• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

<7> هفتمین صندلی داغ با حضور علیرضا - Aalireza349

وضعیت
موضوع بسته شده است.

عنساز

Registered User
لایک‌ها
511
سلام
ماشین داری؟اگه داری چیه؟
سایت جدیدت با موضوع چیه؟ جهانی هستش؟ یا مختص ایرانه؟
درامدتون ماهانه چقدره کلا؟ (دوست داشتید بگید :) )
فکر کنم گفتید سایت فیلم داشتید - آدرسش چی بود؟ (کلا سایت هایی ک داشتید رو اگه دوست داشتید آدرسش رو بگید)
نظرت در مورد مدیر های پی تی چیه؟
ممنون

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
من چنتا سوالم هنوز مونده..فعلا اینارو جواب بده
1-نظرت راجب به وبمستر هایی که تا به یه جایی(خیلی بزرگ نه)میرسن..زود خودشونو میگیرن..بعد وقتی بهشون پیام میدی..یا درخواستی میکنی یا جواب نمیدن..یا هم با غرور کاذب جواب میدن..من خیلییییی با این افراد مواجه شدم
2-نظرت به افراد تازه کاری که وقتی سوالی دارن..از بزرگترا میپرسن..و وقتی با افرادی مث افراد بالا روبرو میشن پشیمون نمیشن و کنه میشن تا به جواب برسن چیه؟!! بنظرت اینا غرور ندارن یا چی؟!!

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
من قوانین رو نخوندم ببینم فقط سوالات در حوزه اینترنت هست یانه ؟
@aalireza439
با توجه به اینکه کار شما بیرون فروش مصالح ساختمانی هست برای کسی که میخواد وارد این کار بشه چندتا توصیه بکنید ( :general707: )

@aalireza439
با توجه به اینکه کار شما بیرون فروش مصالح ساختمانی هست برای کسی که میخواد وارد این کار بشه چندتا توصیه بکنید ( :general707: )

به درد نمیخوره ، دست زیاد شده :D ( کلید موفقیت اینه جنس بی کیفیت رو به قیمت جنس اصل بفروشی :general705: )

سلام
ماشین داری؟اگه داری چیه؟
فکر کنم گفتید سایت فیلم داشتید - آدرسش چی بود؟ (کلا سایت هایی ک داشتید رو اگه دوست داشتید آدرسش رو بگید)
ممنون

ماشین داری؟اگه داری چیه؟
آره ، پیکان با 600 اسب بخار :D (0-100 اش زیر 20 ثانیه هست )
دوست دارم جهانی باشه ، اما فعالا همین ایران خودمون.
یک بخور نمیری هست :دی دیگه از ماشینم خودت باید بفهمی :D
آدرس که 10 بار عوض کردم ، الان هیچکدومشون آنلاین نیستند.
خیلی نمیشناسمشون.

1-نظرت راجب به وبمستر هایی که تا به یه جایی(خیلی بزرگ نه)میرسن..زود خودشونو میگیرن..بعد وقتی بهشون پیام میدی..یا درخواستی میکنی یا جواب نمیدن..یا هم با غرور کاذب جواب میدن..من خیلییییی با این افراد مواجه شدم
2-نظرت به افراد تازه کاری که وقتی سوالی دارن..از بزرگترا میپرسن..و وقتی با افرادی مث افراد بالا روبرو میشن پشیمون نمیشن و کنه میشن تا به جواب برسن چیه؟!! بنظرت اینا غرور ندارن یا چی؟!!

افراد دومی غرور ندارن ، میرن از افراد بالایی که غرورشون زیاد هست ، کنه میشن ، اینطوری افراد بالایی که غرور بالایی دارن ، مجبور میشن غرورشون رو بشکنن و افراد دومی هم یکم غرور میگیرن ، و به همین صورت تعادل برقرار میشه ، جواب رو حال کردی :general707:

بدون شوخی ، وقتی آدم به جایی میرسه ، باید خیلی بیشتر از اون موقعی که تازه کار بود ، به بقیه کمک کنه ، به خاطر اینکه همین افراد تازه کار شاید روزی بیاد که از اونها هم جلو بزنه !

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
اح
@aalireza439

به درد نمیخوره ، دست زیاد شده :D ( کلید موفقیت اینه جنس بی کیفیت رو به قیمت جنس اصل بفروشی :general705: )

ماشین داری؟اگه داری چیه؟
آره ، پیکان با 600 اسب بخار :D (0-100 اش زیر 20 ثانیه هست )
دوست دارم جهانی باشه ، اما فعالا همین ایران خودمون.
یک بخور نمیری هست :دی دیگه از ماشینم خودت باید بفهمی :D
آدرس که 10 بار عوض کردم ، الان هیچکدومشون آنلاین نیستند.
خیلی نمیشناسمشون.

افراد دومی غرور ندارن ، میرن از افراد بالایی که غرورشون زیاد هست ، کنه میشن ، اینطوری افراد بالایی که غرور بالایی دارن ، مجبور میشن غرورشون رو بشکنن و افراد دومی هم یکم غرور میگیرن ، و به همین صورت تعادل برقرار میشه ، جواب رو حال کردی :general707:

بدون شوخی ، وقتی آدم به جایی میرسه ، باید خیلی بیشتر از اون موقعی که تازه کار بود ، به بقیه کمک کنه ، به خاطر اینکه همین افراد تازه کار شاید روزی بیاد که از اونها هم جلو بزنه !
احسنت به سخن آخریت که این روزا کم هستن این آدما میگم اگه طلا گرون نبود این حرفتو طلا میگرفتم میزدیم بالای پی تی تا همه سرلوحه کارشون قرار بدن .

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
از همون شبی که تاپیک زده شد میخواستم بیام سوال بپرسم ولی تا الان نمیدونم چرا فرصت اش پیش نیومد! به هر حال بریم سراغ سوالات :دی

1. کشوری که دوست داری در اونجا زندگی کنی؟ چرا؟
2. زبان خارجی مخصوصا انگلیسی تا چه حد بلد هستی؟
3. چی شد که تصمیم گرفتی به جای اینکه روند سایت زدن رو ادامه بدی سراغ یادگیری زبان های برنامه نویسی رفتی؟
4. چند بار اشاره کردی که جای سایت های تخصصی خالی هست ، علت اش چی میتونه باشه؟
5. متولد کدوم ماه هستی؟
6. نظرت در مورد سایت هایی که اسکریپت های پولی رو نال می کنند چی هست؟
7. سرعت اینترنتی که داری (منزل و محل کار)؟
8. بچه که بودی دوست داشتی وقتی بزرگ میشی چه کاره بشی؟
9. اگه کسی بیاد بگه میخواد وارد کسب و کار اینترتی بشه چه نوع فعالیتی رو پیشنهاد می کنی؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
از همون شبی که تاپیک زده شد میخواستم بیام سوال بپرسم ولی تا الان نمیدونم چرا فرصت اش پیش نیومد! به هر حال بریم سراغ سوالات :دی

3. چی شد که تصمیم گرفتی به جای اینکه روند سایت زدن رو ادامه بدی سراغ یادگیری زبان های برنامه نویسی رفتی؟
5. متولد کدوم ماه هستی؟
7. سرعت اینترنتی که داری (منزل و محل کار)؟
8. بچه که بودی دوست داشتی وقتی بزرگ میشی چه کاره بشی؟
9. اگه کسی بیاد بگه میخواد وارد کسب و کار اینترتی بشه چه نوع فعالیتی رو پیشنهاد می کنی؟

ایران رو دوست دارم ، اما کشور خارجی که دوست دارم زندگی کنم ، امریکاست ، یکجواریی پایتخت جهانه!
انگلیسی تقریبا مسلطم ، تو دیدین فیلم ها مشکلی ندارم ، مگر اینکه لهجه بازیگرها عجیب قریب باشه یا از کلمه های قلمبه سلمبه استفاده کنن :D
خوب اولین باری که سایت ساختن رو یاد گرفتم با CMS هایی مثل وردپرس و جوملا بود ، بعد از یک مدتی با دروپال آشنا شدم ، باهاش شروع به کار کردم ، بعد از یک مدتی دیدم
تو دروپال ، بیشتر کارها حلو برو تو گلو نیست ، باید با بعضی از مباحث آشنا بود ، همین طور ادامه دادم ، بعدش با زبان های برنامه نویسی آشنا شدم و علاقمندشدم.
مردم ایران ، بیشتر تمایل دارن ، کارهایی که قبلا موفقیت اش ثابت شده ، کار کنن و از اینکه کارهای جدید رو شروع کنن میترسن.
یک عده ای هم که میان یک کار جدید رو شروع میکنن و موفق میشن ، بقیه مردم به دلیل اینکه اون کار موفق شده یکباره بهش هجوم میارن.
حالا نمونه اش رو خودتون تا دلتون بخواهد ، هست ، نیازی به گفتن نیست!
5. متولد کدوم ماه هستی؟ تیر
بدون شک دزدیه ! دیگه دزدی که فقط بالا رفتن از دیوار مردم نیست ، اون برنامه نویس برای کارش زحمت کشیده ، دسترنج خودش هست ، هر قیمتی هم که دلش بخواهد روش میزاره
ایرانی و خارجی هم نداره ، پیشنهاد میکنم به هیچ وجه از اسکریپت های نال شده استفاده نکنید .
7. سرعت اینترنتی که داری (منزل و محل کار)؟ 1 مگ نامحدود.
8. بچه که بودی دوست داشتی وقتی بزرگ میشی چه کاره بشی؟ نجار :D
بهترین اش ، فروش در ازای خدمات .
بازاریابی و فروش محصول توسط خودتون به صورت مستقیم هم خوبه.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی مخصوصا آقا علیرضا گل ...
این تایپیک یکی از بهترین تایپیک های صندلی داغ بود به دور از حاشیه بود و جنبه آموزشی زیادی داشت ...
آقا علیرضا هم که زحمت کشیدن و به سوالات به خوبی جواب دادن ...یه تشکر ویژه از ایشون میکنم ...
از تک تک دوستانی هم که سوالاتشون رو پرسیدن و تو داغ بودن صندلی به ما یاری رسوندن کمال تشکر رو دارم ...
در آخر تک تک شما رو به خداوند منان میسپارم و توجه شما رو به صندلی داغ بعدی جلب میکنم ...
<8>هشتمین صندلی داغ با حضور ابراهیم کارگر - ebi-narin
پ ن : تایپیک باز میمونه تا علیرضا عزیز اگه صحبت و حرف نگفته ای داره بزنه @aalireza439
لطفا دوستان دیگه پستی تو تایپی ارسال نکنند زمان تایپیک به اتمام رسیده ...

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی مخصوصا آقا علیرضا گل ...
این تایپیک یکی از بهترین تایپیک های صندلی داغ بود به دور از حاشیه بود و جنبه آموزشی زیادی داشت ...
آقا علیرضا هم که زحمت کشیدن و به سوالات به خوبی جواب دادن ...یه تشکر ویژه از ایشون میکنم ...
از تک تک دوستانی هم که سوالاتشون رو پرسیدن و تو داغ بودن صندلی به ما یاری رسوندن کمال تشکر رو دارم ...
در آخر تک تک شما رو به خداوند منان میسپارم و توجه شما رو به صندلی داغ بعدی جلب میکنم ...
<8>هشتمین صندلی داغ با حضور ابراهیم کارگر - ebi-narin
پ ن : تایپیک باز میمونه تا علیرضا عزیز اگه صحبت و حرف نگفته ای داره بزنه @aalireza439
لطفا دوستان دیگه پستی تو تایپی ارسال نکنند زمان تایپیک به اتمام رسیده ...
حرف خاصی نیست ، اگر سوالی رو واضح پاسخ ندادم به خوبی خودتون ببخشید و اینکه از گفتگو با وبمسترهای pt لذت بردیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا