برگزیده های پرشین تولز

13 عضو بدن که نیازی به آنها نداریم!!

Greenten

Registered User
لایک‌ها
15
شماره دوازده رو دقیقا نفمیدم کجامونه !:D

باقیش هم اظهار بی اطلاعی می کنم !

ali936

Registered User
لایک‌ها
17
من متوجه منظور شما نشدم
فکر کنم سوء تفاهم پیش اومده
غرض من از طرح این سوال این بود که دین مدارها بیان بگن چه جوابی برای این سوال دارن و خداشون چرا این اندام های بی مصرف رو خلق کرده ولی ادعا می کنه من هیچ چیز رو بی دلیل خلق نکردم
و در نفی موضع اونها حرف زدم ولی انگار شما فکر کردید من دارم از داستان آدم و حوا دفاع می کنم!
خوب طبق نظریه فرگشت شاید خیلی از اندام ها قبلا بلا استفاده نبودن ولی با فرگشت گونه انسان از اجداد ما به ارث رسیدن و الان دیگه استفاده ای ندارن.البته باید بیشتر در این مورد تحقیق کرد.

يعني چه؟ ربطي به دين مداري وامثالهم نداره .

همه مواردي كه عرض كردين داراي بي نهايت استفاده است .

مثلا مو محافظ بسيار قوي بدن است

اهورا مزدا

Registered User
لایک‌ها
684
ه نظر من تنها عضوی که توی 90 درصد افراد به درد نمیخوره و بودنش اضافیه : زبون است!چون خداییش رای خیلی ها کاربرد نداره و نمیتونن ازش خوب و در راه خوب استفاده کننالبته مغز هم که در چند درصد افراد کلا وجود خارجی نداره!
آورين آورين

antbadell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بزرگترین و مفیدترین منبع توی خیلی از زمینه های زندگی و ... اول قرآن هست و اونایی که معتقدند از قرآن تو زمینه های علمی و مخصوصأ پزشکی نمیشه استفاده و بهره برد سخت در اشتباهن.

بنابراین شک نکنید که حتی 1سلول هم تو بدن ما بدون حکمت و علم خدا آفریده نشده .

ali936

Registered User
لایک‌ها
17
بزرگترین و مفیدترین منبع توی خیلی از زمینه های زندگی و ... اول قرآن هست و اونایی که معتقدند از قرآن تو زمینه های علمی و مخصوصأ پزشکی نمیشه استفاده و بهره برد سخت در اشتباهن.

بنابراین شک نکنید که حتی 1سلول هم تو بدن ما بدون حکمت و علم خدا آفریده نشده .

موافقم . قران كتاب زندگي است وتمام وكامل ، وآخرين كتاب كه بوسيله آخرين پيامبر وبزرگترين معجزه پيامبر است وبه روز ترين كتاب ودين ( كه بعد از اين 2 ،كتاب وديني نخواهد آمد به دستور خود خداوند .چون كامل هستن وهميشه به روز )

100 مواردي كه عرض شد بلا استفاده هستن ، بلا استفاده نيسن چون اگه اينطور ميبود وبلا استفاده نيازي نبود كه خداوند چيز اضافه برامون بذاره .

از نظر عقلي وعلمي هم پي ميبريم كه اين 13 مورد وامثالهم داراي بي نهايت وبي نهايت كار مفيد در بدنمون انجام ميدن

اصلا از نظر علمي كه بعضي از دوستان ميفرمايند كدوم دانشمند ويا پزشك متخصصي گفته كه حتي 1 مورد از اين 13 مورد اضافه است ،

تشريف ببريد خدمت يه متخصص مو تا ببينيد مو چه استفاده ونعمت بزرگي است .

والا به قول اون دوستمون تا چند سال ديگه ، شايد اعلام كنن كه شصت پامون هم اضافيه.

اين 13 موردي كه عرض كردين همش از نعمتهاي بزرگ خداوند است ومن حاضر نيستم به هيچ قيمتي ، هيچ كدوم از اونها را از دست بدم.

وخداوند بزرگ را از اين بابت شكر گذارم كه اينقدر نعمتهاي بزرگ در بدن ما قرار داده كه فكر ميكنيم بيفايده وبلااستفاده واضافه و......ميباشه

Last edited:
بالا