برگزیده های پرشین تولز

❌❌❌ طرح های جدید اضافه شد ❌ فروش رسمی ســایت خـــونیرثــــ ❌ درآمد 2 تا 9 میلیون در ماه ❌❌❌

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
آدم بسیار با شخصیتی هستن ایشون و به دنبال سو استفاده از موقعیت و کسب و کارشون نیستن طی برخوردی که بنده داشتم باشون ، خریدار میتونه مطمین باشه از لحاظ معامله

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
انصافا پروژه های خوبی برای ارائه دارید
آدم بسیار با شخصیتی هستن ایشون و به دنبال سو استفاده از موقعیت و کسب و کارشون نیستن طی برخوردی که بنده داشتم باشون ، خریدار میتونه مطمین باشه از لحاظ معامله

نظر لطف شماست دوستان، بزرگواریتونو میرسونه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,054
با سلام و ارادت..
صداقتا بنده مشتری نیستم و قصد ندارم خدایی نکرده بی خودی وقت شما رو بگیرم..
ولی از روی کنجکاوی سوالی برام پیش اومد..
در صورت تمایل جواب بدین.جواب ندادین هم گله ندارم..
درآمد سایت به طور تقریبی و البته مینیمم ماهانه چقدره و مخارج خود سایت چقدره؟
آخه با توجه به برداشت سطحی یی که من از توضیحات کردم انگار این سایت یه ماشین پولساز ارزونه که نیازی به هیچی نداره و مدیریتش رو هم میشه با استخدام یک نفر چرخوند..
ممنون میشم توضیح بفرمایین..
با تشکر..

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام عزیز، وقتتون بخیر باشه

درآمد سایت به طور تقریبی و البته مینیمم ماهانه چقدره و مخارج خود سایت چقدره؟

درامد بسته به فعالیت شما از ماهانه میتونه 1 میلیون باشه تا 15 میلیون! فقط به فعالیت شما و مشتری مداری خود مدیر سایت برمیگرده ولی عموما مابین 5 الی 9 میلیون هست

مخارج سایت هم که فعلا بنده سایت رو روی یک هاست پربازدیدتر قرار دادم و ماهانه 15 تومان هست، که البته روی هاست سبکتر با هزینه سالانه 100.000 تومان هم میشه قرارش داد
اسکریپت کاملا اختصاصی و مادام العمر و اپن سورس هست و ازپایه توسط خودمون نوشته شده و غیر از هزینه هاست و دامنه این سایت هیچ هزینه ایی براتون نداره!

آخه با توجه به برداشت سطحی یی که من از توضیحات کردم انگار این سایت یه ماشین پولساز ارزونه که نیازی به هیچی نداره و مدیریتش رو هم میشه با استخدام یک نفر چرخوند..

دقیقا موضوعش با مدیریت یک نفر نمیشه چرخوند و به این سادگی ها نیست! متسفانه وبلاگ و سایت مطلب محور نیست که فقط نیاز به پست گذاری داشته باشه
نیاز به گفتگو و وقت گذاشتن برای مشتری هست و ترتیب اثر دادن صحیح به سفارشات و هماهنگی با برنامه نویس جهت انجام پروژه ها
مسلما هرچقدر بخواید نتیجه بهتری بگیرید مدت زمان بیشتری رو باید انلاین باشید چون به آنلاین بودن مدیر سایت خیلی متصل هست این موضوع. که دقیقا برای همین موضوع قصد واگذاری این سایت رو داریم
سفارشات اکثرا از طریق تلگرام، واتس آپ، ایمیل و تماس تلفنی آماده میشن و هر مشتری به سبک و سیاق علاقه خودش با مدیر سایت ارتباط برقرار میکنه
نحوه انجام سفارشات هم که به دست برنامه نویس هست و شما باید پیگیری انجام کارهارو داشته باشید، به صورت کلی ایده ی خونیرث دقیقا بر این اساس بود که پروژه های اختصاصی کاملا فارسی که فقط به 1 نفر فروخته میشن سفارش گرفته بشه و به بهترین نحوه احسن تحویل خریدار داده بشه و بعد پشتیبانی یکساله برای هر پروژه ارائه بشه

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
پروژه های خوبی رو ارائه میدین ، واقعا توانا هستین و دوستان مشترک زیادی داریم که تعرف شما رو میکنند
اما قیمت هاتون روی یک سری پروژه ها وحشتناک بالاست
برای مثال یک اپلیکشن مثل xmusic رو با امکانات خیلی ساده و ابتدایی نزدیک به 50 میلیون تومان زدین
اگر سرویس ی که مثل رایو جوان باشه طراحی کنید قطعا بالای 200 میلیون قیمت گذاری میشه
روی قیمت گذاری ها تجدید نظر شه قطعا فروش در ماهتون از اینی که هست بیشتر میشه
انشالله که هر روز پیشرفت کنه برند تون و موفق تر شه

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
پروژه های خوبی رو ارائه میدین ، واقعا توانا هستین و دوستان مشترک زیادی داریم که تعرف شما رو میکنند
اما قیمت هاتون روی یک سری پروژه ها وحشتناک بالاست
برای مثال یک اپلیکشن مثل xmusic رو با امکانات خیلی ساده و ابتدایی نزدیک به 50 میلیون تومان زدین
اگر سرویس ی که مثل رایو جوان باشه طراحی کنید قطعا بالای 200 میلیون قیمت گذاری میشه
روی قیمت گذاری ها تجدید نظر شه قطعا فروش در ماهتون از اینی که هست بیشتر میشه
انشالله که هر روز پیشرفت کنه برند تون و موفق تر شه

وقت بخیر عزیز، نظر لطف شماست
اپلیکیشن xmusic با قیمت 19.5 میلیون در دسترس و قابل سفارش هست
مدل رادیوجوان هم قابل آماده سازی با قیمت مشابهی که فرمودید هست
درمورد تجدیدنظر برای قیمت ها هم بله یکسری قیمت هارو کاهش دادیم و قیمت نهایی رو هم به مرور بر اساس سفارشات کم یا زیاد میکنیم جوری باشه که بر طبق سرمایه خریداران باشه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,054
سلام عزیز، وقتتون بخیر باشه

درامد بسته به فعالیت شما از ماهانه میتونه 1 میلیون باشه تا 15 میلیون! فقط به فعالیت شما و مشتری مداری خود مدیر سایت برمیگرده ولی عموما مابین 5 الی 9 میلیون هست

مخارج سایت هم که فعلا بنده سایت رو روی یک هاست پربازدیدتر قرار دادم و ماهانه 15 تومان هست، که البته روی هاست سبکتر با هزینه سالانه 100.000 تومان هم میشه قرارش داد
اسکریپت کاملا اختصاصی و مادام العمر و اپن سورس هست و ازپایه توسط خودمون نوشته شده و غیر از هزینه هاست و دامنه این سایت هیچ هزینه ایی براتون نداره!

دقیقا موضوعش با مدیریت یک نفر نمیشه چرخوند و به این سادگی ها نیست! متسفانه وبلاگ و سایت مطلب محور نیست که فقط نیاز به پست گذاری داشته باشه
نیاز به گفتگو و وقت گذاشتن برای مشتری هست و ترتیب اثر دادن صحیح به سفارشات و هماهنگی با برنامه نویس جهت انجام پروژه ها
مسلما هرچقدر بخواید نتیجه بهتری بگیرید مدت زمان بیشتری رو باید انلاین باشید چون به آنلاین بودن مدیر سایت خیلی متصل هست این موضوع. که دقیقا برای همین موضوع قصد واگذاری این سایت رو داریم
سفارشات اکثرا از طریق تلگرام، واتس آپ، ایمیل و تماس تلفنی آماده میشن و هر مشتری به سبک و سیاق علاقه خودش با مدیر سایت ارتباط برقرار میکنه
نحوه انجام سفارشات هم که به دست برنامه نویس هست و شما باید پیگیری انجام کارهارو داشته باشید، به صورت کلی ایده ی خونیرث دقیقا بر این اساس بود که پروژه های اختصاصی کاملا فارسی که فقط به 1 نفر فروخته میشن سفارش گرفته بشه و به بهترین نحوه احسن تحویل خریدار داده بشه و بعد پشتیبانی یکساله برای هر پروژه ارائه بشه
ممنون بابت توضیحاتتون..
باز هم صداقتا میگم :D من مشتری نبودم چون دست و بالم خالی بود ولی الان دستم باز شده خوشبختانه..و اشتیاقم به معامله با شما بسیار بالا هست..
الان تو یک وضعیتم که موندم پولمو بدم جای ماشین یا سایت شما رو بخرم.. (ماشین رو هم برای کاری لازم دارم)..یکم زمان میبره تا تکلیفم مشخص شه و بتونم تصمیم نهایی رو بگیرم..
از شما یه قولی میخوام ..اینکه اگه یه وقت توی این مدت مشتری اومد یه خبری به بنده بدید و 24 ساعت فرصت به بنده بدید .. (شماره م رو پخ میکنم براتون)

در خصوص خود سایت و مدیریتش مممنون میشم به یک سری سوالاتم پاسخ بدین :

-اول اینکه سفارش دهنده های پروژه ها از کجا به سایت میان؟ ورودی گوگل؟ تبلیغات در سایت ها؟ بازاریابی های حضوری که خودتون کردین ؟ ...
به طور کلی در مورد تضمین تعداد سفارشات و سفارش دهنده ها یک شفاف سازی بفرمایید لطفا!! چون اینطور که من متوجه شدم شما فردی با برخورد حرفه یی و پویا هستید و با خودم میگم نکنه اعتبار سایت و سفارشاتش وابسته به حضور ایشون باشه!!

-دوم اینکه تا اطلاع ثانوی من خودم هستم و دست تنهام..البته زیاد آنلاین هستم..روزانه حداقل حداقل 4 ساعت پای سیستم آنلاین هستم..توی تلگرام هم که دائم آنلاینم..بنظرون با این اوصاف میتونم تا پیدا کردن یک همکار یک تنه سایت رو مدیریت کنم؟

-سوال سوم اینکه من سایت شما رو چک میکنم می بینم که فقط یک فروشگاه فروش محصولات هست!! در صورتی که شما فرمودید سایت یک واسط بین سفارش دهنده ها و برنامه نویس ها هست! من کلی گیج شدم..میشه شفاف سازی بکنید فعالیت سایت چی هست و من باید چکار بکنم؟

- چهارم اینکه برنامه نویس های فعال در حال حاظر چند نفر هستن؟

فعلا همین سوالات .. :general601:

Last edited:

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
ممنون بابت توضیحاتتون..
باز هم صداقتا میگم :D من مشتری نبودم چون دست و بالم خالی بود ولی الان دستم باز شده خوشبختانه..و اشتیاقم به معامله با شما بسیار بالا هست..
الان تو یک وضعیتم که موندم پولمو بدم جای ماشین یا سایت شما رو بخرم.. (ماشین رو هم برای کاری لازم دارم)..یکم زمان میبره تا تکلیفم مشخص شه و بتونم تصمیم نهایی رو بگیرم..
از شما یه قولی میخوام ..اینکه اگه یه وقت توی این مدت مشتری اومد یه خبری به بنده بدید و 24 ساعت فرصت به بنده بدید .. (شماره م رو پخ میکنم براتون)

در خصوص خود سایت و مدیریتش مممنون میشم به یک سری سوالاتم پاسخ بدین :

-اول اینکه سفارش دهنده های پروژه ها از کجا به سایت میان؟ ورودی گوگل؟ تبلیغات در سایت ها؟ بازاریابی های حضوری که خودتون کردین ؟ ...
به طور کلی در مورد تضمین تعداد سفارشات و سفارش دهنده ها یک شفاف سازی بفرمایید لطفا!! چون اینطور که من متوجه شدم شما فردی با برخورد حرفه یی و پویا هستید و با خودم میگم نکنه اعتبار سایت و سفارشاتش وابسته به حضور ایشون باشه!!

-دوم اینکه تا اطلاع ثانوی من خودم هستم و دست تنهام..البته زیاد آنلاین هستم..روزانه حداقل حداقل 4 ساعت پای سیستم آنلاین هستم..توی تلگرام هم که دائم آنلاینم..بنظرون با این اوصاف میتونم تا پیدا کردن یک همکار یک تنه سایت رو مدیریت کنم؟

-سوال سوم اینکه من سایت شما رو چک میکنم می بینم که فقط یک فروشگاه فروش محصولات هست!! در صورتی که شما فرمودید سایت یک واسط بین سفارش دهنده ها و برنامه نویس ها هست! من کلی گیج شدم..میشه شفاف سازی بکنید فعالیت سایت چی هست و من باید چکار بکنم؟

- چهارم اینکه برنامه نویس های فعال در حال حاظر چند نفر هستن؟

فعلا همین سوالات .. :general601:

پیغام خصوصی دادم خدمتتون...

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
این سایت مثل همون پونیشا هست ؟؟
والله این همه خط نوشتید و من هرچی خوندم اخر نفهمیدم کار این سایت چی هست ! و از کجا درامد کسب میکنه
من قصد خرید یه سایت با پتانسیل بالا رو دارم
لطفا یکم توضیح بدید

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
این سایت مثل همون پونیشا هست ؟؟
والله این همه خط نوشتید و من هرچی خوندم اخر نفهمیدم کار این سایت چی هست ! و از کجا درامد کسب میکنه
من قصد خرید یه سایت با پتانسیل بالا رو دارم
لطفا یکم توضیح بدید

سلام، وقت بخیر
خونیرث یک سایت اخذ سفارش برنامه نویسی هست، بدین شکل که یک مشتری یا کاربر وارد سایت میشه، به فرض مثال اپلیکیشن لایک بگیر کافه لایک رو به شما سفارش میده، شما سفارش رو به برنامه نویس میدید و ایشون انجام میدن و شما تحویل خریدار میدید و سود خودتونو دریافت میکنید، عموما از هر سفارش 80% سود برای شماست و 20% هم کدنویس شما دریافت میکنه بدین شکل سود ماهانه شما میتونه بسته به فعالیتتون از 2 میلیون تا بیش از 15 میلیون متغییر باشه
سفارشات هم اکثرا از طریق تلگرام و تماس تلفنی هست که تمامی سایت های سفارش برنامه نویسی به همین شکل هستن
از پنل مدیریت هم میتونید پروژه های جدید به سایت اضافه کنید و کسب درآمد مادام العمر داشته باشید

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
سلام
جناب شما یکساله داری این سایت رو میفروشی 20 تومن
اگه حداقل درامدشم بگیریم همون 2 تومن خوب تاحالا 2 تومن هم سود کرده بودید:general105:

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام
جناب شما یکساله داری این سایت رو میفروشی 20 تومن
اگه حداقل درامدشم بگیریم همون 2 تومن خوب تاحالا 2 تومن هم سود کرده بودید:general105:

سلام، وقت بخیر
بله درآمد همچنان خداروشکر پابرجاست، اگر مایل بودید آدرس تلگرامتون رو بفرستید آخرین پیغام جهت خرید یک پروژه رو خدمتتون فوروارد کنم.

farhadxfx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اقا سعید و سایت کاملا و بهترین و عالی ترین سایت برنامه نویسی هست هرکس سایت رو خریداری کنه موفق هست و اینده درخشانی داره

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
اقا سعید و سایت کاملا و بهترین و عالی ترین سایت برنامه نویسی هست هرکس سایت رو خریداری کنه موفق هست و اینده درخشانی داره

متشکرم عزیز، نظر لطف شماست

ali2829

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام
شنیدم برنامه نویس های حرفه ای دارین.
تیم برنامه نویسان خونیرت چند نفرس؟
آیا با تیم برنامه نویسیتون قرارداد عقد کردین؟
اگر در هر حالتی برنامه نویس هایی که الان دارین در آینده تمایلی به همکاری با مدیریت جدید نداشته باشن کار مشکل خواهد بود چرا که برنامه نویسیان حرفه ای که اخلاق حرفه ای کاری داشته باشن و نیز از سورس ها و همچنین کد نویسی هایی که انجام دادن سوء استفاده نکنن خیلی کم پیدا میشه!

farhadxfx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام برنامه نویساتون کین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا