• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
شاید فرمت مخصوص خودش سیو میکنه
یه برنامه نوت پد نیاز دارم که فایل txt یا snb تحویل بده، سراغ نداری؟ سرچ کردم نهایتش بکاپ دارن با فرمت مسخره، فایل تکس تحویل نمیدن!!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
یه برنامه نوت پد نیاز دارم که فایل txt یا snb تحویل بده، سراغ نداری؟ سرچ کردم نهایتش بکاپ دارن با فرمت مسخره، فایل تکس تحویل نمیدن!!
خب چرا دستی فایل تکست نمیسازی و با یه برنامه تکتس ادیتور ویرایشش نمیکنی؟

bet1396

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان
برای ساب دامین یک ssl خریدم ولی چون ساب دامین به vps وصله باید گواهینامه ssl رو توی vps نصب کنم
تا مراحلشو انجام دادم و اکیه فقط مرحله اخر که : از گزینه "type" مقدار https را انتخاب کنید. گزینه IP address باید ادرس IP وب سیات شما باشد و یا بر روی All Unassigned قرار دهید، و میزان ترافیک ایمن شده توسط SSL در port مشخص می شود که معمولا 443 است. در این فیلد "SSL Certificate" نام گواهینامه ای که در مرحله 7 ایجاد کردید وارد کنید.

توی فیلد SSL Certificate هیچ گزینه ایی نیست برای انتخاب
براش تعریف کردم ولی نشون نمیده
دوستان اگه کسی یاد داره دریغ نکنه لطفا فوری است

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
راهی هست به طور موقت دسترسی گوگل به سایتم رو بگیرم؟ یعنی به طور موقت سایتم تو لیست نتایج گوگل نیاد

میخوام چند تا پروژه بدم دست وبسیما ولی ایمیل جواب نمیدن! بجز تلفن راه دیگه ای هست؟ کسی تلگرام داره از اینا؟
خب اگه از همین الان جواب نمیدن بهتره باهاشون کار نکنی یهو وسط کار دستت رو میذارن تو پوست گردو!
سلام دوستان
برای ساب دامین یک ssl خریدم ولی چون ساب دامین به vps وصله باید گواهینامه ssl رو توی vps نصب کنم
تا مراحلشو انجام دادم و اکیه فقط مرحله اخر که : از گزینه "type" مقدار https را انتخاب کنید. گزینه IP address باید ادرس IP وب سیات شما باشد و یا بر روی All Unassigned قرار دهید، و میزان ترافیک ایمن شده توسط SSL در port مشخص می شود که معمولا 443 است. در این فیلد "SSL Certificate" نام گواهینامه ای که در مرحله 7 ایجاد کردید وارد کنید.

توی فیلد SSL Certificate هیچ گزینه ایی نیست برای انتخاب
براش تعریف کردم ولی نشون نمیده
دوستان اگه کسی یاد داره دریغ نکنه لطفا فوری است
سیستم عامل و کنترل پنل vps چیه؟ تو سیستم های مختلف فرق می کنه. بهرحال برای vps از self-signed SSL Certificate استفاده کنی ساده تره ولی خب اگه vps برای سرور دانلود هست استفاده از SSL باعث افت شدید سرعت دانلود میشه.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
چطوری میشه خروجی لیست رو سه ستونه کرد؟
اگه کسی بتونه برام کد رو ویرایش کنه ممنون میشم
کد:
<?php $catquery = new WP_Query( 'cat=72&posts_per_page=5' ); ?>
<ul>

<?php while($catquery->have_posts()) : $catquery->the_post(); ?>

<li><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php endwhile;
wp_reset_postdata();
?>

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
سلام دوستان چه خبرا؟
یه نرم افزار اندروید نیاز دارم که بشه باهاش همچین چیزی ساخت.
تا حالا 10-12 تا نرم افزار از جمله ویدئو شو رو امتحان کردم اما نتیجه جالبی نداشتن.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
نیاز به یه نرم افزار دارم که تعداد دسته جمعی فایل snb به txt تبدیل کنه - بیشتر ابزار آنلاین هست برای این کار که تکی کار میکنه نه دسته جمعی، دوستان همچین برنامه ای سراغ ندارید؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
سلام دوستان چه خبرا؟
تا حالا 10-12 تا نرم افزار از جمله ویدئو شو رو امتحان کردم اما نتیجه جالبی نداشتن.
اینو با نرم افزار های slide show درست کردن..
هم اپلیکیشنش هست هم ابزار آنلاین

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
همکاری در فروش آمازون برای یک وبسایت با زبان انگلیسی گزینه خیلی خوبیه. (4 الی 10 درصث از قیمت محصول) فقط نقد کردن درآمدش سخته.
یک گزینه دریافت گیفت کارت آمازونه.
حالا مثلا من ماهی به میزان دویست دلار از سیستم همکاری در فروش آمازون گیفت کارت دریافت میکنم. آیا کسی در ایران گیفت کارت میخره تا از این طریق و بدون دردسر درآمدمو تبدیل به ریال کنم؟

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
دیر گفتی دیشب گرفتم :D

مشاهده پیوست 1089645
29WK600-W
https://www.lg.com/ir/monitors/lg-29WK600-W-hdr10-ultrawide-monitor

برای عرض زیاد هم یه سریی قابلیت داره که میشه صفحه رو تقسیم کرد
راستش از اون چیزی که فکر میکرد بهتر بود مخصوصا که این سری ۲۰۱۸ و البته HDR هم هست
یکی از خوبی های مانیتورهای بزرگ همین قابلیت داشتنه چند صفحه همزمانه.
به شادی و خوشی

Last edited:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سلام دوستان چه خبرا؟
منظورت همون افکت بارون روی شیشه و پس زمینه دلخواهه
چیز زیادی سختی نیست، با پلاگین هایی که واسه افتر افکت یا پریمیر ساختن میتونی انجام بدی ولی واسه موبایلو نمیدونم
من موسم خراب شده متاسفانه، وگرنه یه تحقیق تروتمیز واست میکردم شاید واسه اندروید هم باشه

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
منظورت همون افکت بارون روی شیشه و پس زمینه دلخواهه
چیز زیادی سختی نیست، با پلاگین هایی که واسه افتر افکت یا پریمیر ساختن میتونی انجام بدی ولی واسه موبایلو نمیدونم
من موسم خراب شده متاسفانه، وگرنه یه تحقیق تروتمیز واست میکردم شاید واسه اندروید هم باشه
آره منظورم همون افکت هاست.
واسه خودم نمیخوام طرفم با گوشی کار میکنه فقط.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
بدترین شانس به این میگن که کلی دامنه نزدیک به انقضا وقتی دلار 18 تومن هست مجبور بشی تمدید کنی بعد از تمدید دلار بشه 5 هزار تومن!! این همه ضرر هایی که کردیم را کی جبران میکنه؟!:mad: و این همه سود های کلانی که بعضی ها بردن:general312::general312:

Last edited:

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
بدترین شانس به این میگن که کلی دامنه نزدیک به انقضا وقتی دلار 18 تومن هست مجبور بشی تمدید کنی بعد از تمدید دلار بشه 5 هزار تومن!! این همه ضرر هایی که کردیم را کی جبران میکنه؟!:mad: و این همه سود های کلانی که بعضی ها بردن:general312::general312:
الان که 15 تومنه. این دروغ ها رو باور نکن.

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
دلار قبل از تعطیلی بازار 15ت بود ،سیرک دلاری که از دیروز راه انداختن، آخرین دست و پا زدن قبل غرق شدن بود...

بالا