• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

Adcashnetwork | سایت جدید تبلیغاتی برای سرمایه گذاری

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
Adcashnetwork - سایت جدید تبلیغاتی برای سرمایه گذاری و کسب درآمد اینترنتی

سایتی حرفه ای برای سرمایه گذاری

خرید بسته های تبلیغاتی 9 دلاری و دریافت سود روزانه

دریافت 150% در مجموع در مدت زمان کوتاه

پشتیبانی از حساب های پرفکت مانی ، اگوپی و پاییر

درود
امروز یک سایت فوق العاده دیگر رو برای سرمایه گذاری و کسب درآمد اینترنتی خدمتتون معرفی کنم .

سایت تبلیغاتی و سرمایه گذاری adcashnetwork که دارای سود مناسبی ست و هم از payment های مختلف پشتیبانی می کند.
کسب درامد در این سایت به این صورت که شما با خرید هر بسته تبلیغی 9 دلاری در مجموعه 13.5 دلار دریافت خواهید کرد.
پس از خرید هر بسته تبلیغاتی و برای دریافت سود روزانه باید هر روز فقط بر روی 5 تبلیغ کلیک و اونها رو مشاهده کنید.
حداقل برداشت 2 دلار و بصورت آنی / instant می باشد.
+سایت دارای اسکریپت اختصاصی ست ، حدود 20 روز شروع به کار کرده و تمام پرداخت هاش تا به الان انجام شده

نکته اصلی :

سایت adcashnetwork فقط یک پلن سرمایه گذاری داره که اون هم خرید بسته های تبلیغی 9 دلاری ست و سود روزانه بصورت دقیقه ای در اکانت شما اضافه میشه.
همچنین این سایت سود با میزان تعیین شده ای رو اعلام نکرده و مقدار سود وابسته به خرید تبلیغات و سرمایه گذاری در مجموعست.

+ من برای تست اولیه یک بسته خریدم که تقریبا پس از 30 ساعت حدود 2.6 دلار به حسابم اضافه شده که این مقدار فوق العادست

adcashnetwork.jpg

مزایای این سیستم:
1-برداشت فوری (instant payout) - حداقل برداشت 2 دلار
2-حداقل مقدار سرمایه گذاری خرید بسته 9$و دریافت 13.5 دلار یا 150 درصد در مجموع
3-برای دریافت سود روزانه فقط باید 5 تبلیغ را مشاهده کنید وسود روزانه بصورت دقیقه ای در اکانت شما اضافه میشه.
4- دریافت 10 هزار کردیت برای نمایش تبلیغ خود به ازای هر خرید5.انجام شدن تمامی پرداخت ها تا به الان و نبود نارضایتی.سیستم های بانکی واریز و برداشت:
payeer , perfect money , Egopay

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منبع: earn1sec.ir

Last edited:

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
کلا شوما منتظری Rapidleech تو earn1sec.ir پست بزنه؟ :D
دوست عزیز به شما ربطی نداره. و علاوه بر اون در انجمن هایی مثل moneymarket و emoney هم راجبشون حرف زدن. من هم قبلا در این سایت عضو بودم و توضیحات ایشون هم گذاشتم با منبع دیگه فکر نمیکنم به شما ربطی داشته باشه. ممکنه خیلی ها در این انجمن با سایت earn1sec اشنایی نداشته باشن و به پست های ایشون سر نزنن.

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
این هم برداشتی های شخصی در moneymarket:
85169301567727954925.png

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
سایت یه چند دقیقه ای بسته شده

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
این سایتم مثل چندتای دیگه که بچه ها معرفی میکردن پرید با ظاهر حرفه ای جلو میان بعد دفرار به شخصه توی اینجور سایتا کار نمیکنم

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
من توش سرمایه گذاری کردم ولی امروز عصر که میرم توش این سایت باز میشه http://www.easycloud.us/data/pages/site_suspended/ درست میشه یا پولمون رفت ؟
دوست عزیز به ایمیلی که به کاربران دادن توضیح دادن پولشون برمیگرده

این سایتم مثل چندتای دیگه که بچه ها معرفی میکردن پرید با ظاهر حرفه ای جلو میان بعد دفرار به شخصه توی اینجور سایتا کار نمیکنم
دوست عزیز این سایت پول کاربران رو پس میده پس نگران نباشید سایت هایی که من معرفی میکنم بد نیستن

mrmm1997

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
مال من که هنوز برنگشته تا ببینیم تا فردا چی میشه . اگه از دوستان میتونه متن ایمیل رو برای من هم بفرسته چون برای من ایمیل نیومده .
[email protected]

بالا