• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

adidas **ارجینال**

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلام
سایت adibavers.ir برای شماست؟
اگه بله،
این دو محصول رو من انتخاب کردم
TF C&S Tight // و // TF C&S SS
منتهی، مشکلی دارم که نمیدونم سایزم دقیقاً چی هست!
تی شرت های عادی بستگی به قواره اش داره یا L هست یا XL
شلوار هم 34 و شلوارک XL
من را برای انتخاب سایز راهنمایی میفرمایید؟

پ.ن: اگه ست های ورزشی (فیتنس) دارید برام پ.خ کنید. مرسی
بله محصولاتمون توی همین سایت هست.
ما برای اینکه مشتری مطمئن باشه , معمولا آدرس فروشگاه رو میدیم ک از نزدیک جنس رو پروو کنن و اگر مناسب بود بخرن ولی اگه امکانش نیست , سایز محصولات آدیداس (اگه اصل باشه یا حتی های کپی درجه1) معمولا استاندارد مخصوص خودشون رو دارن و فرضا اگه شما تا الان شلوارک XL میپوشیدیدن , میتونه خیالتون راحت باشه سایزتون همون هست...
معمولا مشتری های شهرستانمون میرن تو یکی از فروشگاه های آدیداس معتبر و لباس مشابه چیزی رو ک میخوان تست میکنن و سایزش رو بما میگن. حالا بخواین , میتونم براتون متر کنم و عکس هاش رو بفرستم.
سری فیتنس رو براتون پ.خ میکنم.
دوست عزیز کالکشن 2015 رو اوردین؟؟سری سامر...
کالکشن 2015 آوردیم ولی سری جدیدش هنوز روی سایت قرار نگرفته. گذاشتیم بهتون اطلاع میدم...

sinijh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.
اگه امکانش هست لیست مدلهای کفشهاتون رو می خواستم. معمولا هم بسکتبالی می پوشم یا از سری bounce،! تنوع مدلهاتون توی سایتتون کم بود نسبتا. اگر مدلهای بیشتری دارید ممنون می شم لیستش رو بدید.

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلام.
اگه امکانش هست لیست مدلهای کفشهاتون رو می خواستم. معمولا هم بسکتبالی می پوشم یا از سری bounce،! تنوع مدلهاتون توی سایتتون کم بود نسبتا. اگر مدلهای بیشتری دارید ممنون می شم لیستش رو بدید.
مدلای جدید بعد از تعطیلات ب سایت اضافه میشن. فعلا قصدمون این هست ک مدل های پرفروش آدیداس رو بیاریم. وقتی ب سایت اضافه شدن خبرتون میکنم...

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
wow

atababa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ارجینال آدیداس مال کشور آلمان هست کفشهای شما ملیتش کجائی هست لابد چینی تحت لیسانس آلمان؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
ارجینال آدیداس مال کشور آلمان هست کفشهای شما ملیتش کجائی هست لابد چینی تحت لیسانس آلمان؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آدیداس سری ارجینال در آلمان هستش ولی محصولات توی چین , ویتنام , پاکستان (بیشتر محصولات پارچه ای) , ژاپن و ... تولید میشن. ازونجا ب مرجع اصلیشون برمیگردن و بعد پخش میشن...

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلوم
خوبی اقا؟
عید شما مبارک
هروزتان نوروز
نوروزتان پیروز

اقا کفشهای این ریختی ندارین ؟
http://www.rei.com/product/813279/oboz-firebrand-ii-hiking-shoes-mens
علیک سلوم بر زد گ گ بزرگ. :دی
شما عکس بده خودم میرم آدیداسو آتیش میزنم برات میارمش :|
تو این سبک کار آیداس زیاد داره ولی هنوز ما نیاوردیم. البته سری جدید جنساکه مال این فصلرو هنوز ندیدم. اگه توش بود حتما خبرت میکنم...
مثلا یکیش اینه : لینک ک اگه اومده باشه خودم درجا یکی میخرم و همونجا باهاش ازدواج میکنم :دی

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
جناب جهت تکمیل صحبتم میتونین لینکای زیر روکه تو خود سایت آدیداس هستن چک کنین و made in china رو ک رو زبونه کفش ها زده شده واضح ببینین:
لینک1
لینک2
این مدل مال ویتنام هستش: لینک
و نمونه های دیگه ک تو خود سایت میتونین پیدا کنین...

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
علیک سلوم بر زد گ گ بزرگ. :دی
شما عکس بده خودم میرم آدیداسو آتیش میزنم برات میارمش :|
تو این سبک کار آیداس زیاد داره ولی هنوز ما نیاوردیم. البته سری جدید جنساکه مال این فصلرو هنوز ندیدم. اگه توش بود حتما خبرت میکنم...
مثلا یکیش اینه : لینک ک اگه اومده باشه خودم درجا یکی میخرم و همونجا باهاش ازدواج میکنم :دی
اگر بیارید چنگنه قیمت خواهد داشت تقریبا؟:دی همین لینک که دادی

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اگر بیارید چنگنه قیمت خواهد داشت تقریبا؟:دی همین لینک که دادی
والا من هیچ نظری رو قیمتا نمیتونم بدم . کلا سر در نمیارم :دی
ولی حدس میزنم 300 و خورده ای باشه. البته بازم میگم خیلی جدی نگیر :دی

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
چرا ملت ما سعی میکنن با دروغ و کلک بازی بهم ظلم کنن ؟!
هیچ کدام از برندهای معروف در ایران نمایندگی ندارند و تمامی اجناسی که به ایران وارد میشه , حتی کالاهای بوتیک ها و فروشگاه های بالای شهر تهران ( جردن , فرشته , ولنجک , شهرک غرب و ... ) همگی محصولات کپی و تقلبی هستند که درجه کیفیت 2 به بعد رو دارند و اصلا تحت لیسانس کشور آلمان یا آمریکا نمی باشند و داخل خط تولید محصولات اورجینال تولید نمی شوند !!!
طبق اطلاعاتی که بنده دارم واردات کفش و پوشاک اورجینال فقط ضرر هستش و به همین دلیل کلیه وارد کنندگان محصولات بی کیفیت و ارزان رو از چین وارد میکنند تا سود حرام و کلانی رو به جیب بزنن ...
اینکارها بسیار زشت و نادرست هستش ! حداقل اونقدر جرات و مردانگی داشته باشیم که بگیم جنسمون تقلبی و نمونه کپی و با سود 60 یا 70 درصدی بفروش میرسه !!!

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
چرا ملت ما سعی میکنن با دروغ و کلک بازی بهم ظلم کنن ؟!
هیچ کدام از برندهای معروف در ایران نمایندگی ندارند و تمامی اجناسی که به ایران وارد میشه , حتی کالاهای بوتیک ها و فروشگاه های بالای شهر تهران ( جردن , فرشته , ولنجک , شهرک غرب و ... ) همگی محصولات کپی و تقلبی هستند که درجه کیفیت 2 به بعد رو دارند و اصلا تحت لیسانس کشور آلمان یا آمریکا نمی باشند و داخل خط تولید محصولات اورجینال تولید نمی شوند !!!
طبق اطلاعاتی که بنده دارم واردات کفش و پوشاک اورجینال فقط ضرر هستش و به همین دلیل کلیه وارد کنندگان محصولات بی کیفیت و ارزان رو از چین وارد میکنند تا سود حرام و کلانی رو به جیب بزنن ...
اینکارها بسیار زشت و نادرست هستش ! حداقل اونقدر جرات و مردانگی داشته باشیم که بگیم جنسمون تقلبی و نمونه کپی و با سود 60 یا 70 درصدی بفروش میرسه !!!
خب الان من باید چی بگم؟ :دی
بهتر نبود حداقل یکبار با من صحبت میکردین بعد این اطلاعیه رو میزدین؟ :)
طبق اطلاعاتی که بنده دارم
ینی یکدرصد هم احتمال ندادین شاید اطلاعاتتون کامل نباشه؟ اگه ب گفته خودتون یقین دارین , من هیچ اصراری نمیکنم ک بخوام نظرتون رو عوض کنم! ولی اگه مایل باشین میتونم توضیحات خودم رو با مدرک بهتون بدم (البته کمو بیش تو تاپیک درموردش صحبت شده) شاید نظرتون عوض شد! حتی میتونین حضوری محصولات مارو چک کنین و درموردش صحبت کنیم :)
.
پینوشت: با این بخش صحبتتون کاملا موافقم! اگه نصف مشتریای ما این مورد رو در نظر میگرفتن ما غمی نداشتیم:
"واردات کفش و پوشاک اورجینال فقط ضرر هستش و به همین دلیل کلیه وارد کنندگان محصولات بی کیفیت و ارزان رو از چین وارد میکنند"

Last edited:

dark_7qe

Registered User
لایک‌ها
66
سلام لطفا اگر مدرکی دارید که ثابت می کنه واقعا نماینده رسمی هستید داخل تاپیک قرار بدید من خودم میشم مشتری ثابتتون و به تمام دوستان و اشنایان هم پیشنهاد می کنم ازتون خرید کنند

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلام لطفا اگر مدرکی دارید که ثابت می کنه واقعا نماینده رسمی هستید داخل تاپیک قرار بدید من خودم میشم مشتری ثابتتون و به تمام دوستان و اشنایان هم پیشنهاد می کنم ازتون خرید کنند
یسری توضیحات داخل این پست داده شده: لینک
ی دسته از افراد هستن ک صرفا مشتری مان و همون توضیحاتیکه تو لینک بالا بهش اشاره شده (البته یکم کامل تر) بهشون داده میشه و ضمن اینکه در نهایت مشتری میخواد بیاد و جنس رو از نزدیک تست کنه و ب قول معروف کیفیتشو لمس کنه! موقع خرید ما اجازه میدم تا مشتری جنسو همه جوره چک کنه (آرتیکل , چک کردن کیوآر , چک کردی سریال) ک همین کارم شاید تو فروشگاه های دیگه نشه انجام داد!
دسته دوم افرادی هستن ک میتونن با ما همکاری داشته باشن (ب صورت پاره وقت و معرفی کردن محصول ب دوستان در قبال گرفتن پورسانت خوب! -تقریبا همین کاری من دارم انجام میدم- ). اونوقت مدارکی ک ازش حرف زدم (اسناد مربوط ب آدیداس و شرکت ما , اسناد مربوط ب کنسولگری ها و... تا جاییکه هیچ شبهه ای باقی نمونه) بهشون نشون داده میشه. ولی این مدارک ب مشتری های عادی نشون داده نمیشه! البته اگه دست من بود دریغ نمیکردم ولی یکسری چارچوب تعریف شده هست ک ب نظرم قابل هضم باشه! برای یک خرید عادی هیچ فروشگاهی دلو روده خودشو نمیریزه بیرون ک بگه من خوبم :دی حالا مام ک کلا سیستم کاریمون چیز دیگه ای هست و قوانین سفت و سخت خودشو داره.
ولی اگر از دسته دوم بودین من در خدمتم :)
.
پ.ن: این محصولات رو بنده وارد نمیکنم و سایت هم مال من نیست! برای بعضی از دوستان سوء تفاهم شده بودکه ما مغازه ایم و جنسارو کیلویی وارد میکنیم و تو این تاپیک میفروشیم(چند مورد تهدید ک میایم جمعت میکنیم هم داشتم :دی). کار ما با نمایندگی های عادی فرقای زیادی داره :)

Last edited:
بالا