برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
گوگل ادز باید اکتیو باشه تا بشه باهاش کار کرد؟ یا هر کسی که اکانت بسازه میتونه باهاش کار کنه

Payments profile برای روسیه باشه (واحد پول هم روبل)، میشه برای ایران باهاش کار کرد؟ (کسی که اینوایت کرده برای روسیه هست)

ببینم میشه خدمات شارژ گوگل ادز راه انداخت
گوگل ادز کلا برای ایرانی‌ها خدمات نمیده:
- امکان اضافه کردن سایت با دامین IR نیست
- تو هدف گیری براساس ناحیه جغرافیایی اصلا ایران نیست
- کد +98 از فهرست شماره‌ها حذف شده
- اگه مشکوک بشه که پرداخت به اطلاعات فیک صورت گرفته احتمال بسته شدن حساب با کل موجودی اش هست.
با تمام این موارد همچنان می‌تونید استفاده کنید. ترجیحا یک سرور مجازی بگیر و برای لاگین به اکانت همیشه از اون استفاده کن.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
گوگل ادز کلا برای ایرانی‌ها خدمات نمیده:
- امکان اضافه کردن سایت با دامین IR نیست
- تو هدف گیری براساس ناحیه جغرافیایی اصلا ایران نیست
- کد +98 از فهرست شماره‌ها حذف شده
- اگه مشکوک بشه که پرداخت به اطلاعات فیک صورت گرفته احتمال بسته شدن حساب با کل موجودی اش هست.
با تمام این موارد همچنان می‌تونید استفاده کنید. ترجیحا یک سرور مجازی بگیر و برای لاگین به اکانت همیشه از اون استفاده کن.
بله دیدم ایران توش نبود. اما زبان فارسی بود.
اطلاعات فیک؟ یه سایت پرداخت روسی هست یکی از خدماتش دپوزیت یه گوگل ادز هست. ایمیل گوگل ادز وارد میکنی، اینوایت میفرسته بعد اکانت فعال میشه .. Payments profile برای اونا هست، چیز فیکی وجود نداره

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
دامین تا زمانی که سایت شاخ نشده باشه هرچی باشه باشه..کوچکترین ارزشی نداره..
کاربر با گوگل وارد میشه..
یه چیزی هم از مادر بزرگ عروس...
با این سخن گوهربار کمره تجارت دامین مو برداشت.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
یه چیزی هم از مادر بزرگ عروس...
با این سخن گوهربار کمره تجارت دامین مو برداشت.
فقط لاس بازی و بازی بازیه..
همه از هم, دامین خرید و فروش میکنن و میذارن تو آب نمک...
چندتا سایت مثل sms.ir یا mobile.ir اومدن بالا که هم دامینشون رند بود هم پتانسیل سایتشون عالی بود و باعث شد اسم دامین تو ذهن طرف بمونه؟

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
این چه وضعشه اخه
یه دامین در مورد موضوع آشپزی میخواستم ثبت کنم هرچی هویز گرفتم ثبت شده بود و برای فروش گذاشتن !

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
فقط لاس بازی و بازی بازیه..
همه از هم, دامین خرید و فروش میکنن و میذارن تو آب نمک...
چندتا سایت مثل sms.ir یا mobile.ir اومدن بالا که هم دامینشون رند بود هم پتانسیل سایتشون عالی بود و باعث شد اسم دامین تو ذهن طرف بمونه؟
تجارته خب
ایران سرمایه نمیزارن چون آیندش یکی میشه مثل بامیلو...

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
این چه وضعشه اخه
یه دامین در مورد موضوع آشپزی میخواستم ثبت کنم هرچی هویز گرفتم ثبت شده بود و برای فروش گذاشتن !
من کلمه کلیدی generate می کردم و 100 تایی باهم هویز میگرفتم..
حتی از مخیله خدا هم سبقت گرفتن ،همه چیزا خوب رو ثبت کردن..جالب اینکه 80% دامین هاشون رو کسی نمیخره و از روی لج هر دوره هم تمدیدشون میکنن و نگه میدارن..که مبادا یه بنده خدایی بره برای استفاده ثبت کنه.. و حتما بیاد از ایشون بخره..همینطوری هم امثال منوشما رو اذیت میکنن و هم هرساله کلی پول الکی میدن برای تمدید و حفظ دامین ها..

هرچیز توی نت بی نهایت باشه ولی حداقل دامین آزاد درست حسابی توی نت تموم شده..
بلکه یه پدیده جدیدی بیاد و بری زود دامین های مرتبط با اونو بگیری..

Last edited:

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
اساتید مسئلتون , از یه سایتی سال 94 یه اشتراک خرید کردم , موقع خرید ارور داد ولی مبلغ از حسابم کسر شد , مبلغ هم هیچ وقت برگشت نخورد , البته رقم ناچیزه
تیکت پشتیبانی و ایمیل هم کشک! کلا راهی برای پیگیری نبود منم بیخیال شدم
الان دیدم نماد گرفتن , به نظرتون از طریق شکایت نماد پیگیری کنم نتیجه ای داره ؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
اساتید در سی پنل نمیشه یک دامنه رو روی ساب دامین پارک کرد ؟

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
من کلمه کلیدی generate می کردم و 100 تایی باهم هویز میگرفتم..
حتی از مخیله خدا هم سبقت گرفتن ،همه چیزا خوب رو ثبت کردن..جالب اینکه 80% دامین هاشون رو کسی نمیخره و از روی لج هر دوره هم تمدیدشون میکنن و نگه میدارن..که مبادا یه بنده خدایی بره برای استفاده ثبت کنه.. و حتما بیاد از ایشون بخره..همینطوری هم امثال منوشما رو اذیت میکنن و هم هرساله کلی پول الکی میدن برای تمدید و حفظ دامین ها..

هرچیز توی نت بی نهایت باشه ولی حداقل دامین آزاد درست حسابی توی نت تموم شده..
بلکه یه پدیده جدیدی بیاد و بری زود دامین های مرتبط با اونو بگیری..
دقیقا همینیه که گفتی
من چند سال پیش که رفتم سربازی قبلش میخواستم یه دامینی بخرم طرف گفت 20 میلیون
همین الان هم که چند سال میگذره هنوز دامین دستشه و نفروخته بهش میگم عزیزم 100 سال دیگه هم بگذره کسی نمیخره حتی با قیمت 1 میلیون
بخدا میگه یه روزی میای ازم میخری منم تمدیدش میکنم تا اون روز !

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
دقیقا همینیه که گفتی
من چند سال پیش که رفتم سربازی قبلش میخواستم یه دامینی بخرم طرف گفت 20 میلیون
همین الان هم که چند سال میگذره هنوز دامین دستشه و نفروخته بهش میگم عزیزم 100 سال دیگه هم بگذره کسی نمیخره حتی با قیمت 1 میلیون
بخدا میگه یه روزی میای ازم میخری منم تمدیدش میکنم تا اون روز !

از زمان نت زغالی دارم توی وب زندگی میکنم
تا به حال ندیدم کسی که توی این حوزه حرفه ای باشه بیاد برای این دامنه ها پول زیادی خرج کنه به جز موارد خاص که هزینه دامنه برای شخص مهم نباشه
وگرنه افرادی که از فضای مجازی سر درنمیارن میان یه دامین ثبت میکنن با 40 حرف یه خط فاصله ام میذارن بین حرفا خیلی ام راضی ان !
یا شاید دامنه های ir خیلی ارزونه که هرکسی میاد فله ای دامین میخره
-----------------------------------------------------

آقای وزیر لطف کردن اومدن سایت netsanjplus.ir رو زدن بعد عنوان کردن که برای بررسی کیفیت شبکه از پهباد استفاده میکنیم بویژه در ساختمان های بلند !
اقای جهرمی توی کدوم ایران داری زندگی میکنی ؟ ایران ما ؟ یا ایران شما ؟ کیفیت شبکه توی اسمون ؟
چندین باره داریم از ایرانسل به سایت https://195.cra.ir شکایت میکنیم از سایت مخابرات شکایت میکنیم اخرش هیچی !
هیچ سازمانی هیچ ارگانی مسئول نظارت روی کیفیت سرویس اینترنت نیست ؟
از بهار سال 98 انتن دهی ایرانسل توی محدوده ما قطع شده - شکایت کردیم اپراتور گفته برج 11 سال 99 درستش میکنیم !! برج 11سال بعد ؟ خیلی ممنونم واقعا لطف میکنید منت سر ما میگذارید - یکی از دوستان ما توی شهرستان زندگی میکنه میگه اینترنت نامحدود ایرانسل رو که 60 گیگ هست انقدر سرعت نتم زیاده تموم میکنم ! بعد ما اینجا توی شمال تهران خطمون رو نمیتونیم روشن کنیم !
سرویس اینترنت میخواییم بگیریم به هر شرکتی زنگ میزنیم میگن پورت خالی ندارن ! روی خط منزل سرویس 8 مگ مخابرات داریم سرعت دانلودش در حد سرویس 4 مگ هم نیست بهونه ام این هست که خط های شما کشش نداره ! خب عزیز دلم ابونمان داری از مردم میگیری که خرج درختکاری کنی ؟ مردم انگار خودشون باید سیم بخرن برن سیم کشی رو تا مخابرات منقطه شون عوض کنن که برای این دوستان زحمت نشه , از فردا پاشید بریم سیم بخریم خودمون سیم کشی رو عوض کنیم مسئولین خسته ان زحمتشون میشه بعد 20 سال سیم کشی های مخابرات رو اصلاح کنن :)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
تا به حال ندیدم کسی که توی این حوزه حرفه ای باشه بیاد برای این دامنه ها پول زیادی خرج کنه به جز موارد خاص که هزینه دامنه برای شخص مهم نباشه
وگرنه افرادی که از فضای مجازی سر درنمیارن میان یه دامین ثبت میکنن با 40 حرف یه خط فاصله ام میذارن بین حرفا خیلی ام راضی ان !

آقای وزیر لطف کردن اومدن سایت netsanjplus.ir رو زدن بعد عنوان کردن که برای بررسی کیفیت شبکه از پهباد استفاده میکنیم بویژه در ساختمان های بلند !
اقای جهرمی توی کدوم ایران داری زندگی میکنی ؟ ایران ما ؟ یا ایران شما ؟ کیفیت شبکه توی اسمون ؟
چندین باره داریم از ایرانسل به سایت https://195.cra.ir شکایت میکنیم از سایت مخابرات شکایت میکنیم اخرش هیچی !
از بهار سال 98 انتن دهی ایرانسل توی محدوده ما قطع شده - شکایت کردیم اپراتور گفته برج 11 سال 99 درستش میکنیم !! برج 11سال بعد ؟ خیلی ممنونم واقعا لطف میکنید منت سر ما میگذارید - یکی از دوستان ما توی شهرستان زندگی میکنه میگه اینترنت نامحدود ایرانسل رو که 60 گیگ هست انقدر سرعت نتم زیاده تموم میکنم ! بعد ما اینجا توی شمال تهران خطمون رو نمیتونیم روشن کنیم !
سرویس اینترنت میخواییم بگیریم به هر شرکتی زنگ میزنیم میگن پورت خالی ندارن ! روی خط منزل سرویس 8 مگ مخابرات داریم سرعت دانلودش در حد سرویس 4 مگ هم نیست بهونه ام این هست که خط های شما کشش نداره ! خب عزیز دلم ابونمان داری از مردم میگیری که خرج درختکاری کنی ؟ مردم انگار خودشون باید سیم بخرن برن سیم کشی رو تا مخابرات منقطه شون عوض کنن که برای این دوستان زحمت نشه , از فردا پاشید بریم سیم بخریم خودمون سیم کشی رو عوض کنیم مسئولین خسته ان زحمتشون میشه بعد 20 سال سیم کشی های مخابرات رو اصلاح کنن :)
این پهپاد هم جدیدن یاد گرفتن سرویس کردن باهاش

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656

یه دونه از این مدیرای nic رو اورده بودن شبکه 2 داشت حرف میزد گفت 500 هزارمین دامین ir هم ثبت شد
حالا برو ببین کلا فکر کنم 10 هزارتا هم سایت فعال نداریم !

جهرمی رو ول کن فقط یاد اون 12 ثانیه لعنتی بیفت خودت میری تو یه خیابون خلوت سیاوش قیمیشی میزاری و قدم میزنی ...

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
195 کیلو چند رفیق , دلت خوشه ها! من از اپراتور ADSL شکایت کردم , بعد دیدم جواب شکایت رو اپراتور داده! زنگ زدم میگم ببخشید شما شکایت منو ارجاع دادین اپراتور که اونا جواب بدن ؟ میگه بله !!
میگم خب باهوش اگه قرار بود من با اپراتور به نتیجه برسم که دیگه اینجا شکایت ثبت نمیکردم, شکایتمون مثلا رفته برای تجدید نظر الان سه ماهه مثلا میخوان بررسی کنن!
زنگ زدم میگم آقا آپلو که نمیخواین هوا کنید یه نظر کارشناسی میخواید بدید! میگه تجدید نظر طول میکشه!
منم گفتم اینطور که مشخصه زور شما به اپراتور نمیرسه

خر تو خریه واسه خودش!

بالا