آژانس هواپیماییfootbal
nexpay

2 مشكل عجيب تو asp.net

شروع موضوع توسط m_tabari ‏18 آگوست 2004 در انجمن asp , ASP.NET

1. m_tabari

m_tabari کاربر تازه وارد

مشكل اول (يعني سوال اول) اينه كه چرا وقتي سايتهايي كه با پسوندشون aspx هست رو تو كامپيوتر save مي كنيم توي سورس كدشون هيچ اثري از تگ اي اصلي اي اس پي مثل <runat=server> نيست
    و ديگه اينكه چرا وقتي كد يك button مدل اي اس پي رو مي نويسم وقتي ميخوام تو (IE) تست كنم نشونشون نميده :( :( :(

2. alpha

alpha کاربر تازه وارد

1 ) چون كدهاي asp.net و يا اصولا همه زبانهاي تحت سرور در سرور اجرا يم شوند و به جاي اونها نتيجه كدها در صفحه وب قرار مي گيره . پس طبيعيه كه شما هم نتيجه رو مي بينيد .
    2 ) براي اينكار بايد از يك وب سرور مثل IIS استفاده كني . اگر Visual Studio.NET نصب كرده باشي IIS هم رو اون نصب مي شه .

3. mahdi3466

mahdi3466 کاربر تازه وارد

این که عجیب نبود

4. shankimout

shankimout Registered User

خوب براي كسي كه داره شروع به كار ميكنه عجيب بود . ما هم اون موقع هي فايل هاي ASP رو با IE سيو ميكرديم . تا بدن سورسشونو بخونيم . ( اون موقه كه بچه بوديم )

5. mahdi3466

پس فکر می کنم من از بچگی باهوش بودم چون از همون اول که کارو شروع کردم یه فاروم نوشتم البته اون موقع دیتابیس نداشت و از فایل های txt استفاده می کرد اما حالا دیتابیس هم داره

6. shankimout

بابا تو ديگه كي هستي . من كه مات و هيرونم .

7. panypay
  8. shankimout

واسه اينكه كم نياريم : http://i.1asphost.com/shankimout/ يه پورتال خخففف كه كار خودمه . 2 سال روش زحمت كيشيدم ( اگه يه خورده صبر كردينو نيومد . يه رفرش كنيد مياد سري )

9. mahdi3466

آقا ببخشیدا جسارت نشه اما اگه درستش نمی کردی سنگین تر بود
    تو قسمت افراد آنلاین نوشته " کاربران میهمان : نفر" حداقل یه 0 می انداختی اون پشت بشه 0 نفر
    غلط املایی هم زیاد داره

10. shankimout

ببخشيد من حواسم نبود كه بگم هنوز خيلي كار داره تا كامل بشه . اره من قط املايي زياد دارم . حالا شما فرمت رو بده ببينيم چه جوريه
    من رو لوكال هاستم اينو به صورت درست دارم . اين يه هاست مجاني هست و خيلي از كامپونت هارو ساپرت نميكنه .

بهتره كه درست صحبت كني . همينشم تو عرضه نداري درست كني

11. mahdi3466

بابا حالا چرا می زنی من که حرفی نزدم
    ضمنا عرضه هم دارم خیلی هم داره (چند كيلو مي خواي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
    بد نيست كه يه سري به اين سايت بزني www.iroonikids.com
    این سایت کاملا درست شده بود ولی جناب اقای www.vatanhost.com که میزبان بودند لطف کردند و فایل های ASP ما رو پاک کردن و حالا هیچ کدوم از کامپوننت ها اجرا نمی شه ولی اگه تونستی فارومش رو یه نگاه بنداز

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی