برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
آره همون دامنه.
اخطار ها رو همون ثبت کننده دامنه برام میفرستاد. (دامنه رو از سایت gandi.net ثبت کرده بودم) من هم لینکهارو پاک میکردم. اما بعد که دیگه تعداد رفت بالا زدن کلا دامنه رو بستن.
ثبت کننده دامنه هم گفت دست ما نیست خود رجیسترار اصلی یعنی nic.im بسته. ما هم هرچی با تماس تلفنی گرفتیم جواب ندادن. ایمیل و پیام ارسال کردیم و گفتن که به علت عدم رعایت قوانین که لینکهای شما به سایتهای کپی رایت دار ریداریکت میره بسته شده و باز هم نمیکنیم دیگه!
کس دیگه در مورد این مساله نظری نداره؟
خیلی عجیبه. پس سایت هایی مثل اینستاگرام که پر از محتوای کپی بودند و هستند چی کار کردن ؟ اون ها هم یه زمونی سایت های کوچک و ناشناخته ای بودند

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
خیلی عجیبه. پس سایت هایی مثل اینستاگرام که پر از محتوای کپی بودند و هستند چی کار کردن ؟ اون ها هم یه زمونی سایت های کوچک و ناشناخته ای بودند
اینستا گرام زمانی که ناشناخته بود هیچ قابلیتی نداشت , فقط یه آلبوم عکس بود که ملت عکس هاشون رو میزاشتن و دوستانشون رو اد میکردن تا اونها عکساشون رو ببینن
تمام این قابلیت ها زمانی اضافه شد که توسط فیسبوک خریداری شد , وقتی هم دامنه به مالکیت یه کمپانی مولتی میلیاردی در میاد قطعا داستان اعمال کپی رایت فرق میکنه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
اینستا گرام زمانی که ناشناخته بود هیچ قابلیتی نداشت , فقط یه آلبوم عکس بود که ملت عکس هاشون رو میزاشتن و دوستانشون رو اد میکردن تا اونها عکساشون رو ببینن
تمام این قابلیت ها زمانی اضافه شد که توسط فیسبوک خریداری شد , وقتی هم دامنه به مالکیت یه کمپانی مولتی میلیاردی در میاد قطعا داستان اعمال کپی رایت فرق میکنه
مثال زدم!

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
خب وقته مالکیت دامنه رو گرفتن الکی که نمیاد بگه دامنه رو برای کپی رایت از دسترس خارج کردن ، راحت استفاده میکرد

شما دقیقا ادامه اون قضیه رو خوندی چطوری دامنه رو گرفتن؟وقتی طرف رو بازداشت میکنن اطلاعات پنل دامنه رو میگیرن و دامنه رو تعلیق میکنن
اگر میتونستن چند سال قبل با حکم دادگاه میبستن
من تنها بحث کپی رایت نمیکنم ,من همه موارد ممکن رو دارم مثال میزنم
این همه سایت های مورددار وجود داره که با پسوند های عمومی بالا اومدن,یعنی دولت آمریکا این قدرت رو نداره که وقتی دسترسی به سرور ها نداره مستقیم به شرکت ارائه کننده دامنه بگه این دامنه رو غیرقابل استفاده کن؟

داریم درمورد کپی رایت و گرفتن دامنه صحبت میکنیم
چه ربطی به دارک وب داره؟
من گفتم اگر دامنه رو هم نگیرن فقط گوگل ایندکس مطالب رو برای گزارش dmca حذف کنه فرقی با یه سایت و دامنه متروکه دارک وب نداره

انگار شما پیام خودتون رو هم نمیخونید,ربطش به اینه که شما وبسایت ایندکس نشده رو با دارک وب مقایسه کردی که کاملا اشتباهه و پیشنهادم یه جست و جویی در اینترنت در این مورد بکنید

اینم تجربه یه نفر دیگه از گرفتن دامنه برای کپی رایت

این تجربه ای که گفتن کامل نیست و باید اول کامل توضیح بدن چه اتفاقی افتاده بعد بشه در موردش نظر داد
ضمن اینکه ارتباطی بین پخش زنده در یک سایت برای افراد خارجی و گرفتن دامنه وجود نداره اصلا و یک حرف بی ربطه
هزاران سایت وجود داره که پخش زنده و آنلاین و استریم دارن

و ذکر این نکته مهمه که شما چرا این متن ها رو به پیام اون دوستمون اضافه کردین؟ایشون اصلا همچین حرفی ننوشتن
اخطار هاست میگیره بار اول
بار دوم بسته میشه
بار سوم دادگاه میره دامنه رو میگیرن

و در آخر اینو میتونم خدمتتون بگم که این بحث ها کاملا بی مورد هست و قضیه کاملا مشخصه,اگر شما میخواهید سایتی بزنید و مشکلی از این بابت دارید بنده در خدمتتون هستم که
راهنمایی های لازم رو در این زمینه بکنم تا راحت بتونید سایتتون بالا بیارید و دچار مشکلی نشید
اگر که نه فقط دارید پیام اسپم میدید که دیگه هیچ
موفق باشید

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
شما دقیقا ادامه اون قضیه رو خوندی چطوری دامنه رو گرفتن؟وقتی طرف رو بازداشت میکنن اطلاعات پنل دامنه رو میگیرن و دامنه رو تعلیق میکنن
اگر میتونستن چند سال قبل با حکم دادگاه میبستن
من تنها بحث کپی رایت نمیکنم ,من همه موارد ممکن رو دارم مثال میزنم
این همه سایت های مورددار وجود داره که با پسوند های عمومی بالا اومدن,یعنی دولت آمریکا این قدرت رو نداره که وقتی دسترسی به سرور ها نداره مستقیم به شرکت ارائه کننده دامنه بگه این دامنه رو غیرقابل استفاده کن؟

انگار شما پیام خودتون رو هم نمیخونید,ربطش به اینه که شما وبسایت ایندکس نشده رو با دارک وب مقایسه کردی که کاملا اشتباهه و پیشنهادم یه جست و جویی در اینترنت در این مورد بکنید

این تجربه ای که گفتن کامل نیست و باید اول کامل توضیح بدن چه اتفاقی افتاده بعد بشه در موردش نظر داد
ضمن اینکه ارتباطی بین پخش زنده در یک سایت برای افراد خارجی و گرفتن دامنه وجود نداره اصلا و یک حرف بی ربطه
هزاران سایت وجود داره که پخش زنده و آنلاین و استریم دارن

و ذکر این نکته مهمه که شما چرا این متن ها رو به پیام اون دوستمون اضافه کردین؟ایشون اصلا همچین حرفی ننوشتن

و در آخر اینو میتونم خدمتتون بگم که این بحث ها کاملا بی مورد هست و قضیه کاملا مشخصه,اگر شما میخواهید سایتی بزنید و مشکلی از این بابت دارید بنده در خدمتتون هستم که
راهنمایی های لازم رو در این زمینه بکنم تا راحت بتونید سایتتون بالا بیارید و دچار مشکلی نشید
موفق باشید
رجیسترار اصلی تصمیم گیرنده هست و میتونه حتی با یک اخطار دامنه شمارو کلا ببنده و یک رجیسترار هم ممکنه با صدها اخطار نبنده مگه اینکه با حکم دادگاه باشه.
الان این رجیسترار با کلا سه تا اخطار دامنه رو بسته و میگه تحت هیچ شرایطی باز نمیکنه.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
,اگر شما میخواهید سایتی بزنید و مشکلی از این بابت دارید بنده در خدمتتون هستم که
بیکارم بیام اسپم بدم؟ :دی
اومدم که یادگیرم
شما منظورت دور زدن کپی رایته؟ کپی رایت رو با یه سری تغیرات میشه تا حدودی دور زد
شما منظورت همینه؟
شما چرا این متن ها رو به پیام اون دوستمون اضافه کردین؟ایشون اصلا همچین حرفی ننوشتن
تاپیک قبلی بحث و گفتگو وبمسترها بسته شده فرم هم کلا ناقص شده با این آپدیت امکان اضافه کردن به نقل قول نبود
دستی و با کد نقل قول, گرفتم شماره یوزر و پست گذاشتم برای همین پست خودم و دو تا پست @وکیل الرعایا رو کنار هم گذاشتم
اینم ادرس دو تا پست, از خودم حرفی اضافه نکردم

وقتی هم دامنه به مالکیت یه کمپانی مولتی میلیاردی در میاد قطعا داستان اعمال کپی رایت فرق میکنه
سایت هایی مثل اینستاگرام که پر از محتوای کپی بودند و هستند چی کار کردن ؟
بحث از برند بودن و مولتی میلیاردر نیست
اینترنت مال خودشونه! کی بیاد دامنه فیسبوک و... رو از مارک زاکربرگز بگیره؟! حتی icnn هم مال خوشونه
اینا بودن که قوانین و استاندارد ها رو گذاشتن حالا تو میخوای دامنه رو از خود سازندش بگیری؟ :-!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
جایی هست که ثبت دامنه ir , دسته جمعی برسی کنه؟ همه جا تکی برسی میکنن
یه سایت هست, دامنه ir پنج هزار تومنی رو 120 دلار میفروشه!!!
کسی میدونه جریانش چیه و فروش هم داره این پسوند دامنه؟
کد:
https://www.atakdomain.com/en/domain-registration/iran/ir

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
سلام.
یه سوال، یه دامنه (دامنه با پسوند tech) میخوام ثبت کنم، بعدا قراره adsense و ... روش ثبت بشه.
میتونم از سرویس دهنده های ایران دامنه رو بخرم، یا باید مستقیم با godaddy یا ... دامنه رو تهیه کنم؟

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
والا خیلی وارد نیستم ولی تا جایی که میدونم اینطوریه:
خیلی سایت ها هستن که محتواشون رو کاربر میسازه، ولی سایت موظفه اگه عمومی اند محتوا ها، کنترلش کنه.
گوگل قوانین کپی رایت داره، اینستاگرام و فیس بوک و ... هم دارن.
اگه اینجوری نبود که تو یه سایت اشتراک ویدیو میزدی، بعد توی سایت خودت یه اکانت درست میکردی، و شروع میکردی محتوای ناقض کپی رایت باهاش میذاشتی. هر کی هم بهت ایراد میگرفت میگفتی مسئولش یوزره.
یه سری موضوع ها حساسه. مثلا کوتاه کننده لینک. فرض کن یه سایت دانلود درست کنی و بیاری اش توی گوگل بالا، و یوزر رو مجبور کنی 4 بار سایت کوتاه کننده لینک رو ببینه (برای درآمد)، و آخر سر لینک دانلود رو بهش ندی. یا محتوای دانلود ات، یه محتوای ناقض کپی رایت باشه.
چرا میگم مثلا کوتاه کننده لینک حساسه؟ چون مثلا مدل کسب درآمد از کوتاه کننده لینک ، برای دانلود فایل جواب میده. دانلود فایل هم بخش زیادی از بازار اش ناقض کپی رایت یا اسپمه.

خلاصه به نظرم یه موضوعاتی که خیلی زیاد اسپم و نقض کپی رایت داره نمیتونی راحت و بدون دردسر سایت با محتوای تولید شده توسط کاربر بزنی (مثلا درآمد از کوتاه کننده لینک - سایت دانلود - سایت موزیک - سایت اشتراک ویدیو ). مگه اینکه نظارت ات خیلی قوی باشه و سریع محتوا های ناقض کپی رایت و اسپم رو حذف کنی.

(البته سایت دوستمون که بیشتر به نظر میاد خیلی مشکلی نداشته و چون دامنه رند بوده، ارائه دهنده دامنه با استفاده از قوانین خودش، و اینکه قوانین این حوزه زیاد واضح نیست، سو استفاده کرده و دامنه رو برای خودش برداشته. خودتون اینطوری فک نمیکنین؟ (ببخشید هی درباره اش حرف میزنیم.) @ap3 )

پ.ن: اینکه گفتی هنوزم اینستاگرام کلی محتوای کپی داره، کانالی که مشکلی جدی کپی رایت داشته باشه توی ایستاگرام میبینی؟ (خارجی)

Last edited:

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
دوستان حدودا 500 تا فرم هست که باید به این صورت گزینه هاش تیک بخوره به صورت آنلاین
( فرم ارزشیابی دانشگاهی رو دیدید که باید از 1 تا 5 نمره )
چطوری میشه اینارو پر کرد که سریع تر بشه؟
ms4_sdad.jpg
اون چیزی که میخوای یهویی بزنی رو باید خود طرف تک تک سوالاتو بخونه و جواب بده. با آینده‌ش بازی نکن:D:D

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اون چیزی که میخوای یهویی بزنی رو باید خود طرف تک تک سوالاتو بخونه و جواب بده. با آینده‌ش بازی نکن:D:D
نه این فرم ارزشیابی و ... نیست، نیازی به فکر کردن هم نداره
فقط باید یه ستون خاص رو گزینه هاش تیک بخوره
یه افزونه فایرفاکس نصب کردم پر میکنه ولی خودش هر چی دلش بخواد رو ( به صورت رندوم )
تنظیمات خاصی هم نداره که بشه من بهش بگم کدومو پر کن کدومو نکن

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
کد تخفیف دامنه نت افراز کسی داره ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
یه افزونه فایرفاکس نصب کردم پر میکنه ولی خودش هر چی دلش بخواد رو ( به صورت رندوم )
بزار رندوم بزنه ، میترسی همه رو بد بزنه استاده ببینه طرف رو بندازه؟! حتی برگه هم صحیح نمیکنن هر چی دلشون خواست میدن، هیچ وقت کسی این فرم رو نمیبینه
کد تخفیف دامنه نت افراز کسی داره ؟
کسی نداره، سالی یک بار یا نهایتش دو بار کد تخفیف دامنه میزاره، خودش داخل کانال تلگرام اعلام میکنه
کد:
https://telegram.me/netafraz
@وکیل الرعایا
اشتباه تگ شد:دی
برای تفاوت ی ي عربی این دو تا فرق کردن
@وكيل الرعايا

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
بزار رندوم بزنه ، میترسی همه رو بد بزنه استاده ببینه طرف رو بندازه؟! حتی برگه هم صحیح نمیکنن هر چی دلشون خواست میدن، هیچ وقت کسی این فرم رو نمیبینه

کسی نداره، سالی یک بار یا نهایتش دو بار کد تخفیف دامنه میزاره، خودش داخل کانال تلگرام اعلام میکنه
کد:
https://telegram.me/netafraz

اشتباه تگ شد:دی
برای تفاوت ی ي عربی این دو تا فرق کردن
@وكيل الرعايا
نه بابا اصلا مربوط به دانشگاه نیست، من فقط یه مثال زدم :دی
یه فرم دیگه ست که خودم میخوام پر کنم، تعدادش زیاده واسه همین بخوام هر بار گزینه ها رو تیک بزنم خیلی وقت میبره

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,462
رجیسترار اصلی تصمیم گیرنده هست و میتونه حتی با یک اخطار دامنه شمارو کلا ببنده و یک رجیسترار هم ممکنه با صدها اخطار نبنده مگه اینکه با حکم دادگاه باشه.
الان این رجیسترار با کلا سه تا اخطار دامنه رو بسته و میگه تحت هیچ شرایطی باز نمیکنه.

من یک دامنه برند المانی ir داشتم ! ازم گرفتن !

گول این داستان نخورید کپی رایت برای هاست هست ! دامنه نمیگیرن !

قربانی از دست رفتن 2 دامنه هستم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
اینکه گفتی هنوزم اینستاگرام کلی محتوای کپی داره، کانالی که مشکلی جدی کپی رایت داشته باشه توی ایستاگرام میبینی؟ (خارجی)
از این زاویه نگاه نکرده بودم:دی
نه!

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
@l3est و دیگر دوستان
روشی برای تیک خوردن این فرم وجود نداره؟
فقط یک ستون رو نیاز دارم که همه ش هر بار تیک بخوره در فرم آنلاین
( خیلی ضروری هست، اگر به صورت افزونه یا ... باشه خیلی بهتره تا نرم افزار یا ... باشه )
ممنون
uwzo_sdad.jpg

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اقا هاستینگی می شناسید که ورژن php 7.3.10 باشه؟ ایران نباشه هلند بهتر

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
@l3est و دیگر دوستان
روشی برای تیک خوردن این فرم وجود نداره؟
فقط یک ستون رو نیاز دارم که همه ش هر بار تیک بخوره در فرم آنلاین
( خیلی ضروری هست، اگر به صورت افزونه یا ... باشه خیلی بهتره تا نرم افزار یا ... باشه )
ممنون
uwzo_sdad.jpg
باید آدرس رو دید;)

بالا