• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

❤️ پــــــاتوق خیرخواهان و نیک سرشتان پرشین تولز ❤️

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
فراخوان ویژه برای پدر مبتلا به هپاتیتC

سلام و خداقوت

این پرونده ویژه پایان سال خیریه همت است.
اقای د.ف ۴۵ ساله دارای دو فرزند دختر و بیکار است.ساکن خانه ای محقر در یکی از مناطق بسیار ضعیف تهران هستند.
به دلیل داشتن بیماری هموفیلی و استفاده از خون آلوده در سالیان گذشته دچار بیماری هپاتیت سی پیشرفته نیز شده است.
متاسفانه به دلیل عوارض این بیماری کبد ایشان به مشکل سیروز مبتلا شده وبنا به تشخیص پزشکان معالج باید هرچه زود تر نسبت به پیوند کبد اقدام نمایند ولی به دلیل داشتن بیماری هپاتیت این امر امکان پذیر نیست.
جهت در مان هپاتیت سی باید دارویی به نام هاروونی که ساخت کشور امریکاست مصرف کند ولی متاسفانه قیمت این دارو بسیار گران می باشد و تحت حمایت هیچ بیمه ای هم نمی باشد.

harvoni-1-150x150.jpg

البته با کمک وزات بهداشت تخفیف ۲۰ میلیون تومانی نیز بر روی این دارو اعمال شده وقیمت تمام شده این دارو به ۷۰ میلیون تومان رسیده است ولی باز ایشان به هیچ عنوان قادر به پرداخت این مبلغ نیستند.
با فروش مقداری طلا وکمک گرفتن از اشنایان فقط مبلغ ۱۵ میلیون تومان تهیه شده است.
از انجایی که این دارو باید بدون هیچ وقفه ای به مدت سه ماه مصرف شود مبلغ ۵۵ میلیون تومان دیگر نیاز است که باید به شرکت وارد کننده دارو پرداخت گردد انشالله با همت خیرین این امر محقق شود.
همت کنید

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/12/فراخوان-ویژه-درمانی-برای-پدر-مبتلا-به-ه/

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
فراخوان ویژه برای پدر مبتلا به هپاتیتC

سلام و خداقوت

این پرونده ویژه پایان سال خیریه همت است.
اقای د.ف ۴۵ ساله دارای دو فرزند دختر و بیکار است.ساکن خانه ای محقر در یکی از مناطق بسیار ضعیف تهران هستند.
به دلیل داشتن بیماری هموفیلی و استفاده از خون آلوده در سالیان گذشته دچار بیماری هپاتیت سی پیشرفته نیز شده است.
متاسفانه به دلیل عوارض این بیماری کبد ایشان به مشکل سیروز مبتلا شده وبنا به تشخیص پزشکان معالج باید هرچه زود تر نسبت به پیوند کبد اقدام نمایند ولی به دلیل داشتن بیماری هپاتیت این امر امکان پذیر نیست.
جهت در مان هپاتیت سی باید دارویی به نام هاروونی که ساخت کشور امریکاست مصرف کند ولی متاسفانه قیمت این دارو بسیار گران می باشد و تحت حمایت هیچ بیمه ای هم نمی باشد.

harvoni-1-150x150.jpg

البته با کمک وزات بهداشت تخفیف ۲۰ میلیون تومانی نیز بر روی این دارو اعمال شده وقیمت تمام شده این دارو به ۷۰ میلیون تومان رسیده است ولی باز ایشان به هیچ عنوان قادر به پرداخت این مبلغ نیستند.
با فروش مقداری طلا وکمک گرفتن از اشنایان فقط مبلغ ۱۵ میلیون تومان تهیه شده است.
از انجایی که این دارو باید بدون هیچ وقفه ای به مدت سه ماه مصرف شود مبلغ ۵۵ میلیون تومان دیگر نیاز است که باید به شرکت وارد کننده دارو پرداخت گردد انشالله با همت خیرین این امر محقق شود.
همت کنید

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/12/فراخوان-ویژه-درمانی-برای-پدر-مبتلا-به-ه/
This Account Has Been Suspended

khunires

لایک‌ها
4,947
This Account Has Been Suspended

بازدیدشون بخاطر این پست مثل اینکه از سایت های خبرگزاری خیلی بالا رفت پیغام DDoS از سرور دریافت کردن ساسپند شد!:general210: تا 8 که باز و اوکی بود ایشالله زود درست بشه!:)

khunires

لایک‌ها
4,947
پدری مرحوم شد و بدهی هایش هوار زن و۲فرزندش شد

سلام وخداقوت

این فراخوان برای کمک به بازماندگان یک پدر مرحوم یعنی همسرودو فرزند یتیم ایشان است.
اقای م.خ سالها در بازار فروشنده بوده که در پی ورشکستگی تمام اموال و زندگی خود را از دست داده و با خانواده اش نزد پدر و مادرش رفته و با آنها زندگی می کرده است.
پدر مدتی قبل بطور ناگهانی فوت می کند در حالیکه بخش عمده ای از بدهی ها و مطالبات از وی باقیمانده و برخی طلبکاران حتی در مراسم ختم ایشان حضور یافته و طلب حق میکنند.
برخی طلبکاران البته بعد از فوت بخشش کرده وبرخی هم با کمک وتلاش برخی خیرین پرداخت شده اما همچنان ۱۷میلیون تومان از بدهی این مرحوم باقی است که نه توان پرداختش را دادند ونه طلبکاران از همسر و دو فرزند یتیم او صرف نظر می کنند.

همت کنیم این بار آبروی این پدر مرحوم، همسر و دو فرزند یتیمش را بخریم.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1395/01/آبروی-همسر-و-۲فرزند-یتیم-پدرمحترمی-را-ب/

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
در ایام عید و نوروز کمک های مردمی رو فراموش نکنید....
هر چقدر کم ... با هم که باشیم می تونیم خیلی کارها بکنیم

hamidfx09

Registered User
لایک‌ها
83
دست شما درد نکنه که پیگیر هستید

ما هم به نوبه خودمون هر چند اندک هستیم .

khunires

لایک‌ها
4,947
23 ماه انتظار برای تهیه جهیزیه

سلام وخداقوت
این فراخوان برای تهیه جهیزیه عروسی است که ۲۳ ماه است عقد کرده ولی نتوانسته جهیزیه تهیه کند.
خانم م. ک تنها دختر خانواده است.
پدر ایشان مبتلا به سیروز کبدی است و پزشکان از وی قطع امیدکرده اند.
در خانه ای محقر در یکی از مناطق مرکزی تهران زندگی می کنند.
خرج خانواده از محل کار مادر خانواده تامین میشود.
اگر جهیزیه تهیه شود تا پدر زنده است با مراسم مختصری راهی خانه بخت می شوند.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1395/02/۲۳-ماه-انتظار-برای-تهیه-جهیزیه/

khunires

لایک‌ها
4,947
23 ماه انتظار برای تهیه جهیزیه

سلام وخداقوت
این فراخوان برای تهیه جهیزیه عروسی است که ۲۳ ماه است عقد کرده ولی نتوانسته جهیزیه تهیه کند.
خانم م. ک تنها دختر خانواده است.
پدر ایشان مبتلا به سیروز کبدی است و پزشکان از وی قطع امیدکرده اند.
در خانه ای محقر در یکی از مناطق مرکزی تهران زندگی می کنند.
خرج خانواده از محل کار مادر خانواده تامین میشود.
اگر جهیزیه تهیه شود تا پدر زنده است با مراسم مختصری راهی خانه بخت می شوند.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1395/02/۲۳-ماه-انتظار-برای-تهیه-جهیزیه/

گزارش مهربانی-۲۰۶۵

السلام علیک یا رسول الله

سلام و خداقوت

عیدتون مبارک
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۵۰ میلیون ریال برای تهیه جهیزیه عروس آبرومندی که گزارش ایشان منتشر شده بود جمع آوری شد.

الحمدلله رب العالمین

برای خوشبختی همه جوانان صلوات

khunires

لایک‌ها
4,947

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوستان
تصمیم دارم از حالا هر ماه مبلغی رو برای کمک به نیازمندان واقعی کنار بگذارم
موسسات و خیریه های زیادی وجود دارن اما بنظره شما کدوم یکی واقعا پول رو به دست نیازمند میرسونه ؟
راستش میخوام مبلغی رو که کمک میکنم به دست نیازمند واقعی برسه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام دوستان
موسسات و خیریه های زیادی وجود دارن اما بنظره شما کدوم یکی واقعا پول رو به دست نیازمند میرسونه ؟
اینجا eb-home.ir

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
سلام دوستان
جمعیت امام علی یک نهاد خصوصی هست و اعضاش دانشجوها و مردم هستند. یکی از کارایی که میکنند کودکان دستفروش و جاهایی که اوضاع خوبی ندارند مثل دروازه غار بچه هایی که اوضاع خوب ندارند رو شناسایی میکنند و در خونه هایی که توسط خیرین خریداری شده و به صورت مردمی و دانشجویی اداره میشند از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر بهشون تدریس و کارآفرینی یاد میدند چند وعده غذایی هم میدند. البته وزارت اطلاعات یکی از این خونه ها رو پلمپ کرده چون مسئولش(که دختر شهید هم هست) جلوشون واستاد و جوابشونو داد.
/www.sosapoverty.org
طرح کوچه گردان عاشق هم متعلق به ایناست و یه فروشگاهی هم داشتند که میتونستید جنس هایی را انتخاب کنید و هزینه شو پرداخت کنید پولتون صرف خرید همون جنس ها میشد و به دست نیازمندها میرسونند.
kuchegardan.sosapoverty.org
و خیلی کارای دیگه هم انجام می دند که توی مجله گل یخ و یکی دیگه اسمش یادم نیست میتونید بخونید فکر کنم به صورت پی دی اف توی سایتاشون باشه.
دیروز توی برنامه ماه عسل یه میان برنامه نشون داد که دو نفر یه گونی سفید رنگ رو میبردن و در خونه ای رو زدند وقتی خانم خونه پرسید کیه گفتند از طرف جمعیت امام علی
همون طرح کوچه گردان عاشق فکر کنم بود که می خواستند شب قدر 10000 تا از این گونی ها رو به خونه هایی که قبلاً شناسایی شدند برسونند. توی اینترنت سرچ کنید تصاویرشون هست.
واقعاً حیفه که هنوزم کسی این انجیو رو نمیشناسه من خودم از طریق هم خدمتیم که عضو این انجیو هست باهاش آشنا شدم خیلی کارا میکنند توی سازمان ملل هم سخنرانی کردند.
100 درصد معتبر هست مطمئن باشید کمکتون دست نیازمندها میرسه.

Last edited:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
سلام دوستان
سلام
من خیلی تحقیق کردم ... میشه گفت، همشون و هیچکدومشون :D ... همه موسسات مجاز به نیازمندان واقعی کمک میکنند، اما اگر بخوای که هیچی از پولت بابت هزینه های اشتباه یا غیر ضروری هدر نره و همه پول به دست مستحق ترین آدم ها برسه، باید خودت شخصا این آدم ها رو پیدا کنی ... این موسسات، خیلی وقتا گول می خورند یا تحت تاثیر احساسات شخصی قرار می گیرند یا دست به کارهای نمایشی می زنند و ... در کل، انتخاب هاشون دقت کمی داره ...

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
سلام
من خیلی تحقیق کردم ... میشه گفت، همشون و هیچکدومشون :D ... همه موسسات مجاز به نیازمندان واقعی کمک میکنند، اما اگر بخوای که هیچی از پولت بابت هزینه های اشتباه یا غیر ضروری هدر نره و همه پول به دست مستحق ترین آدم ها برسه، باید خودت شخصا این آدم ها رو پیدا کنی ... این موسسات، خیلی وقتا گول می خورند یا تحت تاثیر احساسات شخصی قرار می گیرند یا دست به کارهای نمایشی می زنند و ... در کل، انتخاب هاشون دقت کمی داره ...
راجبه جمعیت امام علی هم تحقیق کنید.

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
همین که نوشتید توی سازمان ملل سخنرانی کردند و مسئولش دختر شهیده، برای من کافیه :D
زود قضاوت نکنید
مسئول انجیو شارمین میمندی نژاد هست اون دختر شهید مسئول یکی از خونه هایی بود در کرمانشاه که حدود 100 تا کودک بی بضاعت رو نگهداری میکردند. از این خونه ها تعدادی هم در سایر استانها هست که اطلاعات مربوطه رو در خود سایت میتونید ببینید.
خانه های ایرانی
کاملاً به صورت خصوصی اداره میشه و اعضاشم اصلاً به این **** حکومتی علاقه ای ندارند و به صورت رایگان هر کس هر کاری که بلده انجام میده. اکثراً دانشجو هستند. زمان احمدی نژاد مجوزشونو تمدید نمیکردند به دلیل اینکه میگفتند اینا مخالف حکومت و.... تا شش سال بدون مجوز برنامه های خیرخواهانه شونو انجام دادند.
اگه یادتون باشه یه راه پیمایی علیه اعتیاد شد که صدا و سیما هم خبرشو گفت توسط همین جمعیت امام علی و دانشجوهاش بود.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
زود قضاوت نکنید
مسئول انجیو شارمین میمندی نژاد هست اون دختر شهید مسئول یکی از خونه هایی بود در کرمانشاه که حدود 100 تا کودک بی بضاعت رو نگهداری میکردند. از این خونه ها تعدادی هم در سایر استانها هست که اطلاعات مربوطه رو در خود سایت میتونید ببینید.
خانه های ایرانی
کاملاً به صورت خصوصی اداره میشه و اعضاشم اصلاً به این **** حکومتی علاقه ای ندارند و به صورت رایگان هر کس هر کاری که بلده انجام میده. اکثراً دانشجو هستند. زمان احمدی نژاد مجوزشونو تمدید نمیکردند به دلیل اینکه میگفتند اینا مخالف حکومت و.... تا شش سال بدون مجوز برنامه های خیرخواهانه شونو انجام دادند.
اگه یادتون باشه یه راه پیمایی علیه اعتیاد شد که صدا و سیما هم خبرشو گفت توسط همین جمعیت امام علی و دانشجوهاش بود.

دوست عزیز من اصلا قضاوت نکردم که زود باشه یا دیر :p ... برای من مهمه که موسسه خیریه ای که میخوام پولم رو ( که از جونم عزیزتره:D) بهش بدم، پول رو از من بگیره و با کمترین واسطه و قرتی بازی:D به دست کسی برسونه که با معیارهای من، مناسب ترین آدم باشه. معیار من هم اینه که اون شخص نیازمند در به وجود آمدن وضعیتش کمترین تقصیر رو داشته باشه ... مثلا من دوست ندارم که پولم صرف آزادی زندانی دیه جرح بشه... این هم یک موضوع شخصیه... هرکی یه نظری داره. شاید شما بگید این زندانی خیلی آدم خوبیه و یبار اشتباه کرده و 6 تا بچه داره و اونا چه گناهی کردن وووو ... نظر شما هم کاملا محترمه، در رابطه با انتخاب خودتون
این موسسه ای که شما می فرمایید، فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و سیاسی انجام میدن ... کارآفرینی، راه پیمایی، مخالفت با حکومت:D، برگزاری میتینگ و سخنرانی ، در جای خودش ممکنه برای یک ngo کارهای خوبی باشه، اما با تعریفی که ما از موسسه خیریه در ایران انتظار داریم، مغایرت داره

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
دوست عزیز من اصلا قضاوت نکردم که زود باشه یا دیر :p ... برای من مهمه که موسسه خیریه ای که میخوام پولم رو ( که از جونم عزیزتره:D) بهش بدم، پول رو از من بگیره و با کمترین واسطه و قرتی بازی:D به دست کسی برسونه که با معیارهای من، مناسب ترین آدم باشه. معیار من هم اینه که اون شخص نیازمند در به وجود آمدن وضعیتش کمترین تقصیر رو داشته باشه ... مثلا من دوست ندارم که پولم صرف آزادی زندانی دیه جرح بشه... این هم یک موضوع شخصیه... هرکی یه نظری داره. شاید شما بگید این زندانی خیلی آدم خوبیه و یبار اشتباه کرده و 6 تا بچه داره و اونا چه گناهی کردن وووو ... نظر شما هم کاملا محترمه، در رابطه با انتخاب خودتون
این موسسه ای که شما می فرمایید، فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و سیاسی انجام میدن ... کارآفرینی، راه پیمایی، مخالفت با حکومت:D، برگزاری میتینگ و سخنرانی ، در جای خودش ممکنه برای یک ngo کارهای خوبی باشه، اما با تعریفی که ما از موسسه خیریه در ایران انتظار داریم، مغایرت داره
عذر میخوام
معیارهای شما کاملاً محترم اند من به این خاطر این انجیو رو معرفی کردم که طبق درخواست دوستمون تقریباً مطمئن هستم پول رو به افراد نیازمند میرسونه و برای شناسایی این افراد هم تیم شناسایی به کمک دانشجوهای عضو و افراد با تجربه دارند.(میرن منزل طرف بررسی میکنند که راه درآمدشون چیه و اوضاع تغذیه کودکان به چه صورت سوء تغذیه دارند یا نه و....)
توی قسمت پرداخت وجه سایت شما میتونید انتخاب کنید که پولتون در چه راهی هزینه شه از لیک زیر میتونید خودتون مشاهده کنید. تقریباً مطمئنم که این کارو میکنند. بین همه نهادهایی که کار خیر انجام میدن اینا واقعاً خوب و با همکاری پزشکان و متخصصان داوطلب کار میکنند.
https://donate.sosapoverty.org

e.b35927

Registered User
لایک‌ها
64
سلام خدمت دوستان عزیز

امیدوارم توی این روز های آخر ماه مبارک رمضان دعا گوی ما هم باشید.

امروز میخوام براتون از کار خیر بگم، اونم کار خیر در فضای مجازی.

میگن گاهی کارهای بزرگ از ایده‌های کوچک سرچشمه می‌گیره . شاید باورتون نشه اما خیریه «همت» کارش روا با یه پیامک شروع کرد. مهدی قمصریان می‌گه:

شهریورماه پنج سال قبل بود که یکی از دوستانم برایم پیامکی فرستاد که در آن برای تهیه یخچال جهیزیه خانواده‌ای نیازمند و آبرودار پول خواسته بود. آن زمان کمی ‌دستم تنگ بود. همین پیامک را برای گروهی از دوستان فرستادم. با مشارکت تعدادی از آنها هزینه خرید آن یخچال تأمین شد.

او از همان زمان تصمیم گرفت که با راه‌اندازی یک سایت اینترنتی، کمک‎های مردمی‌ رو جمع‎آوری کنه. شیوه کاری این خیریه اینجوریه که پولی به نیازمند نمیده بلکه خودش وارد میدان می‌شه و اونچیزی رو که نیازمند به اون نیاز داره، تهیه می‌کنه؛ از دارو گرفته تا هزینه‌های درمان و معاش زندگی.

اشتراک گذاری کار خیر
قمصریان خیریه دیجیتالی «همت» رو راه‎اندازی کرده و حالا حدود پنج ساله که مردم می تونند در دنیای مجازی هم کمک کنند. این خیریه در نشانی اینترنتی hemmat110.com خلاصه شده که البته شماره ثبت هم داره.

خب حالا میخوام براتون دو نمونه رو ذکر کنم که با همین اشتراک گذاری کار خیر به انجام رسیده.

۱- قصه علی تیموری
شاید شما هم قصه علی تیموری رو یادتون باشه. پسر دانشجویی که سال گذشته به خاطر برق‎گرفتگی، دو دستش رو قطع کردن. تازه‎داماد بود و اول زندگی این مشکل براش پیش اومد. یک عکاس خبری در گزارشی تصویری، زندگی ایشون رو روایت کرد و آدرس این گزارش در شبکه‌های اجتماعی دست ‎به ‎دست چرخید. خیریه «همت» پای کار اومد، تمام کمک‎های مردمی ‌رو جمع کرد و دو تا دست مصنوعی برای علی خرید.

به گفته قمصریان، خیریه «همت» با اعتقاد به ضرب‌المثل «قطره‎قطره جمع گردد وانگهی دریا شود»، ذره‎ذره کمک‎های مردمی‌ رو جمع می‌کنه تا گره از مشکلی باز کنه. به باور ایشون ، شاید ما مثل خیلی از افراد متمکن و ثروتمند توانایی مالی زیادی برای انجام کارهای خیر نداشته باشیم اما وقتی کنار هم قرار می‌گیریم، حتی با رقم‌های کوچک هم قادریم بعضی گره‌ها رو باز کنیم. همین بهانه کافی بود تا چند نفر رو دور هم جمع کنن که یک خیریه مجازی رو راه بندازن؛ خیریه‎ای که مسبب کارهای خداپسندانه‌ شده است. شرح هر کمکی هم در قالب «گزارش‌های مهربانی» روی پورتال این خیریه بارگذاری مییشه تا مردم در جریان ریال‌هایی که هدیه می‌کنن، باشن. «همت» دو اولویت اصلی در کارش داره
۱) ‌تهیه جهیزیه برای خانواده‌های نیازمند
۲) اعطای کمک‌های بلاعوض برای مصارف دارویی و درمانی
اما تلاش‌های این خیریه به همین جا ختم نمیشه و اگر کار خیر دیگری هم پیش بیاد که اولویت اون ثابت بشه، برای انجام اون اقدام میکنه. تهیه سبد غذایی برای خانواده‌های نیازمند هم از کارهایی بود که در آستانه ماه مبارک رمضان انجام دادن.

۲- کمک به بچه‌های لب مرز
کارهای خیر فقط در قالب کار گروهی و تشکیلاتی نمیگنجن، بعضی وقت‌ها یک نفر هم میتونه به ‎تنهایی مسبب کار خیر بشه. مقداد باقرزاده معلم یک دبستان در روستایی نزدیک مرز ترکمنستان هست. او با راه‎اندازی صفحه اینستاگرام «دبستان معرفت» کمک‎ های مردمی‌ زیادی رو برای دانش‎آموزان روستای ترکمن‎نشین «آیرقایه» جذب کرده . ایشون ماجرای راه‎اندازی این صفحه رو چنین تعریف می‌کنه:

اول صفحه شخصی خودم بود. عکس‌هایم با بچه‌های مدرسه را می‌گذاشتم و دیدم که بازدیدکنندگانم بیشتر شدند. همین شد که نام صفحه را به «دبستان معرفت» تغییر دادم. جالب اینکه در اکثر صفحات اینستاگرام حتی افراد مشهور نظرات مخالف و بعضاً توهین‌‏آمیزی می‌گذارند ولی این صفحه اصلاً چنین کامنت‌هایی نداشته است.

این صفحه در حال حاضر حدود ۱۰ هزار دنبال‎کننده داره. باقرزاده درباره هدایایی که از راه این صفحه مجازی برای بچه‌های مدرسه‎ای محروم در نقطه صفر مرزی به دستش رسیده، میگه:

هدایا متفاوت است؛ از دفتر و کتاب گرفته تا وجه نقد. وقتی هدیه ه‏ایی می‌رسد، بچه‌ها حسابی خوشحال می‌شوند چون روستا، محروم و دور از امکانات است. برای گرفتن هدایای نقدی هم آدرس خانه خودمان را می‌دادم

او دستشویی مدرسه رو با کمک‌های مردمی ساخت چون برای تأمین پولش مشکل داشتند. کل بودجه مدرسه برای یک‌سال، ۱۰۰ هزار تومان هست! با این پول چیکار میشه کرد؟ این معلم جوان توضیح میده که:

گاهی برایمان کتاب زبان انگلیسی هدیه می‌رسد و در ساعات فراغت، با بچه‌ها کلمات انگلیسی کار می‌کنم. بچه‌ها خیلی زود یاد می‌گیرند و با استعدادند.

جالبه که یک رایانه هم از طریق این صفحه مجازی به بچه‌های مدرسه هدیه شده . یک جراح مغز و اعصاب از شیراز بعد از دیدن صفحه اینستاگرام، به‎صورت تلفنی با معلم جوان صحبت میکنه. ایشون بدون معرفی خودش، مبلغ ۲ میلیون تومان به حساب معلم واریز میکنه تا برای بچه‌ها رایانه و دیتا ویدیو پروژکتور بخره. مبالغ دیگری هم واریز شده تا برای بچه‌ها لوازم‌التحریر و لباس و کفش تهیه بشه. باقرزاده به ‎تنهایی و با ایجاد یک صفحه در فضای مجازی تونست بچه‌های یک مدرسه محروم و مرزی رو از نظر امکانات و تجهیزات تأمین کنه و مهربانی رو از اتاق عمل یک جراح در شیراز به پشت نیمکت‌های دانش‌آموزان روستای «آیرقایه» بیاره.

حرف آخر
فضای مجازی و اپلیکشین‎هایش آسیب‎ها و مشکلات زیادی داره. این حرف رو قبول داریم. ولی اگر واقعاً کسی قصد خیر داشته باشه و بخواد از این فرصت برای کک کردن مشکلات دیگران استفاده کنه و انسان‌های اهل خیر و خوبی را پیدا کنه تا به کمک یکدیگه کاری کارستان انجام بدن، این کار شدنیه؛ مثل کارهایی که مهدی قمصریان و مقداد باقر زاده انجامش دادن.

همین الان هم شما میتونین با اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی (لینک : http://godlovers.ir/?p=97 ) مسبب کار خیر بشین.

موفق و پیروز باشید.
التماس دعا.

بالا