برگزیده های پرشین تولز

6630,k750i

saeid.mob

Registered User
لایک‌ها
0
[ba arze salam be barobachze forum.man kheyli az topic haye shoma ro khondam va az inke inghadr kamel rahnamaee mikonid azatoon mamnoon hastam.vali soale asli: chera gooshie k750 se az 6630 geroontare (lotfan nagid chon khooshgeltare ya doorbinesh bozorhtare) dar zemn 6630 symbian dare vali k750 nadare ba tashakor.:rolleyes:

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از saeid.mob :
[ba arze salam be barobachze forum.man kheyli az topic haye shoma ro khondam va az inke inghadr kamel rahnamaee mikonid azatoon mamnoon hastam.vali soale asli: chera gooshie k750 se az 6630 geroontare (lotfan nagid chon khooshgeltare ya doorbinesh bozorhtare) dar zemn 6630 symbian dare vali k750 nadare ba tashakor.:rolleyes:

لطفا فارسی تایپ کنید . مرسی

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
من که حال نداشتم بخونم . فارسی اگه بنویسی جواب میدم

saeid.mob

Registered User
لایک‌ها
0
ترجمه فارسی: با ارض سلام خدمت بروبچ فروم .من خیلی از تاپیک های شما رو خوندم و از اینکه اینقدر کامل راهنمایی میکنید ازتون تشکر میکنم.
ولی اصل سوال: چرا k750i از 6630 گرونتره (لتفا نگید چون خوشگلتره یا دوربینش بهتره)در ضمن 6630 سیمبیان داره که اون یکی نداره.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
خب دلایل زیادی هست

اولا 6630 از k750 قدیمیتره

دوربین و mp3 player توی k750 خیلی خیلی بهتره

و اینکه شرکتهای مختلف خب قیمت گذاریشون که یکی نیست هر کدوم یه سیاستی دارن

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از saeid.mob :
ترجمه فارسی: با ارض سلام خدمت بروبچ فروم .من خیلی از تاپیک های شما رو خوندم و از اینکه اینقدر کامل راهنمایی میکنید ازتون تشکر میکنم.
ولی اصل سوال: چرا k750i از 6630 گرونتره (لتفا نگید چون خوشگلتره یا دوربینش بهتره)در ضمن 6630 سیمبیان داره که اون یکی نداره.
اولا که خوش اومدی
دوما که فارسی بنویس که دیگه نخوای ترجمه اش کنی :)
سوما ارض نیست عرضه !
و در آخر جواب :
اینو بدون هر چیزی که نام سونی چسبید روش ناخودآگاه گرون میشه ! علت های زیادی داره که ما الآن بررسیش میکنیم
کیفیت محصولات بسیار بالاست
زیبایی محصــــول فوق العاده است
محصولات بسیار یوزر فرندلی هستند
این سه اصل در گوشی ها هم بطور معمول حفظ شده اما دلایلی که خود گوشی سونی اریکسون K750 گرونه
( نسبت به 6630 ) لازمه بدونی این مقایسه غلطه ولی خوب ما انجامش می دیم
دوربین گوشی فقط بهتر نیست . بلکه امکانات زیادی برای عکاسی داره که 6630 اصلا نداره
مثل فلاش - اتوفوکوس - ماکرو و ...
پخش mp3 خیلی قویتر و بهتر از 6630ـه
گوشی ظریفتر و کوچیکتره
رادیو داره
اینفرارد داره
صفحش 262000 رنگه
نرم افزارهایی مثل Video DJ - Music DJ و Picture DJ درش موجود است
ضبط صداش خیلی خیلی بهتره
زیباییش هم به جای خود
در ضمن 750 حدودا 5 - 6 ماه بعد از 6630 اومد و خوب یک دوره اینها هم قیمت بودند و یک دوره حتی 6630 گرونتر بود
راستی منم اوایل فکر می کردم سیمبین بودن گوشی خیلی مهمه ولی بعدا که با هر دو نوع ( جاوا و سیمبین ) کار کردم
دیدم سیمبین بودن اونقدرا هم نمی صرفه که گوشی بخواهد سنگین بشه . تازه در سایتی مثل getjar.com اونقدر نرم افزار
و بازی برای جاوا ریخته که بنظرم دیگه تفاوتی بین این دو ، دیده نمیشه

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از saeid.mob :

علاوه بر اون چیزی که دوستان توضیح دادن به ابن نکته هم توجه داشته باشین که ظاهرا عمر محصولات سونی بیشتر هست . منظورم از عمر , فاصله معرفی یه محصول جدیدتر از زمان معرفی یه محصول هست .مثلا الان برای تقریبا یک سال هست که همین k750 , w800 جز بهترین گوشیها و البته جز جدیدترین محصولات سونی اریکسون هستند, که حالا بعد از چند ماه S.E اومده و w900 , p990 , w810 , w550 رو معرفی کرده که هنوز p990 , w810 ساخته نشدن و w550 هم به نوعی همون کارایی w800 یا k750 رو داره منتها با قیمت کمتر .
ولی نوکیا چی؟ عمر گوشیهای نوکیا ( از نظر جدید بودن ) 6 ماهه هست!!! شما هیچ وقت نمیتونی یه نوکیا داشته باشی و بگی این جدیدترین مدل نوکیا هست;) شما در حالی از 6630 حرف مرذنید که محصول سال 2004 نوکیا هست و بعد از اون 6680 ,6681 , N90 ,N70 , ... اومدن بیرون ( تازه این فقط اسمارت فونهاست ) یعنی شما حتی اگه n90 یا n70 رو که هنوز زیاد جا هم نیوفتاده بخری , با اومدن n91 , n92 , .... حتما پشیمون میشی;) رو همین اصله که مثلا نوکیا برا اینکه مدلهای جدیدشو معرفی کنه و اونقدر قیمتشم کذایی نباشه مجبور میشه قیمت مدلهای قدیمی تر رو هی بیاره پایین .
جدا از اینکه k750 به نوعی All In One هست و شاید خود سونی هم به همین دلیل زیاد تمایلی برا بیرون دادن مدل جدید نداشت , نوکیا ها همیشه نسبت به مدلهای قبلی یه کمو کسری دارن!

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از noisymind :
علاوه بر اون چیزی که دوستان توضیح دادن به ابن نکته هم توجه داشته باشین که ظاهرا عمر محصولات سونی بیشتر هست . منظورم از عمر , فاصله معرفی یه محصول جدیدتر از زمان معرفی یه محصول هست .مثلا الان برای تقریبا یک سال هست که همین k750 , w800 جز بهترین گوشیها و البته جز جدیدترین محصولات سونی اریکسون هستند, که حالا بعد از چند ماه S.E اومده و w900 , p990 , w810 , w550 رو معرفی کرده که هنوز p990 , w810 ساخته نشدن و w550 هم به نوعی همون کارایی w800 یا k750 رو داره منتها با قیمت کمتر .
ولی نوکیا چی؟ عمر گوشیهای نوکیا ( از نظر جدید بودن ) 6 ماهه هست!!! شما هیچ وقت نمیتونی یه نوکیا داشته باشی و بگی این جدیدترین مدل نوکیا هست;) شما در حالی از 6630 حرف مرذنید که محصول سال 2004 نوکیا هست و بعد از اون 6680 ,6681 , N90 ,N70 , ... اومدن بیرون ( تازه این فقط اسمارت فونهاست ) یعنی شما حتی اگه n90 یا n70 رو که هنوز زیاد جا هم نیوفتاده بخری , با اومدن n91 , n92 , .... حتما پشیمون میشی;) رو همین اصله که مثلا نوکیا برا اینکه مدلهای جدیدشو معرفی کنه و اونقدر قیمتشم کذایی نباشه مجبور میشه قیمت مدلهای قدیمی تر رو هی بیاره پایین .
جدا از اینکه k750 به نوعی All In One هست و شاید خود سونی هم به همین دلیل زیاد تمایلی برا بیرون دادن مدل جدید نداشت , نوکیا ها همیشه نسبت به مدلهای قبلی یه کمو کسری دارن!
تحلیل جالبی بود . 90 % تایید میشه ( c )

saeid.mob

Registered User
لایک‌ها
0
از خوش آمد گویی تون متشکرم و باید بگم که کاملا حق با شماست .ولی سوال دیگه اینه که چرا S.E روی محصولات عادیش سیمبیان نمیذاره (حتما میدونید که p990 قراره سیمبیان باشه)

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
مگه P990 محصول عادی نیست ؟
یا طور دیگه : مگه W900 یک گوشی همه ی کاره فوق العاده نیست ؟ !

saeid.mob

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
مگه P990 محصول عادی نیست ؟
یا طور دیگه : مگه W900 یک گوشی همه ی کاره فوق العاده نیست ؟ !
منظورم این بود که p990 که یک گوشی خیلی فوق العاده است و سیمبیان داره .ولی k750 یا w800 یا w810 که محصولات عادی هستند با قیمت معمولی سیمبیان ندارند

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
من نمی دونم چرا مردم فکر می کنند جاوا بودن یعنی معمولی بودن
بخدا w900 و p990 از نظر امکانات دقیقا یکین . فقط اون 990 چهار تا چیز داره مثل سیستم عامل
( لحن صحبت کردنم رو یکهو عصبی نبینیا ! )
:)

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
من از دوستان ميخوام كه بي طرفانه در مورد آنتن دهي سوني اريكسون K750 و نوكيا 6630 يا 6681 نظر بدن.
من مد نظرم خريد 6681 نوكيا يا 750 اريكسون است. براي من اولين و بزرگترين اوليت انتن دهي است. از سوني اريكسون 750 بيشتر خوشم مياد ولي چون نميخوام ريسك كنم مجبورم 6681 بگيرم كه در انتن دهيش حرفي وجود نداره.

از كساني كه با هر دو گوشي كار كردن تقاضا دارم كه بيطرفانه در مورد انتن دهي دو گوشي راهنماييم كنند.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
به نقل از farhoud :
من از دوستان ميخوام كه بي طرفانه در مورد آنتن دهي سوني اريكسون K750 و نوكيا 6630 يا 6681 نظر بدن.
من مد نظرم خريد 6681 نوكيا يا 750 اريكسون است. براي من اولين و بزرگترين اوليت انتن دهي است. از سوني اريكسون 750 بيشتر خوشم مياد ولي چون نميخوام ريسك كنم مجبورم 6681 بگيرم كه در انتن دهيش حرفي وجود نداره.

از كساني كه با هر دو گوشي كار كردن تقاضا دارم كه بيطرفانه در مورد انتن دهي دو گوشي راهنماييم كنند.

ببین من خودم 9 ماه همین k750 داشتم واقعا راستش رو بگم هرجا نوکیا آنتن داد و شد باهاش حرف زد با K750 شد و هرجا هم که با نوکیا نمی شد زنگ زد اینم نمیشد یعنی من خودم تفاوتی رو احساس نکردم

اینم که میگن سونی بد انتن میده بیشتر شایعه ای هست که طرفدارهای نوکیا درست کردن چون اگه اینم نگن میگن لال بودن:D

جدا از شوخی اونا هنوز دارن فکر میکنن گوشیهای جدید سونی تو مایه های T100 اریکسون هستن ;) نه بابا دیگه اون دوران گذشته و تکنولوژی ساخت مادر برد و انتن برای گوشی تو تمام کمپانی ها تقریبا یکی شده همونطور که یه مدت هم من D600 سامسونگ حدود 10 روز دستم بود اونم انتنش خوب بود مثل نوکیا بود

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
قيمت 750 سوني اريكسون الان ميدوني چنده؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
بالا