• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
یوتیوب تا زمانی خوبه که بازدید کننده ایرانی رو تشخیص نده و همون آی پی که از وی پی ان میاد و معمولا آی پی کشورهایی مثل آمریکا کانادا فرانسه و غیره هست رو حساب کنه. در غیر این صورت ارزش چندانی برای یوتیوبر ایرانی که محتوای فارسی تولید کنه نداره و همون بازدهی رو داره که یه آنلاین شاپ درست حسابی داره و حتی خیلی کمتر.
پیجی که من تستی زدم ماهی حدود 20 دلار میده. جالبه که بدونید 8 درصد بازدید کننده های من از کشورهای بالا که گفتم هستند اما همین 8 درصد اندازه 92درصد دیگه پرداختی واسه من میاره

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
سلام میخوام از خارج از کشور چندتا چیز سفارش بدم از چه سایتی سفارش بدم که بشه محصول رو داخل ایران تحویل بگیرم چندتا سایت خوب معرفی کنید ممنون میشم
یا اگه کسی باشه که این کار رو برام انجام بده پیام بده مممنون

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
سلام میخوام از خارج از کشور چندتا چیز سفارش بدم از چه سایتی سفارش بدم که بشه محصول رو داخل ایران تحویل بگیرم چندتا سایت خوب معرفی کنید ممنون میشم
یا اگه کسی باشه که این کار رو برام انجام بده پیام بده مممنون
مالتینا یکی دیگه هم بود یادم نیست

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
یوتیوب تا زمانی خوبه که بازدید کننده ایرانی رو تشخیص نده و همون آی پی که از وی پی ان میاد و معمولا آی پی کشورهایی مثل آمریکا کانادا فرانسه و غیره هست رو حساب کنه. در غیر این صورت ارزش چندانی برای یوتیوبر ایرانی که محتوای فارسی تولید کنه نداره و همون بازدهی رو داره که یه آنلاین شاپ درست حسابی داره و حتی خیلی کمتر.
پیجی که من تستی زدم ماهی حدود 20 دلار میده. جالبه که بدونید 8 درصد بازدید کننده های من از کشورهای بالا که گفتم هستند اما همین 8 درصد اندازه 92درصد دیگه پرداختی واسه من میاره
منم شنیدم بازدید کننده با لیفترشکن کنتور میندازه ولی محاسبه نمیشه برا درآمد
اما به طور معمول دوستانم که دارن فعالیت میکنن، از هر ۱۰۰۰بازدید حدودا بین ۱ تا ۱ونیم یورو درآمد دارن (ماهانه حدود ۵ تومن)
پس به نظرم یه جورایی بازم میصرفه اگر کانال رشد خوبی داشته باشه
اما بشدت توصیه میکنم برید سمت یوتیوب خارجی و کمتر سمت فارسی برید

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دامنه com رو کجا منتقل کنم ک قیمتش خوب باشه و معتبر باشه

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,540
نیک چه خوب شده، 11 صبح دامنه ثبت کردم قبل 1 تایید کرد :)
قبلا 4 تا 7 روز طول میکشید

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
نیک چه خوب شده، 11 صبح دامنه ثبت کردم قبل 1 تایید کرد :)
قبلا 4 تا 7 روز طول میکشید
خوب وقتی گرون کردن باید خدمات خوب بدن
مزخرفا
کافیه یه گیروگوری پیدا کنی تو دامین
یه اشکی از آدم در میارن که نگو

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
منم شنیدم بازدید کننده با لیفترشکن کنتور میندازه ولی محاسبه نمیشه برا درآمد
اما به طور معمول دوستانم که دارن فعالیت میکنن، از هر ۱۰۰۰بازدید حدودا بین ۱ تا ۱ونیم یورو درآمد دارن (ماهانه حدود ۵ تومن)
پس به نظرم یه جورایی بازم میصرفه اگر کانال رشد خوبی داشته باشه
اما بشدت توصیه میکنم برید سمت یوتیوب خارجی و کمتر سمت فارسی برید
هیتلرشکن باز یه تعداد زیادیش از دستش در میره
بله حدود 1 تا 2 دلار میده... حالا رضایت به این درآمد یا حتی به چند برابرش بستگی به فرد و توانایی هاش داره...
یوتیوب واسه تینیجر جماعت که سرمایه چندانی دستشون نیست جای بدی نیست و یه درامد جانبی خوبه

داستان یوتیوب تو ایران یه عده پکیج فروش گنده کردن که به خوبی فهمیده بودن ملت عاشق درامد راحت اونم از نوع دلاری هستن... کسی که سرمایه کافی داشته باشه، یوتیوب و حتی آپارات جای خوبی واسه برندسازی هستن و به نظرم نمیشه چندان روی درامدش حساب کرد... در کل کسی که حاضره بلاگری کنه در شرایط الان بهترین جا اینستا هست و قطعا درامدش خیلی از یوتیوب بالاتره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
این دامین .mobi شرایط خاصی داره؟ هر سایتی میشه باهاش بالا آورد؟ یا فقط واسه نسخه موبایلی سایت ها هست؟

Last edited:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دیروز به بانک ملت درخواست درگاه دادم الان درگاه وصل شد
52.gif

یه لحظه احساس کردم ایران نیستم و روی موج های مکزیکو ام
38.gif

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
گوگل ادسنس تبلیغ فارسی میپذیره و نشون هم میده داخل سرچ، اپلیکیشن ها و... ولی چرا کسب درآمد از سایت فارسی زبان یعنی انتشار دادن تبلیغات ادسنس داخل سایت فارسی ممنوعه؟
آیا فارسی زبان بودن سایت ممنوعه یا داخل ایران باشه ممنوعه؟
دقیقا چی؟

@ap3

...

واگذاری دامنه کام پک
Compack .ir
سابقه از سال 2004
موضوع دامنه: صنایع بسته بندی

Last edited:

e.salehi

Registered User
لایک‌ها
22

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
نه هر سایتی میتونید بالا بیارید باهاش
دیشب چند مطلب دربارش خوندم اینطوری گفته بودن
این پسوند عموماً در شرایط خاص و برای ارتباط دستگاه‌های موبایل به اینترنت استفاده شده و از قوانین خاصی برای ثبت برخوردار است ،
دامنه ی mobi اولین و بالا ترین سطح دامنه ی طراحی شده که به کاربران کمک می کند بتوانند محتوای اینترنتی ای که بر روی تلفن همراهشان کار خواهد کرد را پیدا کنند.
...
وب سایت های با دامنه ی mobi معمولا به عنوان سایت اصلی شما ایجاد می شوند و کمی کوچکتر ، مختصر تر و سریع تر هستند . البته شما زمانی که ورژن تلفن همراه سایتتان را آماده می کنید ، می توانید دامنه ی mobi خودتان را با دامنه ی اصلی وب سایتتان پارک کنید
دامنه‌ی MOBI. برای سایت‌هایی است که مختص کار با ابزارهای موبایل طراحی شده‌اند و کار مرور وب از طریق گوشی‌ها را به صورت آسان و کارآ ممکن می‌سازند و به کاربران کمک می‌کند تا ابزارهای موبایل‌شان را به انتخاب اول برای کار با اینترنت در نظر بگیرند.

e.salehi

Registered User
لایک‌ها
22
دیشب چند مطلب دربارش خوندم اینطوری گفته بودن
این پسوند ها عموما در دید کاربران موضوعی هستن
ولی در زمان ثبت به سادگی میتونید ثبت کنید و هر وبسایتی که خواستید رو بالا بیارید
اگر قرار بود فیلتر های خاصی گذرونده بشه قبل از ثبت از شما درخواست یک سری مدارک و مجوز ها میکردن
در حالت کلی من دامنه با این پسوند خریدم چند ماه پیش و وبسایت ها روش بالا اورده بودم

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
گوگل ادسنس تبلیغ فارسی میپذیره و نشون هم میده داخل سرچ، اپلیکیشن ها و... ولی چرا کسب درآمد از سایت فارسی زبان یعنی انتشار دادن تبلیغات ادسنس داخل سایت فارسی ممنوعه؟
آیا فارسی زبان بودن سایت ممنوعه یا داخل ایران باشه ممنوعه؟
دقیقا چی؟

@ap3

...

واگذاری دامنه کام پک
Compack .ir
سابقه از سال 2004
موضوع دامنه: صنایع بسته بندی
کلا سایت فارسی قبول نمیکنه. علتش رو نمیدونم ولی جالبه فعلا یوتیوب فارسی رو قبول داره.

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432
کلا سایت فارسی قبول نمیکنه. علتش رو نمیدونم ولی جالبه فعلا یوتیوب فارسی رو قبول داره.
وای از اون روزی که ناشرین بتونن باهاش کارکنند
یکتانتو مدیااد باید خدانگهداری کنن با وب فارسی...انشالله که بشه

e.salehi

Registered User
لایک‌ها
22
یوتیوب فارسی هم قبول نداره! برای درامد زایی حتما باید ادسنس معتبر از خارج از کشور ثبت بشه
برای همین شرکت های MCN روز به روز در حال افزایش هستند

بالا