برگزیده های پرشین تولز

Digital Painting

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
سلام ببخشید نمیدونم سوالم تکراریه یا نه . نمیشد کل تاپیک رو بگردم . اگه تکراریه شرمنده ولی خوب دوتا سوال داشتم

هر کدوم از این پرتره ها چقدر وقت شما رو میگیره ؟
واسه نقاشی دیجیتال لازمه نقاشی با دستمون ! هم خوب باشه ؟ یعنی کسی که اصلا نقاشیش خوب نیست یا نقاشیش معمولیه میتونه این طراحی ها رو انجام بده؟ البته میدونم نقاشی دیجیتال رو باید آموزش دید

سلام دوست عزیز
بین 15 تا 25 ساعت زمان می بره, بستگی داره جزییاتشون چقدر باشه.
یه سری اصول رو باید به هر حال بلد باشید, که با تمرین درست می شه و می تونید به راحتی نقاشی دیجیتالی بکشید.

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
صحنه ای از فیلم Interstellar

kHr.jpg

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
دوستان این نقاشی ها بصورت چاپ شده روی تخته شاسی, در 2 سایز 70*100 و 50*70 موجود هستش که می تونید سفارش بدید.
چون با رزولوشن خیلی بالا کشیده شده, بعد از چاپ هم خیلی شارپ و با کیفیت هستن.

krr.jpg

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223

بزرگوار جسارتا از رو نمونه های اصلی مثل این الگو میگیرد و پینتینگ میکنید؟ 90% تصاویر نمونه مشابه داره با تفاوت در ادیت فقط . با زغال چیز دیگری میشوند ولی:D

1490d439cbb224c96c21279d901a5e1d_b.jpg

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
خب مسلما این پرتره هارو نمی شه ذهنی کشید و از رو عکس کار می کنم.

چون سبک کارم رآل هستش, معمولا سعی می کنم همه جزییات روبکشم بعضی کارا مثل همین عکسی که قرار دادید بافت لباسشو نمی شد کار کنم, یا مثلا کشیدن ساعت هم دردسر داره معمولا تو کارام حذف می کنم.

منم قبلا سیاه قلم کار می کردم, ولی 6 سال ترجیح دادم فقط روی نقاشی دیجیتالی متمرکز بشم.

یکی از مزیت های سبک دیجیتال این هستش که می شه, عکسهای کوچیک رو با رزولوشن خیلی بالا کشید که مناسب برای چاپ تو ابعاد بزرگ هستن.

Dreamysect

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام سحر خانوم، متاسفانه بحث های فروم Portre.ir خیلی هاش دیگه آپدیت نشده و بخاطر همین گفتم اینجا بپرسم.
من نقاشی ـم روی کاغذ بد نیست و رشته ـم هم کامپیوتره و روی فتوشاپ تسلط دارم ولی هیچ تجربه ای تو دیجیتال پیتینگ ندارم.
الان سوای بحث قیمت، بخواین یک قلم نوری درست درمون معرفی کنین که هم واسه شروع خوب باشه هم تو ادامه هم به قدری کارآمد باشه که خرج تراشی دوباره نشه، نظرتون روی چیه؟
منابع آموزشی هم غیر از فیلم و مطالب انگلیسی داخل نت، کتابی / مجموعه ای / هر چیز خاص و مفید دیگه ای واسه معرفی به طور خاص، دارین؟

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
سلام, من براتون ایمیل زدم, جوابی ندادید.

سایت پرتره تاپیکهاش آموزشیه, نیاز نیست همیشه به روز باشه, شما تمرین های کارگاه رو انجام بدید, جایی سوال داشتید تو تاپیکش بپرسید راهنماییتون کنم.

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
نقاشی دیجیتالی

Leonardo Dicaprio

Lgs.jpg

بالا