برگ، سیب اپ، دیجی استایل، سینماتیکت

https://www.pelak.com/landing/birthday/?referral=2539

کانال کدهای تخفیف | @takhfif_100

توضیحات بیشتر

Sent from my iPhone using Tapatalk

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
کسی اینجا Fortnite بازی می کنه؟ نیاز به راهنمایی دارم :confused:

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستان از کجای قالب می تونم به این ادرس دسترسی پیدا کنم : http://0.gravatar.com/avatar/?s=160&d=mm&r=g
برای حل مشکل Leverage browser caching لازم می باشد جون ارور کش میده این هی
مربوط به اواتار کاربران هست که تو بخش کامنت احتمالا استفاده شده . و شما نمیتونی کاری در موردش بکنی میتونی اگ بخوای واتار کاربران رو تصویر ثابت قرار بدی.

bet1396

Registered User
لایک‌ها
8
مربوط به اواتار کاربران هست که تو بخش کامنت احتمالا استفاده شده . و شما نمیتونی کاری در موردش بکنی میتونی اگ بخوای واتار کاربران رو تصویر ثابت قرار بدی.
خب نمیشه کلا برش داشت؟

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
نه من خودمم قبلا لومیا داشتم واسه مخاطبام عکس گذاشتم تو اکانت لایو موند الان رو هر گوشی اکانتمو برنم مخاطبام با عکسشون میاد شاید گفتم شاید همچین کاری کردی قبلا
نه برادر عکسی ازش نداشتم که بخوام ذخیره کنم.

جالا از دوستان اگه کسی میدونه اطلاع بده

jamal3702

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
من چند تا سایت انگلیسی دارم می خوام منتقل کنم روی یک سرور از هلند دوستان بهترین شرکت ایرانی با بهترین کیفیت و خدمات که سرور از هلند ارائه می کنه کدوم شرکته؟ من تجربه کار با شرکت های ایرانی ندارم لطفا" راهنمایی کنید

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
من چند تا سایت انگلیسی دارم می خوام منتقل کنم روی یک سرور از هلند دوستان بهترین شرکت ایرانی با بهترین کیفیت و خدمات که سرور از هلند ارائه می کنه کدوم شرکته؟ من تجربه کار با شرکت های ایرانی ندارم لطفا" راهنمایی کنید
یک هاستینگ هست که سرویس از هلند (لیزوب) ارائه میده ولی خیلی بی کیفیت و افتضاح شده. همون بهتر اسمشو نگم
کاربران ازش ناراضی هستن

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
دوستان حواستون رو جمع کنید و حتما یک بک آپ بصورت دستی در یک سرور دیگر مثل گوگل درایو یا مگا برای مبادا داشته باشید.
ممکن هست با این شرایط دلار هاستینگ هایی (حتی معتبر) ورشکسته بشن و بدون اطلاع جمع کنن و دیگه دستتون به جایی بند نباشه...

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان حواستون رو جمع کنید و حتما یک بک آپ بصورت دستی در یک سرور دیگر مثل گوگل درایو یا مگا برای مبادا داشته باشید.
ممکن هست با این شرایط دلار هاستینگ هایی (حتی معتبر) ورشکسته بشن و بدون اطلاع جمع کنن و دیگه دستتون به جایی بند نباشه...
من بک آپ هارو دانلود میکنم:)
دیجی کالا داره تعدیل نیرو میکنه:general509:
هاستینگ ها خیلی گرون کردن:general509::general509:

بالا