برگزیده های پرشین تولز

Autodesk Softimage 2015 SP1 ساخت انیمیشن

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
13627
Autodesk%20Softimage.jpeg

Autodesk Softimage 2015 SP1 یکی از بهترین و قدیمی نرم‌افزارهای سه بعدی جهان است که در مقایسه با نرم‌افزارهای رغیب مثل مایاو مکس قابلیت‌های منحصربه‌فرد خود را دارد مثل ICE Interactive Creative Environment و Gigapolygon قدرت نرم‌افزار در اجرای صحنه‌های سنگین با تعداد پلاگینهای بسیار بالا خیلی خوب عمل می‌کند و احتمال هنگ کردن و کرش شدن سیستم بسیار پایین است.

قابلیت های نرم افزار Autodesk Softimage:

• دارای ویژگی CrowdFX Crowd Simulation برای شبیه سازی جمعیت های پیچیده در محیط
  • بکارگیری ICE (Interactive Creative Environment) به منظور ایجاد جلوه های ویژه و ساخت شخصیت هایی که نسبت به یکدیگر و محیط واکنش نشان می دهند
  • فیزیک گلوله برای ICE : گزینه های تشخیص برخورد موانع برای داینامیک بر پایه ذرات به همراه فیزیک گلوله
  • سازگار با نرم افزار Autodesk Maya
  • توسعه ساخت Rig و انیمیشن
  • Viewport با کیفیت : محتوای انیمیشن های 3 بعدی خود را با استفاده از Viewport جدید و با کیفیت این نرم افزار، ویرایش کنید. کاهش نیاز به مشاهده مداوم پیش نمایش با استفاده از نرم افزار تهیه رندر از ویزگی های این بخش است
  • پیش نمایش انیمیشن ساخته شده
  • ویرایشگر Synoptic
  • افزودن به وزن کاراکترها در نقاشی ها
  • ایجاد لایه های انیمیشن هنگام ایجاد کلیپ

توضیحات :
  • در حال حاظر تنها نسخه 64 بیت برای ورژن 2015 ارائه شده

نسخه 32 بیتی

نسخه 64 بیتی

star8.png
( 4.5/5 )

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

تنها با IP ایران قادر به دانلود از سافت 98 هستید

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
سلام شما که کار بر حرفه ای بخش کامپیوتر هستید به نظرتون با برنامه فلش میشه یک بازی ساخت که قابلیت آنلاین داشته باشه ؟ یعنی تو یک بازی فلش بازیکنان بتونن با هم باز کنند ؟

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
سلام شما که کار بر حرفه ای بخش کامپیوتر هستید به نظرتون با برنامه فلش میشه یک بازی ساخت که قابلیت آنلاین داشته باشه ؟ یعنی تو یک بازی فلش بازیکنان بتونن با هم باز کنند ؟

بله امکانش هست ولی ترکیب میشه با xml و پی اچ پی یا ای اس پی و یک دیتا بیس

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
خیلی ممنون. منبع آموزشش رو ندارین ؟ به انگلیسی هم باشه مشکلی نیست.

منبع نه من همه رو جدا یاد گرفتم خودم برا هر کودومشون تک تک منبع هست (راستی اکشن اسکریپت 3 هم باید بلد باشید ) ، بعد با زبان واسط میتونید بهم مرتبطشون کنید

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
منبع نه من همه رو جدا یاد گرفتم خودم برا هر کودومشون تک تک منبع هست (راستی اکشن اسکریپت 3 هم باید بلد باشید ) ، بعد با زبان واسط میتونید بهم مرتبطشون کنید
خیلی جالبه که نرم افزار گرافیکی مثل ادوب فلش پرو میتونه با php و پایگاه داده و ... ارتباط برقرار کنه. ممنون دوست من

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
خیلی جالبه که نرم افزار گرافیکی مثل ادوب فلش پرو میتونه با php و پایگاه داده و ... ارتباط برقرار کنه. ممنون دوست من

خواهش می کنم کار خاصی انجام ندادم عزیز

بالا