• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ASUS P5Q3 DELUX+CPU Q9550+ 2*2G RAM CORSAIR

M 1 K 4 1 L

Registered User
لایک‌ها
536
عزیزان اعتبار یه آدم به امتیازش توی فروم نیست .... خیلی خوب میشه که وقتی کسیو نمیشناسین از روی امتیازش در موردش قضاوت نکنید چون این نشون میده که واقعا بزرگ شدید و عقلتون کامل شده ...
شاید این آقا خیلی سنش از شما بیشتر باشه و خیلی معتبرتر ...
مطمئن باشید اگه اعتبار به امتیاز توی فروم بود، الان عسگر اولادی توی پرشین تولز 20000000 امتیاز داشت ....
اگه توی تاپیک کسیم پست میذارید بهتره احترامشو نگه دارید اگه نمیتونین بهتره اصن پست نزنید ...
لا اقل شماهایی که اینهمه وقته توی فروم هستید رعایت کنید ....
با تشکر :eek::eek:

جواب شما رو در پ خ دادم عزیز دل .

AmisPT

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان

چرا دعوا می کنید :) بیایید دو کلمه با هم فنی حرف بزنیم
یک سایتی هست که میاد CPU ها رو از لحاظ Performance و خیلی چیزهای دیگه با هم مقایسه می کنه بهتره یک مقایسه بین Core i3-3210 و Q9550 رو باهم ببینیم
Intel Core2 Quad Q9550 vs Core i3 3210
همونطور که می بینید این دوتا Cpu تقریبا توی یک سطح هستند تازه i3 امتیازش 0.2 هم بیشتره یه GPU هم توی 3210 هست حالا هی نگید اون 12M کش داره و ... چون فقط کش ملاک نیست بلکه کلا ساختارشون با هم فرق میکنه خوب حالا وقتی i3 نو رو می دند 350 به نظر شما q9550 بیشتر از 300 می ارزه ؟
البته این چیزهایی که گفتم فقط جهت اطلاع بود حالا هی نیایید دعوا راه بندازید و تو سر ما بزنید :D من نظرم رو گفتم و حاضرم 300 بخرم فروشنده هم مختار هستند بفروشند و یا نفروشند به همین سادگی پس زیاد پیچیدش نکنید :)

موفق باشد

metall_hero

Registered User
لایک‌ها
154
این پست رو فقط به این دلیل میزارم که 2 طرف این قضیه معامله داشتم هم امیر حسین عزیز (Lorn) و هم جناب rojhelat188 (البته بهشون جنس فروختم)

دو بزرگوار رو حداقل تو یه معامله افتخار اشنایی رو باهاشون داشتم هر دو عزیز انسان شریفی هستن
دو قطعه جنس ارزش اینو نداره بخوایم هم دیگه رو ناراحت کنید

از طرفی حرف lorn عزیز کاملا درسته نه ایشون و نه هیچ کسی دیگه نمیتونه به کسی که امتیاز نداره و کسی تاییدش نمیکنه اعتماد کنه (همه اتفاق نظر داریم)

از طرفی هم امتیاز بالا همیشه نشانه معتمد بودن طرف مقابل نیست(دیدم کسایی که الکی امتیاز میدن به هم دیگه و ....به چشم دیدم که میگم)

جناب rojhelat188 میتونن کسی رو واسط قرار بدن جنس رو براشون ارسال کنن طرف معتمد تست کنه و بقیه کار

در اخرم صاحب محترم تاپیک اگر صلاح دوسنتن میتونن پست بنده رو پاک کنن

rojhelat188

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این پست رو فقط به این دلیل میزارم که 2 طرف این قضیه معامله داشتم هم امیر حسین عزیز (Lorn) و هم جناب rojhelat188 (البته بهشون جنس فروختم)

دو بزرگوار رو حداقل تو یه معامله افتخار اشنایی رو باهاشون داشتم هر دو عزیز انسان شریفی هستن
دو قطعه جنس ارزش اینو نداره بخوایم هم دیگه رو ناراحت کنید

از طرفی حرف lorn عزیز کاملا درسته نه ایشون و نه هیچ کسی دیگه نمیتونه به کسی که امتیاز نداره و کسی تاییدش نمیکنه اعتماد کنه (همه اتفاق نظر داریم)

از طرفی هم امتیاز بالا همیشه نشانه معتمد بودن طرف مقابل نیست(دیدم کسایی که الکی امتیاز میدن به هم دیگه و ....به چشم دیدم که میگم)

جناب rojhelat188 میتونن کسی رو واسط قرار بدن جنس رو براشون ارسال کنن طرف معتمد تست کنه و بقیه کار

در اخرم صاحب محترم تاپیک اگر صلاح دوسنتن میتونن پست بنده رو پاک کنن

ممنون دوست خوبم نخیر من کسی رو واسطه قرار نمیدم اگه کسی اعتماد نمیکنه من گفتم زحمت بکشه بیاد سنندج در خدمتم تست شده تحویل میدم !!

بالا