برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,176
دقیقاً...
فکر کنم کلاً تو، توهم مونده. خودش هم باورش شده که از یک پروژه دانشجویی ساده در زیرزمین خونشون با کمک تلاش و همت مضاعف خودش به این جایگاه رسیده! 🤣
نه خداییش تو سرش نزن دیگه.. :دی
قبل فراگیر شدن ایسنتا , غولی شده بود واسه خودش!

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,719
دوستان
یه افزونه (یا کد) خیلی ساده بود که میومد تصاویر بند انگشتی تولید شده که توی قالب استفاده نشدن رو حذف میکرد
الان سرچ کردم چندتا هست اما اونی که قدیم استفاده میکردم و خیلی هم سبک بود نیستش
کسی اسمشو میدونه ؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
آخه هوش مصنوعی برنامه شاد هم اینقدر شاسکول نیست که تو اینستا رو شاسکول فرض کردی!
تاریخ تولد سال 2022؟ :|
مومن من فکر میکردم این تاریخ تولد برای پروفایل عمومی و تبریک و از این سس شعراست.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
حاجی فیسبوک توی ایران طرفدار نداره ولی فکر میکنم در خیلی از کشورها هنوز اوله. هرچند خودمم توش موندم این فیسبوک اصلا چی داره که شده یک شرکت 700 میلیاردی!

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
امروز پیام دادند و کارت ملی رو قبول نکردند. به نظرتون پاسپورت فتوشاپی بفرستم میفهمند؟
دوتا گزینه دارم. اول اینکه یک پاسپورت لایه باز در اینترنت دانلود و ادیتش کنم.
دوم اسکن پاسپورت بابامو گرفتم. فقط اسمش رو تغییر بدم و تاریخ تولد هم توی فیسبوک و اکانت دیگه ام توی ایسنتاگرام به تاریخ تولید بابام تغییر بدم.
کدوم احتمال موفقیتش بالاتره؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
هرچند خودمم توش موندم این فیسبوک اصلا چی داره که شده یک شرکت 700 میلیاردی!

نمیگم غولی نیست یا غولی نبوده. میگم غولش کردند. بنابر دلایلی بالا آوردنش.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,514
اینستاگراممو باز کردم و تاریخ تولد ازم خواست. منم روی همون 2022 اکسپت کردم. اینم زد بلاکم کرد.
اکانت هم اکانت کاریه!
چی کار کنم؟ پاسپورت ندارم!
چه پیامی میده ؟
از طریق وب یا فیسبوک استدیو هم نمیتونی وارد بشی؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,514
@the boy

این لینک رو ببین گفته یه راهش همین پاسپورته ، یه راه دیگش از طریق Facebook Business وارد بشی وبعد به اینستا وارد بشی و تولدت رو وارد کنی
حداکثر بعد 24ساعت درست میشه (برا خودش بعد 12 ساعت بوده)

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
فیسبوک استدیو
وب هم نمیشه
فیسبوک استودیو چیه؟
@the boy

این لینک رو ببین گفته یه راهش همین پاسپورته ، یه راه دیگش از طریق Facebook Business وارد بشی وبعد به اینستا وارد بشی و تولدت رو وارد کنی
حداکثر بعد 24ساعت درست میشه (برا خودش بعد 12 ساعت بوده)
کدوم لینک؟ (با توجه به توضیحات احتمالا لینک رو دیروز دیدم)

فعلا اصلا جواب نمیدن. امروز فکر کردم جواب دادند، ولی جواب ایمیلی بود که به فیسبوک زدم. اینستاگرام نبود. جالبه وقتی فرم هم پر می کنیم میره صفحه دیگه که معلوم نیست ارسال شده یا باگ داره. هیچ پیامی نمیده.
فیسبوک بیزینس هم دیروز و باز همین الان تست کردم و دسترسی نداد به اکانت بلاک شده.

Last edited:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
فعلا اصلا جواب نمیدن. امروز فکر کردم جواب دادند، ولی جواب ایمیلی بود که به فیسبوک زدم. اینستاگرام نبود. جالبه وقتی فرم هم پر می کنیم میره صفحه دیگه که معلوم نیست ارسال شده یا باگ داره. هیچ پیامی نمیده.
فیسبوک بیزینس هم دیروز و باز همین الان تست کردم و دسترسی نداد به اکانت بلاک شده.
گفتم که... فقط دارید وقتتون رو تلف می کنید! همون فرم اول کفایت می کنه. اگه قراره جواب بدن، رو همون فرم اولی جواب میدن.

کلاً اون فرمه که میگید بعد از ارسال، معلوم نیست ارسال شده یا باگ داره، عمداً به همین شکل درست شده. الآن چندین ساله فرمه دقیقاً همینجوری و سرکاریه :rolleyes: حالا در نظر بگیر اونایی که قراره تو دنیای متاورس فیسبوک سرمایه گذاری کنند، قراره چه بلایی سرشون بیاد 🤣

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,514
وب هم نمیشه
فیسبوک استودیو چیه؟

کدوم لینک؟ (با توجه به توضیحات احتمالا لینک رو دیروز دیدم)

این لینک

این لینک فیسبوک استدیو ظاهرا همون فیسبوک بیزینسه

Abolfazlabdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام
دوستان سایت های پاپ آپ هنوز فعالیت دارند ؟

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
409
ایا افزونه وردپرسی ای وجود داره که عکسهای کل سایت رو تبدیل به یه نوع پسوند خاص کنه ؟ :unsure: یه جور سبک هم کنه که واسه سئو مشکل ساز نباشه.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,719
ایا افزونه وردپرسی ای وجود داره که عکسهای کل سایت رو تبدیل به یه نوع پسوند خاص کنه ؟ :unsure: یه جور سبک هم کنه که واسه سئو مشکل ساز نباشه.
زیادن، اگه تصاویرت از قبل روی سایت هستن باید bulk بزنی
میتونی تبدیل به webp هم کنی
باید تنظیمات افزونه رو چک کنی که برات بکاپ از نسخه اصلی تصویر نگیره چون حجمت میره بالا
موارد زیر هستن که کم حجم میکنن یا حتی میتونن تبدیل به webp هم کنن و حتی در صورتی که مرورگر webp رو ساپورت نکنه میتونه تصویر jpg رو نشون کاربر بده
smush
wp-optimize
smush.it
اولی بهترینه حتی نسخه رایگانش، به شرطی که هاستت با سرورش مشکل نداشته باشه چون خیلی از هاست های ایرانی رو تحریم کرده اما روی نت افراز تست کردم اوکی بود
دومی نسخه رایگانش موقع اپتیمایز از سرور سومی استفاده میکنه و در صورتی که نسخه پرمیوم رو بگیری میتونه از یه سرور بهتر هم استفاده کنه
سومی هم چند وقته مشکل ترافیک داره و فعلا پیشنهاد نمیشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
چرا روی بستر اینترانت سایت ها هی از دسترس خارج میشن :unsure:

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
409
زیادن، اگه تصاویرت از قبل روی سایت هستن باید bulk بزنی
میتونی تبدیل به webp هم کنی
باید تنظیمات افزونه رو چک کنی که برات بکاپ از نسخه اصلی تصویر نگیره چون حجمت میره بالا
موارد زیر هستن که کم حجم میکنن یا حتی میتونن تبدیل به webp هم کنن و حتی در صورتی که مرورگر webp رو ساپورت نکنه میتونه تصویر jpg رو نشون کاربر بده
smush
wp-optimize
smush.it
اولی بهترینه حتی نسخه رایگانش، به شرطی که هاستت با سرورش مشکل نداشته باشه چون خیلی از هاست های ایرانی رو تحریم کرده اما روی نت افراز تست کردم اوکی بود
دومی نسخه رایگانش موقع اپتیمایز از سرور سومی استفاده میکنه و در صورتی که نسخه پرمیوم رو بگیری میتونه از یه سرور بهتر هم استفاده کنه
سومی هم چند وقته مشکل ترافیک داره و فعلا پیشنهاد نمیشه
ممنونم

بالا