برگزیده های پرشین تولز

67 دلار تا 250هزار دلار در این ایردراپ کاسب شوید

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
♨️ایردراپ مورد حمایت باینانس #CHILIZ

خیلی معتبر و مهمه حتما ثبت نام کنید
اعتبار: 5 از 5 پاداش: 2111 توکن (بسته به انجام وظایف) معادل 67 دلار
رفرال: 1 توکن
وظایف: تلگرام ، توییتر

توضیح:
این ایردراپ که مورد حمایت معتبرترین صرافی دنیا (باینانس) قرار گرفته، هنوز نیومده بسیار اوج گرفته و اسم و آواز سر داده.
بسیار معبر هست و توصیه میکنم حتما ثبت نام کنید، حتی اگر نتونید همه تکالیفش رو انجام بدید.
https://bit.ly/2PzzWOJ

این ایردراپ رو بشدت توصیه میکنم.
چون به غیر از پاداش ثبت نام، جایزه های نقدی فوق العاده ای تا 250000 دلار هم داره.

معتبرترین ایردراپ ها را در کانال زیر بیابید:
https://t.me/digitarz

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
این فاست های قطره ای رو حتما دیدین! یکیشون بود بنام https://astricdesign.us/faucet که احتمالا 4 روز نیست اومده! و هر 1 ساعت 25 ساتوشی معادل 25 تک تومن میداد ولی چون کوتاه کننده لینک نداشت سریع موجودیش تموم شده. جالبیش اینه که تعداد اعضا رو زده حدود 30 هزار به این معنی که تو کشورای جهان بیکار زیاده! وقتی برای یک سایت قطره ای بالای 30 هزار نفر عضو میشن و اونهمه بیتکوین رو به 2 روز تموم میکنن نتیجه اینه یک دلارم برای عضویت نمیدن!

Last edited:

idris

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
شهروندان ایران به همراه چند کشور دیگه نمیتونن تو این بانتی شرکت کنن

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
شهروندان ایران به همراه چند کشور دیگه نمیتونن تو این بانتی شرکت کنن
ایرانی ها واسه هر چیزی یه راه حلی دارن. الان خدمت شما راه حل این مشکل رو عرض میکنم که بنده خودم این کار رو کردم و همیشه اوکی بوده

توی گوگل و در بخش تصاویر کلمه مثلا پاسپورت فرانسه یا انگلیس یا آی دی کارت آمریکا رو سرچ کنید . از بین تصاویر یه تصویر باکیفیت تر انتخاب کنید و بعدش ببرید توی فتوشاپ عکس خودتون رو بذارید توش. توجه داشته باشید که اعتبار داشته باشه تاریخ اون تصویر.
بعدش هم یه پرینت رنگی ازش بگیرید واسه موقع تصاویر سلفی. از این طریق به راحتی اکثر ایردراپ هایی که ایران رو قبول ندارن رو به راحتی احراز هویت میکنید.

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان گرامی به شدت به حمایت شما نیاز دارم. حتی اگه خیال شرکت کردن ندارید، در حد یک دقیقه وقت بذارید و فقط تایید ایمیل ثبت ناممتون رو انجام بدید.
بذارید یه بار هم که شده یه ایرانی به قله یه ایردراپ برسه.
برای ثبت نام روی تصویر کلیک کنید. با تشکر از همه اعضای دست به خیر
کانال بنده @digitarz

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
فراموش نکنید یه جایزه 250 هزار دلاری هم به یک نفر از ثبت نام کنندگان اهدا می شود.
بند kyc این ایردراپ نباشید. اگر برنده شدید احراز هویت راحت تر از اون چیزی هست که فکرش رو بکنید. نگران اونش نباشید

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
اونایی که از طریق لینک خودم ثبت نام کردند و برنده جایزه شدند به خودم پیام بدن، قضیه احراز هویتشون رو حل میکنم ظرف نیم روز

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
بنظرم اگه اثبات پرداختی از ایردراپ های معرفی شده قبلی بذارین میشه تشخیص داد ایردراپ های مبالغ بالا اسکم هستن یا نه. بعنوان نمونه من رو این لینکی که در این تاپیک داده بودید اونموقع رفته بودم الان که دوباره سرزدم به سایتش نوشته موجودی Balance: 689.000 TAU ولی وقتی گزینه برداشت رو میزنم مینویسه سپرده گذاری و برداشت یعنی این نوع ایردراپ ها بدون سرمایه گذاری پرداختی ندارن
https://forum.persiantools.com/threads/ایردراپی-که-قوره-نشده-،-مویز-شد-6برابر-ظرف-دوساعت.925650/

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان از زمانیکه این طرح رو معرفی کردم یکسال و نیم گذشت .
بلاخره با تاخیر زیاد این ایردراپ پرداختی هاش رو توی یه اپ به کاربراش پرداخت کرد که بر اساس رتبه بندی بود.
منم با حق کشی و حذف یه سری از امتیازاتم با اینکه رتبه 4 رو در این ایردراپ جهانی بدست اورده بودم، متاسفانه رتبه من رو بین 10 تا 20 درنظر گرفتن و بلاخره موفق شدم 31250 توکن که به قیمت الان حدود 240 دلار هست رو بدست بیارم. درصورتیکه در اصل حق من جایزه ای در حد 1200 دلار توکن بود.
این توکن همینک در باینانس و صرافی های دیگر لیست شده و نقد حساب میشه

بالا