برگزیده های پرشین تولز

...10 میلیون پول...

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام بچه ها چند وقت دیگه 10 میلیون پول بیکار میاد دستم به نظرتون بهترین کاری که میتونم باهاش بکنم چیه ؟

1 : بزارم تو بانک رسالت یا مهر اقتصاد یا کارآفرینی امید تا امتیاز جمع بشه و وام بگیرم مثلا 10.15 میلیون وام بگیرم و بعد با 25 میلیون یه شغلی بزنم

2 : پیشنهاد دیگه ؟؟؟؟

و اینکه با توجه به وضع الان مملکت به نظرتون عاقلانه هستش فقط پولشو افزایش سرمایه بده به اینصورت که مثلا 10 میلیون بزارم بانک بعد 15 میلیون وام بگیرم 15 میلیون را بزارم سپرده و سودشو + یه مقدارم از جیب خرج اقساط وامم کنم تا اقساط وامم تموم بشه بعد از اون 25 میلیون پول دارم بعد از اون باز 25 میلیون را بزارم بانک و 15 تومن دیگه وام بگیرم و باز سپرده کنم و اقساطشو بدم و کم کم سرمایم را برسونم به 100 میلیون و بعد از اون یا شغلی بزنم یا ملک و زمین بخرم

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
و اینکه با توجه به وضع الان مملکت به نظرتون عاقلانه هستش فقط پولشو افزایش سرمایه بده به اینصورت که مثلا 10 میلیون بزارم بانک بعد 15 میلیون وام بگیرم 15 میلیون را بزارم سپرده و سودشو + یه مقدارم از جیب خرج اقساط وامم کنم تا اقساط وامم تموم بشه بعد از اون 25 میلیون پول دارم بعد از اون باز 25 میلیون را بزارم بانک و 15 تومن دیگه وام بگیرم و باز سپرده کنم و اقساطشو بدم و کم کم سرمایم را برسونم به 100 میلیون و بعد از اون یا شغلی بزنم یا ملک و زمین بخرم
تا به این روش شما سرمایه خودت رو به 100 میلیون برسونی ، اولاً 100 میلیون ارزشش شده 50 میلیون امروز ، شاید هم کمتر . بعدش این که کلی پول بابت بهره این وام ها که طی اقساط پرداخت میکنی و خواب پول تو حساب و ... از جیبت رفته. من نمیدونم با پولت چی کار کنی اما میدونم این روشی که توضیح دادید ، روش بهینه و مطلوبی برای ایجاد ارزش افزوده نیست.

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
تا به این روش شما سرمایه خودت رو به 100 میلیون برسونی ، اولاً 100 میلیون ارزشش شده 50 میلیون امروز ، شاید هم کمتر . بعدش این که کلی پول بابت بهره این وام ها که طی اقساط پرداخت میکنی و خواب پول تو حساب و ... از جیبت رفته. من نمیدونم با پولت چی کار کنی اما میدونم این روشی که توضیح دادید ، روش بهینه و مطلوبی برای ایجاد ارزش افزوده نیست.
خب پیشنهاد شما چیه ؟ واسه این مقدار پول

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
فکر کنم اونموقع دیگه 80 - 90 سالت شده

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

pmdmb

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
29
سلام بچه ها چند وقت دیگه 10 میلیون پول بیکار میاد دستم به نظرتون بهترین کاری که میتونم باهاش بکنم چیه ؟

1 : بزارم تو بانک رسالت یا مهر اقتصاد یا کارآفرینی امید تا امتیاز جمع بشه و وام بگیرم مثلا 10.15 میلیون وام بگیرم و بعد با 25 میلیون یه شغلی بزنم

2 : پیشنهاد دیگه ؟؟؟؟

نظر من اینه که یه ایده ی جدید اینترنتی رو برای اولین بار وارد نت کنی و تا آخر عمرت سودش رو ببری مثلا یه اپ موبایل یا سایت

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
نظر من اینه که یه ایده ی جدید اینترنتی رو برای اولین بار وارد نت کنی و تا آخر عمرت سودش رو ببری مثلا یه اپ موبایل یا سایت
ترجیح میدم بیرون نت کار کنم
ایده ای دارید بفرمایید

omidn1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز واقعیتش اینه که ۱۰ میلیون تومان مبلغی نیست که بتونید به چشم سرمایه گذاری بهش نگاه کنید و پول کار کنه نه خودتون
اما خب میتونه برای شروع یک کار خوب باشه که خب اون دیگه تخصص میخواد که ما نمیدونیم شما در چه زمینه ای وارد هستید، میتونید یه آرایشگاه ابتدایی باهاش راه اندازی کنید، میتونید ترشی فروشی بزنید، سبزی خردکنی بزنید، سبزی فروشی بزنید و ...
اما اینکه فکر کنید میشه باهاش سرمایه گذاری کرد واقعیتش مبلغ کم هست و فکر نمیکنم نتیجه ای بتونید بگیرید ازش
انشالله موفق باشید

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
همونطور که @omidn1996 اشاه کردند ، تا خلاصه ای از تجربیات و سوابق کاری ، تخصص و علاقه مندی هاتون و حتی محل سکونتتون رو نگید کسی نمیتونه درست و دقیق راهنماییتون کنه.

به کار توی نت که فرمودید علاقه ای ندارید . خوب ، مثلاً میتونید با 8 الی 9 تومن از این پول ، یک پراید مدل پایین بخرید و ترشی و شور درست کنید و در یک مکان که رفت و آمدش نسبتاً خوب باشه و شهرداری هم زیاد گیر نده ، پشت ماشین ترشی و لواشک و چیزهایی مثل این بفروشید. یا یک وانت پیکان مدل پایین بخرید ، تو زمستون پشتش سیب و پرتقال بریزید و تابستون هم هندوانه و خربزه و انبه و اینجور چیزا رو بفروشید. الان هم که نزدیک شب یلدا میشیم به خصوص بازار انار درجه یک و هندوانه جنوب خیلی داغ میشه. میتونید از این فرصت هم برای شروع کار استفاده کنید.

یا جنس های فانتزی یا پوشاک ارزون قیمت یا هر چیز دیگه ای که فکر میکنید فروشش خوبه ، از بازار تهیه کنید و در یک جای مناسب بساط کنید و بفروشید.

این مواردی که گفتم ، نیاز به سرمایه و تخصص آنچنانی نداره و برای شروع میتونه مناسب باشه.
کم کم که جلو رفتید و با کار پول جمع کردید ، میتونید به فعالیت های بهتر و بزرگتر هم فکر کنید.

Bergkamp

Registered User
لایک‌ها
65
ببخشید فضولیم گل کرد
وام ازدواجه ؟ :)

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بچه ها :

من الان تا 2 سال دیگه دانشجو هستم و وقت آزادی ندارم که سراغ شغلی برم از اونور هم یه پولی دستم هستش میخام این پول رشدی داشته باشه و راکد نباشه

تو دنیای مجازی هم 15 سالی هستش به طور حرفه ای دارم کار میکنم و یه درآمدی هم دارم

الان هدفم اینه 10 میلیون پول دارم ماهی 500.600 هم اضافه میشه بهش .. تا 2 سال دیگه هم شغلی نمیتونم داشته باشم به خاطر اینکه درگیر دانشگاه و درسم

تو این 2 سال با این مقدار سرمایه و مقدار پولی که هرماه اضافه میشه بهش (ماهی 500 هزار ت) چیکار کنم که پولم رشد داشته باشه و بعد 2 سال یه سرمایه قابل توجهی جمع شده باشه

بالا