برگزیده های پرشین تولز

1of4.ir

parsspace

Registered User
لایک‌ها
4
در ضمن اگه فرض رو بر این بزاریم که هکم شده سایت از کجا معلوم که مشکل سرور نبوده! همونطور که گفتم اگه باگ داره همینجا پابلیک کن که همه ببینن اگرم نداره پس لطفا نون کسی رو آجر نکن که فردا همین بلا سر خودتم میاد.

همچنین
1 - شما از کجا میدونی مدیر سرور طرفدار کی بوده
2 - هیچ ارتباطی نداره که عددا رو چند کرده مهم اینه که عدد هارو تغییر دادن که آمار رو بهم بزنن تا نشه دیگه بهشون استناد کرد.
3 - من فکر کنم شما یه رابطه ای با مدیر سرور داری. اگه این قضیه بخواد زیاد پیگیری شه میرم لوگ سرور رو بررسی میکنم تا همه چیز مشخص شه ها!.
4 - بنده یه قسمت تو سی ام اس گذاشتم که در صورتی که یه خطایی در برنامه رخ بده خودش اونو ثبت کنه . الانم چک کردم چیزی ثبت نشده. هیچ هکری هم وجود نداره که بتونه با یه بار کوئری نوشتن اینجکشن کنه. پس 100% باید یه سری خطا هایی ثبت میشد.. در نتیجه این آمار از طریق سرور دستکاری شده نه اینکه سایت هک شده باشه.

Last edited:

parsspace

Registered User
لایک‌ها
4
آقا اصلا یه چیزی! من این سی ام اس رو رو سرور خودم ران میکنم شما اگه مدعی هستی که اسکریپت باگ داره بیا اونو هک کن. اگه هک کردی حرف شما درسته در غیر این صورت نتیجه میگیریم اون هاستی که الان سایت روشه نا امنه! سورس رو هم که الان در اختیار دارید پس 100% اگه باگ دیگه ای هم داشته باشه شما الان میتونی پیدا کنی! قبول؟

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
طرف حرف این حرف هایی که زدیید بنده هستم ؟

من فکر نمی کنم ادعای هک یا پیدا کردن باگ رو داشته باشم. به همون دوستتون که بهش سایت رو فروختید زنگ بزنید و بپرسید که من چی جوابشون رو دادم.

در ضمن اگر طرف حرفتون هم من باشم فکر نمی کنید دارید تند میرید ؟

parsspace

Registered User
لایک‌ها
4
بله طرف حرف من شمایید که اومدین میگین آی ملت این سی ام اسش باگ داره ازش نخرید! بنده به عنوان صاحب امتیاز این سی ام اس این مجوز رو به شما میدم که باگ سی ام اس رو پابلیک کنید

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
من تو کدوم پست گفتم که از شما نخرن ؟ چندتا از دوستان هم PM زدن برا خریدن اسکریپت، من همه رو ارجا دادم به شما.

پست های قبلی من رو کامل خوندید ؟

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
بله طرف حرف من شمایید که اومدین میگین آی ملت این سی ام اسش باگ داره ازش نخرید! بنده به عنوان صاحب امتیاز این سی ام اس این مجوز رو به شما میدم که باگ سی ام اس رو پابلیک کنید

در ضمن نمی خوام منکر زحمات شما برای تهیه این اسکریپت بشم. اما شما به 4 یا 5 تا فایل php میگید CMS ؟!!

باز بنده به احترام شما چیزی نمیگم شما هم حواستون باشه و با عجله پست ندید ;)

parsspace

Registered User
لایک‌ها
4
4 5 تا فایل! پس چطور میگید سورس در اختیار شماست! در ضمن مگه تعریف جدیدی واسه سی ام اس اومده؟

parsspace

Registered User
لایک‌ها
4
آقا خواهشا درخواست فروش اسکریپت این سایت رو نکنید به چند دلیل : :d

1- اسکریپت ظاهرا مشکل داره و شما هم سایت بزنید هک میشید

2- به فرض هم که مشکلی نداشته باشه، بنده نامرد نیستم که اسکریپت و کاری که بچه های اینجا انجام دادن رو به حراج بذارم. ( سر قضیه اسکریپت Ham3d بچه ها PM زدن ما هم گفتیم چشم. )

3- اگر میخوایید بخرید از خود صاحب اسکریپت بگیرید بهتره
مغذرت میخوام برداشت من از این پست اشتباه بوده. ولی مطمئنان اگه اشخاص دیگه هم این پست رو ببینن همین حس رو پیدا میکنند.
به هر حال هنوز نگفتی مشکلش چیه؟! مشکل از سایته یا سرور؟

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
خواهش میکنم. من بازم میگم.من کاری نکردم و هیچی در اختیار ندارم. یکی از بچه ها تو یاهو S2All کرد و چون منم شما رو میشناختم فقط از جنبه اطلاع رسانی به شما پست زدم.

اطلاعات اضافی در اختیار ندارم. به کسی هم که این کارو کرد گفتم اذیت نکنه موقع انتخاباته، حالا گوش بده یا نه دست من نیست دیگه.

بالا