برگزیده های پرشین تولز

2 مشكل عجيب تو asp.net

m_tabari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشكل اول (يعني سوال اول) اينه كه چرا وقتي سايتهايي كه با پسوندشون aspx هست رو تو كامپيوتر save مي كنيم توي سورس كدشون هيچ اثري از تگ اي اصلي اي اس پي مثل <runat=server> نيست
و ديگه اينكه چرا وقتي كد يك button مدل اي اس پي رو مي نويسم وقتي ميخوام تو (IE) تست كنم نشونشون نميده :( :( :(

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1 ) چون كدهاي asp.net و يا اصولا همه زبانهاي تحت سرور در سرور اجرا يم شوند و به جاي اونها نتيجه كدها در صفحه وب قرار مي گيره . پس طبيعيه كه شما هم نتيجه رو مي بينيد .
2 ) براي اينكار بايد از يك وب سرور مثل IIS استفاده كني . اگر Visual Studio.NET نصب كرده باشي IIS هم رو اون نصب مي شه .

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
خوب براي كسي كه داره شروع به كار ميكنه عجيب بود . ما هم اون موقع هي فايل هاي ASP رو با IE سيو ميكرديم . تا بدن سورسشونو بخونيم . ( اون موقه كه بچه بوديم )

mahdi3466

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس فکر می کنم من از بچگی باهوش بودم چون از همون اول که کارو شروع کردم یه فاروم نوشتم البته اون موقع دیتابیس نداشت و از فایل های txt استفاده می کرد اما حالا دیتابیس هم داره

mahdi3466

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ببخشیدا جسارت نشه اما اگه درستش نمی کردی سنگین تر بود
تو قسمت افراد آنلاین نوشته " کاربران میهمان : نفر" حداقل یه 0 می انداختی اون پشت بشه 0 نفر
غلط املایی هم زیاد داره

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
ببخشيد من حواسم نبود كه بگم هنوز خيلي كار داره تا كامل بشه . اره من قط املايي زياد دارم . حالا شما فرمت رو بده ببينيم چه جوريه
من رو لوكال هاستم اينو به صورت درست دارم . اين يه هاست مجاني هست و خيلي از كامپونت هارو ساپرت نميكنه .

آقا ببخشیدا جسارت نشه اما اگه درستش نمی کردی سنگین تر بود

بهتره كه درست صحبت كني . همينشم تو عرضه نداري درست كني

mahdi3466

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shankimout :
بهتره كه درست صحبت كني . همينشم تو عرضه نداري درست كني
بابا حالا چرا می زنی من که حرفی نزدم
ضمنا عرضه هم دارم خیلی هم داره (چند كيلو مي خواي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
بد نيست كه يه سري به اين سايت بزني www.iroonikids.com
این سایت کاملا درست شده بود ولی جناب اقای www.vatanhost.com که میزبان بودند لطف کردند و فایل های ASP ما رو پاک کردن و حالا هیچ کدوم از کامپوننت ها اجرا نمی شه ولی اگه تونستی فارومش رو یه نگاه بنداز

بالا