• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

50 دلار توی یه سایت درست کردم حالا چیکار کنم؟

pinky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه پی پل دارم وریفای نیست

لیبرتی وا کنم؟ آخر نفهمیدم من فرقه این پی پل و آلرت پی و لیبرتی اینارو آخرش که آدم باید با چی پی ان بره

بعد که پولم رفت تو پی پل یا لیبرتی بعد چی؟ دیگه همونجا میمونه برای مثلا خرید اینترنتی کتابی چیزی آره؟ دیگه جلوتر نمیاد؟

s.reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
728
من خودمم از این چیزایی که گفتی چیزی سر در نمیارم
اما معمولا جواب سوالامو براحتی تو گوگل سرچ پیدا میکنم

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
تو فکر پیپال نرو که بسیار حساسه و فقط با چیز پی ان رفتن فایده نداره و 3 سوته حسابتو بلوک میکنه. پیشنهادم اینه که اگه برای خرید اینترنتی میخوای از کسایی که کارشون اینه بخوای برات انجام بدن و تومن بهشون بدی.( تو بازارچه میتونی پیدا کنی)، چون پیپال و اینجور حسابها به شدت تحریمه و احتمال اینکه پولت بلوک بشه زیاده.

pinky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو فکر پیپال نرو که بسیار حساسه و فقط با چیز پی ان رفتن فایده نداره و 3 سوته حسابتو بلوک میکنه. پیشنهادم اینه که اگه برای خرید اینترنتی میخوای از کسایی که کارشون اینه بخوای برات انجام بدن و تومن بهشون بدی.( تو بازارچه میتونی پیدا کنی)، چون پیپال و اینجور حسابها به شدت تحریمه و احتمال اینکه پولت بلوک بشه زیاده.

پس کلان توی سایت خارجی کسی میره باید فکره اینکه پولش برسه ایرانو باید از سر بندازه بیرون درسته؟

mahdi_1365

Registered User
لایک‌ها
37
یه پی پل دارم وریفای نیست

لیبرتی وا کنم؟ آخر نفهمیدم من فرقه این پی پل و آلرت پی و لیبرتی اینارو آخرش که آدم باید با چی پی ان بره

بعد که پولم رفت تو پی پل یا لیبرتی بعد چی؟ دیگه همونجا میمونه برای مثلا خرید اینترنتی کتابی چیزی آره؟ دیگه جلوتر نمیاد؟

50 دلار رو بفروش به دوستان در بازارچه و معادل ریالیش رو بگیر
50 دلارت تو چه سایتی هست؟ برای این می پرسم که بدونم به چه بانک های می تونه دلار رو انتقال بده مثلا: سایت لتیت بیت به وب مانی و پی پال و ... واریز می کنه
اگه به وبمانی واریز داشته باشه می تونی یه حساب وبمانی بسازی و دلارات رو انتقال بدی و بعد هم بفروشی و معادل ریالش رو دریافت کنی
یا این که دلارها رو به حساب پی پال دوستان منتقل کنی و معادل ریالش رو بگیری
خلاصه همه چیز بستگی به سایتی داره که دلارات موجوده

pinky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
50 دلار رو بفروش به دوستان در بازارچه و معادل ریالیش رو بگیر
50 دلارت تو چه سایتی هست؟ برای این می پرسم که بدونم به چه بانک های می تونه دلار رو انتقال بده مثلا: سایت لتیت بیت به وب مانی و پی پال و ... واریز می کنه
اگه به وبمانی واریز داشته باشه می تونی یه حساب وبمانی بسازی و دلارات رو انتقال بدی و بعد هم بفروشی و معادل ریالش رو دریافت کنی
یا این که دلارها رو به حساب پی پال دوستان منتقل کنی و معادل ریالش رو بگیری
خلاصه همه چیز بستگی به سایتی داره که دلارات موجوده

آقا من تا پستتو خوندم رفتم ببینم payment setting اشوون چطوریه چون 50 دلار تو 2 تا سایته یکیشون 11 دلار و اون یکلی 39 دلار

وای یه چیزی رو متوجه شدم که وقتمو هدر دادم چون فکر کنم 11 دلارم پرید از دست چون نوشته بود you must receive one actual check before paypal is available to you

اکشوال چکم که یعنی باید تو امریکا باشی آدرس بدی به اسمت چک بزنن خب این از این 11 تا که پرید (مگه اینکه آدرس کسیو پیدا کنم بگیرم ازش تا یه بار یه چک براش پست کنند و پی پل رو فعال کنم برا اکونتم که اونم این 11 تا میپره و میره برای دفعه های بعدی)

ولی اون یکی سایته نوشته فقط پی پل قبول میکنه
Valid and Verified US or UK Paypal accounts only!

آقا این که میگی شما یعنی دوستان خودمون حساب پی پل دارند بعد آدرسشو میدند به بنده من میزنم تو سایت 39 دلارو میبره تو پی پل دوستان بعد اونا به من معادلش پول میدند درست گفتم؟

بعد این دوستان چطوری پی پل دارند ؟ خارج رفت و آمد دارند؟ چطوریه ؟

Last edited:
بالا