برگزیده های پرشین تولز

Clone DVDمشکل با

toktam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من می خوام از یه سری DVD که original هستن image بگیرم ولی قفل دارن.با nero که نمیشه image گرفت چون قفل دارن.DVD های قفل دارو که نمیشه با nero ازشون گرفت می شه؟
با Clone DVD که خواستم image بگیرم بهم گفت چون file system من FAT هست نمیتونه ISO File بسازه و باید NTFS باشه.اگه من NTFS داشتم می ریخت یا مشکلش یه چیز دیگه هست؟ آخه من قبلا با nero از رو یه DVD 8.5 گیگ بایتی که قفل نداشت image گرفتم.حجم یکی از فایلهاش 4 GB و خورده ای شد و File System هم FAT بود و مشکلی پیش نیومد.حالا اگه من NTFS داشتم Clone می تو نست از DVD ، ایمج بگیره ؟ یا مشکل از چیز دیگه ای هست؟
برنامه یا راه دیگه ای نیست که بتونم با اون رو FAT ایمج بگیرم؟

فایل های ضمیمه

• clone2.JPG
    clone2.JPG
    18.8 KB · نمایش ها: 2

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
چون حجم فايل خيلي بزرگ ميشه ( بيشتر از 4 گيگ ).. نميتونه كه روي fat بريزه ....

ولي يه برنامه هست به اسم Virtual Cd از كلون و هر چي كه ديدي خيلي قوي تره و امكاناتشم واقعا خداااسسست...

ميتوني از اون استفاده كني...

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
يه برنامه ديده بودم اون قديما به اسم Clone Region killer ! شايد به دردت خورد !

toktam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از جوابای همتون

من از بین برنامه هایی که گفتین Any DVD رو داشتم و اونو نصب کردم بعد با Nero ، ایمج گرفتم.دو تا فایل 4 گیگا بایتی از یه دی وی دی حدودا 8 گیگ درست کرده.
NERO 6.6 دارم.با این version می شه DVD-9 زد؟ ( ٌرایترم support می کنه )

این که 2 تا فایل 4 گیگا بایتی از یه دی وی دی 8 گیگا بایتی درست کرده مشکلی نداره؟ یعنی من بعدا می تونم DVD رو به همین صورتی که بوده ( بدون تغییر و ... ) burn کنم؟

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
اگه میتونی DVD9 گیر بیاری یه ایمج 9 گیگابایتی بگیر که بعدا به مشکل برنخوری. در ضمن تو ایمیجهای 4 گیبایتی تو DVD دوم منوها از بین میره. با کلون دی وی دی منوها رو دستی منتقل کن.

toktam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه DVD-9 گیر نمی یاد؟!! ( یه جوری ازش حرف زده می شه انگار نیست!!)
مشکل من اینه که چون NTFS ندارم نمی تونم فایلای بزرگتر از 4 گیگ داشته باشم.
DVD هاییم که تا حالا write گرفتم حجمشون بیشتر از 4 گیگ بوده ( مثلا حدود 4 گیگ و نیم ) که image شون دو تا فایل می شد که یکیش 4 گیگ بود و هر چی می موند و می ریخت تو فایل بعدی. بعد از write هم به ظاهر که مشکلی نداشتن ( ننشستم کامل نگاشون کنم ولی menu هاشون اینا مث همون DVD اصلی بود. )

crack برنامه AnyDVD رو از کجا می تونم گیر بیارم؟ من AnyDVD 4.1.0.1 رو با crack ش نصب کردم ولی هنوز 3 روز نشده بود بهم گفت برنامه expire شده و حتی نذاشت از مدت trial ش استفاده کنم.( یه فایل به اسم WarezP2P_TDL برای crack گیر آوردم که به نظرم مشکوک اومد و run نکردم. )

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
به نقل از toktam :
مگه DVD-9 گیر نمی یاد؟!! ( یه جوری ازش حرف زده می شه انگار نیست!!)
مشکل من اینه که چون NTFS ندارم نمی تونم فایلای بزرگتر از 4 گیگ داشته باشم.
DVD هاییم که تا حالا write گرفتم حجمشون بیشتر از 4 گیگ بوده ( مثلا حدود 4 گیگ و نیم ) که image شون دو تا فایل می شد که یکیش 4 گیگ بود و هر چی می موند و می ریخت تو فایل بعدی. بعد از write هم به ظاهر که مشکلی نداشتن ( ننشستم کامل نگاشون کنم ولی menu هاشون اینا مث همون DVD اصلی بود. )

crack برنامه AnyDVD رو از کجا می تونم گیر بیارم؟ من AnyDVD 4.1.0.1 رو با crack ش نصب کردم ولی هنوز 3 روز نشده بود بهم گفت برنامه expire شده و حتی نذاشت از مدت trial ش استفاده کنم.( یه فایل به اسم WarezP2P_TDL برای crack گیر آوردم که به نظرم مشکوک اومد و run نکردم. )
کار خوبی کردی که run نکردی ! سايت های astalavista و crackdb رو هم يه سری بزن.

toktam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم این فایلو که می گم از crackdb گرفتم اتفاقا. astalavista دات کامشو که فیلتر کردن رفتم تو دات us ش یه چیزی به اسم yagdvd41 پیدا کردم....

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
دوست عزیز از اون آدرسی که دادم برو ورژن 5 به بالاشو دانلود کن. کرکشم یه کد سه خطیه. اگه از اونجایی که DVD9 گیر اوردی نتونستی کرکش رو گیر بیاری بگو برات بنویسمش:D

toktam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونو download کردم.خوب حالا کرکش؟!!;)

toktam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
DVD-9 فعلا گرونه ، ارزش خریدن نداره ، واسه همینم هست که من فعلا image می گیرم

اگه DVD-9 خریده بودم که امتحان میکردم ببینم این image هام مشکلی دارن یا نه ، دیگه نمی پرسیدم بعدا مشکلی پبش می یاد یا نه!! ....

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
یه فایل با پسوند REG درست کن و کدهای زیر رو توش بریز. بعد اجراش کن تا تو رجیستری بره. کام=یوتر و ریستارت کنی دیگه حله:

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\SlySoft\AnyDVD\Key]
"Key"="0c4TpIcNf/ad3i4xEnx5I5n/cu1rZtnETp3LVHw3mSOxvDeS66y7/qN1vyllEwy9+1pb2lUWVaqZLpvHJQYlxFJZ+lgDnLnOUcwA5JV7Y7hMdSYFeC7m7ZkYPcSY4HH2jLV3ziY6I2NQU8wus1w41D+CY/SeRGVUJJCPogQpvUkuCWORsPyWU2xTS5p9qdDxDZgJpfpjReU0v"

toktam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از تو خود registery نمی شه فایل با پسوند reg درست کرد؟
چطوری می تونم فایل با پسوند reg درست کنم؟ حتما باید یکی از این registery tool ها داشته باشم؟

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
چقدر زندگی رو سخت میگیری!
برو تو Notpad این کدها رو کپی کن و به اسم مثلا kaveh.reg سیوش کن. بعد روش اینتر کن. پیغام میده که میخوای به رجیستری اضافه بشه؟ میگی یس و خلاص!

toktam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی....
اون فایل رو که گفتی درست کردم.ولی هنوز برنامه رو نریختم که اونو run کنم.
ولی اینم گرفتم ...thanks

toktam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این فایل registery رو که اجرا کردم که باز همون شد.هنوز برنامه رو نصب نکردم باز expire شد

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
نمیدونم مشکل شما چی میتونه باشه.
من چندین ماهه ورژن 5121 بعدش 5221 رو روسیستم نصب کردم و با این کرک هم رجیستر شده و مشکلی نداره.

toktam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی حتی هیچ پیامی در مورد این که چند روز از trial مونده یا یه همچین چیزایی نمی ده؟!!!

بالا