• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
نه والا انگار نمیشن سلام دی ال رو ببینید سایت فیلم تو مووی سایت بیاتوکره سریال کره ای هست قبلا هفته ای یه بار می شد الان طبق الکساش سه ماه بیشتره که نشده
blaxup.org
hastidl.me
imovie-dl.org
film2movie.us

ببینید
فیلتر میشن بستگی به زمان داره این ها هم یکم محتاط هستن . فیلم تو مووی فک کنم 2 ماه پیش فیلترشد بلکس اپ هم 3 ماه پیش فیلتر شده بود مطالب تکی هم فیلتر میکنن فقط کل سایت نیست.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
نه والا انگار نمیشن سلام دی ال رو ببینید سایت فیلم تو مووی سایت بیاتوکره سریال کره ای هست قبلا هفته ای یه بار می شد الان طبق الکساش سه ماه بیشتره که نشده
blaxup.org
hastidl.me
imovie-dl.org
film2movie.us

ببینید
دوست عزیز سایتهای مردم چرا اینجا لینکشون رو میزاری؟ میرن ریپورتشون میکنند . بندگان خدارو از نون خوردن نندازید.

ralef

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
دوستان در حال حاضر غیر از نت افراز جایی هست هاست با کیفیت و قیمت مناسب ارائه بده؟

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
دوستان در حال حاضر غیر از نت افراز جایی هست هاست با کیفیت و قیمت مناسب ارائه بده؟

خوب نت افراز الان جزو پایدارترین هاست هاست. (قافیه داره :دی) مشکلت چیه؟ :D
برای منی که فقط با نت افراز کار کردم. نت افراز بهترینه :D:rolleyes:

ralef

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
خوب نت افراز الان جزو پایدارترین هاست هاست. (قافیه داره :دی) مشکلت چیه؟ :D
برای منی که فقط با نت افراز کار کردم. نت افراز بهترینه :D:rolleyes:

خودمم چندین سال فقط با نت افراز کار میکنم و همه سایت هام رو نت افراز بوده و گاهی هاست دی ال ، ولی واسه سایت تازه تاسیس پلن مناسبی ندارن
پایین ترین پلن نت افراز 6 ماهه هست 56 تومن ، دنبال جایی هستم که کمتر بگیرن البته اگه جای با کیفیت پیدا نشه ناچارا از همین نت افراز میگیرم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,219
پارس پک
هاست دی ال
نت افراز
دیگه هیچی بقیشون :general502: ارزش ندارن :general502:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,765
بالاخره این نت افرازه یا نت افزار؟ اسم شخمی گذاشتن بعد اینهمه وقت یاد نگرفتم:general401:

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,477
بازدید ایران بخوام بالا ببرم چه روشی پیشنهاد میدید ؟

یکتانت تبلیغ دادم اصلا کلیک نمیکنن ملت

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,219
دوزتان ، خرید و فروش ابزار زیر جرمه؟ سایت فیلتر میشه؟ :oops:
میخوام مطمئن بشم - خب برای مصراف پزشکی هست نمیدونم چرا اینستاگرام فیلتر نداره ولی وبمستر جماعت باید در حد پا گذاشتن روی مین احتیاط کنه! :general208:
317168ed-2edf-42bc-b139-46fb13c367f0_1.a705d01606df4920172ff897ce6b0c59.jpeg

armisad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام رفقا.
به نظرتون اینستاگرام فیلتر میشه؟
میخوام وقتم رو برای سایت خرید و فروش فالوور و ربات بزارم ، تا بیام صفحه اول گوگل.
به نظرتون با توجه به وقتی که میزارم ارزشش رو داره؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام رفقا.
میخوام وقتم رو برای سایت خرید و فروش فالوور و ربات بزارم ، تا بیام صفحه اول گوگل.
جواب سوالت مشخصه
تلگرام فیلتر شد چه اتفاقی افتاد؟ تازه این همه تبلیغ سروش و موروش و.. هم کردن.
ایسنتاگرام هم مثل همون.

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
بالاخره این نت افرازه یا نت افزار؟ اسم شخمی گذاشتن بعد اینهمه وقت یاد نگرفتم:general401:
آخ آخ منم همیشه باهم قاطی میکنم :D
دوزتان ، خرید و فروش ابزار زیر جرمه؟ سایت فیلتر میشه؟ :oops:
میخوام مطمئن بشم - خب برای مصراف پزشکی هست نمیدونم چرا اینستاگرام فیلتر نداره ولی وبمستر جماعت باید در حد پا گذاشتن روی مین احتیاط کنه! :general208:
ویبراتوره؟ :D
فقط فیلتر؟ :D باید بترسی اعدامت نکنن، همین چندوقت پیش بود که شنیدم چندنفر رو گرفتن:
https://www.tasnimnews.com/fa/news/1397/04/17/1769714/انهدام-باند-توزیع-محصولات-جنسی-در-تهران
سلام رفقا.
مشخص نیست، این مملکت که صاحب نداره، شب میخوابی، صبح پامیشی میبینی همه چی نابود شده...برا رفع مسئولت هم میگن دستور از آبدارچی فلان جا صادر شده و ما هیچکاره ایم :D

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,219
:D
انهدام-باند-توزیع-محصولات-جنسی
ep6g_best_cry_ever.gif

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,765
ویبراتوره؟ :D
فقط فیلتر؟ :D باید بترسی اعدامت نکنن، همین چندوقت پیش بود که شنیدم چندنفر رو گرفتن:
احتمالا از این به بعد فروش خیار سالادی هم توی میوه فروشی ها ممنوع میشه:general405:

nima19

Registered User
لایک‌ها
53
دوست عزیز سایتهای مردم چرا اینجا لینکشون رو میزاری؟ میرن ریپورتشون میکنند . بندگان خدارو از نون خوردن نندازید.

درود عزیز ربطی به ریپورت نداره اگه به ریپورت باشه اینا خودشون اونقدر رقیب دارند که هر روز ریپورت میدن من سه ماهه نمیبینم فیلتر بشن یکی دو تا هم نیستن صد تا سایته من سه تاشو گفتم اینا رنک همشون خوبه نیازی به ریپورت ندارن بدترینشون که بیاتوکره هست رنکش 1000 ایرانه فکر کنم فقط ما رو بدبخت و بدون اشنا گیر اوردن 2015 ما رو مجبور کردن سایت رو ببندیم و بدبختمون کردن کل سوالم این بودن اگه نمیبندن ما هم باز بزنیم

البته اینا رو انگار ترافیک براشون میسوزونن برای همین کاری ندارن بهشون اکثرا سرور ایرانه و رایگان حالشو میبرن

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
درود عزیز ربطی به ریپورت نداره اگه به ریپورت باشه اینا خودشون اونقدر رقیب دارند که هر روز ریپورت میدن من سه ماهه نمیبینم فیلتر بشن یکی دو تا هم نیستن صد تا سایته من سه تاشو گفتم اینا رنک همشون خوبه نیازی به ریپورت ندارن بدترینشون که بیاتوکره هست رنکش 1000 ایرانه فکر کنم فقط ما رو بدبخت و بدون اشنا گیر اوردن 2015 ما رو مجبور کردن سایت رو ببندیم و بدبختمون کردن کل سوالم این بودن اگه نمیبندن ما هم باز بزنیم

البته اینا رو انگار ترافیک براشون میسوزونن برای همین کاری ندارن بهشون اکثرا سرور ایرانه و رایگان حالشو میبرن
اینها فیلتر میشن با سرعت فیلتر سایت های دیگه در مورد ریپورت اسمش رو پابلیک نکنید روش حساسیت ایجاد میشه !! پرشین تولز رو دست کم نگیرید . در مورد زدن سایت فیلم هم شانسی هست بعضیا هم با دستور قضایی بستن سایتشونو

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,219
دوستانی که با مرورگر Opera کار میکنن یه افزونه میخوام که ویدئو از یوتیوب / فیسبوک / توییتر دانلود کنه
هر چی تست کردم یا کار نمیکردن و یا برای یکی اون هم خراب کار میکردن

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
ی اصل در ورود به هر کسب و کاری هست اونم اینه که وارد کاری که تخصصی نداری نشی
اون شرکت ها چرا باید بیان زیر نظر شما وقتی می تونن کسب و کار اورجینال خودشون رو تبلیغ کنن ؟
سایت هایی مختلفی در حال حاضر هستن که در اصل واسطه بین طراح های شناخته نشده و مشتری میشن مثل پونیشا

بالا