برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,728
فقط وسوسه ست..
بی خود وقت و انرژیت رو میگیره..
مگر اینکه کامل برای خودت بیزینس پلن مشخص کنی و بخوای سایت بیاری بالا... حالا 1% دغدغه اون پلن انتخاب آدرس برای وبسایت هست..
آدرس سایت موجوده
راجع به بیزینس پلن پرسیدم

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,245
آدرس سایت موجوده
راجع به بیزینس پلن پرسیدم

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
منم دارم میگم صرف داشتن یه آدرس رند بیزینس پلن نریز..
آدم که بخاطر یه دکمه که نمیره کت براش بدوزن!!
اصلا اسم دامین رو توی تصمیماتت هیچ در نظر نگیر.. فرض کن میخوای سایت رو با دامین sdghd%#$%#$ofke.com بیاری بالا..
فقط تاکیدم روی اینه که بخاطر رند بودن دامینت حرکت نزن..

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,728
منم دارم میگم صرف داشتن یه آدرس رند بیزینس پلن نریز..
آدم که بخاطر یه دکمه که نمیره کت براش بدوزن!!
اصلا اسم دامین رو توی تصمیماتت هیچ در نظر نگیر.. فرض کن میخوای سایت رو با دامین sdghd%#$%#$ofke.com بیاری بالا..
فقط تاکیدم روی اینه که بخاطر رند بودن دامینت حرکت نزن..
متوجه منظورت شدم
ممنونم

webs

Registered User
لایک‌ها
1,464
دوستان یه دامین فروشگاهی با موضوع گرافیک دارم. به نظرتون چی روش راه اندازی کنم؟ دو تا ایده دارم. یکی marketplace باشه که کاربرا داخلش فایل هاشون روبفروشن. دومیش این که خودم سورس های گرافیکی بزارم و پنل کاربری بفروشم. اگه پیشنهاد دیگه ای دارین حتماً بگین
ضمن تایید نظرات @nima_00989166 در مورد کم اهمیت بودن نقش دامنه در موفقیت سایت، پیاده کردن همین ایده هایی که گفتید حتی با بهترین پلاگین های موجود، شما رو با دهها مشکل اجرایی در کدنویسی و سروکله زدن با مسائل مالی و پاسخگو بودن به مشتری هاتون مواجه می کنه که به نظر من نیاز به یک تیم برای پیش بردنشه... یعنی اول آدم برای تفریح میخواد یه کاری رو انجام بده، در نهایت در انبوهی از مشکلات گرفتار میشه!

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بیزنس های تمام وقت با سرمایه گذاری مناسب هم حتی الان شکست میخورن تو وب بخوای برای اوقات فراغت اینکارو شروع کنی شکستت حتمیه.

Last edited:

MVGroup

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان

الان اطلاعات اکانت یکی از تورنت هایی که تازه گرفتم اینه

مشاهده پیوست 1278573

من اکثر تورنتام free-leech هستن و احتیاجی به آپلود نداشتم تا حالا (تورنت های اختصاصی)
الان نیاز پیدا کردم که یک سری از مواردی رو دانلود کنم که فری لیچ نیستن
جدول این تورنت جدیده به صورت زیره

مشاهده پیوست 1278571

مشاهده پیوست 1278572

تا اونجایی که متوجه شدم، اگر من ‍۱۰ گیگ دانلود کنم، باید یک گیگ و نیم هم آپلود داشته باشم درسته ؟ در غیر اینصورت بن میشم ؟

اون 500 مگابایت چیه که اون بالا زده ؟
سلام.

[معمولاً برای استفاده از ترکرهای خصوصی، ماه اول رو با سیدباکس/سرورمجازی شروع میکنن تا بتونن میزان آپلود بالایی برای اکانت خودشون درست کنن.
برای ماههای بعد، از سیستم خونه تورنتها رو دانلود میکنن و از آپلودهای قبلی (که از سیدباکس بدست آورده بودن) استفاده میکنن تا ratio اکانتشون از اون مقدار مجاز کمتر نشه.
یک راه برای بالا بردن میزان آپلود، اینه که فری‌لیچ هایی که لیچر زیادی دارن رو با سیدباکس بگیری و بذاری آپلود بشن تا ratio اکانتت بالا بره. اینجوری برای دانلود فایلهایی که فری‌لیچ نیستن و حجم بالایی دارن به مشکل برنمیخوری.]

اون 500 مگابایت مقدار آپلود شماست.
منظور از 0% seeded و 100% seeded رو متوجه نشدم. اگه بخواهیم ریسک نکنیم و اون 0.15 رو حداقل ratio در نظر بگیریم، برای 10 گیگ دانلود، حداقل 1.5 گیگ آپلود باید داشته باشید.
اگه مقدار ratio اکانت شما از مقدار مجاز کمتر بشه، اینطور نیست که سریعاً بن بشید. بن کردن، برای تخلفات سنگین مثل تقلب کردن، به اشتراک گذاشتن اکانت با دیگران و غیره هست. اگه مقدار مجاز ratio رو رعایت نکنید، معمولاً اینطور هست که قابلیت دانلود از شما گرفته میشه و تا ratio رو درست نکنی، نمیتونی فایل دیگه‌ای دانلود کنی.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
اینم از اینماد
دوبار تراکنش موفق و ۲ بار پول کسر شده از حساب

1642618359987.png

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
سلام.

[معمولاً برای استفاده از ترکرهای خصوصی، ماه اول رو با سیدباکس/سرورمجازی شروع میکنن تا بتونن میزان آپلود بالایی برای اکانت خودشون درست کنن.
برای ماههای بعد، از سیستم خونه تورنتها رو دانلود میکنن و از آپلودهای قبلی (که از سیدباکس بدست آورده بودن) استفاده میکنن تا ratio اکانتشون از اون مقدار مجاز کمتر نشه.
یک راه برای بالا بردن میزان آپلود، اینه که فری‌لیچ هایی که لیچر زیادی دارن رو با سیدباکس بگیری و بذاری آپلود بشن تا ratio اکانتت بالا بره. اینجوری برای دانلود فایلهایی که فری‌لیچ نیستن و حجم بالایی دارن به مشکل برنمیخوری.]

اون 500 مگابایت مقدار آپلود شماست.
منظور از 0% seeded و 100% seeded رو متوجه نشدم. اگه بخواهیم ریسک نکنیم و اون 0.15 رو حداقل ratio در نظر بگیریم، برای 10 گیگ دانلود، حداقل 1.5 گیگ آپلود باید داشته باشید.
اگه مقدار ratio اکانت شما از مقدار مجاز کمتر بشه، اینطور نیست که سریعاً بن بشید. بن کردن، برای تخلفات سنگین مثل تقلب کردن، به اشتراک گذاشتن اکانت با دیگران و غیره هست. اگه مقدار مجاز ratio رو رعایت نکنید، معمولاً اینطور هست که قابلیت دانلود از شما گرفته میشه و تا ratio رو درست نکنی، نمیتونی فایل دیگه‌ای دانلود کنی.
خیلی هاشون با سرور مجازی و سیدباکس مشکل دارن و در صورت استفاده بن میکنن
مشکل سرعت دانلود و آپلود ندارم، مشکل اینه که این تورنته کلا کاربراش زیاده و خیلی کم میشه آپلود انجام داد چون یه فایل ۲ گیگی وقتی ۱۰۰۰ سید داره، نهایتش شما بتونی ۱۰ ۲۰ مگ آپلود کنی

اینم آپلود و دانلود من توی این دو هفته

1642618871770.png

کلا کمتر از یک درصد آپلود کرده چون سیدها زیادن (سرعت آپلودم نزدیک به دانلوده)

MVGroup

Registered User
لایک‌ها
180
خیلی هاشون با سرور مجازی و سیدباکس مشکل دارن و در صورت استفاده بن میکنن
مشکل سرعت دانلود و آپلود ندارم، مشکل اینه که این تورنته کلا کاربراش زیاده و خیلی کم میشه آپلود انجام داد چون یه فایل ۲ گیگی وقتی ۱۰۰۰ سید داره، نهایتش شما بتونی ۱۰ ۲۰ مگ آپلود کنی

اینم آپلود و دانلود من توی این دو هفته

مشاهده پیوست 1278717

کلا کمتر از یک درصد آپلود کرده چون سیدها زیادن (سرعت آپلودم نزدیک به دانلوده)
اگه مشکلی ندارید، اسم ترکر رو بگید.
اگه امکانش رو دارید، تو اون ترکر آپلودر بشید و تورنت جدید آپلود کنید.
یک راه هم هست که بعضیا استفاده میکنن: دانلود "خودکار" فایلهای فری‌لیچی هست که به تازگی آپلود میشن. اینجوری زودتر از دیگران فایل فری‌لیچ رو دانلود میکنین، برای همین مقدار آپلودتون بیشتر میشه.
یک راه دیگه اینه که تورنتهایی که تو ترکر موردنظرتون موجود هست رو از جاهای دیگه دانلود کنید و تو ترکر مورد نظر فقط سید بدید. (بهش میگن کراس‌سید: بدون اینکه از اون ترکر دانلودی داشته باشید، آپلود بگیرید.)
[اگه استفاده از سیدباکس ممنوع نبود، سیدباکس Ultra در زمینه رقابت با دیگران بر سر سرعت آپلود، خیلی از سیدباکسهای دیگه سرتر هست.]

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
دوستان بهترین افزونه برای اینکه تمام عکس های سایت رو webp کنیم چی هست که دردسر نشه و نپره و ... پولی هم بود مشکلی نیست

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,245
دوستان بهترین افزونه برای اینکه تمام عکس های سایت رو webp کنیم چی هست که دردسر نشه و نپره و ... پولی هم بود مشکلی نیست
قبلا پیگیر این پسوند شده بودم گفتن هنوز بعضی مرورگر ها باش سازگار نیستن و ممکنه برای بعضی کاربرا لود نشه..
به هر حال این پسوند ساخته شده گوگل هست.. قاعدتا باید گوگل یه سرویسی براش داده باشه..

پ ن : حالا چه اصراری به این فرمت داری؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
قبلا پیگیر این پسوند شده بودم گفتن هنوز بعضی مرورگر ها باش سازگار نیستن و ممکنه برای بعضی کاربرا لود نشه..
به هر حال این پسوند ساخته شده گوگل هست.. قاعدتا باید گوگل یه سرویسی براش داده باشه..

اکثر افزونه ها مثه Smush pro در صورتی که اون پسوند برای کاربر لود نشه یا مرورگر در اون زمان ساپورت نکنه، تصویر اصلی رو جایگزین میکنن تا کاربر تصویر رو ببینه (فقط برای اون کاربر)

webp هم خیلی ها میگن برای سئو بهتره چون گوگل پشتشه و یک سری شایعات هست و البته برای سایت هایی که از تصاویر زیاد استفاده میکنن به نظرم خیلی به صرفه تر از jpg هست

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637

دوستمون کامل گفت :دی

webs

Registered User
لایک‌ها
1,464
حالا چه اصراری به این فرمت داری؟
دقیقاً... jpg اگه درست فشرده سازی بشه، هیچ فرقی از نظر فشرده سازی و کیفیت با webp نداره ولی در زمینه بنرهای متحرک webp واقعاً بهتر از gif عمل کرده. البته اینکه گوگل بخواد برای جاانداختن فرمت خودش به Webp امتیاز بیشتری نسبت به jpg بده، اون یه بحث دیگه است...

SaRaa*_*

Registered User
لایک‌ها
50
سلام دوستان.
الان میدونید که همه سایتای فیلم دارند فیلتر میشند. اما هنوز یه سری سایت هست مثل به نام ایران. اینا چطوری فیلتر نمیشند؟ آدرس سایت عوض میشه؟ اگه بله چطوری؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام دوستان.
الان میدونید که همه سایتای فیلم دارند فیلتر میشند. اما هنوز یه سری سایت هست مثل به نام ایران. اینا چطوری فیلتر نمیشند؟ آدرس سایت عوض میشه؟ اگه بله چطوری؟
اینکه خیلی فیلتر میشه یادمه یه مدت کلا فیلتر کار می کرد کلا همه رو فیلتر می کنن تو این زمینه حالا بعضی وقتا قفل می کنن رو یه سایت بعضی وقتا با سرعت کمتر

بالا