برگزیده های پرشین تولز

Digital Painting

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
خوب لطفا عکس اصلیتون رو بذارید من ببیتن رنگشون چطوریه که بهتر بتونم راهنمایی کنم :lol:

دیدید یکم دیگه رو خطتون کار کردید چقدر قشنگ تر شد؟ :lol:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
برای تمرین بله می شه با ماوس هم کار کرد حتی اگه خیلی حوصله داشته باشید می تونید با ماوس کارای قشنگی بکشید.
من از بهار 85 نقاشی دیجیتالی کار می کنم :lol:

بله تبلت فقط برای طراحی هستش، مثلا مداده :lol:

من در خدمتتون هستم.
ممنون از لطفتون !
راستش می خوام اگر بشه 2 یا 3 تا کار بهتون سفارش بدم ازتون تخفیف بگیرم !
در ضمن من فکر می کنم شما برای کارتون بازاریابی و تبلیغات کنید خیلی خوبه چون خیلی
ها اصلا این کار رو نمیشناسن و باهاش اشنایی ندارند
راستی شما برای اموزش تجربی کار کردید یا دوره ای رو گذروندبد

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
فقط کلاس سیاه قلم رفتم, دیجیتال رو خودم یاد گرفتم بیشتر تجربه و تمرینه :lol:

ایشاا... بعد عید می خوام دوره های نقاشی دیجیتالی خیلی پیشرفته ای رو راه اندازی گفتم که هم تمرینات خیلی مناسبی رو شامل بشه هم آموزش های ویدیویی که خودم می خوام تهیه کنم :lol:

سایتم رو که راه اندازی کنم می خوام تبلیغاتم رو گشترده تر کنم :p

Last edited:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
فقط کلاس سیاه قلم رفتم, دیجیتال رو خودم یاد گرفتم بیشتر تجربه و تمرینه :lol:

ایشاا... بعد عید می خوام دوره های نقاشی دیجیتالی خیلی پیشرفته ای رو راه اندازی گفتم که هم تمرینات خیلی مناسبی رو شامل بشه هم آموزش های ویدیویی که خودم می خوام تهیه کنم :lol:

سایتم رو که راه اندازی کنم می خوام تبلیغاتم رو گشترده تر کنم :p
جدی؟ یعنی هم کلاس اموزشی هم cd اموزشی ؟
سایتی هست که توش طراحان خارجی کارهاشون رو برای دیدن بزارن ؟
براتون ارزوی موفقیت میکنم
راستی سحر خانم به نظرتون من یه کار سفارش بدم با چاپ زودترین زمان ممکنی که
می تونید بهم بدید کی هست چون برای تولدش می خوام

Last edited:

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
بله هم کلاس هم آپلود فایل های ویدیویی برای شرکت کننده ها که بهتر مطالب رو درک کنن :p
یه سری سی دی و دی وی دی هم برای بخش فروشگاه سایت :p

تاریخ تولد کی هستش؟
من کا رو 2 هفته ای تحویل می دم, ولی فعلا برای تعطیلات عید می خوام رو سایتم کار کنم :p

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
بله هم کلاس هم آپلود فایل های ویدیویی برای شرکت کننده ها که بهتر مطالب رو درک کنن :p
یه سری سی دی و دی وی دی هم برای بخش فروشگاه سایت :p

تاریخ تولد کی هستش؟
من کا رو 2 هفته ای تحویل می دم, ولی فعلا برای تعطیلات عید می خوام رو سایتم کار کنم :p
راستش تولد 5ام هست
پس با این حساب نمیرسه دیگه
با این حساب میره برای اخر فروردین دیگه ؟

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
بله دیگه, حالا غیر کارای سایت این روزا کلا سرم شلوغه هم اینور اونور عید دیدنی می ریم هم میان خونمون.
اما از 14ام دوباره سفارش می گیرم :lol:

برای مناسبت ها حتما از 3 هفته قبلش سفارش بدید :p

Spartan

Registered User
لایک‌ها
37
خوب لطفا عکس اصلیتون رو بذارید من ببیتن رنگشون چطوریه که بهتر بتونم راهنمایی کنم

دیدید یکم دیگه رو خطتون کار کردید چقدر قشنگ تر شد؟

مرسی ، آره خوب تمیز شد اما عمق کار خوب کم شد که بعد رنگ زدن درست حسابی ( با سایه و نورپردازی ) باید درست بشه قاعدتا !

خوب من رنگ آمیزی پایه رو انجام دادم که واسه مراحل بعدی راهنماییم کنی ( اصل کار تازه اینجاست ، نه ؟ :دی )

نتیجه شد این :

naruto_by_aliz_3.jpg

ادیت : تازه دیدم لبش رو یادم رفته رنگ کنم !! :D

البته اینم خودش یه مدله ! :دی

Last edited:

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
خیلی خوب پیش می رید. فقط عکس اصلی رو بفرستید که من بدونم باید چه راهنمایی کنم :p

Spartan

Registered User
لایک‌ها
37
خیلی خوب پیش می رید. فقط عکس اصلی رو بفرستید که من بدونم باید چه راهنمایی کنم

خوب آخه این الان طرح واقعی که نبوده ، چه عکسی بذارم ... ؟

همونطور که میدونید یه شخصیت کارتونی ( Naruto ) هست ...

فرضا داریم یه شخصیت کارتونی ( انیمه ) میکشیم حالا میخوایم سایه بزنیم و نور پردازی انچام بدیم ، نمیشه ؟

شرمنده اگه دقیقا متوجه منظورت نمیشم :(

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
بله می دونم ولی منظورم این بود که به هرحال یه الگویی برای شما هست, اگه از رو کارتون می کشید که اسکریت شات می تونه باش اگه از روش بازیش کار می کنید چندتا عکس از بازی :lol:

پس من یه عکس از ناروتو می ذارم و طبق اون توضیح می دم اینطوری منظورم رو بهتر در مورد سایه ها درک می کنید :lol:

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
خوب فرض می کنیم شما می خواید سایه هایی مشابه عکسی که گذاشتم رو کار کنید.

دو حالت داره یا می تونید رو همون لایه ای که رنگ کردید سایه هارو ایجاد کنید یا می تونید لایه ای جدید برای سایه هاتون ایجاد کنید. که من روش دوم رو پیشنهاد می کنم چون آزادی عمل بیشتری برای شما ایجاد می کنید و در هرزمانی می تونید سایه هارو تغییر بدید.

attachment.php

چون این کار حالت کارتونی داره شما با همون opacity 100% سایه رو بکشید و بعد با پاک کن خطوط سایه ها رو پاک کنید که یکنواخت بشه.
اما برای کارهایی که سایه های پیشرفته تری داره از opacity کمتری استفاده می شه :lol:

فایل های ضمیمه

• -01_jpg_pagespeed_ce_lUb6cwAfCm.jpg
    -01_jpg_pagespeed_ce_lUb6cwAfCm.jpg
    25.4 KB · نمایش ها: 137

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
خوب این مراحل طراحی پرتره یکی از بچه های همین فرووم هستش :lol:

فایل های ضمیمه

• wip.jpg
    wip.jpg
    360.9 KB · نمایش ها: 48

غریبِ آشنا

کاربر فعال ادبیات و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
585
برای شروع دیر نیستا! اگه خواستید من کمکتون می کنم. اتفاقا می خوام دوره های آنلاین راه اندازی کنم برای کسانی که مایل هستن دیجیتال کار کنن اما هزینه کلاس های حضوری رو ندارن یا اینکه وقت ندارن کلاس برن:lol:

سلام دوست خوبم،

ببخشید، من یه مدتی نبودم و پست آخر شما خطاب به من بدون جواب موند. واقعاً شرمنده‌ام. ضمناً از لطفتون و پیشنهادتون برای کمک خیلی خیلی ممنون و سپاسگذارم و البته که مثل سایر دوستان، با کمال میل استقبال می‌کنم.

راستش برای کارهای خودم در نظر گرفته بودم ولی بنظرم جالب می شه اگه اعضا فرووم هم کارای خودشون رو قرار بدن :lol:

خوب، حالا که صاحب تاپیک اجازه دادند، من هم اولین تجربه‌ام رو با Adobe Photoshop اینجا میذارم، و خوشحال میشم راهنمایی‌ام کنید و اشکالات کارم رو بگید. :happy:

Last edited:

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
کار رنگ امیزی و همچنین استفاده از تکسچرها که خیلی عالی هستش :lol:
فقط یه سوال outline هم کار خودتون هستش از نوع خط نشون می ده که تبدیل به وکتور شده :p

Last edited:

غریبِ آشنا

کاربر فعال ادبیات و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
585
کار رنگ امیزی و همچنین استفاده از تکسچرها که خیلی عالی هستش :lol:
فقط یه سوال outline هم کار خودتون هستش از نوع خط نشون می ده که تبدیل به وکتور شده :p

نه، outline کار خودم نیست. این طرح اژدها رو، سه چهار سال قبل، فکر کنم تو همون سایت deviantart دیدم (که در اصل برای تاتو بوده) و ازش خوشم اومد. متأسفانه کیفیتش هم برای تبدیل کردن به وکتور خیلی پایین بود، یعنی resolution پایین بود و خطوط واضح نبودند (با مداد خیلی کم رنگ طراحی شده بود).

اون زمان وقت آزاد زیاد داشتم و خیلی علاقه داشتم تو این زمینه کاری بکنم و از طرفی تمرین خوبی بود تا با فوتوشاپ بیشتر آشنا بشم. شروع کردم به تبدیلش به وکتور و بعد رنگ‌آمیزی. برای پس‌زمینه و برای بخش‌های مختلف پوست و ناخن و دندان از Texture های مختلف استفاده کردم. سرگرمی خیلی خوبی بود. :happy:

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
نه، outline کار خودم نیست. این طرح اژدها رو، سه چهار سال قبل، فکر کنم تو همون سایت deviantart دیدم (که در اصل برای تاتو بوده) و ازش خوشم اومد. متأسفانه کیفیتش هم برای تبدیل کردن به وکتور خیلی پایین بود، یعنی resolution پایین بود و خطوط واضح نبودند (با مداد خیلی کم رنگ طراحی شده بود).

اون زمان وقت آزاد زیاد داشتم و خیلی علاقه داشتم تو این زمینه کاری بکنم و از طرفی تمرین خوبی بود تا با فوتوشاپ بیشتر آشنا بشم. شروع کردم به تبدیلش به وکتور و بعد رنگ‌آمیزی. برای پس‌زمینه و برای بخش‌های مختلف پوست و ناخن و دندان از Texture های مختلف استفاده کردم. سرگرمی خیلی خوبی بود. :happy:

کار جالبی شده :lol:

------------------------------------------

برای اون دسته از دوستانی که در مورد رنگ آمیزی و طراحی با ماوس سوال داشتن به این سبک هم می شه کار کرد.
حالا فرصت کردم روش های کشیدن و رنگ آمیزی با ماوس رو توضیح می دم :p

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
مراحل کشیده شدن طراحی یکی از اعضای همین فرووم که سفارش پرتره داده بود :lol:

attachment.php

فایل های ضمیمه

• wip2.jpg
    wip2.jpg
    131.6 KB · نمایش ها: 118

mmft

Registered User
لایک‌ها
58
سلام
2 سری سوال داشتم
1. میشه یکم راجع به واکام توضیح بدید؟
مزیتش نسبت به بقیه تبلت ها چیه؟
نرم افزار اختصاصی خاصی داره؟
آیا قلمش به میزان فشار روی پد حساس هست؟ یعنی یواش بکشی کم رنگتر و محکم بکشی پررنگتر میندازه اثر رو؟
2. اطلاعاتی راجع به نقاشی دیجیتال روی آیپد دارید؟ نوع قلم نوری و بهترین نرم افزار آی او اس برای اینکار

بالا