برگزیده های پرشین تولز

5000 هزار تومن پول زياديه

Daroghe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني واقعاً تعداد افرادي كه ما مي شناسيم به همين تعداد محدوده ؟؟؟

هميشه نوع تعريف و نگاه به يك حركت خيلي تاثير گذار هست .

اين طرح رو من هم شايد كاملاً باهاش اونجوري كه مي گيد موافق نباشم . اما اين همه افرادي كه وارد زنجيره هاي وحشتناك و مافيايي گلد كوئيست و امثالش مي شند بهتر نيست يك گزينه بهتري مثل اين رو انتخاب كنند .
اين زنجيره رو من جايي معرفي كردم كه همش صحبت از كيكل و گلد كوئيست و اينجور مسايل هست .
در چنين منطقي فكر كنم اين بهترين طرح باشه .

البته راههاي رسيدن به خدا به تعداد افرا روي زمين هست .

البته هميشه فكر نو برنده هست . نه ؟ و نحوه استفاده از اون

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
دوست عزيز.
صحبت از ياري رساندن و كمك به همنوع و اطمينان و اينها نيست.
صحبت از يه چرخه باطله كه نه ابتدا داره و نه انتها.
خوب فكر كن. اگه تمام آدمهاي كره زمين هم عضو اين چرخه بشن يعني مثلا 6 ميليارد آدم! هي به همديگه پول بدن چي ميشه؟!!
اين چه زندگيه؟ چه تجارتيه؟...

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
تمام كساني كه اينجا دارن با اين طرح مخالفت ميكنن تو گلدكوئيست هم فعاليت نميكنن!
**** وام بانكي هرچند كه در ايران درگير بوروكراسي شديده ولي كاملا متفاوت با اون چيزيه كه شما فكر ميكني.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Daroghe :
خوب اينجوري كه شما مي گيد اساس همه چي بهم مي خوره .
مثلاً همين وامي كه بانكها ميدن . تو بانكها شما چطوري وام مي گيريد ؟؟؟
از پولهاي كه تو حسابهاي قرض الحسنه و سپرده هست بانكها به شما وام مي دهند .
اساس اين طرح هم همينطوره . 5 هزار تومن پول زيادي براي هيچ كدوم از ما نيست .حالا ار اين 5 هزار تومنها جمع بشه و به يك نفر داده بشه خوب پول خوبي ميشه .
همين صندوقهاي پس انداز خونوادگي هم همينطوري هست .
مثلاً ما همين الان تو محل كارمون نفري ماهيانه مبلغي مي گذاريم و آخر ماه بين خودمون قرعه كشي مي كنيم و ضپول رو به يك نفر مي دهيم . اما اين زنجيره بين ما 15 نفر هست و مدتش مثلاً يك ساله و نيم هست .
خوب حالا بياييد اين زنجيره رو بزرگتر كنيم هزينه ماهيانه رو هم كمتر كنيم و ....

ببينيد كسي قرار نيست سر كسي كلاه بگذاره . اگر ما به هم اطمينان كنيم و وارد يك چنين زنجيره اي بشيم و بدونيم تا زماني كه ما دوباره وارد اين زنجيره بشيم اين چرخه مي چرخه سر كي كلاه رفته ؟؟؟
اين زنجيره 9 پله بيشتر نداره و نامحدود نيست و شما دوباره هم مي تونيد وارد اين زنجيره بشيد در هر جايي چه جايي امكان مشكل داره ؟؟ ببينيد شما با پيدا كردن 3 نفر اول هم كامل پول خودتون بر مي گرده و ضرري هم متوجه شما نمي شه . افراد ديگه هم همينطور .
از طرفي ديگه شنيدم كه تو سايت خود طرح قرار انجمن بزنند و افراد اونجا هم مي تونند دوباره به هم كمك كنند .
واقعاً كجاي اين طرح بوي كلاه برداري مي ده ؟؟؟؟
5 هزار تومن براي هيچكدوم ما پول زيادي نيست اما وقتي جمع بشه مي تونه بدرد هر كسي بخوره .
آره براي رسيدن به مبلغ 27 ميليون تومن بايد تعدادي حدود 6 هزار نفر وارد بشن ولي اين غير ممكنه ؟؟؟؟
همين انجمن چند نفر عضو داره ؟؟؟ خود اين كشور ما چند نفر توش هستند ؟؟؟؟؟
چرا براي ريختن سود به جيب كلي شركت كلاش كلي وقت مي گذاريم و جنسهاي اونها رو تبلغ مي كنيم اما دست به دست هم يك چنين صندوقي رو نمي چرخونيم . كه سودش كاملا نصيب خودمون ميشه بدون هدر رفتن اون .
ظاهرا بايد يه كمي توضیح بدم.
عزیز جان وام بانكها ربطي به نتورك نداره چون وام برگشت داده ميشه اونم تو مدت چند سال، پولي هم كه ملت تو حسابشون ميذارن سرمايه گذاري ميشه و از طريق همين سرمايه گذاري سود به افراد تعلق ميگيره. سود سالانه 25 درصد هم مقدار زيادي نيست كه نشه از طريق سرمايه گذاري بدست آورد مثلا همين برنامه سهام تو بعضي موارد سالانه تا 60 درصد هم سود داره البته من نميخوام از عملكرد بانكها دفاع كنم چون خودم قبول ندارم ولي اصلا جاي مقايسه نداره.
صندوق هاي قرض الحسنه هم دقيقا همين طوره كه وام بصورت نوبتي به همه تعلق ميگيره و تو يه سال به اضافه سودش پس داده ميشه پس اينجا كسي ضرر نميكنه چون دقيقا شرايط براي همه يكسانه و پول كسي از بين نميره.
شما گفتيد براي اينكه يه نفر بخواد 27 ميليون سود كنه بايد 6 هزار نفر زير مجموعه داشته باشه خوب حالا اين 6 هزار نفر براي اينكه سود 27 ميليونشون رو بگيرن بايد هر كدوم 6 هزار تا زير مجموعه داشته باشن و اين عدد تا چند مرحله بعد به سمت بينهايت ميره!
درسته كه بعد از flashout شدن فرد میتونه دوباره سرمایه گذاری کنه ولی وقتی اول شروع کرده بود تو level خودش 1 نفر بوده و حالا تو level خودش 19688 نفر قرار دارن (اگه سه دست و 9 level در نظر بگیریم) که هر کدوم به گفته شما به 6000 نفر زیر مجموعه احتایج دارن تا 27 میلیون دربیارن و میبیید که رشد جمعیت 200 درصد هم جوابگو نیست
و تعداد افرادی که فقط پول میدن و جیب بالایی ها رو پر میکنن ولی چیزی گیر خودشون نمیاد خیلی زیاد میشه.
البته من مطمئنم که همه اینا رو شما خودتون هم میدونید ولی خوب همیشه یه سری توجیهات برای کارهامون داریم
خود من هم همین طورم مثل همه انسانهای روی زمین پس لطفا سعی نکند کسی رو قانع کنی که تو سیستم ضرر نمیکنی و هیچ وقت اشباع نمیشه و این حرفا. بهتره که سیستم رو معرفی کنید و مزایای اونو نسبت به سیستم های مشابه بگید و قضاوت و تصمیم گیری رو به خود افراد واگذار کنید.
موفق باشی.

Daroghe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وام بانكها چيه ؟؟؟ دقيقاً همين چرخه . بدون كوچكترين تغييري در اصل .

سرمايه براي شروع كار رو از كجا بايد تامين كنيم .

من هيچ وقت چنين طرحي رو براي امرار معاش واقعي نمي دونم .

Daroghe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينيد ما دقيقا در اين طرح در هر زماني مي تونيم وارد بشيم و اصلاً جريان فلش اوت و اينجور چيزها نداره حتي در لول اول .

نيازي به اين رشد 200 درصدي هم نيست . يك زنجيره مي تونه دنبال خودش بچرخه . همين صندوقهاي محلي و محله اي .
ببينيد قرار نيست من بيام و بگم تموم شد .

Do Your Best But remember GOD

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
چرا اصرار ميكني اين دور كه زنجير ميزنه باطل نيست؟
مگه چندبار شما ميخواي 5000 تومن بدي ؟خودت ميخواي زير مجموعه خودت بشي؟
بابا جان يخورده فكر كن عزيز

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Daroghe :
يعني واقعاً تعداد افرادي كه ما مي شناسيم به همين تعداد محدوده ؟؟؟

هميشه نوع تعريف و نگاه به يك حركت خيلي تاثير گذار هست .

اين طرح رو من هم شايد كاملاً باهاش اونجوري كه مي گيد موافق نباشم . اما اين همه افرادي كه وارد زنجيره هاي وحشتناك و مافيايي گلد كوئيست و امثالش مي شند بهتر نيست يك گزينه بهتري مثل اين رو انتخاب كنند .
اين زنجيره رو من جايي معرفي كردم كه همش صحبت از كيكل و گلد كوئيست و اينجور مسايل هست .
در چنين منطقي فكر كنم اين بهترين طرح باشه .

البته راههاي رسيدن به خدا به تعداد افرا روي زمين هست .

البته هميشه فكر نو برنده هست . نه ؟ و نحوه استفاده از اون
خوب ميشه گفت نسبت به گلد كوئست مزايايي داره مثل اينكه پيدا كردن زير مجموعه راحت تره و هزينه كمتره و سرمايه از كشور خارج نميشه ولي بهر حال نتورك ماركتينگه.
راههاي رسيدن به خدا هم مختلف نيست تنها يك راه وجود داره : اهدنا الصراط المستقيم و كلمه صراط مفرده نه جمع! ;)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
انگار آب در هاون ميكوبيم...
بحث با شما كه به دنبال زير مجموعه هاي خود هستي بي فايده است. چون شما دنبال سود خود هستي و هر چي هم كه ما بگيم قبول نميكني.
خوش باشي عزيز.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Reza364 :
چرا اصرار ميكني اين دور كه زنجير ميزنه باطل نيست؟
مگه چندبار شما ميخواي 5000 تومن بدي ؟خودت ميخواي زير مجموعه خودت بشي؟
بابا جان يخورده فكر كن عزيز
آفرين
مگه ميشه من ده تا 5000 تومن بدم و ده تا 27 ميليون تومن بگيرم بقيه اين وسط چي هستن اونوقت؟ هويچ؟ :D

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از mostafa_gm :
خوب ميشه گفت نسبت به گلد كوئست مزايايي داره مثل اينكه پيدا كردن زير مجموعه راحت تره و هزينه كمتره و سرمايه از كشور خارج نميشه ولي بهر حال نتورك ماركتينگه.
راههاي رسيدن به خدا هم مختلف نيست تنها يك راه وجود داره : اهدنا الصراط المستقيم و كلمه صراط مفرده نه جمع! ;)

ولي آش همون آشه و كاسه همون كاسه فقط رنگش عوض شده!

Daroghe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راههاي رسيدن به خدا هم مختلف نيست تنها يك راه وجود داره : اهدنا الصراط المستقيم و كلمه صراط مفرده نه جمع!

بسيار زيبا بود .

صحبت در روشها هستش .

من هم دليل اصرارم بر اين اين هست كه افراد بجاي ورود به طرحههاي مثل گلدكوئيست اين رو انتخاب كنند . كه حداقل بسيار منطقي تر هستش . اما بازهم مشكلاتي داره .

Daroghe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اما يك چيز اگر قبوله هيچ كدوم از اينها نتورك ماكتينگ نيست !!

اين تنها استفاده از نتورك هست مجموعه هايي كه وجود دارند . و اعضا و افراد عضو همين .
يعني من تو او مي شود ما

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Daroghe :
راههاي رسيدن به خدا هم مختلف نيست تنها يك راه وجود داره : اهدنا الصراط المستقيم و كلمه صراط مفرده نه جمع!

بسيار زيبا بود .

صحبت در روشها هستش .

من هم دليل اصرارم بر اين اين هست كه افراد بجاي ورود به طرحههاي مثل گلدكوئيست اين رو انتخاب كنند . كه حداقل بسيار منطقي تر هستش . اما بازهم مشكلاتي داره .
من واقعا براي افرادي كه وارد گلد كوئست ميشن متاسفم، نميدونم چي تو كلشونه خودم چند تا از دوستان رو ميشناسم كه كلا درس و دانشگاه رو بيخيال شدن و رفتن دنبال جذب زير مجموعه، اين كار نه تنها براي خود فرد بلكه براي جامعه و كشور هم خطرناكه.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
اين سيستم قبلا ساخته شده. بريد تو امضاي من ببينيد.

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
ببينيد دوست من

شما كه داريد از اين سيستم دفاع ميكنيد آيا راجه به اين موضوع فكر كرديد.

چه كاري انجام ميديد كه لايق سود باشه؟

هيچ

فقط عده اي رو گول زديد كه بيان و پولشونو به شما بدن تا پولدار بشيد .

بقيه هم به خودشون مربوطه.

شما كه پولداري با پول مردم.

jigily_pigily

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولين بار که من پرزنت شدم و کلی مبايلتو خاموش کن ال کن بل کن گفتن
که آره ما ميخوايم پول دارت کنيم
کلی فيلم امدن آب اوردن شيرينی اوردن که آره بابا اين تو رو خوشبخت ميکنه چی ميشه چی نميشه
گفتم من که اين همه اطلاعات دارم با اين همه دوست خوب رو اينترنت آشنا هستم ميخونم ميبينم
باورش واسم سخته چه برسه من بخوام به يه نفر که تا حالا چيزی نديده اينو حالی کنم
ولی حالا ميفهمم که نه بابا همين نديد بديدا بهترين هستن پس شما داروغه جان
برو يه جايی که نديده باشن اينکه همه بيان وای چی ميشه تو فقط 3 نفر ميخوای اون سه نفر نوکرت هستن
چپ برن راست برن پول ميارن اونا خودشن نوکر دارن اين شيوه 75% دقيقا 75% ضرر ميده
يه وبلاگی بود کلی توضيح داده بود لينکش يادم نيست ولی دوستان فکر کنم بدونن
اسولن دستمال کشی شبکه ای زياد جالب نيست اصل بازار يابی شبکه ای رو تو google adwords
يا يه چيزی شبيه اين ديدم

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقيقا مشكل همينه
عده اي كه زود شروع ميكنن و افراد زيادي رو ميكشونن تو بازي پول كلاني به جيب ميزنن در صورتي كه بقيه حتي پول اوليه خودشونو هم نميتونن در بيارن و براي اين كار هزار جور دروغ و هزار جور نمايش بايد اجرا كنن
من خودم از نزديك شاهد بودم!
كار غير اخلاقيه
الان كه ميبينيد همه دارن پلانهاشونو ميفروشن به همين خاطره كه به بيهوده بودن و غير اخلاقي بودن اون پي بردن

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Daroghe :
بسيار زيبا بود .

صحبت در روشها هستش .

داروغه جون، بگو ماليات ميخوام خلاص. :D
من واقعا نميتونم درك كنم چطور يه نفر تو اين كار برادرشو مياره زير خودش واسه اينكه سودشو بگيره! :wacko:

بالا