برگزیده های پرشین تولز

_▂▃▅▇█▓▒⭐️⭐️بـــک لینک ارزان و مؤثر , برای هر سلیقه ای⭐️⭐️▒▓█▇▅▃▂_

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
دوستانی که توی تاپیک رضایتشون رو اعلام کردند کارهاشون ضعیف نبوده قربان

Astalavista

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
من برای ۲ عبارت کلیدی نیاز به قرارگیری در صفحه اول گوگل دارم.
خودتون یک پیشنهاد مناسب به من بدید که هم سایتم بالا بیاد و هم اینکه قیمت خوبی داشته باشه.

مرسی

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174
سلام
روش اول و دوم تخفیف داره ؟

itdigi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
من از ایشون چندین بار لینک خریدم خیلی راضی بودم
برای سایت ای ار تیزر
سایت ای ار تیزر اصلا در صفحه های گوگل نبود الان صفحه 5 هستش
ممنون از ایشون

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
پست اول بروز شد:
ب : (ویژه) : ارسال بک لینک به وبلاگهای با اتوریتی بالای 31 , هر لینک 250 تومان و حداقل سفارش هم 100 عدد یعنی 25000 تومان میباشد.
مزایای بک لینکهای ویژه : کیفیت بالاتر وبلاگهای این دسته - خروجی لینک کمتر - آپدیت بیشتر - تعداد ایندکسهای بالاتر این گروه
در حال حاضر 100 وبلاگ اتوریتی بالای 31 (1 پکیج 100 تایی )در اختیار داریم که بزودی به تعداد این وبلاگها اضافه خواهد شد

Last edited:

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
پست اول بروز شده و تعداد 100 وبلاگ به مجموعه بخش الف روش دوم اضافه شد
الف: ارسال بک لینک به وبلاگهای با اتوریتی 30 , هر لینک 150 تومان و حداقل سفارش هم 100 عدد یعنی 15000 تومان میباشد. اتوریتی بعضی از وبلاگها رو عکس گرفتیم تا بهتر متوجه قدرت بک لینکها بشید. عکس1 عکس2
در حال حاضر 800 وبلاگ اتوریتی 30 (8 پکیج 100 تایی )در اختیار داریم که بزودی به تعداد این وبلاگها اضافه خواهد شد

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
سلام
ما نظر ایشون رو در مورد استفاده از پلن‌ها خواستیم و به پیشنهادشون عمل کردیم و نتیجه مثبت بود.
در اصل مشاوره رو از خودشون گرفتیم و کار رو هم به خودشون سپردیم.
امیدوارم باقی دوستان هم بتونن با همکاری دوستمون به خواسته هاشون برسن.
نتیجه برای ما رضایت بخش بوده و همکاری هم ادامه پیدا میکنه
irssd.ir

maziar vakhshoori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
دوستان من از روش دوم استفاده کردم و تو کمتر از یه ماه به صفحه ی اول رسیدم
به نظرم حداقل یه بار استفاده کنید
با تشکر

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
من از ایشون دوتا 100 تایی گرفتم و بعدا نتیجه رو اعلام میکنم

azizamsalam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
روش سوم که دائمی هست نیاز دارم قیمت آخر + درگاه ارسال کنید

mojtabakazemi

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان
از اسم تاپیک مشخصه که فروش بک لینک در روش ها و پکیج های مختلف داریم

روش اول: ثبت بک لینک شما در وبسایتهای رنک بالا
مجموعه 1:
ثبت لینک شما در 12 وبسایت رنک بالا شامل:
یک سایت رنک 6 : دانلود بازی و بازی آنلاین
ده سایت رنک 5 : سایت تفریحی , اخبار اقتصادی , دانلود آهنگ جدید , اخبار سیاسی , دانلود برنامه اندروید , اخبار ورزشی , دانلود بازی , دانلود کتاب , گالری عکس , دانلود فیلم
یک سایت رنک 4 : اخبار علمی پزشکی

لینک شمارشگری که روی این وبسایتها قرار داده شده
تمامی وبسایتها روزانه بروزرسانی میشند که باعث بالا رفتن تعداد ایندکسشون توی گوگل میشه
پیج رنک و ولید بودنشون رو هم از اینجا چک کنید

قیمتها به ازای ثبت یک لینک توی همه سایتهای بالا:
ماهیانه 30.000 تومان
دو ماهه 50.000 تومان
سه ماهه 70.000 تومان

مجموعه های بعدی وبسایتهای رنک بالا نیز بزودی اضافه میشوند...

*********************************************************************************************************************************

روش دوم
: ثبت بک لینک شما در چندصد وبلاگ اتوریتی بالا

همه در مورد اهمیت بک لینکهایی که توی قالب وبلاگها میخوره اطلاعات کافی داریم
اکثر سایتهایی که قالب وبلاگ ارائه میدهند با قیمتهای بالایی این بک لینکها رو ارسال میکنند. نمونه
این لینک ها همه بصورت فالو بوده و چون توی بخش لینک دوستان وبلاگ ثبت میشوند بسیار مفید و کارآمد هستند.
توضیح درباره پیج اتوریتی

قیمت :
الف: ارسال بک لینک به وبلاگهای با اتوریتی 30 , هر لینک 150 تومان و حداقل سفارش هم 100 عدد یعنی 15000 تومان میباشد. اتوریتی بعضی از وبلاگها رو عکس گرفتیم تا بهتر متوجه قدرت بک لینکها بشید. عکس1 عکس2
در حال حاضر 800 وبلاگ اتوریتی 30 (8 پکیج 100 تایی )در اختیار داریم که بزودی به تعداد این وبلاگها اضافه خواهد شد
ب : (ویژه) : ارسال بک لینک به وبلاگهای با اتوریتی بالای 31 , هر لینک 250 تومان و حداقل سفارش هم 100 عدد یعنی 25000 تومان میباشد.
مزایای بک لینکهای ویژه : کیفیت بالاتر وبلاگهای این دسته - خروجی لینک کمتر - آپدیت بیشتر - تعداد ایندکسهای بالاتر این گروه
در حال حاضر 200 وبلاگ اتوریتی بالای 31 (2 پکیج 100 تایی )در اختیار داریم که بزودی به تعداد این وبلاگها اضافه خواهد شد
این بک لینکها به شدت تاثیرگذار هستند
بعد از اتمام کار لیست وبلاگهای ارسالی تقدیم خریدار میشه پس لطفا در مورد نحوه ارسال سوال نفرمایید.
در ضمن این بک لینکها بصورت دائمی میباشند و نیازی به تمدید ماهانه نیست.
این وبلاگها هفتگی بروزرسانی میشوند
لینک شمارشگری که روی این وبلاگها قرار داده شده است
*********************************************************************************************************************************

روش سوم
: ارسال پست تبلیغاتی شما به چندصد وبلاگ با اتوریتی بالای 30

قیمت هر پست 300 تومان و حداقل سفارش هم 100 پست یعنی 30.000 تومان میباشد. این پست ها شامل سه بک لینک به کلمات کلیدی شما و یک بک لینک از عکس پست به سایت شما میباشد(واسه فروشگاههای اینترنتی لینک خرید محصول هم قرار داده میشه) نمونه 1 نمونه 2
این پستها نیز بصورت دائمی میباشند و نیازی به تمدید ماهانه نیست.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نمونه کار:
اکثر کسانی که سفارش بک لینک میدن , تاکید دارند که توی تاپیک اسمی ازشون برده نشه !!
وبسایت www.hadci.ir با کلمات "اسپمر" و "فروش اسپمر" رتبه 1

فروشگاه اینترنتی پرشین شاپ با آدرس : http://persianshop.biz واسه 95 درصد محصولاتش توی صفحات 1 تا 3 هست !!!
مثلا:
واسه این کلمات توی پیج 1 هست: پودر چاقی - پودر چاقی بومبا - خرید پودر چاقی - بومبا - پودر چاقی گیاهی - ساعت شنا - خرید ساعت شنا و ...
واسه این کلمات توی پیج 2 هست : چاقی - قرص چاقی صورت - مکمل شاپ - مکمل بدنسازی - فروش بک لینک - چاق شدن صورت و ...
تاریخ ثبت دامنه: 3 نوامبر 2014 (12 آبان 1393)

آدرس تاپیک قبلی جهت اعتمادسازی

پرداخت آنلاین

راههای ارتباط:
انجمن پرشین تولز
ایمیل: [email protected]
آی دی یاهو: hadsi_com
موبایل: 09300034600

غلامی

نظرات برخی از دوستان:

سلام. خسته نباشید
من یه سایت دارم در مورد خودرو .میخوام برا کلمات کلیدی اخبار خودرو - بررسی خودرو - آگهی خرید فروش خودرو -تصاویر خودرو بیاد تو صفحه اول گوگل. الیته این سایت تازه 1 ماهه راه افتاده. میخوام بازدید کننده هام افزایش پیدا کنه.شما کدوم کار رو پیشنهاد میدید؟چقدر طول میکشه؟

file3

Registered User
لایک‌ها
69

mehrdad2090

Registered User
لایک‌ها
222
مومن لیست را برای من هم بفرستید و اینکه چند نمونه سایت هایی که با این روش بالا اومدن رو بهم پیام می کنید ممنون

بالا