• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
3 سال پیش برام اینجوری شده بود؛ اگه پول آگهی روزنامه رسمی رو برای اون آگهی ثبتی که پایینش شماره داده پرداخت کردی باید حضوری بری تا درستش کنن. پرینت آگهی تاسیس تو روزنامه رسمی هم با خودت ببر
ممنون
آره همرو پرداخت کرده بودم سال 92 ینی خود وکیل همه کارارو کرده بود فک کنم 80 و خورده ای برای آگهی گرفته بود اون موقع

حضوری برم ؟ کجا باید برم ؟ آنلاین نمیشه درستش کرد ؟

پرینت آگهی منظورت همونیه که با اساسنامه شرکت داده بودن یه برگه آگهی ثبتی ؟

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
ممنون
آره همرو پرداخت کرده بودم سال 92 ینی خود وکیل همه کارارو کرده بود فک کنم 80 و خورده ای برای آگهی گرفته بود اون موقع

حضوری برم ؟ کجا باید برم ؟ آنلاین نمیشه درستش کرد ؟

پرینت آگهی منظورت همونیه که با اساسنامه شرکت داده بودن یه برگه آگهی ثبتی ؟
من نمی دونم شما چه شرکتی ثبت کردی، اگه شرکت سهامی خاص (پراستفاده ترین شرکت) ثبت کرده باشی هر سال باید حداقل یه صورتجلسه مجمع عمومی سالیانه رو تو این سامانه ثبت کرده باشی. آگهی ثبت شرکت هم بعد از تاییدش تو این سامانه باید تو روزنامه رسمی کشور چاپ بشه. وقتی پولش رو بدی یه فایل pdf از آگهیت تو روزنامه رسمی می فرستن و وقتی هم خود روزنامه چاپ شد یه برگ از روزنامه رسمی شرکت که آگهیت توش هست رو برات پست می کنن. همین رو گفتم باید ببری
ولی خب اگه از سال 92 تا الان هیچ کدوم از این کارها رو نکرده باشی، یا شرکتت رو به عنوان منحل شده میشناسن یا به عنوان غیرفعال باید بری ثبت شرکت ها وضعیت شرکت رو بررسی کنی
اگه تو این مدت اظهارنامه هم ارسال نکردی اداره مالیات هم احتمالا یه بدهی سنگین برای این چند سال، گذاشته
در این صورت به نظرم یه شرکت جدید ثبت کنی بهتر باشه

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
ببخشید کسی هست یه کمکی بکنه من راحت شم؟ D :

کجا میشه یکیو پیدا کرد که 100 تومن اتریوم بفروشه؟ هر کی میگم زیر 500 ت نمیفروشه...کلا میخوام 40 تا تتر بفروشم باید نصفشو اتر بخرم...خیلی بده

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,219
دوستان ، من یک مشکل فنی عجیب دارم ، لینک هایی که داخل مطاب میزارم وردپرس لینک ها رو از site.com/addcart.php?action=add&id=473 به site.com/addcart.php?action=add&id=473 تغیر میده!!! فقط همین مدل لینک ها رو عوض میکنه و با بقیه کاری نداره یعنی هر جا &add باشه به add& تغیر میکنه
دلیل این کار چی میتونه باشه؟ اینا لینک های خارجی هستن نه لینک های داخلی خودم ، افزونه amp هم ندارم قبلا داشتم و همون روز حذفش کردم ، باید چی کار کنم تا این اتفاق نیوفته؟

Last edited:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,765
دوستان ، من یک مشکل فنی عجیب دارم ، لینک هایی که داخل مطاب میزارم وروپرس لینک ها رو از site.com/addcart.php?action=add&id=473 به site.com/addcart.php?action=add&id=473 تغیر میده!!! فقط همین مدل لینک ها رو عوض میکنه و با بقیه کاری نداره یعنی هر جا &add باشه به add& تغیر میکنه
دلیل این کار چی میتونه باشه؟ اینا لینک های خارجی هستن نه لینک های داخلی خودم ، افزونه amp هم ندارم قبلا داشتم و همون روز حذفش کردم ، باید چی کار کنم تا این اتفاق نیوفته؟
&Amp; همون & هست

T_O_R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بازاریابی و همکاری در فروش دیجی کالا بعد از گذشت 2 ماه از ثبت درخواست واریز کرد ، مالیات یه چیز قانونیه پس طبق قانون سقف معافیت مالیاتی هم داره مثلا یه کارمند دو میلیون حقوق بگیره از مالیات معافه ، یک میلیون و دویست هزار تومن پرداختی از دیجی کالا داشتم که خیلی راحت دویست هزار تومن رو برای مالیات برداشت ، یعنی بعد از این همه مدت که ارزش پول نصف شده واریز میکنه 20 درصدش رو هم میخوره ، اگر هم مشتری از کد تخفیف استفاده کنه پورسانت سفارش رو نمیده و مبلغ تخفیف رو از حساب ما کم میکنه! حتی برای فروشنده که کالا رو تامین میکنه پرداختی با دو ماه تاخیر هست ، نمیدونم چطور هنوز دوام آورده و فروشنده ها به تامین کالا ادامه میدن!

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان ، من یک مشکل فنی عجیب دارم ، لینک هایی که داخل مطاب میزارم وردپرس لینک ها رو از site.com/addcart.php?action=add&id=473 به site.com/addcart.php?action=add&id=473 تغیر میده!!! فقط همین مدل لینک ها رو عوض میکنه و با بقیه کاری نداره یعنی هر جا &add باشه به add& تغیر میکنه
این استاندارد html است. اگر تبدیل نکنی خطای html می گیره.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,219
این استاندارد html است. اگر تبدیل نکنی خطای html می گیره.
عجب! ممنون که گفتی ولی بقیه سایت های وردپرسی که همچین لینک هایی میزارن لینکشون عوض نشده!
تمام دکمه های خرید میهن استور ، حراجی ها و... به همین شکل هست
بقیه این لینک ها رو میزارن داخل سایت ولی عوض نمیشه
نکته بعدی اینکه انگار مرورگر من هم داره لینک ها رو اصلاح میکنه فقط وردپرس نیست

Last edited:

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان نرخ ترجمه فارسی به انگلیسی یا بر عکس کلمه ای چند تومن است؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اکانت های کلش آو کلنز ایرانی ها به علت تحریم حذف شده؟

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
دوستان با هات اسپات ایفون به لپتاپ متصل میشدم بدون مشکل
الان چند روزه کانکت میشه اما هیچ سایتی بالا نمیاد و ارور No internet میده با مرورگرهای مختلف تست کردم
حتی چند تا گوشی دیگه هم امتحان کردم نشد
چیکار باید کرد

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
سلام دوستان افزونه ای که بتونم دکمه سبد خرید رو به محصولات در صفحه اصلی اضافه کنم لطفا معرفی میکنید؟

قالب من طوری هست که حتما باید وارد صفحه محصول بشی تا بتونی به سبد خرید اضافه کنی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,219
هیچی از برنامه نویسی بلد نیستم ، میخوام برنامه نویسی از صفر یاد بگیرم در حدی که یه برنامه و ربات اسپمر ساده برای کار های خودم داشته باشم ، باید از کجا شروع کنم؟

دوستان برای آمارگیر بین (وبگذر) و (آمارفا) کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
این آمارگیر خیلی عالی هست

Last edited:

Gam3r

Registered User
لایک‌ها
87
دوستان برای آمارگیر بین (وبگذر) و (آمارفا) کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
سلام دوستان افزونه ای که بتونم دکمه سبد خرید رو به محصولات در صفحه اصلی اضافه کنم لطفا معرفی میکنید؟

قالب من طوری هست که حتما باید وارد صفحه محصول بشی تا بتونی به سبد خرید اضافه کنی

افزونه نمیخواد
اینو باید اضافه کنید به حلقه صفحه اصلی :

کد:
<?php if ($post->post_type == "product"){ ?>
<?php if(!$product->is_in_stock()){ ?>
<span class="ired">ناموجود</span>
<?php }else{ ?>
<span><?php woocommerce_template_loop_price() ?></span>
<?php } ?>
<?php } ?>

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
هیچی از برنامه نویسی بلد نیستم ، میخوام برنامه نویسی از صفر یاد بگیرم در حدی که یه برنامه و ربات اسپمر ساده برای کار های خودم داشته باشم ، باید از کجا شروع کنم؟

این آمارگیر خیلی عالی هست

پایتون

بالا