برگزیده های پرشین تولز

4 گيگ كم نيست؟

siavash79

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
داشتم سرويس‌هايي كه ميدين رو نگاه ميكردم.....
بهترين سرويستون فقط 250 مگابايت فضا داره با....... فقط 4 گيگ پهناي باند!

يه وب‌سايت متوسط خيلي راحت 300 مگ رو پر ميكنه و يه وب‌سايت با تعداد بيننده "متوسط - كم" در هفته اول 4گيگ تبادل رو رد ميكنه!!

به نظر من اين هاستينگ در عين قوي بودن سرور و امكانات خوب، فقط براي وبلاگ نويسي مناسبه و براي هر نوع سايت ديگه‌اي، خيلي راحت كم مياره

سؤال:
آيا امكاني براي سرويس قويتر روي همين سرور هست؟ و اگه جواب مثبته قيمتش چقدر خواهد بود؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
يه وب‌سايت متوسط خيلي راحت 300 مگ رو پر ميكنه و يه وب‌سايت با تعداد بيننده "متوسط - كم" در هفته اول 4گيگ تبادل رو رد ميكنه!!
من تاحالا وب سايت زياد داشتم و آمار خيلي هاشون رو كنترل كردم. اينجور هم كه شما ميگي نيست. مثلا ترافيك همين سايت ابزارهاي فارسي فكر ميكني چقدر باشه؟ ماهي 3 گيگابايت به زور ميرسه.
در ضمن موقع طراحي اين مجموعه ها بيشتر هدفمون استفاده عمومي بوده و براي كساني هم كه ترافيكشون از حد خودشون بالاتر ميزنه بايد برن يه اكانت بالاتر بخرن.
براي مجموعه چهارم هم بايد بگم اگه يه مقدار دقت بكني قيمت ترانسفر ماهيانه روي وب خيلي گرون است. اينو ميتوني توي چند تا شركت وب هاستيگ خارجي و معتبر كنترل كني.

در هر صورت اين پيش بيني هاي ترافيك ما براي 95 درصد سايتهاي معمولي جواب ميده.
ولي در مورد خريدن ترافيك اضافه براي مجموعه چهارم داريم روش فكر ميكنيم و به زودي نتيجه رو اعلام ميكنم.

هدف ما ارايه سرويس به عموم بهينه به استفاده كنندگان ماست و دلمون نميخواد به خاطر يك مشتري كه ترافيك زيادي هم داره و حتي حاضر پول بيشتري بده ، عرصه رو به بقيه تنگ كنيم.

:!: راستي براي ترجمه فارسي حجم تبادل اطلاعات درست تره كه من همه رو ترافيك نوشتم!

siavash79

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا كه داري زحمت ميكشي ببين قيمت اين سرويس روي هاست شما چقدر در مياد:

كنترل پنل 6، آي‌پي مستقل، 500 مگ فضا، 35 گيگ پهناي باند ماهانه، تعداد subdomain نامحدود، تا سقف 5 عدد subdomain به صورت پارك شده، تعداد نامحدود اكانت ftp، تعداد نامحدود ايميل، تعداد نامحدود ايميل ريسپاندر، به اضافه ديتابيس mysql و همون ساپورت تمام فايلايي كه الان توي تعرفه نوشتين

(راستش اينو واسه مقايسه قيمت با يكي از هاستينگاي خوب خارجي پرسيدم)[/code]

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
سياوش جان...
تمام اون چيزايي رو که خواستي (يعني تمام ويژگيهاي نوشته شده در قسمت مشخصات مجموعه ها) به همراه يک IP مستقل و فضاي خيلي بيشتري (حدود 2 گيگابايت يا بيشتر که بايد سر مقدارش به توافق برسيم) و با توجه به تعهد نامه خدمات ما (که بايد رعايت بشه) به همراه اين ويژگي که اگه بخواي ميتونم اجازه بدم چند تا domain رو روش بذاري (سر اينم بايد توافق بشه) ماهي 60 هزار تومان يا سالي 650 هزار تومان ميتونم بهت بدم. (يه شب شام هم مهمون من با هم ميريم بيرون ;) )
صادقانه بگم که اين قيمت در مقايسه با بعضي شرکتهاي خوب وب هاستينگ خارجي شايد بالا به نظر برسه. اما من براش دو تا جواب دارم. يکي اينکه اونا شرکتهاي عظيمي هستن که به تعداد موهاي سرشون سرور دارن و حتي سرويسها Dedicated هم ميدن ولي ما همين چند تا دونه سرور هم که داريم برامون خيلي زياد به نظر ميرسه!! دوم هم اينکه برنامه ريزي ما براي فروش ريز بوده و نه فروش کلان.
از نظر خيلي ها قيمتهاي ما غير طبيعي به نظر ميرسه. ولي وقتي آدم نخواد زياد سود بکنه همينجوري هم ميشه. شايد اگه بخوايم واقعي سود کنيم و تجارت راه بندازيم بايد قيمتها رو دو تا سه برابر بالاتر بديم که يه کم از انصاف به دوره. بگذريم...
سوال ديگه اي داشتي در خدمتم.

بالا