برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Lost1

Registered User
لایک‌ها
84
آقا جایی هست که بدون نماد اعتماد و تکمیل پرونده مالیاتی درگاه پرداخت بده؟ انگار زرین پال باید پرونده مالیاتی رو ثبت کنیم :confused:
برا فروشگاه مجاز میخوام
فکر کنم آیدی پی بده، قبلا من استفاده می‌کردم پرونده مالیاتی نمی‌خواست فقط با تاخیر ۱ هفته ای پول رو میزد حساب

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,649
ارزونترین پسوند دامنه بین المللی چی هست؟ تمدیدش هم ارزون باشه.
پسوندهای online و store , shop رو دیدم 98 سنت هست. اما خب تمدید گرون هست / حالا میگم چطوره بزاریم دامین منقضی بشه و بعد دوباره از نو ثبت کنیم. میشه اینطوری؟
برای پارک کردن و استفاده از آدرس ایمیل با اون پسوند برای جاهایی که ایمیل با پسوند ir. قبول نمی کنن.

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
430
اینا که خوبه ..دیگه همه خبرگزاری ها هم یه قسمت اضافه کردن بعنوان مثلا پلاس، بعد توش خبر متفرقه و این شکلی که نمونه شو گذاشتی هم میزنن : //

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,439
خبر گزاریا همه کلیک بیت شدن
حالا شما چنین سایتی بزنی یه هفته ای خشتکتو نکشن سرت کم کم سایتو فیل میکنن

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
سایت دیگه به درد نمیخوره من باز کرمم گرفت این ماه سه سایت مجله ای زدم الان گوگل ۱۰۰ رسیده تازه
امروز با خودم فکر کردم که چی بشه نه پول داره نه به درد میخوره دیگه بروز نمیکنمش تا بپره

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,103
سایت دیگه به درد نمیخوره من باز کرمم گرفت این ماه سه سایت مجله ای زدم الان گوگل ۱۰۰ رسیده تازه
امروز با خودم فکر کردم که چی بشه نه پول داره نه به درد میخوره دیگه بروز نمیکنمش تا بپره
زحمت زیاد. درآمد کم . همین زحمت رو آدم روی یه صفحه اینستاگرام بکشه درآمدش خیلی بیشتر هست . تازه درآمد ثابت هست یعنی فالووراتو همیشه داری ولی ورودی گوگل به باد بنده .
اونجا دانش فنی هم نمی خواد ، نه می خواد خودتو بروز کنی نه می خواد رقیباتو زیر نظر بگیری نه اینهمه زحمت بکشی برای گرفتن امتیاز speed insights و نه می خواد cms و php رو بروز نگه داری . گیر سئو هم نیستی .

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,439
زحمت زیاد. درآمد کم . همین زحمت رو آدم روی یه صفحه اینستاگرام بکشه درآمدش خیلی بیشتر هست . تازه درآمد ثابت هست یعنی فالووراتو همیشه داری ولی ورودی گوگل به باد بنده .
اونجا دانش فنی هم نمی خواد ، نه می خواد خودتو بروز کنی نه می خواد رقیباتو زیر نظر بگیری نه اینهمه زحمت بکشی برای گرفتن امتیاز speed insights و نه می خواد cms و php رو بروز نگه داری . گیر سئو هم نیستی .

موافقم
یه فروشگاه تخصصی
کم کم با درآمدش میشه سایت و برندینگ و ... هم اوکی کرد وقتی برندینگت اوکی باشه هزینه سئو خیلی پایین تر میاد

البته اونقدری که میگی هم راحت نیست خیلی پیجای خفنی هم هستن که دست به جلف بازی نمیزنن یا روی ترندا اسکی نمیرن و رشد نمیکنن
اینستا هم باید تا حد زیادی لش و لوش باشی یا خرج کنی

پیج کتاب میشناسم که همش چرت و پرت میفروشه و به ۳۰۰ ۴۰۰ کا رسیده
ولی یه پیج دیگه هست که زیر بار این چیزا نمیره و رشد نمیکنه

تا صبح میشه در این مورد حرف زد
ولی اگه میخواین تو مجازی موفق شین باید خودتونو تا و حتی ده درصد پایین تر از فرهنگ مبتذل امروزه بکشین پایین

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,475
موافقم
یه فروشگاه تخصصی
کم کم با درآمدش میشه سایت و برندینگ و ... هم اوکی کرد وقتی برندینگت اوکی باشه هزینه سئو خیلی پایین تر میاد

البته اونقدری که میگی هم راحت نیست خیلی پیجای خفنی هم هستن که دست به جلف بازی نمیزنن یا روی ترندا اسکی نمیرن و رشد نمیکنن
اینستا هم باید تا حد زیادی لش و لوش باشی یا خرج کنی

پیج کتاب میشناسم که همش چرت و پرت میفروشه و به ۳۰۰ ۴۰۰ کا رسیده
ولی یه پیج دیگه هست که زیر بار این چیزا نمیره و رشد نمیکنه

تا صبح میشه در این مورد حرف زد
ولی اگه میخواین تو مجازی موفق شین باید خودتونو تا و حتی ده درصد پایین تر از فرهنگ مبتذل امروزه بکشین پایین
من موافق اینستا نیستم اگر قرار نیست جلودوربین باشید !! و هوشمندانه محصول تبلیغ نکنید

وگرنه موضوع هرچه باشه ! با نازل ترین قیمت میتونم برم تو پیج های مشابه تبلیغ کنم حتی با تبلیغ انبوه جبران کنم تبلیغ در یک پیج رو

منظورم اگر 20هزار لایک هر پستت هم بگیره بهرحال فکرمیکنی ارزش داره کارت ! یک تعرفه ای اختصاص میدی ! ولی میری تو همون پیج مبتذل با نصف این قیمت و دنبال کننده شاید بالاتر .. باور کن میتونی تبلیغ بکنی و نتیجه بهترم بگیری !

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,475
پسوندهای online و store , shop رو دیدم 98 سنت هست. اما خب تمدید گرون هست / حالا میگم چطوره بزاریم دامین منقضی بشه و بعد دوباره از نو ثبت کنیم. میشه اینطوری؟
برای پارک کردن و استفاده از آدرس ایمیل با اون پسوند برای جاهایی که ایمیل با پسوند ir. قبول نمی کنن.
اونا زرنگ ترن بعد منقضی خودشون رزرو میکنن برای خودشون :))

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,475
این سایت رو چک کن این خوبه برای فهمیدن ارزان ترین قیمت ثبت و تمدید دامنه
tld-list.com
goddady
برای سال اول دامنه های سِنتی هم پیشنهاد میده !
ولی خوب تو اون یک سال به درامد رسیدی میتونی شل کنی و پول گرون تر بدی برای تمدید

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
اینستا هم یا باید موضوع خوبی داشته باشی که خوب تخصص باید داشته باشی اونم موضوعات عجیب غریب بیشتر طرفدار داره یا جلوی دوربین جنگولک بازی در بیاری

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,103
نمیدونم متوجه شدید چند روزی هست مجموعه وبلاگهای بلاگفا توی نتایج جستجو چقدر اومدن بالا یا نه . بعد از اون ماجراهای بدی که برا بلاگفا افتاد مثل اینکه دوباره جون گرفته

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,103
اینستا هم یا باید موضوع خوبی داشته باشی که خوب تخصص باید داشته باشی اونم موضوعات عجیب غریب بیشتر طرفدار داره یا جلوی دوربین جنگولک بازی در بیاری
همین . تو جامعه امروز ما با مسخره بازی بهتر میشه بالا اومد . مدیرعامل بزرگترین سایت های ایران رو هیچکس نمیشناسه ولی مدیر فلان پیج بیخود رو به هر کی بگی میفهمه کیه .

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
430
برو بازار مالی کارکن.. شده 5 سال.. کریپتو فارکس و..
ولی نون داره توش. همیشه هم در دسترسه.. خودتیو خودت.. استرس ازدست دادن رتبه و. نداره
یا مثلا پولت لنگ یکتانت و مدیااد پفیوزم نیست...
یا جفتشو کنار هم داشته باش.....

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,649
این سایت رو چک کن این خوبه برای فهمیدن ارزان ترین قیمت ثبت و تمدید دامنه
tld-list.com
نگاه کردم پسوندهای click , stream سه دلار.
اونا زرنگ ترن بعد منقضی خودشون رزرو میکنن برای خودشون :))
به خاطر اینکه یه سال بالا بوده رزرو میشه؟

mjs7

Registered User
لایک‌ها
165
برو بازار مالی کارکن.. شده 5 سال.. کریپتو فارکس و..
ولی نون داره توش. همیشه هم در دسترسه.. خودتیو خودت.. استرس ازدست دادن رتبه و. نداره
یا مثلا پولت لنگ یکتانت و مدیااد پفیوزم نیست...
یا جفتشو کنار هم داشته باش.....
اونم دردسر های خودش رو داره
اگه به همین راحتی بود که الان با این قیمت دلار همه میزدن تو کار ترید

فقط ۵ تا ۱۰ درصد تریدر ها تو این بازار دووم میارن
کسی که وارد این بازار میشه ۹۵ درصد احتمال داره با ضرر ترید رو رها کنید
شما حاضرید وقت و سرمایتون رو وارد کاری کنید که احتمال موفقیتش ۵ تا ۱۰ درصد هست ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,649
اگه فایل های zip (داپلیکیتور، یا نصب وردپرس و...) رو بزاریم تو پوشه روت / (نه /public_html) آیا خطری ایجاد میکنه؟

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,475
بالا