• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

<8>هشتمین صندلی داغ با حضور ابراهیم کارگر - ebi-narin

وضعیت
موضوع بسته شده است.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
rcRc.jpg

به نام خدا ...
با عرض سلام ...
تو هشتمین صندلی داغ میریم به سراغ یکی از بچه های گل , عزیز و دوست داشتنی پی تی آقای ابراهیم کارگر - @ebi-narin
مقمه چینی و ... هم نمیکنم تا سرتون درد نیارم ...
فقط خواهشی که ازتون دارم تو داغ نگه داشتن صندلی داغ به ما کمک کنید ...
این تایپیک جمعه هفته آینده بسته میشه ...
در آخر تک تکتون رو به خدا میسپارم ...

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
سلام و خسته نباشید.. چنتا سوال ساده:
1-چند سالتونه؟
2-از کی تو نت هستین
3-بیشترین و کمترین درآمدتون تو یه بازه زمانی
تخصصی:
4-چنتا سایت ایرانی برای لینک بیلدینگ بگین
5- بهترین رنگ پس زمینه و قالب برای سایت موزیک چیه؟!
6-چطوری میشه کاری کرد کاربرا مطالب مارو به اشتراک بذارن
بازم یادم بیاد میپرسم

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
با اجازه دوستان
@ebi-narin
با سلام خدمت شما

1- در آمدتون در حال حاضر از نت چقدر هست؟
2- چند سال هست که وب مستری رو شروع کردین ؟ و چند سال هست که بصورت حرفه ای فعالیت میکنین؟
3- رو چه موضوع و سایت هایی فعالیت میکنید ؟
4- به طور معمول چند ساعت در روز پای سیستم هستید ؟
5- از چه آنتی ویروسی استفاده میکنی؟

با تشکر از استاتر و بقیه دوستان
آرزوی موفقیت روز افزون دارم براتون :X

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
بلاخره صندلی داغ ات رسید ! :دی
1. بهترین سایتی که داشتی؟
2. ماجرای قالبت چی شد (این رو الان از بس برای سوال فکر کردم یادم افتاد :|) ؟
3. ادامه تحصیل خواهی داد یا نه ؟
4. دوست داری رو ایده های جدید کار کنی یا فقط یه سایت برای کسب درآمد راه اندازی کنی؟
5. بدترین اتفاقی که تو وب برات افتاده؟
6. کدوم کشور رو برای زندگی کردن انتخاب میکنی؟
7. متولد کدوم ماه هستی؟

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
سلام اهل کجایی؟
فیلم مورد علاقت؟
دوست داری چه سایتی داشته باشی؟
الا درآمدت هم بیرون نت هم تو نت چقدره؟

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
سلام
بهترین اتفاق که تو نت برات افتاده چی بوده ؟
مدرک تحصیلی تا کجا داری؟ چه رشته ای بودی؟ درس رو کارت تاثیری داشته؟
بیشتر از چه کاری تو نت درآمد داشتی؟
روزه میگیری؟
narin که تو نام کاربریت هست فکر کنم به خاطر سایت موزیکت باشه، حالا چرا نارین؟

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
سلام و درو بر ابی عزیز ...
امیدوارم که خوب باشی ...
آقا منم یه چند تا سوال دارم لطفا با دقت جواب بده و تفره نرو ...:دی
چند سالته ؟ چ رشته ای میخونی ؟
از کی وارد نت شدی ؟ با چی نت رو شروع کردی ؟
چه چیزی تو نت باعث شد که تو به نت علاقه مند بشی ؟
اولین کاری که تو نت انجام دادی چی بود ؟
سایت موفق چند تا داشتی ؟
نارین موزیک ماله شما بود ؟ چرا به هم خورد ؟
این سروری که داری چیه که تمام اطلاعات خشنود توشه :دی
فکری برا دربی کردی ...

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
سلام همگی بچه ها و بزرگ ها مرسی که من رو لایق دونستین و برای صندلی داغ انتخابم کردید ولی یادمه که @MihanV فرجاد عزیز یه سری یوزر داد که از قدیمی های پی تی بودن و گفتش که برای صندلی داغ برید سراغ این افراد که به نظر من بهترین کار هستش ممنون میشم میلاد عزیز پیگیری کنه و این که هر سوالی که بپرسید رو تا اونجایی که بتونم جواب میدم در هر صورت من در خدمتم :دی

سلام و خسته نباشید.. چنتا سوال ساده:
1-چند سالتونه؟ من هنوز بچه هستم . 19 :D
2-از کی تو نت هستین . 8 ساله
3-بیشترین و کمترین درآمدتون تو یه بازه زمانی . کمترین که -1 ملیون بوده ! بیشترین هم بوده یه وقت هایی در ماه 8 ملیون
تخصصی:
4-چنتا سایت ایرانی برای لینک بیلدینگ بگین : والا الان هیچ سایتی رو نمیشناسم خیلی وقته که وبگردی نکردم حتی هرچیزی بگم دروغ گفتم !
5- بهترین رنگ پس زمینه و قالب برای سایت موزیک چیه؟! سفید بهترین هستش همیشه !
6-چطوری میشه کاری کرد کاربرا مطالب مارو به اشتراک بذارن این برمیگرده به موضوع سایت ولی خب فک کنم شما سایتتون موزیک هستش بیشترین اشتراکی که میتونین بگیرین از تگ های آهنگ ها هستش ولی جدا از اون برای اشتراک بهترین چیزی که میشه ازش یاد کرد این هستش که ماژول های فیسبوک رو برای سایت خودتون فعال کنین مثلاً خوشم آمد از یه مطلب این خودش تاثیر خیلی زیادی داره و گذاشتن کامنت به وسیله فیسبوک عالی هستش پیشنهاد من این هستش که اصلاً به اشتراک گذاری لینک اهمیت ندید فیسبوک جدیداً یه جوی رو ایجاد کرده توی خودش که کاربر رو نمیخواد به بیرون از سایت راهنمایی کنه شما الان برو یه مطلب بزار با لینک یه سایت بیبن چندتا لایک میخوره بعدش همون مطلب رو بدون لینک یه سایت بزار بیبن چقدر لایک میخوره ! فیسبوک استاتوس های که دارای لینک هستن رو به خوبی نمایش نمیده برای دوستانت و یه جورایی این موضوع توی پیج ها هم هستش الان اگر توی فیسبوک یه استاتوس بزاری اگر استاتوسه 100تا لایک بخوریه استاتوس رو بیشتر به افراد نشون میده ولی اگر 50 تا بخوره کمتر و این آمار دقیقاً روی استاتوس های بعدی هم تاثیر داره
بازم یادم بیاد میپرسم چیزی بود در خدمتم :دی

با اجازه دوستان : اجازه کدوم دوستا
@ebi-narin
با سلام خدمت شما سلام عزیز دلم

1- در آمدتون در حال حاضر از نت چقدر هست؟ درآمد زیادی ندارم ماهیانه 300 الی 500 یا بهترش رو بگم الان اصلاً هیچ سایتی ندارم !
2- چند سال هست که وب مستری رو شروع کردین ؟ و چند سال هست که بصورت حرفه ای فعالیت میکنین؟ 8 ساله وبمستری رو شروع کردم و این که بخوام بگم به صورت حرفه ای حرفه ای هنوز شروع نکردم ! توی پروژه های آینده هستش ولی خب میشه گفتش که دو سال بیشتر نیست
3- رو چه موضوع و سایت هایی فعالیت میکنید ؟ اینترنت یه دنیای آزاد هستش برای همه موضوع خواصی هم منو درگیر نمیکنه برای همین توی اکثر موضوع هایی که بتونم توی اینترنت فعالیت میکنم ولی بیشتر موزیک بوده تا الان فعلاً هیچ سایتی ندارم
4- به طور معمول چند ساعت در روز پای سیستم هستید ؟ الان تقریباً 6 الی هشت ساعت ولی قبلاً روزانه 15 الی 18 ساعت
5- از چه آنتی ویروسی استفاده میکنی؟ این رو نگم یه خورده به تقوا نزدیک تره :D

با تشکر از استاتر و بقیه دوستان
آرزوی موفقیت روز افزون دارم براتون :X
منم برا شما آرزوی موفقیت دارم محمد جان
بلاخره صندلی داغ ات رسید ! :دی یا ابرفض :دی تو کجا پیمان :دی ببخشید پیام :|
1. بهترین سایتی که داشتی؟ بهترین سایت رو تا حالا برسی نکردم واقعاً یه زمانی نارین پربازدید ترین سایتم بودش ولی خب نمیشه گفت بهترین سایتم بودش ! بهترین سایتی که داشت سایت دی تو دی شاپ بودش که استارتم رو هم از اون سایت زدم و واقعاً اون سایت بهترین سایتم بودش
2. ماجرای قالبت چی شد (این رو الان از بس برای سوال فکر کردم یادم افتاد :|) ؟ زدن دزدیدن ! بحثش مفصله ولی خب فک نکنم سایت موزیک بزنم دوباره !
3. ادامه تحصیل خواهی داد یا نه ؟ در آینده آره ولی خب سر خر من الان دیپلم هستش دیپلم رو بگیرم حله ولی کی میره دنبالش :دی
4. دوست داری رو ایده های جدید کار کنی یا فقط یه سایت برای کسب درآمد راه اندازی کنی؟ بدون شک ایده ! درآمد خیلی مهمه واسم ولی ایده مهم تره اینقدر ایده دارم که فک نکنم بتونم همشون رو اجرا کنم :دی
5. بدترین اتفاقی که تو وب برات افتاده؟ نمیدونم ! واقعاً نمیتونم انتخاب کنم چی بوده ولی اونی که به کار خودم ربط داره پیگیری پلیس فتا برای سایتم بودش بود!
6. کدوم کشور رو برای زندگی کردن انتخاب میکنی؟ ایران ! با این که زندگی توش خیلی سخته ولی نمیشه ازش دل کند فک کن یه دو سال ایران نباشی چقدر دلت واسه خیابون هاش تنگ میشه ولی جدا از اون روسیه کشور خوبی هستش
7. متولد کدوم ماه هستی؟ فروردین

سلام امید وارم که حالتون خوب باشه سلام مرسی من که حالم عالیه امیدوارم شما هم حالتون خوب باشه
بزرگترین اشتباهی که توی نت کرده اید چه بوده ؟ به پیام هم گفت نمیدونم ولی فک کنم بزرگترین اشتباهم همون درگیری با پلیس فتا بوده!

سلام اهل کجایی؟ سلام خوبی , من اهل همین نزدکی ها میبد

فیلم مورد علاقت؟ فیلم زیاد میبینم برای همین خیلی نمیتونم انتخاب کنم فیلم ها رو ولی تا اینجا این فیلم رو بهش یه رطبه عالی میدم
Love in the Time of Cholera

دوست داری چه سایتی داشته باشی؟ میتونم هر سایتی که میخوام رو داشته باشم ولی بیشتر یه سایتی که هر مطلبش یه شب نشینی باشه چیزی که بشه توش بحث کرد در مورد مطالب منظورم یه چیزی تو مایه های انجمن هستش ولی متفاوت تر
الا درآمدت هم بیرون نت هم تو نت چقدره؟ توی نت که 300 الی 500 ولی بیرون از نت مشخص نیست ! یه ماه 500 یه ماه یه ملیون و ...

بهترین اتفاق که تو نت برات افتاده چی بوده ؟ شخصیه ! :دی
مدرک تحصیلی تا کجا داری؟ چه رشته ای بودی؟ درس رو کارت تاثیری داشته؟ مدرک تحصیلی تا دوم دبیرستان دارم رشته ام حسابداری بوده ! , بدون شک داشته ولی خب یکی از بهترین کارهایی که تا به امروز کردم ترک تحصیل بوده !
بیشتر از چه کاری تو نت درآمد داشتی؟ وبسایت موزیک
روزه میگیری؟ هنوز رمضون نشده که :D
narin که تو نام کاربریت هست فکر کنم به خاطر سایت موزیکت باشه، حالا چرا نارین؟ آره درسته به خاطر سایت موزیک هستش نارین اسم یه قلعه هستش توی میبد که تاریخ اون قلعه برمیگرده به هفت هزار سال پیش یه جورایی یه شکوه هستش برای شهرم منم از این اسم خیلی خوشم اومد نارین معنی های زیادی هم میده ولی دلیل اصلی من همین قلعه بوده !

Last edited by a moderator:

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
سلام و درو بر ابی عزیز ... دورود بر تو عزیزم دلم :دی

امیدوارم که خوب باشی ... من که عالی هستم تو خوبی؟
آقا منم یه چند تا سوال دارم لطفا با دقت جواب بده و تفره نرو ...:دی تفره چیه :دی
چند سالته ؟ چ رشته ای میخونی ؟ 19 کی درس میخونه :دی
از کی وارد نت شدی ؟ با چی نت رو شروع کردی ؟ از 8 سال پیش نت رو با دایل آپ شروع کردم اولین سایتی هم که رفتن گوگل بودش اولین جستجو هم در مورد اوباما بودش :D
چه چیزی تو نت باعث شد که تو به نت علاقه مند بشی ؟ یه دنیای جدید !
اولین کاری که تو نت انجام دادی چی بود ؟ گرفتن عکس های یه نفر اونم اوباما بودش
سایت موفق چند تا داشتی ؟ اکثر سایت هایی که روشون کار کردم موفق بودن ! بعضی هاشون از لحاظ مادی موفق بودن بعضی هاشون از لحاظ چیزی که میخواستم بشن موفق بودن
نارین موزیک ماله شما بود ؟ چرا به هم خورد ؟ آره برای من بودش خب یه وقت هایی میشه که دیگه خسته هستی از نت برای همین رفته رفته سایتت رو ول میکنی و یه روز میبنی به کل ولش کردی و تموم شده ! ولی یه چیزی که در موردش هست اسمش همیشمه میمونه و همینطور دامینش
این سروری که داری چیه که تمام اطلاعات خشنود توشه :دی :دی بابا این سرور نیستش که اینقدر سرور سرور میکنن یه وی پی اسه اینقدر گندش کردن :D
فکری برا دربی کردی ... دربی . . . is coming

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
آقا من با سری دوم سوال ها اومدم :دی
هزینه این VPS رو تو ماه چه قدر میدی ... فیس بوک بهت پیشنهاد نداده سایتشون رو میزبانی کنی :دی
بابت این VPS از خشنود پول نمیگیری (هیچ گربه ای محض رضا خدا موش نمیگیره ) البته شاید برا ثوابش این کارو میکنی :دی
هزینه ماهیانه نارین موزیک چه قدر بود حدودا ؟ چه قدر درآمد داشت ؟
چرا جدیدا کمتر میای پی تی ؟ همش فیس بوک تلپی :دی
امضاتو هم ویرایش کنی بد نمیشه :دی یه عکس هست که اصلا لود نیمشه :l
قضیه دعوات با پلیس فتا چی بوده ؟
در آخر اون فایل رو هم میل کن همچنان منتظرم :دی

amin_70

Registered User
لایک‌ها
31
سلام دوست عزیز
یک سوال دارم ولی اگه می تونی خودت کامل ترش کن :|
چون تو موسییقی فعالیت داشتی میپرسم ..
این رادیو جوان وابسته به جایی ؟ تو ایران دفتر داره ؟ چرا همه خواننده ها مجاز - غیر مجاز آهنگ منتش می کنن توش کسی باهاشون کاری نداره ؟
اینا الان یه سوال بود پیرامون رادیوجوان دات کام !

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
سلام بر همه بچه های پی تی
سلام بر اقا ابراهیم گرانقدر

خب 3. 2 .1
سایت داری:
1* بهترین سایت برای کسب درآمد بنظرت هنوزم موزیک یا پاپ آپ جواب میده ؟
2* بنظر شما برای یک سایت اعم از موزیک یا برنامه گرفتن بک لینک مناسبه یعنی جواب میده ؟
3*برای کسب بازدید بیشتر از طریق گروه یاهو ؟
4* بهترین سیستم همکاری در فروش به نظر شما ؟
5* نظرتون در مورد آینده وب فارسی ؟
* عمومی و سرگرمی
1* نظرت درو مورد سریال های رمضان ؟
2* بهترین تیم مورد علاقت تو جام جهانی ؟
3* دلیل شکست ایران ؟
نظرت در مورد اسامی زیر :
میلاد ؟
محسن شهبازی ؟
خوشنود ؟
بیل گیتس یا استیون جابر ؟
پرویز پرستویی ؟
تام هنکس یا برد پیت ؟
خواننده ها
محسن یگانه ؟
چاوشی ؟
داریوش یا معین ؟
فیلم :
هفت سال بردگی ؟
جاذبه ؟
پدرخوانده 1 ؟
گرگ والستریت ؟

در آخر تشکر از حضورت در صندلی داغ .

Last edited by a moderator:

shirani98

Registered User
لایک‌ها
182
سلام
با این که سایت نداری اما چه جوری ماهی 300 تا 500 درمیاری؟
کار بیرون از نتت چیه؟
فعلا همینا

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
سلام ابراهیم عزیز
قلعه نارین که گفتی تو کدوم استانه؟
سایت های موزیک رو در حال حاضر در چه وضعی میبینی؟
به نظرت استارت یک سایت موزیک مناسبه در زمان فعلی؟
موزیک مجاز یا غیر مجاز؟
چطوری شد اومدی سمت نت و وبمستری؟ اصلا چرا سایت موزیک؟
یک نصیحتی هم به این بچه مدرسه ای ها که با شروع تابستون دارن سایت موزیک میزنن و اول مهر هم قراره تعطیل کنن بکن:دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا