برگزیده های پرشین تولز

11 برتری Galaxy S4 سامسونگ در مقابل iPhone 5s

abbas7

Registered User
لایک‌ها
151
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ i3a!30L ส็็็็็็็
من با خیلی از گوشی ها کار کردم که الان بخوام اسماشون رو بگم تا فردا باید تایپ کنم:)
خواهشا هیچ گوشی رو با اپل مقایسه نکنین. من از وقتی که برای اولین بار اپل دستم گرفتم دیگه از هر چی گوشی غیر اپل حالم بد میشد
اصلا دیدن اپل لذت داره چه برسه به اینکه بخوای دستت بگیری
خوش دست ترین گوشی دنیا

و در آخر استیو جابز عزیز خدا بیامرزتت ایشالا اون دنیا بری بهشت:D

ارسال شده توسط روح استیو جابز

Last edited:

abbas7

Registered User
لایک‌ها
151
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ i3a!30L ส็็็็็็็
یه چیز جالب بگم در مورد Apple ( سیب ) شاید بعضی از دوستان ندونن

اولین مورد که سیب خورد به سر نیوتن و قانون جاذبه شکل گرفت
دومین مورد استیو جابز عزیز وقتی اولین گاز سیب رو زد فکر اپل تو ذهنش نقش گرفت و الان هم به همین خاطر آرم اپل شد سیب گاز زده
سومین مورد که مال ما ایرانی های بیچاره ست که فک کنم ناصر الدین شاه بود که تو مسیر خودش 2 تا سیب میبینه و تنباکو اختراع میشه. تنباکو 2 سیب :D

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
من با خیلی از گوشی ها کار کردم که الان بخوام اسماشون رو بگم تا فردا باید تایپ کنم:)
خواهشا هیچ گوشی رو با اپل مقایسه نکنین. من از وقتی که برای اولین بار اپل دستم گرفتم دیگه از هر چی گوشی غیر اپل حالم بد میشد
خوش دست ترین گوشی دنیا

دقیقا
منم از وقتی با گوشیای اپل عاشنا شدم دیگه اصلا حالم از اندروید بهم میخوره
بخدا سیستم عامل ios ی سر و گردن از اندروید بالاتره

ارسال شده توسط رییس گروه ویژه

ramtinhm

Registered User
لایک‌ها
835
اپل کجا بقیه ی گوشیا کجا

دقیقا ، یعنی اپل اینقدر از دور خارجه که قابل مقایسه با بقیه ی گوشیا نیست...... :)

این عکس تازه مال وقتیه که آیفون 5 و گلکسی اس 3 اومده بودند.

ترجمه ی عکس زیر :

عنوان : آیا شما عاشق آیفون هستید ؟ پس سامسونگ بخرید.....

شرکت اپل گفته : " محصولات سامسونگ دقیقا مانند محصولات اپله" اما با صفحه ی بزرگتر ، کارایی بیشتر ، امکانات بیشتر ، اپلیکیشن های مجانی بیشتر ، قیمت ارزانتر و ......

نتیجه : سامسونگ گلکسی اس 3 ، بهترین آیفونه
rolleyessmileyanim.gif

598675_4699034242462_201468701_n.jpg

omidhk

Registered User
لایک‌ها
44
گوشی یه وسیله ی سلیقه ایه و نمیشه گفت کدوم بهتره و ...
من خودم سامی بازم ولی کسایی هم هستن اپل بازن
هر کدوم مزیت ها و اشکالات خودشون رو دارن
الان باید دعوامون سره این باشه که ما کجاییم و اونا کجان

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
خوش دست ترین گوشی دنیا

ارسال شده توسط روح استیو جابز
داداش به این نمیگن برتری به این میگن اعتیاد :D

منم از وقتی گالکسی اس 2(اوایل که اومده بود) گرفتم دیگه هیچ گوشی جز مدل های سامسونگ به دلم ننشست
یه بار با آیپاد و یه بار با ویندوز موبایل کار کردم روم به دیوار گلاب به روت هنوز قرص معده میخورم :D
شما یه چیز که به دلت میشینه نمیتونم بیرونش کنی
البته فکرتو باز کن
همیشه دنبال بهترین ها باش
من همه چیو تست میکنم تا بهترین ها رو داشته باشم
اگه حس کنم آیفون بهتره میخرم،ولی برتری در آیفون جز کنسول بازی بودنش نمیبینم ;)

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
اتفاقا منم همين نظر رو نسبت به سامسونگ دارم
گوشى هاش بعد از sII واقعا طراحيش افتضاحه وقتى مى رم بازار گوشى فروش ها حتما يه كيسه تهوع هم با خودم مى برم

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
s4 یعنی اون همه امکانات توی دمپایی پلاستیکی
اپل یعنی احترام به مشتری و استفاده کنندگان

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
اتفاقا منم همين نظر رو نسبت به سامسونگ دارم
گوشى هاش بعد از sII واقعا طراحيش افتضاحه وقتى مى رم بازار گوشى فروش ها حتما يه كيسه تهوع هم با خودم مى برم

داداش این میشه سلیقه نه ضعف
من خودم میتونستم اس4 هم بخرم
ولی از قیافه و استیل اس3 و 4 خوشم نمیومد
عوضش نوت2گرفتم و راضی هستم
اس2 هم خداییش کهکشانی بود که قدیمی شد و رفت تو اسطوره ها!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
خدایی اس 4 باتریش زجرآوره.الترا زد رو بچسپ شاهکاره!

داداش اینجا در مورد اسمارت فون ها و شرکت های غول بحث میشه نه شرکت های ورشکسته و خدارحمتی :دی

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
داداش این میشه سلیقه نه ضعف
من خودم میتونستم اس4 هم بخرم
ولی از قیافه و استیل اس3 و 4 خوشم نمیومد
عوضش نوت2گرفتم و راضی هستم
اس2 هم خداییش کهکشانی بود که قدیمی شد و رفت تو اسطوره ها!

دقيقا مثل نظر شما كه سليقه ايه

omidhk

Registered User
لایک‌ها
44
پس این سایت هایی که مقایسه و رتبه بندی میکنن جماعن سر کارن دیگه ؟!! :blink::lol:

اونا فقط واسه اینه که از بازدید شما پول در بیارن همین
کسی که با ios حال میکنه هر چقدر بگی فلان گوشی اندوریدی خوبه خیلی سخت حرف شما رو قبول میکنه
این قضیه در مورد اندروید هم صادقه
مثلا الان هرکی بگه lcd خوبه قبول نمی کنم چون عاشق amoled ام
Sent from my SM-N900 using Tapatalk 2

ramtinhm

Registered User
لایک‌ها
835
اونا فقط واسه اینه که از بازدید شما پول در بیارن همین
کسی که با ios حال میکنه هر چقدر بگی فلان گوشی اندوریدی خوبه خیلی سخت حرف شما رو قبول میکنه
این قضیه در مورد اندروید هم صادقه
مثلا الان هرکی بگه lcd خوبه قبول نمی کنم چون عاشق amoled ام
Sent from my SM-N900 using Tapatalk 2

با این حرفت زندگیم رو دگرگون کردی.
اصن دیدم نسبت به جهان عوض شد....؟!!
تازه فهمیدم چقدر گول خوردم...:eek:
دوست من ، این سایت ها مرجع هستند که کل دنیا هم قبولشون داره ، حالا با نظر شما که چیزی تغییر نمیکنه.سلیقه بحثش کلا با مقایسه ی علمی از سایتهای معتبر جداست.

arkf

Registered User
لایک‌ها
101
[h=1]ردپایی از سامسونگ در ساخت اپل آیفون 5S، این ارتباط تمام نشدنی است![/h]
پرسشهایی که در رابطه با ارتباط اپل و سامسونگ مطرح می‌شوند، هنوز هم بدون پاسخ بوده و حل نشده‌اند.
روز دوشنبه انتشارات نیکی از ژاپن، شواهد بیشتری را در زمینه ارتباط موجود بین دو برند آنهم در زمینه ساخت چیپست افشا کرده است.
اطلاعاتی که شاید به مزاق هیچ کدام از این دو کمپانی خوش نیاید.
پس از کالبد شکافی آیفون 5S، نیکی الکترونیکس متوجه یک پردازنده A7 ساخت سامسونگ درون 5S شد.
جدیدترین پردازنده‌ای که اپل در آیفون 5S، آیپد ایر و آیپد مینی رتینای خود استفاده کرده است در واقع اولین پردازنده 64 بیتی است که برای مصرف در اسمارتفونها ساخته شده است.
این اطلاعات حاوی شواهدی مبنی بر ساخته شدن A7 با فرایند ساخت 28 نانومتری مختص سامسونگ هستند.
با وجود این اطلاعات اینکه چقدر رابطه این دو برند ادامه پیدا خواهد کرد، چیزی است که فقط خودشان می‌دانند و بس. اما اخیرا منبعی به سایت سی نت اعلام کرده است که اپل مشغول کار با TSMC: Taiwan Semiconductor Manufacturing Company بزرگترین سازنده قرارداد تراشه‌ای در دنیا است.
و تمام این شواهد و واقعیت‌ها در واقع یک چیز را نشان می‌دهد، آنهم اینکه رابطه تراشه‌ای چیزی نیست که بتوان حداقل تا پنج سال آینده آن را تمام کرد.

apple-loves-samsung.jpg
دوستان بیایید تعصب رو بذاریم کنار و قبول کینم که کار با گوشی های اندرویدی نه لزوماً فقط سامسونگ، خیلی راحت تر از گوشی های گرون قیمت اپل هست!
آخه گوشی که تا خریدیش باید بدی قفلشو بشکونن، جلبریکش کنن، تا دوباره سیستم عاملشو ارتقا دادی، بدو ببر بده تا جلبریکش کنن...
نشه یه عکس یا برنامه یا کلیپی که تو گوشیت داری برای کسی با بلوتوث یا Wifi Direct بفرستی ...
نتونی هر چیزی و هر جوری خواستی راحت و بی دردسر بریزی رو گوشی ...
خداییش گوشی های اندرویدی خیلی راحت ترن!
بابا یه بارم شده اون اپل قشنگتو بذار کنار، یه مدت با یه گوشی اندرویدی کاردرست (مثل اس 3 یا اس 4) کار کن، تفاوت ها رو از نزدیک احساس کن، حالشو ببر!
من نمی دونم این اپل چی داره، بعضی ها اینقدر کشته و مردشن!
زنبورک!
پیروز و برقرار باشین دوستان عزیز.
یا حق.

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804
[h=1]ردپایی از سامسونگ در ساخت اپل آیفون 5S، این ارتباط تمام نشدنی است![/h]
پرسشهایی که در رابطه با ارتباط اپل و سامسونگ مطرح می‌شوند، هنوز هم بدون پاسخ بوده و حل نشده‌اند.
روز دوشنبه انتشارات نیکی از ژاپن، شواهد بیشتری را در زمینه ارتباط موجود بین دو برند آنهم در زمینه ساخت چیپست افشا کرده است.
اطلاعاتی که شاید به مزاق هیچ کدام از این دو کمپانی خوش نیاید.
پس از کالبد شکافی آیفون 5S، نیکی الکترونیکس متوجه یک پردازنده A7 ساخت سامسونگ درون 5S شد.
جدیدترین پردازنده‌ای که اپل در آیفون 5S، آیپد ایر و آیپد مینی رتینای خود استفاده کرده است در واقع اولین پردازنده 64 بیتی است که برای مصرف در اسمارتفونها ساخته شده است.
این اطلاعات حاوی شواهدی مبنی بر ساخته شدن A7 با فرایند ساخت 28 نانومتری مختص سامسونگ هستند.
با وجود این اطلاعات اینکه چقدر رابطه این دو برند ادامه پیدا خواهد کرد، چیزی است که فقط خودشان می‌دانند و بس. اما اخیرا منبعی به سایت سی نت اعلام کرده است که اپل مشغول کار با TSMC: Taiwan Semiconductor Manufacturing Company بزرگترین سازنده قرارداد تراشه‌ای در دنیا است.
و تمام این شواهد و واقعیت‌ها در واقع یک چیز را نشان می‌دهد، آنهم اینکه رابطه تراشه‌ای چیزی نیست که بتوان حداقل تا پنج سال آینده آن را تمام کرد.

مشاهده پیوست 505705
دوستان بیایید تعصب رو بذاریم کنار و قبول کینم که کار با گوشی های اندرویدی نه لزوماً فقط سامسونگ، خیلی راحت تر از گوشی های گرون قیمت اپل هست!
آخه گوشی که تا خریدیش باید بدی قفلشو بشکونن، جلبریکش کنن، تا دوباره سیستم عاملشو ارتقا دادی، بدو ببر بده تا جلبریکش کنن...
نشه یه عکس یا برنامه یا کلیپی که تو گوشیت داری برای کسی با بلوتوث یا Wifi Direct بفرستی ...
نتونی هر چیزی و هر جوری خواستی راحت و بی دردسر بریزی رو گوشی ...
خداییش گوشی های اندرویدی خیلی راحت ترن!
بابا یه بارم شده اون اپل قشنگتو بذار کنار، یه مدت با یه گوشی اندرویدی کاردرست (مثل اس 3 یا اس 4) کار کن، تفاوت ها رو از نزدیک احساس کن، حالشو ببر!
من نمی دونم این اپل چی داره، بعضی ها اینقدر کشته و مردشن!
زنبورک!
پیروز و برقرار باشین دوستان عزیز.
یا حق.
دوست عزیز بنده با اینکه آندروییدی هستم اما لازم دیدم این رو توضیح بدم که کسی که میخونه گیج نشه ، الان یسری نرم افزار ها اومده که بدون جیلبریک هم میشه رو دستگاه بازی و برنامه نصب کرد،
ببینید دوست عزیزم حتما اطلاع داری در خارج از این مملکت روی موبایل ها سرعت های دیتا نسل چهارم ارایه میشه که در بسیاری موارد از نت خونه های ما سریعتر عمل میکنه،میخوام بگم اسمارتفون وابسته به اینترنته،تنها ایرادی که میتونم بگیرم نبود بلوتوس البته به نحوی که ما در گوشی های اندروییدی میبینیم در iOS وجود نداره.از نظر راحتی کارکرد میتونم هر دو رو در یک سطح ببینم.

mortezasagebfar

Registered User
لایک‌ها
74
دوستان بر سر برتری سامسونگ و یا اپل جدل نکنین اپل کلا برای ایران طراحی نشده بخاطر همین محدودیت داره استفادش من خودم عاشق اپلم الان هم ایفون 3gs دارم اما چون از همون موقع خرید متوجه محدودیت هاش شدم دیگه دنبال خرید نسخه های بعدیش نرفتم اما اگه روزی محدودیت هایی که داره از بین بره باز میخرم الانم سامسونگ هم استفاده میکنم البته نه بخاطر سامسونگ بلکه به خاطر سیستم عامل اندروید!

arshia1987

Registered User
لایک‌ها
15
چندین برتریش دقیقا چرت بود ! یعنی دقیقا مشخصه که نویسنده فقط سعیش بر این بوده که تعداد برتری ها رو همینجوری ببره بالاتر !
مثل میکرو اس دی ! تعوضی آسان باتری ! پخش 1080 ! صفحه نمایش بزرگتر ! قابلیت های جذاب دوربین ! بازی چند نفره رو اپل چندین نسل ـه داره با گیم سنتر یدک میکشه ! (از نسل چهارم iOS )
ان اف سی هم اپل آخرین بار روی آیفون فور اس استفاده کرد ازش ! از همون موقع طرفداران سامی دارن روش مانور میدن ! هر بار که اپل یه گوشی جدید میزنه مانور سامی ها هم روی ان اف سی شروع میشه !
بازیهای چند نفره ی گیم سنتر با اون جیزی که نویسنده در مورد گلکسی اس 4 بیان کرده فرق میکنه دوست من و الا با گوشی های اندرویدی رده متوسط هم میتونید بازیهای گروهی رو به صورت آنلاین اجرا کنید. در واقع یکی از قابلیتهای گلکسی اس 4 انجام بازهای گروهی بدون استفاده از اینترنته( مثل پلی استیشن)

بالا