برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

alireza2030

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
روی یک ترا بود منظور از هات لینک اینه که کسی نمی تونه فایلات رو توی سایتش بزاره اگرم گزاشت هدایت میشه به سایت منبع که خودت هستی البته من تجربه شخصیم اینه که شما بری از یک هاست دانلود که ادون دامین هم ساپورت کنه بگیری بهتره اونجوری اگه فیلتر هم بشی میتونی فایل ها رو به دامبن جدید ببری حال این که پارسا اسپیس این قابلیت رو نداره
درود
من فقط برا ووکامرس می‌خوام
دوم اینکه ادون دامین هم پارسااسپیس داره یعنی می‌تونه دامنه سایت خودت رو ست کنی و اگه فیلتر شد بتونی هاست رو عوض کنی فقط و دیگه لینک ها نیاز به ویرایش ندارن
شما الان پارسااسپیس نیستید؟
سوال دوم اینکه اگه نخوام از پارسال اسپیس بگیرم و حدود ۲۰۰ گیگ هاست دانلود بخرم کدوم شرکت پیشنهاد میدن دوستان؟
خودم میهن وب هاست نظرم هست اما یه کم گرون میده
نظر دوستان که واقعا استفاده کردن چیه؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
دوستان میخوام یه سایت جدید بزنم , موضوع پیشنهاد بدید:general406:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,066
دوستان ، دیگه خسته شدم از بس که عکس م*م*ه :general504: سانسور کردم ، بهترین راه برای سانسور عکس چی هست که زیاد به چشم نیاد؟ لطفا یه ابزار آنلاین یا نرم افزار معرفی کنید که یه طوری شرنجی کنه که ضایع نباشه یا رنگ مشابه پوست بزاره برای اون محدوده و خودش محدوده رو تشخیص بده
دوستان ، مرز سانسور از گردن تا م*م*ه چقدره؟ همینکه برآمدی و چاک م*م*ه دیده نشه کافیه یا پایین تر بیاد ولی برآمدگی و چاکش دیده نشه هم مشکلی نداره؟!
آخرین چیزی که از همکاری در فروش یادم هست، بدهکاری من بهشون بود :general705: از هر ۱۰ تا سفارش ۳ تاش به زور وصول می‌شد
ساده بنظر میاد ولی مسئولیت خیلی بالایی داره ، باید تلفن جواب داد ، جنس بنجل میفرستن تهدید به شکایت میکنن ، تهمت کلاهبرداری ، تبلیغات کاذب و... ، مامور پست پول اضافه واسه خودش میگیره!!
پول پست پیشاز میگیرن ولی بعد از سه هفته تحویل میدن!!
یه مورد بود برای محصولی که ناموجود بود ولی برش نداشته بودن طرف آنلاین پرداخته بود چند وقت بعد زنگ زد که چیزی نیومده اگر پیگیر نشده بودم و طرف شماره منو برداشته بود راحت شکایت میکرد هرجند که پول به حساب من نرفته ولی قانون این چیز ها رو نمیفهمه ، از *** یه وسیله تو خالی و بدون مدار برای مشتری فرستاده بودن! طرف هم تهدید به شکایت کرد ، اسکرین شات پشتیبانی رو دارم که بهم جواب داد " خودت پول طرف را پس بده!!! " نتیجش هم این شد که دیگه باهاشون کار نمیکنم یا اگه مجبور بشم خیلی کمتر ، معلومه پشتشون به جای محکمی گرمه مگرنه یعنی تا حالا یک نفر هم نبوده که شکایت کنه یا گزارش بده؟! ، فروشگاه *** کسی زیرمجموعه بشه حسابش نمیکرد و هزار و یک مشکلات دیگه و من احمق هم از همون روز اول تا الان با همکاری در فروش کار کردم و اگه یه کم عقل داشتم میفهمیدم چه سایت دیگه ای بزنم ولی همه چیز محدوده از جمله ذهن و عقل ناقص من ، منابع ، دامین و...
همه ما یه فرصت دارم ، بجز شانس ، فرق ما زود فهمیدن و دیر فهمیدنه ، منظورم از شانس مثلا همین خراب شده ای که توش بدنیا اومدیم یا شرایطی که باهاش زندگی کردیم و...

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,285
دوستان میخوام یه سایت جدید بزنم , موضوع پیشنهاد بدید:general406:
تو محیط وب خارجی یه سایت غیر محتوایی بزن..
یکی دوتا پیج هم تو ایسنتا و فیس بوک بزن و پست هات رو اونجا به اشتراک بذار و گم کم فالور جمع کن..
توی گروه های فیس بوکی هم فعال باش..
ببین جوو گروه چی خواد واسش تو سایتت پست درست کن و به اشتراک بذار..
پیجت هم خود به خود فالور (بازدید کننده ثابت سایت ) پیدا میکنه..
راحت میتونی ظرف دو سه هفته درآمد دلاری در بیاری..
حداقل روزی 4 دلار..

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
عزیزان کلودفلایر cloudflare چیه ؟
ازش چجوری باید استفاده کنیم؟

به چه دردی میخوره اصلا ؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,285
عزیزان کلودفلایر cloudflare چیه ؟
ازش چجوری باید استفاده کنیم؟

به چه دردی میخوره اصلا ؟
یجور cdn هست..
واسطه دامین و هاستت میشه و باعث میشه سایتت برای کاربرای کشورهای دیگه هم سریع لود بشه..ولی استفاده بیشتر بچه های ایران بخاطر اینه کا وقتی اینو بیاری واسط کنی دیگه مشخصات هاستت مشخص نیست و موقع فیلترینگ خیلی بدرد میخوره

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
یجور cdn هست..
واسطه دامین و هاستت میشه و باعث میشه سایتت برای کاربرای کشورهای دیگه هم سریع لود بشه..ولی استفاده بیشتر بچه های ایران بخاطر اینه کا وقتی اینو بیاری واسط کنی دیگه مشخصات هاستت مشخص نیست و موقع فیلترینگ خیلی بدرد میخوره
همین ؟
خوب این سرچ کردم گفته کش میکنه
من سایتم مثلا هر 5 ثانیه قیمت فیلم و اطلاعاتو به روز میکنه
مشکلی پیش نمیاره ؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,285
همین ؟
خوب این سرچ کردم گفته کش میکنه
من سایتم مثلا هر 5 ثانیه قیمت فیلم و اطلاعاتو به روز میکنه
مشکلی پیش نمیاره ؟
در مورد مدت رفرش کشش نمیدونم هرچه مدت یباره..

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
تو محیط وب خارجی یه سایت غیر محتوایی بزن..
یکی دوتا پیج هم تو ایسنتا و فیس بوک بزن و پست هات رو اونجا به اشتراک بذار و گم کم فالور جمع کن..
توی گروه های فیس بوکی هم فعال باش..
ببین جوو گروه چی خواد واسش تو سایتت پست درست کن و به اشتراک بذار..
پیجت هم خود به خود فالور (بازدید کننده ثابت سایت ) پیدا میکنه..
راحت میتونی ظرف دو سه هفته درآمد دلاری در بیاری..
حداقل روزی 4 دلار..
سایت غیرمحتوایی مگه پست داره که تو اینستا و فیسبوک به اشتراک بذاره؟:D

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,285

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اقا یه برنامه سبک برای اینکه بخوام یه صدا ( وویس ) 3 ثانیه ای رو یه دفعه روی 50 تا فیلم سوار کنم بگید . دمتون گرم

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,066
بیشمار ویدئو کپی و ادیت شده روی یوتیوب هست گوگل لعنتی انتظار داره همه خودشون فیلم بگیرن و بسازن؟!!! پس چرا این همه اکانت آزاد هستن مگه همه خودشون فیلم گرفتن یا ساختن؟ یوتیوب واقعا مزحک و مسخره هست خب کسی نگران کپی رایت خودش باشه واترمارک میزاره نه اینکه پدر همه رو دربیارن اصلا اینترنت برای بازنشر ساخته شده
برای کاور موزیک هم کپی رایت گذاشته!! نمیدونم فقط برای موزیک های چرت خارجی هست یا کلا هر صدایی
خلاصه دنبال یه راه هستم که تمام کد های ویدئو رو تغیر داد ولی محتوای فیلم تغیر نکنه یا هر راه دیگه ای که وجود داره تا ربات یوتیوب رو بشه دور زد :general211:
کسی هست راهنمایی کنه ، البته دنبال آپارات و اینطور چیز ها هم نیستم
بنظرتون اگه ویدئو ها رو پریوات کنم ربات یوتیوب دیگه نمیاد برسی کنه کپی رایتی هستن یا نه؟
اگه یه ویدئو که روی یوتیوب برای کپی رایت حذف شده ، همون ویدئو از داخل آپاریت بزاریم روی سایت خودمون گوگل میفهمه و سایت رو جریمه میکنه؟ :general507:

Last edited:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,105
خوب این کارو برای امنیت بالا انجام دادم
الان اینجوری
public_html/wp-admin
در
Password Protected Directories
پنجره یوز پس میاد برای مطالب . احتمالا میخواستی برای wp-admin رمز بزاری اشتباهی روت رو زدی . پسورد دایرکتوری رو بردار و بعد .htaccess رو خالی کن و بعد پیوند یکتا رو ذخیره کن

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اقا چطوری میشه توی فتوشاپ دور نوشته یا عکس یه border کشید؟ دستتون درد نکنه

بالا