برگزیده های پرشین تولز

Civilization III جريان چيه !!!

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا يکی در مورد این بازی يه سری توضيحات کلی بده من که چندان چيزی
نگرفتم ولی کلی با پرسپوليس حال کردم خيلی پادشاه خوش تيپی داريم
;)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از dracula_persian :
لطفا يکی در مورد این بازی يه سری توضيحات کلی بده من که چندان چيزی
نگرفتم ولی کلی با پرسپوليس حال کردم خيلی پادشاه خوش تيپی داريم
;)

حرف اين بازيو نزن كه دلم خونه :D
من كه هيچ رقمه نتونستم بازيش كنم اصلا به من يكي اين سبك TBS نميسازه الان هم توي كمدم داره خاك ميخوره :D

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خوب بالاخره... :D
اين بازي در كل خيلي ساده است بايد تا جايي كه ميتونيد شهر بيشتر بسازيد ارتش بزرگ تر و ذخيره پول بيشتري درست كنيد.
اما خيلي جزئيات داره كه خورده خورده بايد ياد گرفت.نه يك شبه!
خوب براي شروع اول چند تا چيز مهمشو بگم.اون كادري كه براي هر شهر هست به چند قسمت تقسيم شده.اون عدد بزرگه سمت چپ شاخص تعداد افراد شهر هست.كه هر دفعه كه ذخيره غذايي پر ميشه اون عدد يكي بهش اضافه ميشه.خيلي مهمه اين عدد كه چطور سريع زيادش كني.چطوري كم ميشه و جلوگيري كني ازش و خيلي چيزا كه بيشتر توضيح ميدم.
براي ساختن يك شهر جديد بايد Settler درست كني و اون عدد بايد حداقل به 3 برسه تا درست شه.وقتي درست شد 2 تا ازش كم ميشه.بعد ميتوني settler رو به جا ديگه منتقل كني و اسكانشون بدي تا يه شهر ديگه درست شه(پاسارگاد دوميه ;) ) همينطور Worker هم به اين عدد احتياج داره اما فقط 1كي كم ميشه.

كلا بر عكس همه بازيها اينجا براي به دست آوردن پول معدن اينا نميخواد كشف كني.معدنهاش براي يه كار ديگه است.كلا سه تا عامل تو بازي موثره منظورم همون منابع بازي هست.كه اينا هم با كار كردن مردم شهر رو زمين به دست مياد.به اين ترتيب:كه مثلا اگه اون عدد كه گفتم 5 باشه توي خود شهر كه بري 5 تا صورتك ميبيني كه بايد هر كدومشون روي يك قسمت از شهر كار كنه و بسته به نوع زمين Wealth و shield و food توليد ميكنن.
اول غذا:كاربرد food كه خيلي ساده و معلومه.هر كدوم از افراد در هر turn دو تا مصرف ميكنه و اضافه اش ذخيره ميشه كه وقتي ذخيره پر شد يكي به جمعيت اضافه ميشه و همينطور جمعيت زياد ميشه تا به يه محدوده برسه اول 6 تاست جلوتر كه بري و تو شهر تصفيه آب درست كني محدوده به 12 ميرسه جلوتر كه بري و بيمارستان بسازي ديگه محدوديت نداري تا خود نسبت توليد و مصرف غذا به موازنه برسه.((به زور به 30 ميرسه من خودم بيشتر از 35 يادم نمياد كه شده باشه ديگه خيلي بايد زمين مساعد باشه تا برسه به اون عدد.))خلاصه مهم اينه كه غذا براي افزايش جمعيته.
دوم Shield :البته اين معني سپر نميده اينجا!براي ساختن هر چيزي به اين احتياج هست از كارگر بگير كه به 10 تا احتياج داره تا بمب اتم كه 600 تا ميخواد.اينكه اون چيز چند تا shield ميخواد بغلش مينويسه اينكه شهر چند تا shield توليد ميكنه و چند تاش حروم ميشه هم تو خود شهر كه بري مينويسه.كلا چيز پيچيده اي نيست.
فقط اينو بايد بدوني كه Shield ذخيره نميشه و جريان توليد شهر هميشه برقراه حتي اگه نخواي كه هيچي بسازي!
سوم Wealth كه پول و از اسمش پيداست تو جريان ساخت هيچ تاثيري نداره(البته جلوتر كه بري ميتونه داشته باشه اما بهتره بگيم هيچي)براي روابط ديپلماتيك ازش استفاده ميشه و همينطور پول ارتش رو بايد با اين بدي و خيلي چيزاي ديگه.كه يواش يواش متوجه ميشي.

خوب براي الان بسه برم tibia بازي كنم فردا ميام بازم بيشتر توضيح ميدم :D
راستي اگه بد توضيح دادم بگو بيشتر بگم خلاصه تا به اين بازي معتاد نشي ولت نميكنم :p

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلی روشن شدم مرسی من که معتاد نميشم بابا Dracula يی گفتن :)
ولی کلا از وقتی من age of empire2 رو بازی کردم معنی معتاد شدن رو فهميدم
تو مرحله که بايد ارتش ایران رو توش شکست می دادم دقيقا 5 سا عت
داشتم ارتش درست ميکردم :eek:

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از rammstein_persia :
حرف اين بازيو نزن كه دلم خونه :D
من كه هيچ رقمه نتونستم بازيش كنم اصلا به من يكي اين سبك TBS نميسازه الان هم توي كمدم داره خاك ميخوره :D

rammstein جان تازه قراره من با ممد يه ليست بلند پايه از این سبک برات
تهيه کنيم روز توّلدت کادو بديم :)
:D ;) :D

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از dracula_persian :
rammstein جان تازه قراره من با ممد يه ليست بلند پايه از این سبک برات
تهيه کنيم روز توّلدت کادو بديم :)
:D ;) :D

:p نه تو رو خدا همين يكدونش تا آخر عمر برام بس بود :D

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
ادامه بدم؟
اگه جاييش رو نميدوني بپرسي خيلي بهتره آخه خيلي سخته همينجوري يه چيزي رو تعريف كردن مخصوصا اين بازي كه خيلي شاخ و برگ داره!

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mammad :
ادامه بدم؟
اگه جاييش رو نميدوني بپرسي خيلي بهتره آخه خيلي سخته همينجوري يه چيزي رو تعريف كردن مخصوصا اين بازي كه خيلي شاخ و برگ داره!
ممد جان چيزايی که من تا حالا دست گيرم شده خيلی کمه اخه منم
تا به حال این سبک رو امتحان نکرده بودم . من فعلا تو رابطه برقرار کردن با
قم های ديگه مشکل دارم و این که زمين خيلی کوچيک هستش و تا من بيام شهر 4 رو
بسازم همه زمين ها رو گرفتن بی معرفت ها !!!
اگه بيشتر در مورد ريزه کاری هاش بگی خيلی بهتره چون کل مزه يه بازی به همين چيزاس
می سپاسمت
:D :D :D

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خوب اينكه زمين كوچيكه درست درست نيست بايد بتوني طوري عمل كني كه زمين بيشتري بدست بياري البته اينا با زياد بازي كردن دستگيرت ميشه من خودم شايد 5 تا بازي رو باختم تا بعد بردم(البته رو آسونش ها رو سختش كه هيچوقت نتونستم) خوبي TBS اينه كه يك عمر هم ميتوني براش فكر كني احتياج به عجله نيست.
قبل از اينكه از ديپلماسي بگم اينو اضافه كنم چون مهمه: توي بازي اصلي(بدون اكسپنشن هاش) به 6 صورت ميتوني ببري يكي اينه كه همه قومهاي ديگه رو نابود كني هر جوري كه امكانش هست دوم اينكه 66% از زمينهاي كل دنيا رو تصاحب كني(چون روي آب نميشه شهر ساخت اين حالت خيلي كم پيش مياد) سوم اين كه قبل از همه قومهاي ديگه سفينه فضايي رو كامل كني((بعدا تو عصر مدرن ميبيني اينو)) چهارم اينكه امتياز فرهنگت به 100000 برسه يا امتاز فرهنگ يه شهرت به 20000 برسه پنجم اينكه تو راي گيري سازمان ملل بيشترين راي رو بياري((از اينش خيلي خوشم نمياد معمولا برش ميداشتم اول بازي)) ششم هم اينكه اگه تا سال 2050 هيچ كدوم از اين پيروزي ها حاصل نشد همه امتيازها جمع ميشه و برنده معلوم ميشه.
اما ديپلماسي:تا قبل از اين هيچ بازي نبوده كه ديپلماسي اينقدر مهم باشه.
اول اينكه چطوري ميشه ارتباط برقرار كرد.اولش كه بازي رو شروع ميكني هيچ كدوم از قومهاي ديگه رو نميبيني مسلما.اما وقتي كه جستجو كني و يواش يواش همسايه ها رو ميبيني و معمولا تا اواخر قرون وسطي چند تا قوم ناشناخته ميمونن.معمولا قومهاي ديگه خودشون شروع ميكنن اولين حركت ديپلماتيك رو اما اگه احيانا نكردن ميتوني روي يكي از unit هاش رايت كليك كني و Contact with... رو بزني.دفعه هاي بعدي ميشه پنجره ديپلماسي رو با ctrl+D (اگه درست يادم بوده باشه) و يا روي حرف D اون كنار پنجره اطلاعات(پايين سمت راست) كه كليك كني مياد و ميتوني قومي كه ميخواي انتخاب كني و پنجره ديپماتيك باز ميشه!!
با اينكه ديپلماسي خيلي چيزه ساده اي نيست اما واقعا ساده درست كردند اين قسمت رو.
بده بستون سياسي رو كه شنيدي اينم دقيقا همينه فلفسش يعني هر چي رو كه ميخواي بايد يه چيزي به همون ارزش براش بدي.برعكس Civ2 خيلي روي AI اينا كار شده همينجوري نميشه اينا رو گول بزني هر چند راه داره اما واقعا تعدادش كمه.
چيزايي كه ميشه معامله كرد خيلي زياده مسلما همش يادم نمونده اما بعضي هاش اينان:اول نقشه جهان و نقشه كشور كه كشف شده(بعد از اينكه دانش نقشه كشي رو بدست اوردي) دوم تمام معادن موجود تو سرزمين به اين صورت كه هر معدني 1 دونش براي خودته اضافه هاش قابل صادر كردنه.مثلا توي سرزمينت (مرزت)3 تا معدن آهن هست كه از اونا هم به پايتخت جاده كشيده شده.از اين 3 تا يكيش براي خودت كافيه و دو تاشو ميتوني صادر كني به شرطي كه از پايتخت تو به پايتخت طرف معامله راه زميني آبي يا هوايي برقرار باشه.
سوم معامله تكنولوژي هايي كه اقوام دارند(اين خيلي مهمه)واخرم معامله شهرها كه اين تقريبا غير ممكنه.
چند تا تفاهم نامه مشترك هم هست كه بين اقوام بسته ميشه كه اگه الان بگم مخت سوت ميكشه من خودم بعد 1 ماه تازه فهميدم اينا چي هست.
اما مشكلي كه مسلما الان باهاش برخورد كردي و ميكني اينه كه ارزش اين چيزا رو چطوري بايد مشخص كرد؟اين سوالي كه جواب نداره هر چيزي تو هر مقطع زماني حتي بين اقوام مختلف ارزش هاي متفاوتي داره.فقط بايد تمام سعي ات رو بكني كه چيزاتو به بالاترين قيمت ممكنه بدي و چيزاشونو به پايين ترين قيمت ممكنه بگيري!حالا بايد بازي كرد تا متوجه شد.

اينطوري سوال كني خيلي بهتره تا من خودم از خودم بگم هر چيزي كه متوجه نشدي بپرس ;)

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از مطلب قبلی ممنون
این چند تارو جديد گير کردم :::>> چه جوری ميشه از کشورهايی که باحاشون
پيمان همکاری بستم تو جنگ استفاده کنم واصلا تغير فصل تو این بازی وجود داره
يا نه ؟
اینم بگم تا يادم نرفته :من با يه کشور وارد جنگ شدم بعد از کلی مبارزه اون از چند تا کشور که
باهاشون متحد بود کمک خواست و من بدبخت مندم این وسط داشتم از
زندگی ناميد ميشدم که يه قرار داد صلح با من امضا کردن و مبلغ 500 تا طلا از من گرفتن
ای پدره حرف زور بسوزه :D
خلا صه داره برام جالب ميشه من خيلی از این جور ريزه کاريها خوشم مياد
راستی دقيقا چه بازيهای تو این سبک هست که ارزش امتحان رو داشته باشه؟
:cool:

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من كه گفتم اين پيمانها يكم گيج كننده است.
اين پيمان همكاري كدومشه؟اگه mutial protection pact كه يعني اگر قبل از جنگ اين قرار داده بسته باشي به محض اينكه دشمن به شما حمله كرد اين قرار داد به جريان ميوفته و دوست شما هم با كشور مهاجم وارد جنگ ميشه.
اما اگه war againt... باشه كه معمولا بعد از اينكه شما جنگ رو كردين ميشه اين قراردادو بست.(قبلش خيلي سخت قبول ميكنن).

ميخواستم اينو قبلا بنويسم اين پيمانها رو تو همون پنجره ديپلماسي ميشه بست 4-5 تا هم بيشتر نيستن اما خيلي اساسين تو استراتژي بازي مخصوصا زمان جنگ.براي مين گذاشتم برا بعد كه الان شد.
اولا كه قبل از هر قرار دادي بايد يه سفارتخونه تو پايتخت طرف قرارداد داشته باشي(البته من خودم ميگم سفارتخونه تو بازي به اسم Emphasy يا همچين چيزي هست)كه از زماني ميشه اين كارو كرد كه تكنولوژي نوشتن writing رو به دست بياري.بعد اون E اون گوشه پنجره اطلاعات ظاهر ميشه كه ميتوني با كشور هايي كه ديديشون ببندي كه نسبت به فاصله با پايتختت قيمتها فرق ميكنه.(اگر قوي باشين بقيه تمدن ها ميانو پا پيش ميزارن و اين همكاريو آغاز ميكنن) به هر حال از وقتي كه اين Emphasy بسته شد ميشه اون پيمانها رو بست.
من الان انگليسي هاش رو يادم نيست اما مطمئنا خودت ميدوني كه كدومشه.
اولش اينه كه طبق يك قرارداد دو طرف ميتونن همه نيروهاشون رو وارد مرز هم كنند بدون هيچ مشكلي.
اصولا كشورهاي قويتر ميتونن از طريق اين قرارداد از كشورهاي ضعيف پول بگيرن.حالا ميشه كلك زد به كامپيوتر كه نميگم الان اما خيلي جالبه.
دوميش همون قرار داد جنگ دو تمدن عليه يك تمدن ديگست كه معمولا هر جنگي كه شروع ميشه اين قرارداد رونق ميگيره.ديگه كاركردش معلوم و توضيح نميخواد.
سوم پيمان دفاع مشترك كه از وقتي nationalism رو به دست بياري ميتوني شروع كني كه بالا توضيح دادم.
چهارم هم تحريم اقتصادي دو تمدن عليه يكي ديگست كه خيلي چيز جالبي نيست تو بازي با كامپيوتر اما مطمئنا تو مولتي پلير اگه بشه خيلي مهم هست.
يكي هم قرار داد صلح هست كه ديگه تابلو چيه.
اميدوارم كه يه چيزايي از اين مطلبت دستگير شه چون خيلي بد نوشتم خودم ميدونم.
اصلا تغير فصل تو این بازی وجود داره
يا نه ؟
نفهميدم منظورت از اين چي بود؟
اینم بگم تا يادم نرفته :من با يه کشور وارد جنگ شدم بعد از کلی مبارزه اون از چند تا کشور که
باهاشون متحد بود کمک خواست و من بدبخت مندم این وسط داشتم از
زندگی ناميد ميشدم که يه قرار داد صلح با من امضا کردن و مبلغ 500 تا طلا از من گرفتن
ای پدره حرف زور بسوزه
:lol: حالا يواش يواش ياد ميگيري كه قبل از اينكه دشمن متحد جور كني چند تا متحد داشته باشي و تنهايي نري جلو.البته اگه زمين مساعد باشه واسه جنگ جهاني ميتوني راه بندازي هي دشمن تراشي كني و از اون طرف متحد جمع كني.بعد خود بخود بقيه هم همين كارو ميكنن يه دفعه ميبيني كه همه دنيا رفت تو جنگ.اينجاست كه بايد استفاده كني يا سو استفاده.فقط بايد هميشه اين يادت باشه كه كامپيوتر هر چقدر هم كه AI اش بالا باشه عقل نداره ميشه گولش زد.
حالا بعدا ميگم اينارو كه خيلي ميتونن جالب باشن.
راستی دقيقا چه بازيهای تو این سبک هست که ارزش امتحان رو داشته باشه؟
بابا بزار يكم اينو بازي كني بعد ميرفتي سراغ مشابه هاش :)
اما بقيه TBS ها با اين متفاوتن در واقع اين تكه تو اين شكل و سياق.اما فكر كنم با Heroes of might and magic حال كني.اما ارزش امتحان داشته باشه كه همه بازيها همه كتابها هر اثري ارزش امتحان رو داره اما ممكنه با ارزش نباشه!

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا يک پست بلند و بالايی کردم اما dc شدم و...شرمنده حسش هم نيست دوباره بنويسم!!(به اين ميگن دل سوزوندن!!)

اما

منم از قضا بدجوری وسط امتحانا!! يهو مشقول اين بازی شدم...هرچند قبلاً n بر تمومش کرده بودم اما خوب...
فعلاً دارم بازی ميکنم تا از طريق sapce victory ببرم،،بقيه حالات ها رو همه بردم....

چند توصيه(البته شرمنده همه مطالب ممد رو نخوندم..شايد تکراری باشه)
اولين کری که ميکنی وقتی يک شهر ميسازی يا ميگيری اين باشه که توش کتابخونه بسازی...البته اينجوری خيلی از لحاظ calture پيشرفت ميکنی و يهو ميبينی که بردی بازی رو..
اگه نميخای همون اول بازی caltural victory رو خاموش کن!
يک map تو خود site بازی هست که نقشه جهان هست...خيلی حال ميده اون...حتماً بگير و باهاش مشقول شو...
pacth ها جديد بازی رو هم نصب کن که خيلی بهتر شدن....

(واسه اينکه دلت خيلی بسوزه بگم که 50-60 تا توصيه نوشته بودم واست اما ديگه همينا هسش بود بنويسم دوباره!!)

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
منم دوباره بعد چند وقت رفتم دوباره بازيو اينستال كردم.
اين Histograph بازيم.خودم كه خيلي حال كردم چون بد ترين جاي ممكنه افتادم و Zulu هم بهترين جا.اما آخرش تونستم Zulu ها رو نابود كنم.بازي استراتژي يعني اين.تو بدترين وضعيت هم كه باشي ميتوني بازم برنده باشي.
البته از نظر سختي روي regent گذاشته بودم.(سوميش)
اولين کاری که ميکنی وقتی يک شهر ميسازی يا ميگيری اين باشه که توش کتابخونه بسازی...البته اينجوری خيلی از لحاظ calture پيشرفت ميکنی و يهو ميبينی که بردی بازی رو..
اگه نميخای همون اول بازی caltural victory رو خاموش کن!
من همه نوع بردو به وفور داشتم اما با Conquest از همه بيشتر حال ميكنم.
توي اكسپنشنش چند نوع حالت برد جديد هم هستها ميدونستي؟(من خودم بازيشو هنوز پيدا نكردم كه بگم چيه اونا!!)
يک map تو خود site بازی هست که نقشه جهان هست...خيلی حال ميده اون...حتماً بگير و باهاش مشقول شو...
pacth ها جديد بازی رو هم نصب کن که خيلی بهتر شدن....
من اون نقشه Huge رو يك بار با 16 تمدن بازي كردم.اولش خوب بود اما همچين كه به اواسط قرون وسطي رسيد از بس كه حجيم شده بود اصلا غير ممكن بود بازي كردنش چون هر Turn حد اقل 10 دقيقه طول ميكشيد.يا مثلا 50 تا شهر داشتي كه رسيدن به همش غير ممكن ميشه.مگر اينكه صبر ايوب داشته باشي.

فایل های ضمیمه

• HG.jpg
    HG.jpg
    36.2 KB · نمایش ها: 18

nochy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ارتش چه طور ميشه از وسايل پيشرفته مثل اسب استفاده كرد ضمنا چه طور مي شه شهر دشمنو راحت گرفت از راهنماييت پيشاپيش تشكر مي كنم :)

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا دقيق نفهميدم منظورت رو:
اصولاً خوب هروقت که تونستی اسب بسازی خوب ميتونی استفاده کنی!!!
اما احتمالاً ديدی که دشمن اسب ساخته و تو نداری..ها؟
با پيشرفت تکنولوژی ميتونی....
ببين اگه ميخوای راحت ببری بهت بگم چجوری بازی کنی:
اول که شروع شد..همچين بيخيال سخت worker شو..و برو آدم جنگ بساز...و سريع شروع کن به کشف کردن مناطق
که barbarian tribe ها رو پيدا کنی[ديگه ميدنی چين]...فقط اول بازی به اين فکر کن که دنبال اينا باشه...چون اينا بهت تکنولژی
ميدن و پيشرفت science که يعنی سختن ادمها و همچيز...در ضمن بودجه تحقيقات و science رو هم از همون اول زياد کن....
بعد از اينکه 4-5 تا از کشفيت رو از اينا يادگرفتی تازه شروع کن به ساخت و ساز...يعنی worker و settler...
البته settler هم بايد زود بسازی که گسترش پيدا کنی...
اول بازی يعنی همچيز چون ديگه از اين به بعد tribe ها همچين پيشرفتی بهت نميدن...
بعد هم هر پيشرفتی که ميخوای روش کار کنی رو خوب بخون تا مهمتر ها رو اول بدست بياری...
بعضی چيزا بدرد نميخورن..اول بازی پيشرفت های جنگی خوبه...

راحت گرفتن هم همچين قانون خاصی نداره...خيلی شانس مهمه...اما از سرباز های elite حتماً استفاده کن...

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از nochy :
در ارتش چه طور ميشه از وسايل پيشرفته مثل اسب استفاده كرد ضمنا چه طور مي شه شهر دشمنو راحت گرفت از راهنماييت پيشاپيش تشكر مي كنم :)
براي اسب داشتن اول بايد كه دانش چرخ (Wheel) رو كشف كني كه منابع اسب رو نقشه مياد اگه اون منابع تو سرزمينت باشن و از اون به شهر جاده كشيده باشه ميتوني تو اون شهر ارابه (Chariot) بسازي بعدا كه پيشرفت كني اينها اضافه ميشن--> Horseman -- Knight -- Cavarly كه ميتوني Upgrade هم كني.

اما اين سوال كه چطور شهر رو بگيري ديگه خيلي كليه!!اما جواب كلي هم اينه:هر چه نيرو هات بيشتر(و مدرنتر) باشن راحت تر ميتوني شهر رو بگيري.هر چي شهر بزرگ تر باشه گرفتنش سختتره.اگه ديوار داشته باشه كه گرفتنش واقعا سخت ميشه.
اما اينكه شانس هم دخيله نه به اون صورت.هر نيرويي دز مقابل يه نيرويي يه برتري داره مثلا:pikeman رو به عنوان مدافع اگه بگيريم وقتي يه Knight بهش حمله ميكنه با اينكه خيلي قدرتش بيشتره اما احتمالا شكست ميخوره.تو همون وضعيت اگه يك Longbowman بهش حمله كنه احتمالا ميبره با اينكه قدرتش كمتره.خلاصه اين چيزيايي كه ياد ميگيري از رو تجربه.

يكي از خوبيه هاي اين بازي اينه كه استراتژي هاي مختلفي توش دخيله مثلا اين چيزي كه EN2FA گفت من هميشه اينطور عمل نميكنم.اينكه كجا ميوفته اون شهر اوليت مهمه تو چطور شروع كردنش.اما من برعكس اون چيزي كه EN2FA گفت اكثرا تا جايي كه امكان داشته باشه پول رو تكنولوژي صرف نميكنم اولش. بجاش اونو ميرم از بقيه ميخرم بيشترين تمركر رو اين ميزارم كه Settler رو جايي كه ممكنه زياد درست ميكنم حتي جنگجو هم نميسازم.بعدا با اون پولي كه اولش جمع شده ميشه همه كاري كرد.
خلاصه مطلب زياد درباره اين بازي.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
البته حق با ممد هست....کلاً استراتژی های زيادی هست.....
اما من خيلی زياد اين بازی رو کردم..ايندفعه اينجوری که گفتم بازی کردم و الان سال 1700 هست من 20000 پول دارم
و مشقول ساختن space ship هستم...هيچ وقت تا حالا اينجوری خوب بازی نکرده بودم..علتش هم در اين بود که در 6-7 مرحله اول
همه تکنولژی ها رو کشف کردم...من الان در modern age هستم اما بقيه تازه اول industry هستن...

x_Axez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا جون من یکی بیاد خوبی کنه کرک بازی رو برام بفرسته . خود بازی را دانلود کردم اما تریاله..
[email protected]
مرسی

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اقا چرا شهر ها اتش میگرین ؟ ( حمله هم بهش نشده )
و وقتی اتش گرفت ، باید چیکار کرد ؟

بالا