• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

<8>هشتمین صندلی داغ با حضور ابراهیم کارگر - ebi-narin

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
آقا من با سری دوم سوال ها اومدم :دی خوش اومدی عجیجم (ش.ش)

هزینه این VPS رو تو ماه چه قدر میدی ... فیس بوک بهت پیشنهاد نداده سایتشون رو میزبانی کنی :دی هزینه به پوند هستش ریالیش الان دستم نی :D نه هنوز یه صوبت هایی شده ولی بیشتر تمایل به سرور های ایران نت افراز دارن :))
بابت این VPS از خشنود پول نمیگیری (هیچ گربه ای محض رضا خدا موش نمیگیره ) البته شاید برا ثوابش این کارو میکنی :دی پول میده این امین؟؟؟؟ واقعاً چه فکری کردی
هزینه ماهیانه نارین موزیک چه قدر بود حدودا ؟ چه قدر درآمد داشت ؟ هزینه اش اصلاً یادم نیست ولی خب می ارزید دخلش به خرجش درآمد هم که گفتم مجزا هستش یه ملیون بعضی وقت ها منفی یه ملیون یه وقتی تا هشت ملیون هم میرسید
چرا جدیدا کمتر میای پی تی ؟ همش فیس بوک تلپی :دی فیسبوک فقط یه سایت نیست فیسبوک یه جامعه هستش پر از خوب و بد ! یه جورایی این متن رو از آهنگ عرفان گرفتم :دی ولی خب در اصل پی تی یه جورایی از نظر من مسخره هستش بعضی ها یهو فاز میگرتشون من بهترینم ! تو رو حرفشون حرف بزنی بد میشی بچه ها توش برای خودشون بزرگ هستن جدا از این ها وقت این رو که بیام توی پی تی رو ندارم الان ولی یه جورایی هم هیچوقت مثل الان وقتم خالی نیستش ! شایدم از پی تی خسته شدم :دی ولی برمیگردم #جدی
امضاتو هم ویرایش کنی بد نمیشه :دی یه عکس هست که اصلا لود نیمشه :l زحمتش رو باید خودت بکشی حسش نی :دی چه فکری کردی این رو نوشتی من وبمستر ومبستر که نمیشه سریع کارهاش رو انجام بده
قضیه دعوات با پلیس فتا چی بوده ؟ من که باهاشون دعوا نداشتم اون ها باهام دعوا داشتن بعدشم حق به حقدار رسید آخرش :دی

سلام دوست عزیز سلام امین جان

یک سوال دارم ولی اگه می تونی خودت کامل ترش کن :| فقط یه سوال ؟ باشه
چون تو موسییقی فعالیت داشتی میپرسم .. !

این رادیو جوان وابسته به جایی ؟ تو ایران دفتر داره ؟ چرا همه خواننده ها مجاز - غیر مجاز آهنگ منتش می کنن توش کسی باهاشون کاری نداره ؟ وابسته به بودجه خودشون هستش ! , من که هنوز ندیدم دفتری ازشون ! تیم رادیو جوان 12 نفره هستش تقریباً بعد از اون هم که خیلی از آهنگ ها رو خودشون ادد میکنن خیلی هاشون هم مدیر سایت ها هستن که از خواننده پول میگیرن میفرستن براشون برای همین آهنگ پخش میشه توی رادیو جوان ولی در مورد آهنگ هایی که خواننده هاشون اکثراً معروف هستن باید بگم که رادیو جوان حمایت میکه ازشون آهنگ هاشون رو میخره مثلاً یه آهنگ خیلی شاخ رو تا 12 ملیون هم میخره خواننده ای مثل سیامک عباسی رو خریدن ! ولی از قیمتش خبری ندارم , نه کسی کاری نداره باهاشون ظاهراً چون اکثراً توی ایران نیستن بعدشم کاری هم داشته باشن تا جریمه نقدی اومدی هیچکسی زندون نرفته!
اینا الان یه سوال بود پیرامون رادیوجوان دات کام !

سلام بر همه بچه های پی تی
سلام بر اقا ابراهیم گرانقدر سلام گرم بر تو مستر :دی نمیشناسمت

خب 3. 2 .1
سایت داری:
1* بهترین سایت برای کسب درآمد بنظرت هنوزم موزیک یا پاپ آپ جواب میده ؟ بدون شک موزیک درآمدش خورده پاشه بزرگ برداشت کن سایت های بهتری میشه زد
2* بنظر شما برای یک سایت اعم از موزیک یا برنامه گرفتن بک لینک مناسبه یعنی جواب میده ؟ متوجه منظورت نشدم !
3*برای کسب بازدید بیشتر از طریق گروه یاهو ؟ اعضای گروه یاهو دارن یه چیزی رو جار میزنن ! چی میگن ؟ میگن ما حوصله نداشتیم هر شب سایت ها رو باز کنیم و دنبال مطلب خوب بگردیم برای همین عضو شدیم پس بدون شک نه بازدید گروه های یاهو به درد نمیخوره فقط و فقط 30 درصدش توی سایتتون موندگار میشن توی ارسال اول البته این رو هم در نظر بگیر که واقعاً بتونی خوب جذبشون کنی
4* بهترین سیستم همکاری در فروش به نظر شما ؟ فروشگاه خودت! همکاری در فروش مزخرفه !
5* نظرتون در مورد آینده وب فارسی ؟ با به وجود اومدن سیستم عامل اندروید به نظرم خیلی سریع تر از اونی که انظارش رو داریم پیش به سوی پیشرفت توی دنیای مجازی و مخصوصاً توی وب فارسی داریم ولی در کل آینده خوبی در انتظاره !

* عمومی و سرگرمی
1* نظرت درو مورد سریال های رمضان ؟ یادم باشه امشب تلوزیون رو بعد از شیش ماه روشن کنم ببینم چی نشون میده :دی
2* بهترین تیم مورد علاقت تو جام جهانی ؟ ایران و دیگر هیچ
3* دلیل شکست ایران ؟ دلیلی ندارم ولی این که همیشه قرار نیست توی میدون ما برنده باشیم ولی اینبار ما برنده بودیم !

نظرت در مورد اسامی زیر :
میلاد ؟ کیه :دی بچه خوبیه میلاد خیلی هم صمیمی هستش
محسن شهبازی ؟ محسن این نوشته رو اگر میبنی تولدت مبارک :دی محسن عاقاست عاقا
خوشنود ؟ مستر نودی پایه همیشه ثابت :دی امین هم آدم زرنگی هستش و البته فوق العاده کاری فک نکنم کسی از کار باهاش پشیمون شده باشه
بیل گیتس یا استیون جابر ؟ از کل چیزهایی که زده هیچ چیزیش رو امتحان نکردم ولی از اون عینکه که به چشم میزد خوشم میاد ! و یه چیز دیگه دلیل موفقیت اولیش به نظرم طراحی بینظیر مجموعه هاش بوده
پرویز پرستویی ؟ بازیگر خوبیه
تام هنکس یا برد پیت ؟ جانی دپ

خواننده ها
محسن یگانه ؟ به نظرم خواننده ای هستش که خودش رو گم کرده از آهنگ هایی که میسازه میشه این رو فهمید سبک خواصی نداره !
چاوشی ؟ تنظیم خوب موزیک خوب ترانه های خوب در کل پرطرفدار ترین خواننده نسل جوان
داریوش یا معین ؟ معین با سیبیل

فیلم :
هفت سال بردگی ؟ این سوال برای ازامایش تست هوش بودش 12 سال بردگی بودش :دی
جاذبه ؟ یه فیلم خواص که فوق العاده هستش و یه چیز دیگه توی مایه های خودش بهترین فیلمی که بازیگرش یه نفر بود

پدرخوانده 1 ؟ ندیدم
گرگ والستریت ؟ ندیدم

در آخر تشکر از حضورت در صندلی داغ . منم تشکر میکنم از سوال هات :دی

با این که سایت نداری اما چه جوری ماهی 300 تا 500 درمیاری؟ از سایت هایی که بهشون مشاوره دادم یا سایت هایی که فروششون صفر بوده و رسوندمشون به ماهی x تومن الان از اون ها درآمد دارم و سرورم
کار بیرون از نتت چیه؟ همه کار میکنم کار ثابتی ندارم
فعلا همینا

سلام ابراهیم عزیز سلام بر تو بازم من نمیشناسم

قلعه نارین که گفتی تو کدوم استانه؟ یزد میبد
سایت های موزیک رو در حال حاضر در چه وضعی میبینی؟ دنبالشون نمیکم ولی همیشه مثل هم هستن سایت هایی که فقط و فقط به فکر پول هستن!
به نظرت استارت یک سایت موزیک مناسبه در زمان فعلی؟ همیشه میشه یه سایت موزیک رو آورد بالا
موزیک مجاز یا غیر مجاز؟ آزادی!
چطوری شد اومدی سمت نت و وبمستری؟ اصلا چرا سایت موزیک؟ این که چطور شد اومدم سمت وبمستری خودش یه صفحه وقت لازم داره :دی ولی موزیک همیشه پایدار میمونه تو هر وقت حالت گرفته هستش یه موزیک گوش میدی هر وقت شادی یه موزیک گوش میدی بی حس هستی موزیک گوش میدی پس معلومه چرا دیگه :دی
یک نصیحتی هم به این بچه مدرسه ای ها که با شروع تابستون دارن سایت موزیک میزنن و اول مهر هم قراره تعطیل کنن بکن:دی جون من هر سایتی میخوایین بزنین ولی هاست فروشی نزنین :دی

images.php
اقا جان من برو این یوزرتو عوض کن
images.php
عوض نمیکنن نمیکنن :||

بالا میاد عزیز الان بالا میاد!

تازه بالا اومد
صبح بالا نمیومد :X

درسته

ولی دلیل موفقیت این سایت به نظرم اصلاً دلیلی نداره

سئو خوب و یه خورده هم بروز بودن

من میتونم یه سایت موزیک بزنم که زودتر از این بیاد بالا ولی از سایت موزیک یه جورایی خسته هسم پس ولش !

و یه چیز دیگه دلیل موفقیت اکثر سایت ها عشق مدیر هاشون به اون سایت هستش

راستی این بنر هم کپی بنر من هستش :دی

http://pop-music.ir/aks/popmusic.jpg

Last edited by a moderator:

عنساز

Registered User
لایک‌ها
511
سلام بر ابراهیم خان گل
یه سوال دارم : شما هم مثل امین خشنود پکیج میفروشید؟ ک الان گفتید سایت هایی رو از 0 درامد رسوندم x درامد؟ لطفا ی عکس هم از خودتون بدید :D اگه شما هم پک میفروشید ی پخ بدید بی زحمت ;) :-*

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
سلام ابی جان
من سوالی ندارم فقط یه درخواست دارم
اس ام اس هات رو سریع تر جواب بدی :D

پ ن : هر کی وی پی اس می خواد ابی بهترین گزینست

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
سلام بر ابراهیم خان گل
یه سوال دارم : شما هم مثل امین خشنود پکیج میفروشید؟ ک الان گفتید سایت هایی رو از 0 درامد رسوندم x درامد؟ لطفا ی عکس هم از خودتون بدید :D اگه شما هم پک میفروشید ی پخ بدید بی زحمت ;) :-*
دورود بر تو خان
هووم من نه پکیج ندارم بفروشم , اون ها بحثشون فرق داشت , عکش هم چشم بفرما این خودمم

فایل های ضمیمه

• 1474454_270983339717360_295765506_n.jpg
    1474454_270983339717360_295765506_n.jpg
    8 KB · نمایش ها: 30

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
سلام ابی جان
من سوالی ندارم فقط یه درخواست دارم
اس ام اس هات رو سریع تر جواب بدی :D

پ ن : هر کی وی پی اس می خواد ابی بهترین گزینست

:))))) سلام محمد دادش خوبی؟

من هیچ وقت انظار ندارم برام اس ام اس بیاد برای همین اصلاً گوشیم کنار نیستش :دی ولی چشم

عنساز

Registered User
لایک‌ها
511
دورود بر تو خان
هووم من نه پکیج ندارم بفروشم , اون ها بحثشون فرق داشت , عکش هم چشم بفرما این خودمم
:D نه این کیفیتش زیاده ی دونه با کیفیت کمش رو بزار :دی
مرسی

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
هزینه این VPS رو تو ماه چه قدر میدی ... فیس بوک بهت پیشنهاد نداده سایتشون رو میزبانی کنی :دی هزینه به پوند هستش ریالیش الان دستم نی :D نه هنوز یه صوبت هایی شده ولی بیشتر تمایل به سرور های ایران نت افراز دارن :))
بابت این VPS از خشنود پول نمیگیری (هیچ گربه ای محض رضا خدا موش نمیگیره ) البته شاید برا ثوابش این کارو میکنی :دی پول میده این امین؟؟؟؟ واقعاً چه فکری کردی
هزینه ماهیانه نارین موزیک چه قدر بود حدودا ؟ چه قدر درآمد داشت ؟ هزینه اش اصلاً یادم نیست ولی خب می ارزید دخلش به خرجش درآمد هم که گفتم مجزا هستش یه ملیون بعضی وقت ها منفی یه ملیون یه وقتی تا هشت ملیون هم میرسید
چرا جدیدا کمتر میای پی تی ؟ همش فیس بوک تلپی :دی فیسبوک فقط یه سایت نیست فیسبوک یه جامعه هستش پر از خوب و بد ! یه جورایی این متن رو از آهنگ عرفان گرفتم :دی ولی خب در اصل پی تی یه جورایی از نظر من مسخره هستش بعضی ها یهو فاز میگرتشون من بهترینم ! تو رو حرفشون حرف بزنی بد میشی بچه ها توش برای خودشون بزرگ هستن جدا از این ها وقت این رو که بیام توی پی تی رو ندارم الان ولی یه جورایی هم هیچوقت مثل الان وقتم خالی نیستش ! شایدم از پی تی خسته شدم :دی ولی برمیگردم #جدی
امضاتو هم ویرایش کنی بد نمیشه :دی یه عکس هست که اصلا لود نیمشه :l زحمتش رو باید خودت بکشی حسش نی :دی چه فکری کردی این رو نوشتی من وبمستر ومبستر که نمیشه سریع کارهاش رو انجام بده
قضیه دعوات با پلیس فتا چی بوده ؟ من که باهاشون دعوا نداشتم اون ها باهام دعوا داشتن بعدشم حق به حقدار رسید آخرش :دی

یک سوال دارم ولی اگه می تونی خودت کامل ترش کن :| فقط یه سوال ؟ باشه
چون تو موسییقی فعالیت داشتی میپرسم .. !

این رادیو جوان وابسته به جایی ؟ تو ایران دفتر داره ؟ چرا همه خواننده ها مجاز - غیر مجاز آهنگ منتش می کنن توش کسی باهاشون کاری نداره ؟ وابسته به بودجه خودشون هستش ! , من که هنوز ندیدم دفتری ازشون ! تیم رادیو جوان 12 نفره هستش تقریباً بعد از اون هم که خیلی از آهنگ ها رو خودشون ادد میکنن خیلی هاشون هم مدیر سایت ها هستن که از خواننده پول میگیرن میفرستن براشون برای همین آهنگ پخش میشه توی رادیو جوان ولی در مورد آهنگ هایی که خواننده هاشون اکثراً معروف هستن باید بگم که رادیو جوان حمایت میکه ازشون آهنگ هاشون رو میخره مثلاً یه آهنگ خیلی شاخ رو تا 12 ملیون هم میخره خواننده ای مثل سیامک عباسی رو خریدن ! ولی از قیمتش خبری ندارم , نه کسی کاری نداره باهاشون ظاهراً چون اکثراً توی ایران نیستن بعدشم کاری هم داشته باشن تا جریمه نقدی اومدی هیچکسی زندون نرفته!
اینا الان یه سوال بود پیرامون رادیوجوان دات کام !

خب 3. 2 .1
سایت داری:
1* بهترین سایت برای کسب درآمد بنظرت هنوزم موزیک یا پاپ آپ جواب میده ؟ بدون شک موزیک درآمدش خورده پاشه بزرگ برداشت کن سایت های بهتری میشه زد
2* بنظر شما برای یک سایت اعم از موزیک یا برنامه گرفتن بک لینک مناسبه یعنی جواب میده ؟ متوجه منظورت نشدم !
3*برای کسب بازدید بیشتر از طریق گروه یاهو ؟ اعضای گروه یاهو دارن یه چیزی رو جار میزنن ! چی میگن ؟ میگن ما حوصله نداشتیم هر شب سایت ها رو باز کنیم و دنبال مطلب خوب بگردیم برای همین عضو شدیم پس بدون شک نه بازدید گروه های یاهو به درد نمیخوره فقط و فقط 30 درصدش توی سایتتون موندگار میشن توی ارسال اول البته این رو هم در نظر بگیر که واقعاً بتونی خوب جذبشون کنی
4* بهترین سیستم همکاری در فروش به نظر شما ؟ فروشگاه خودت! همکاری در فروش مزخرفه !
5* نظرتون در مورد آینده وب فارسی ؟ با به وجود اومدن سیستم عامل اندروید به نظرم خیلی سریع تر از اونی که انظارش رو داریم پیش به سوی پیشرفت توی دنیای مجازی و مخصوصاً توی وب فارسی داریم ولی در کل آینده خوبی در انتظاره !

* عمومی و سرگرمی
1* نظرت درو مورد سریال های رمضان ؟ یادم باشه امشب تلوزیون رو بعد از شیش ماه روشن کنم ببینم چی نشون میده :دی
2* بهترین تیم مورد علاقت تو جام جهانی ؟ ایران و دیگر هیچ
3* دلیل شکست ایران ؟ دلیلی ندارم ولی این که همیشه قرار نیست توی میدون ما برنده باشیم ولی اینبار ما برنده بودیم !

نظرت در مورد اسامی زیر :
میلاد ؟ کیه :دی بچه خوبیه میلاد خیلی هم صمیمی هستش
محسن شهبازی ؟ محسن این نوشته رو اگر میبنی تولدت مبارک :دی محسن عاقاست عاقا
خوشنود ؟ مستر نودی پایه همیشه ثابت :دی امین هم آدم زرنگی هستش و البته فوق العاده کاری فک نکنم کسی از کار باهاش پشیمون شده باشه
بیل گیتس یا استیون جابر ؟ از کل چیزهایی که زده هیچ چیزیش رو امتحان نکردم ولی از اون عینکه که به چشم میزد خوشم میاد ! و یه چیز دیگه دلیل موفقیت اولیش به نظرم طراحی بینظیر مجموعه هاش بوده
پرویز پرستویی ؟ بازیگر خوبیه
تام هنکس یا برد پیت ؟ جانی دپ

خواننده ها
محسن یگانه ؟ به نظرم خواننده ای هستش که خودش رو گم کرده از آهنگ هایی که میسازه میشه این رو فهمید سبک خواصی نداره !
چاوشی ؟ تنظیم خوب موزیک خوب ترانه های خوب در کل پرطرفدار ترین خواننده نسل جوان
داریوش یا معین ؟ معین با سیبیل

فیلم :
هفت سال بردگی ؟ این سوال برای ازامایش تست هوش بودش 12 سال بردگی بودش :دی
جاذبه ؟ یه فیلم خواص که فوق العاده هستش و یه چیز دیگه توی مایه های خودش بهترین فیلمی که بازیگرش یه نفر بود

پدرخوانده 1 ؟ ندیدم
گرگ والستریت ؟ ندیدم

در آخر تشکر از حضورت در صندلی داغ . منم تشکر میکنم از سوال هات :دی

با این که سایت نداری اما چه جوری ماهی 300 تا 500 درمیاری؟ از سایت هایی که بهشون مشاوره دادم یا سایت هایی که فروششون صفر بوده و رسوندمشون به ماهی x تومن الان از اون ها درآمد دارم و سرورم
کار بیرون از نتت چیه؟ همه کار میکنم کار ثابتی ندارم
فعلا همینا

قلعه نارین که گفتی تو کدوم استانه؟ یزد میبد
سایت های موزیک رو در حال حاضر در چه وضعی میبینی؟ دنبالشون نمیکم ولی همیشه مثل هم هستن سایت هایی که فقط و فقط به فکر پول هستن!
به نظرت استارت یک سایت موزیک مناسبه در زمان فعلی؟ همیشه میشه یه سایت موزیک رو آورد بالا
موزیک مجاز یا غیر مجاز؟ آزادی!
چطوری شد اومدی سمت نت و وبمستری؟ اصلا چرا سایت موزیک؟ این که چطور شد اومدم سمت وبمستری خودش یه صفحه وقت لازم داره :دی ولی موزیک همیشه پایدار میمونه تو هر وقت حالت گرفته هستش یه موزیک گوش میدی هر وقت شادی یه موزیک گوش میدی بی حس هستی موزیک گوش میدی پس معلومه چرا دیگه :دی
یک نصیحتی هم به این بچه مدرسه ای ها که با شروع تابستون دارن سایت موزیک میزنن و اول مهر هم قراره تعطیل کنن بکن:دی جون من هر سایتی میخوایین بزنین ولی هاست فروشی نزنین :دی

درسته

ولی دلیل موفقیت این سایت به نظرم اصلاً دلیلی نداره

سئو خوب و یه خورده هم بروز بودن

من میتونم یه سایت موزیک بزنم که زودتر از این بیاد بالا ولی از سایت موزیک یه جورایی خسته هسم پس ولش !

و یه چیز دیگه دلیل موفقیت اکثر سایت ها عشق مدیر هاشون به اون سایت هستش

راستی این بنر هم کپی بنر من هستش :دی

http://pop-music.ir/aks/popmusic.jpg

دلیل موفقیت اکثر سایت ها عشق مدیر هاشون به اون سایت هستش . ( بزن لایکو )

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
دور دوم سوال ها :general705:
8. قهرمان این دوره از جام جهانی؟
9. به جژء پی تی تو کدوم انجمن ها فعال هستی؟
10. از اون مشاوره هایی که درآمد سایت ها رو از 0 به x میلیون میرسونه یکی اش رو هم دوست داشتی رایگان به ما بگو :general707:
11. از کدوم خواننده ایرانی و خارجی خوشت میاد؟

عنساز

Registered User
لایک‌ها
511
سلام
چرا وقتی نشون میداد درصدو آقای عادل پور میخند؟
شغل بیرون از نت شما چیه با رسم شکل و ذکر مثال توضیح بده
ممنون

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
عاقا من سوال هاتون رو جواب میدم فقط یه سوال بزارین خودم بپرسم :|

کیا مثل من خواب دیدن که سایتشون هک شده یا فیلتر شده ؟ داریم اصلاً همچین کسی؟

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
عاقا من سوال هاتون رو جواب میدم فقط یه سوال بزارین خودم بپرسم :|

کیا مثل من خواب دیدن که سایتشون هک شده یا فیلتر شده ؟ داریم اصلاً همچین کسی؟
من خواب دیدم که سایتم فیلتر شده
چرا این سوال رو پرسیدی؟ چیزی شده؟ بگو من طاقتش رو دارم :D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
دور دوم سوال ها :general705:
8. قهرمان این دوره از جام جهانی؟زیاد واسم مهم نیست !
9. به جژء پی تی تو کدوم انجمن ها فعال هستی؟ هیچ کدوم به عنوان فعال ولی توی تمامی انجمن های ویژه عضوم
10. از اون مشاوره هایی که درآمد سایت ها رو از 0 به x میلیون میرسونه یکی اش رو هم دوست داشتی رایگان به ما بگو :general707: من نوغرتمممممم کی بگم بهت
11. از کدوم خواننده ایرانی و خارجی خوشت میاد؟ ایرانی زیاد هستن خواننده های که ازشون خوشم میاد ولی خب از نظر کار خوب دادن بدون شک شخصی که برای خیلی ها منفور هستش مورد پستم هستش مثل امیر تتلو ! ولی شخصیت امین حبیبی و صداش رو خیلی دوست دارم و از خواننده های خارجی اینا و شکیرا رو میتونم اسم ببرم !

سلام , سلام
چرا وقتی نشون میداد درصدو آقای عادل پور میخند؟ 90 چیزی جز اعصاب خوردی نیستش نمیبینمش!
شغل بیرون از نت شما چیه با رسم شکل و ذکر مثال توضیح بده خطر داره
ممنون

یه نفر همچین خوابی دیدش کامپیوترش سوخت :دی هاردش هم سوخت :(>

من خواب دیدم که سایتم فیلتر شده
چرا این سوال رو پرسیدی؟ چیزی شده؟ بگو من طاقتش رو دارم :D یه چند وقتی این خواب ها رو میدیدم در مورد سایتم ولی دیگه برام مهم نبودش ولی گفتم الان که یاد اون دوران افتادم بپرسم ببینم کسی مثل من هستش یا نه

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
سلام
امین خشنود رو دیدی؟
خدافز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا