برگزیده های پرشین تولز

|++| APPLE ORGINAL EARPODS & CHARGERS |++| فــروش هندزفری ها و شارژرهای اپل به شـرط اصلـی تو کــارتن

shahin174

Registered User
لایک‌ها
31
سلام اقا رضا خسته نباشی ایر پاد فابریک موجود داری؟

shahin174

Registered User
لایک‌ها
31
قيمت چنده؟راستي داداش كابل فابريك ايفون4s نداري؟

user!

Registered User
لایک‌ها
12
دوست عزيز بنده الان يكي از استور اپل گرفتم. اينا فيك نيستن؟يكيم لازم دارم اما هيچيش به اصل نميخوره
ef679e4efba5efebc08bdb3c93c4fedf.jpg
99f506b4cf5c78a0fbc5297a3307aaa1.jpg

خودتون ميتونيد ببينيد!اصل بايد اينطوري باشه جز اين فيک هست كه همه جا ١٥ تومنه!!!
البته قصد جسارت ندارما. اما خوب اين طوري باشه به اسم اصل نبايد بفروشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

ببخشید قصد فضولی رو ندارم فقط جهت روشن کردن موضوع خواستم یه توضیحی بدم که امیدوارم راه فروش استارتر عزیز رو هم هموارتر کنه :

احساس میکنم خیلی ها از نااگاهی خریدار سو استفاده میکنن و الان توی این ماه عزیز اگاهی دادن به این دوستان بهترین کاره و بیشترین ثواب رو داره ,,,
بنده سه سال تجربه ی واردات جانبی صرفا برای ایفون و کار توی اپل استور رو دارم

اجناس ایفون چندین مدل دارن که برای دوستان میخوام باز کنم موضوع رو :

1.اجناس رو پکی یا تو کارتنی : این محصولات که بالاترین خلوص رو از لحاظ اورجینال بودن دارن , لوازم جانبی هستن که از روی جعبه ی ایفون برداشته میشن ( در بهترین حالت گوشی مشکلی داشته و در حالت منفی دزدیده میشن و بجاش جانبی های کپی گذاشته میشه ) این مدل جانبی ها قیمت زیادی دارن و کیفیتشون هم بهترین ایفونه , منتها بسته بندی کارتنی ندارن , مگر وقتی جعبه ی ایفون رو باز میکنیم کابل و هندزفری توش توی کارتن هستند؟!!!

2.اجناس اپل استوری : شرکت اپل یه سایت داره که توش جانبی هاش رو میفروشه , همچنین مغازه های اپل مارکت در سراسر دنیا ( تو ایران نداریم) که نمایندگی اپل رو دارن این محصولات رو میفروشن و همه چیش توی پک های مقوایی هست , مثل محصول شما ( البته فیک این هم وجود داره با تمام جزییاتی که روی بسته بندی میبینید !!!!!! )

3.های کپی : از لحاظ خلوص در درجه سوم قرار میگیرند , اکثرا محصولات به نسبت همون کیفیت خوب را دارن اما یه نکته داره < به سفارش اپل نیستن > یعنی چی؟؟!!
برای مثال شرکت فاکسکان کابل های اورجینال ایفون رو میزنه , خب ؟!! کل شرکتش که برای اپل جنس نمیزنه , همون محصولی رو که برای اپل میزنه توی بازار هم پخش میکنه منتها بخاطر وجود قوانین کپی رایت ( هیچ موقع فکر نکنین چین بی قانون و بی صاحابه , از کشور ما قانون مدار تره) نمیتونه اون کالا ها رو توی بسته بندی اپل و اسم اپل بده بیرون , پس چی میشه ؟! یه سری کارگاه زیر زمینی که کارشون خلاف قانونه بسته بندی خالی و فیک مثلا کابل رو میفروشن بعدش یه سری تاجر اون اجناس رو توی بسته بندی میذارن و به اسم اورجینال میفروشن !!! این اجناس مطابق اجناس قبلی کیفیتی بالا دارن منتها بنظر من درست نیست به اسم اورجینال فروش برن

4. کپی : دقیقا مطابق های کپی هستش فقط کالا رو شرکت تامین کننده ی محصولات اپل نزده و کار یه شرکت دیگه س ,,, 100 درصد کیفیت موارد قبک رو نداره !!

5. فیک ( اشغال ) : مثل مورد بالا هستش ولی جنس رو با کیفیت مناسب نساختن !!

کل داستان محصولات جانبی بخصوص اپل به این شکل هستش ,,,
به عنوان یک دوست دوتا پیشنهاد دارم براتون :

1. صرفا بخاطر اسم اورجینال چیزی رو گرون نخرید چون که مثلا بین اپل استوری و رو کارتنی و های کپی تفاوت زیادی نیست , پولتون رو بخاطر اسم دور نریزید .
2. احمقانه خرید نکنید , یعنی چی؟ وقتی یه کابل رو سایت اپل زده 40 دلار واردکننده اگر 200000000000000 عدد هم خریده باشه نمیتونه کابل رو به شما 15 ت برای مثال بفروشه ,,,
منطقی فکر کنید

به امید فروش خوب برای استارتر عزیز و منصف ;):):cool:

Last edited:

shahin174

Registered User
لایک‌ها
31
سلام اقا زضا کابل سر کارتنی کی موجود میشه؟

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
دوست عزیز بنده کابل تو کارتونی میخوام موجود دارین ؟

aryaamehr

Registered User
لایک‌ها
77
سلام
الان کدوما رو موجود دارید؟

aryaamehr

Registered User
لایک‌ها
77
منظورم همونهاست که برای آیپاداست
قیمتها رو هم بیزحمت بفرستید

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
سلا دوست عزیز
یک هندزفری میخوام. تهران کجا میتونم حضوری تحویل بگیرم؟

Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk

rexrotary

Registered User
لایک‌ها
23
کابل اپل واچ موجود دارین؟؟

بالا