برگزیده های پرشین تولز

⭐️ بکلینک هرمی قدرتمند تضمینی کاملا استاندارد لینک سازی و جستجوگر ها

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
سلام لطفا قیمت ها رو ارسال کنید؟
و
لطفا چند نمونه کار که سایتش بالای یک سال عمر داشته باشه بعد از پکیج شما استفاده کرده نتیجه گرفته هم ارسال کنید؟ (نمونه ای که سایت تازه تاسیس باشه فایده نداره)
و
منظور از ضمانت چیه؟ ممنون

Last edited:

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
سلام لطفا قیمت ها رو ارسال کنید؟
و
لطفا چند نمونه کار که سایتش بالای یک ساعت عمر داشته باشه بعد از پکیج شما استفاده کرده نتیجه گرفته هم ارسال کنید؟ (نمونه ای که سایت تازه تاسیس باشه فایده نداره)
و
منظور از ضمانت چیه؟ ممنون

ارسال شد

با سلام ارسال شد ، مورد دیگر هم شما میتونید در اولین مطلب که شروع تاپیک بوده نمونه کار ما رو ببنید که این تنها کمی از نمونه کار های بنده هست و در جدیدترین الگوی بنده سئو سایت

چت روم پارسی هست که این سایت از صفر شروع کرد و الان در جایگاه اول گوگل بوده و در حال پیشرفت میباشد

جستجو کنید گوگل : چت روم

لینک : http://parsichat.net

تضمین ما نشوند دادن نتیجه شما خواهد بود و کاملا به صورت قانونی کار خواهیم کرد همراه با قرار داد .

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
سلام.لطفا قیمت پکیج ها رو اعلام بفرمایید و برای سایت موزیکی که تازه چند روزه شروع به کار کرده بهترین پکیج کدوم هست؟

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
سلام.لطفا قیمت پکیج ها رو اعلام بفرمایید و برای سایت موزیکی که تازه چندماه شروع به کار کرده بهترین پکیج کدوم هست؟ پ.خ

سلام و روزتون بخیر ارسال شد نمونه سایت موزیکی هم که کار کردیم تاثیر شو میتونید ببینید

photo_2020-03-30_03-16-41.jpg

seocasestudy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
لطفا شرایط رو برام ارسال کنید

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
تجربه کاری خوبی نداشتم با ایشون پارسال ....

:confused: سلام و خسته نباشید به جا نمیارم فکر نمیکنم تیم دکو وب با شما فعالیتی رو شروع کرده باشه ، دوست عزیز فکر کنم اشتباه گرفتید

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
:confused: سلام و خسته نباشید به جا نمیارم فکر نمیکنم تیم دکو وب با شما فعالیتی رو شروع کرده باشه ، دوست عزیز فکر کنم اشتباه گرفتید
برادر من که کسی نیستم که بخوام کار کسی رو خراب کنم و تبلیغ منفی الکی بکنم
قضیه برای 2 سال پیشه که 2 ماه یه سایتو دادیم دستت واسه لینک سازی و بالا اوردن کلمه هزینشم دادیم منتها کلا سایت که ترکید و کلمات بالا نیومد هیچ بعد ازون لینک سازیت سایت پنالتی شد هیچ و دست اخر هم پاسخگو نبودنت تو تلگرام بیشتر اذیت کرد
اگر باز فکر میکنی اشتباه گرفتم یه پیام تو تلگرام بهم بدین تا اطلاعات بیشتر رو بدم خدمتت
در کل انشالله موفق باشید

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
برادر من که کسی نیستم که بخوام کار کسی رو خراب کنم و تبلیغ منفی الکی بکنم
قضیه برای 2 سال پیشه که 2 ماه یه سایتو دادیم دستت واسه لینک سازی و بالا اوردن کلمه هزینشم دادیم منتها کلا سایت که ترکید و کلمات بالا نیومد هیچ بعد ازون لینک سازیت سایت پنالتی شد هیچ و دست اخر هم پاسخگو نبودنت تو تلگرام بیشتر اذیت کرد
اگر باز فکر میکنی اشتباه گرفتم یه پیام تو تلگرام بهم بدین تا اطلاعات بیشتر رو بدم خدمتت
در کل انشالله موفق باشید

اول این که تیم ما اینقدر قدرتمند هست که برادر ببخواد کارمون برای چیزی یا کسی خراب بشه دوم این که شما که پیام و تلگرام بنده رو دارید پیغام بدید بنده نباید پیغام بدم و این که اطلاعاتی از بنده دارید برای من pv ارسال کنید جالب شده برای من که 2 سال پیش کار شما رو من گرفتم من حتی شما رو نمیشناسم که بخوام به شما پیغامی بدم

خدا رو شکر نمونه کار های دکووب اینقدر قدرتمند هست که بخواد چیزی خرابش کنه دوست عزیز 14 سال سابقه رو چیزی خراب نمیتونه بکنه

پس بنده منتظر پیغام شما هستم که خدایی نکرده کدورتی این وسط پیش نیاد شاید یکی با نام برند ما با شما مکاتبه کرده.....

بالا