برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,138
الکی مشغول بهترین توصیف شرایط فعلی منه 😁
راست‌اش فکر نمیکردم هنوز اینجا فعال باشی. چند وقت پیش اومدم یه نگاه انداختم دیدم هیچکسی رو نمیشناسم بی سرصدا رفتم 🙃
غریب پی تی

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,138

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,138
اسکیما پرسش و پاسخ یا FAQ
میتونید با استفاده از کدهایی که توی سایت Schema.org هست انجامش بدید و یا اگر سایت وردپرس دارید با استفاده از افزونه هایی نظیر رنک مث یا اسکیما پرو و ...
رنک مث بهتره

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,736
من هاستم 10 گیگه اما با توجه به زیاد بودن محصولاتم باید هر 2 ماه یکبار 10 گیگ دیگه ارتقا بدم تا بتونم تصاویر محصولاتمو بزارم
راه یا روش یا سرویسی نیست که نخوام بیخودی هاستمو ارتقا بدم ؟ مثلا یه هاست یا سرویس جداگانه برای تصاویرم؟

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
من هاستم 10 گیگه اما با توجه به زیاد بودن محصولاتم باید هر 2 ماه یکبار 10 گیگ دیگه ارتقا بدم تا بتونم تصاویر محصولاتمو بزارم
راه یا روش یا سرویسی نیست که نخوام بیخودی هاستمو ارتقا بدم ؟ مثلا یه هاست یا سرویس جداگانه برای تصاویرم؟
هاست دانلود است.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,138
آقا برای 1401 نمیخواد پر کنیم ؟
فقط از 1400/01/01 تا 1400/12/29 ثبت کنیم بره ؟
اینجا بچه ها بیشتر می تونن راهنماییت کنن

ولی تا اونجایی که من می دونم فک کنم همیشه مالیات یکسال عقب هست

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
431
بزن تایید خارج شو
😂😂
پرش کردم
اخر سر تخفیف رو اعمال کردم صفر شد :/
واقعا برای یه چسه ، ۳۰ مین وقت گذاشتم
مثل ادمم نمینویسن که باید سرچ کنی ببینی چیمیگه این فیلد:cautious:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,736
هاست دانلود است.
متوجه نمیشم
یعنی هاست دانلود بگیرم و اتصال بدم به مدیا وردپرس ؟
ببینید
من با پیشبینی هایی که کردم بعد از حدود یکسال جمعا باید نزدیک 60 گیگ فقط تصویر آپلود کنم (با احتصاب تصاویری که خود قالب بعد از آپلود تصویر اصلی ایجاد میکنه)
هاست الانم 10 گیگه که نهایتا تا 40 50 روز دیگه پر میشه
مشکلی از نظر ارتقا ندارم و تا 100 گیگ میتونم هاست میزبانی رو ارتقا بدم، منتها هزینه خیلی بالا میره چون ارتقا پلن باعث میشه cpu , ram , ... هم بالا ببرن که حدود 100 گیگش باید 4 5 برابر بیشتر هزینه کنم که عملا منابع دیگه بدردم نمیخوره چون همین الانشم منابع بالایی دارم و فقط مشکل فضای هاسته

البته من هاست دانلود دارم برای فایل های دانلودیم که اون خودش جدا هست از میزبانی
بهترین کار چیه به نظرتون ؟

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
متوجه نمیشم
ببینید
من با پیشبینی هایی که کردم بعد از حدود یکسال جمعا باید نزدیک 60 گیگ فقط تصویر آپلود کنم (با احتصاب تصاویری که خود قالب بعد از آپلود تصویر اصلی ایجاد میکنه)
مشکلی از نظر ارتقا ندارم و تا 100 گیگ میتونم هاست میزبانی رو ارتقا بدم، منتها هزینه خیلی بالا میره چون ارتقا پلن باعث میشه cpu , ram , ... هم بالا ببرن که حدود 100 گیگش باید 4 5 برابر بیشتر هزینه کنم که عملا منابع دیگه بدردم نمیخوره چون همین الانشم منابع بالایی دارم و فقط مشکل فضای هاسته

بله. گوگل کن:
اتصال وردپرس به هاست دانلود

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,375
متوجه نمیشم
ببینید

گوگل درایو..
15 گیگ فضای رایگان داری برای عکس ها.. (اکانت فضای نامحدود رو هم تو وب فارسی میفروشن)
حتی پلاگین وردپرسی هم براش هست..
این مقاله و مشابه هاش هم خوبن سرک بکشی

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,517
متوجه نمیشم
ببینید

هاست دانلود اسمش غلط اندازه :)
ارزون تره دیتابیس نداره وگرنه میشه عکس و ویدیو قرار داد و اونها بدون مشکل لود میشن و صرفا برای دانلود نیست
کلا سایت حجیم راه اندازی میکنید 1 گیگ هاست برا سایت کافیه باقیش رو هاست دانلود بخرید که ارزون تره
مگه اینکه افزونه کش و بازدید تعداد بالا داشته باشید .اونطوری حجم کش بالا میره و هاست رو پر میکنه که باز میتونید تایم پاک کردن کش رو 7 روزه کنید.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,473
متوجه نمیشم
من باشم همون هاست اصلی رو ارتقا میدم. درسته هزینه بیشتره ولی کار استاندارد همینه.
بله. گوگل کن:
اتصال وردپرس به هاست دانلود
تمام این افزونه ها مشکلات زیادی دارن و بعد از نصب هر کدومشون آدم وارد مشکلاتی میشه که تمومی نداره! مگر اینکه خود فرد مستقیماً فایل ها رو روی هاست دانلودش قرار بده و لینکش رو در وردپرس وارد کنه.

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
431
دوستان سئو کار و کاربلد ،
چند رپورتاژ در روز سفارش بدیم برای سایت ضرر نداره ؟
یه قوانین خاصی از نظر بازه زمانی وجود داره که گوگل ارائه کرده باشه ؟
و اینکه محتواشون یکی باشه مشکل داره ؟
مثلا 3تا رپورتاژ با مطالب یکسان !

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
یه شماره مجازی اینستاگرام میخوام هر کی داره برام بفرسته خصوصی
هزینه اش هم میدم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,257
سلام
در پروسه اخد اینماد، کدوم عنوان شغلی رو برای یک فروشگاه اینترنتی میشه انتخاب کرد که اینماد ازمون جواز کسب نخواد؟

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,152
سلام
در پروسه اخد اینماد، کدوم عنوان شغلی رو برای یک فروشگاه اینترنتی میشه انتخاب کرد که اینماد ازمون جواز کسب نخواد؟

دو نکته وجود داره:
1. شما نمیتونی به دلخواه خودت یک عنوان رو انتخاب کنی تا نیاز به مجوز نداشته باشه (به اشتباه) چون اونها میان میگن این عنوان مربوط به شما نیست. همیشه دستی چک میشه.
2. اگر برای عنوان مدنظر شما جواز تعریف کردن، این قانونشونه و نمیشه ازش فرار کرد و دورش زد. بالا بری پایین بیای باید برای اون عنوان جواز بگیری تا بهت نماد بدن.

قبلا اینجوری نبود ، الان برای خیلی دسته ها جواز لازمه و با سختگیری زیاد نماد میدن.
حتی متون سایت چک میشه.... تا کوچک ترین مغایرتی نباشه.
مثلا شما اگر در متن درباره ما صحبتی از یک مجموعه شرکتی بکنی اما شرکت نباشی بهت اخطار میدن که حذفش کنی.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,257
دو نکته وجود داره:
1. شما نمیتونی به دلخواه خودت یک عنوان رو انتخاب کنی تا نیاز به مجوز نداشته باشه (به اشتباه) چون اونها میان میگن این عنوان مربوط به شما نیست. همیشه دستی چک میشه.
2. اگر برای عنوان مدنظر شما جواز تعریف کردن، این قانونشونه و نمیشه ازش فرار کرد و دورش زد. بالا بری پایین بیای باید برای اون عنوان جواز بگیری تا بهت نماد بدن.

قبلا اینجوری نبود ، الان برای خیلی دسته ها جواز لازمه و با سختگیری زیاد نماد میدن.
حتی متون سایت چک میشه.... تا کوچک ترین مغایرتی نباشه.
مثلا شما اگر در متن درباره ما صحبتی از یک مجموعه شرکتی بکنی اما شرکت نباشی بهت اخطار میدن که حذفش کنی.
من فروشگاه ها رو که بررسی میکنم، می بینم که بعضی هاشون از عنوان "فروشگاه های غیرزنجیره ای" استفاده میکنند که به نظر میاد مجوز نمیخواد. منظورم چنین چیزیه. از اسمشم پیداست که میشه برای فروش خیلی چیزها زد!

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
طرف (کاربر دانشمند) 700 مگابایت بلواستکس رو دانلود کرده.
بعد فحش میده که چرا فایل الکی میذاری روی گوشی سامسونگ جی 1 نصب نمیشه!

بالا