برگزیده های پرشین تولز

Domain Appraisals

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
برو بچز

یه بابایی به من email داده که دامین هامو میخره به شرط نشون دادن appraisals بهش!

و خودش این سایت رو معرفی کرده، و گفته هر چی کارشناسا رو دامین ها قیمت بذارن این با 10% تخفیف میخره

http://www.securenamesale.com/appraise.asp

حالا تو سایت رو ببینین ، بر فرض 10 تا دامین باشه، میشه 300$ !

و خود سایت مدعی هست که قیمت های خوبی میذاره و خوب میفروشه ..

Domains sold in June, 2007: 2,597
Average selling price: $ 5,183 :blink:

حالا نطرتون چیه ؟ کسی با اینا تا حالا کار کرده ؟ من دامینی 30 دلار دادم، نیاد قیمت بذاره 20$ !! :دی

به طرف میل زدم گفتم حالا بدون این بیا بخر! ارزون میدم، گفت بدون appraisal ریسک نمیکنم :f34r:

دامین ها اینا هستن :

www.OilStats.Net
www.OilGasNetwork.Net
www.ASPNet3.Net
www.AspNet3.Com
www.Fake3d.Net
www.OpenW3.Com
www.OpenW3.Net
www.OurSSL.Org
www.IRanDaily.Net

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
تاپيك جالبي زدي!

خيلي از اين ايميل‌ها دريافت كرده‌ام، اينها اسكمر هستند، سرچ ميكنند دومينهاي فروشي رو پيدا ميكنند و بعد به صاحبان آنها ايميل ميفرستند و ميگويند كه ما دومين‌هاي شما رو ميخواهيم و در ابتدا قيمت پيشنهادي خودتان را درخواست ميكنند و ...

بعد آنها در مقابل براي دومين شما يك قيمت بسيار بالايي پيشنهاد ميدهند كه يكبار براي يكي از دومين هاي من 10 هزار دلار قيمت داده شد! :wacko:

اينها فقط ميخواهند صاحب دومين را هيجان زده كنند و بعد از دادن اين قيمت ميگويند كه ما بدون سفارش Domain Appraisal ريسك داريم كه اين مبلغ را پرداخت كنيم.... و شما را به سفارش اين سرويس از يك سايت بسيار توصيه ميكنند كه در واقع آنها به عنوان بازرايابي شراكتي يا Affiliate براي آن سايت هستند و ميخواهند شما براي دومين‌هاي خود اين سرويس را سفارش دهيد و بدين دليل آنها كسب درآمد نمايند و بعد از سفارش اين سرويس براي دومين‌هاي خود هم ديكر كارشان تمام هست و هچ ارزشي به شما و دومينهاي شما قائل نخواهند شد....

ميتواني امتحان كني، ايميلشان را برگردان و بگو كه قيمت پيشنهادي شما چقدر هست و در ادامه ميبيني كه يك مبلغ بزرگي دادن و بسيار تلاش ميكنند كه شما را هيجان انگيز نمايند.

البته اينها جديدآ پيدا نشده‌اند، خيلي وقته كه هستند و از طرق مختلفي براي كسب درآمد عمل مي‌كنند. تا حد امكان به اين گونه ايميل ها اهميتي ندهيد و هيچ گونه اطلاعات ديگري در اختيارشان نگذاريد.

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
تاپيك جالبي زدي!

خيلي از اين ايميل‌ها دريافت كرده‌ام، اينها اسكمر هستند، سرچ ميكنند دومينهاي فروشي رو پيدا ميكنند و بعد به صاحبان آنها ايميل ميفرستند و ميگويند كه ما دومين‌هاي شما رو ميخواهيم و در ابتدا قيمت پيشنهادي خودتان را درخواست ميكنند و ...

بعد آنها در مقابل براي دومين شما يك قيمت بسيار بالايي پيشنهاد ميدهند كه يكبار براي يكي از دومين هاي من 10 هزار دلار قيمت داده شد! :wacko:

اينها فقط ميخواهند صاحب دومين را هيجان زده كنند و بعد از دادن اين قيمت ميگويند كه ما بدون سفارش Domain Appraisal ريسك داريم كه اين مبلغ را پرداخت كنيم.... و شما را به سفارش اين سرويس از يك سايت بسيار توصيه ميكنند كه در واقع آنها به عنوان بازرايابي شراكتي يا Affiliate براي آن سايت هستند و ميخواهند شما براي دومين‌هاي خود اين سرويس را سفارش دهيد و بدين دليل آنها كسب درآمد نمايند و بعد از سفارش اين سرويس براي دومين‌هاي خود هم ديكر كارشان تمام هست و هچ ارزشي به شما و دومينهاي شما قائل نخواهند شد....

ميتواني امتحان كني، ايميلشان را برگردان و بگو كه قيمت پيشنهادي شما چقدر هست و در ادامه ميبيني كه يك مبلغ بزرگي دادن و بسيار تلاش ميكنند كه شما را هيجان انگيز نمايند.

البته اينها جديدآ پيدا نشده‌اند، خيلي وقته كه هستند و از طرق مختلفي براي كسب درآمد عمل مي‌كنند. تا حد امكان به اين گونه ايميل ها اهميتي ندهيد و هيچ گونه اطلاعات ديگري در اختيارشان نگذاريد.
بله
درسته
دامین های من رو یکی 5000 دلار اول گفت که میخره
بعدش گفت "رسم" هست که باید فلان کار رو بکنی و اینا
گفتم یه جای کار میلنگه!
الان بهش email دادم گفتم یکی 100 دلار میفروشم بهت.. که روش کم شه :دی
ببینم جواب چی میده.. حالا که بازاریاب هست و گذاشته سر کار، منم میذارمش سر کار :دی

ممنون از اطلاعاتت..
ولی در کل فکر میکنم کسایی که کارشون اینه و دلال دامین هستند، این appreisal ها براشون مهم باشه ..

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
ممنون از اطلاعاتت..
ولی در کل فکر میکنم کسایی که کارشون اینه و دلال دامین هستند، این appreisal ها براشون مهم باشه ..

مهمه؟!
اتفاقآ خيلي مهمتر از مهمه!!...

من تابحال به يكي از دومين‌هاي خود اين سرويس را سفارش داده‌ام توسط Sedo كه يك قيمتي به آن داده شده، هر چند خودم تا حدي ميتوانستم ارزش آن دومين را بفهمم و يك قيمتي در نظر داشتم ولي قيمتي كه از Sedo داده شد حدودآ 2 برابر قيمت خودم بود :f34r::happy: كه قبل از آن شايد هر قيمتي داده ميشد حتمآ ميفروختم ولي با سفارش اين سرويس از Sedo ميزان ارزش واقعي آن دومين (هر چند كه مينيمم ارزش آن) را فهميدم و شايد در فروش آن دقيق‌تر باشم.

كلآ هر دوميني كه احتمال ميدهيد نام باارزشي‌ هست و احتمالآ ميتواند قيمت خوبي داشته باشد، بهترين كار آن است كه اين سرويس را سفارش دهيد تا با وجود يك هزينه‌ي كم ميزان ارزش واقعي دومين خود را بدست، و اگر هم دومين خود را بدون سفارش اين سرويس ليست كرده و قيمت بسيار بالايي به آن بذاريد كه ديگه كسي به طرفش نخواهد آمد....

البته سايت‌هاي زيادي هستند كه اين سرويس را ارائه ميدهند و در اين ميان نميشه به همگي اعتماد كرد چون اين كار يعني ارزش گذاري نام دومين توسط بعضي سايتها با اسكريپت و برنامه‌هاي مخصوص انجام ميشود كه نميشه با اين روش ارزش واقعي دومين را بدست آورد و آنهايي ارزش واقعي را خواهند گفت كه اين كار كاملآ به صورت دستي انجام گيرد كه مختصّصان اين كار با در نظر گرفتن فاكتورهايي، ارزش دومين را تخمين ميزنند.

:blush: در ضمن جا دارد كه از آقاي نصرتي (shahroodnet) هم تشكر كنم كه ايشان زحمت پرداخت مبلغ براي سفارش اين سرويس توسط SEDO را قبول كردند، با تشكر؛

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
البته سايت‌هاي زيادي هستند كه اين سرويس را ارائه ميدهند و در اين ميان نميشه به همگي اعتماد كرد چون اين كار يعني ارزش گذاري نام دومين توسط بعضي سايتها با اسكريپت و برنامه‌هاي مخصوص انجام ميشود كه نميشه با اين روش ارزش واقعي دومين را بدست آورد و آنهايي ارزش واقعي را خواهند گفت كه اين كار كاملآ به صورت دستي انجام گيرد كه مختصّصان اين كار با در نظر گرفتن فاكتورهايي، ارزش دومين را تخمين ميزنند.

درسته ، طی تحقیقات من ( :دی) هم اونایی که ارزش دارن که به صورت دستی هستند. اون لینکی هم که من دادم دستی هست. برا این قیمتش بالاست.

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
هوم

حالا بر فرض من 3 4 تا دامین رو امتحانی appreisal بگیرم از SEDO ،
جر قیمت گذاری، SEDO کار دیگه نمیکنه ؟ مثلا مشتری پیدا کنه براش ؟

و یه مورد دیگه اینکه، چجوری میشه وارد auction ها شد ؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سرويس Appraisal فقط براي ارزش گذاري دومين هست و فروشش ديگه با صاحب دومين خواهد بود،

شما ميتوانيد با پرداخت مبلغ مورد نياز براي قرار گرفتن دومين در Home Page سدو در حراجي‌هاي واقعي شركت كنيد:
http://www.sedo.com/showcase/?tracked=&partnerid=&language=us&productid=1110

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
سرويس Appraisal فقط براي ارزش گذاري دومين هست و فروشش ديگه با صاحب دومين خواهد بود،

شما ميتوانيد با پرداخت مبلغ مورد نياز براي قرار گرفتن دومين در Home Page سدو در حراجي‌هاي واقعي شركت كنيد:
http://www.sedo.com/showcase/?tracked=&partnerid=&language=us&productid=1110
یعنی حتما باید یکی از این 2 مورد انتخاب بشه تا تو حراجی هم شرکت داده بشه ؟؟؟

این همه دامین تو حراجی هستند :؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سفارش ارزش گذاري دومين يا Appraisal اصلآ ربطي به فروش و حراجي آن نداره،

منظورم اين بود كه اگر ميخواهيد دومين خود را از بين 7 ميليون دومين ليست شده براي فروش در سدو به دلالان و تاجران اين كار بيشتر بشناسانيد و مشتري گير بياريد، سدو با قبول مبلغي دومين شما را در ليست حراجي‌هاي مهم قرار ميدهد كه در آنجا دلالان بزرگ دومين شما رو بيشتر ميبينند و احتمالآ پيشنهادهايي هم دريافت كنيد، و به صورت تصادفي هم دومين شما در Home Page سدو قرار خواهد گرفت كه احتمال پيشنهاد قيمت و فروش آن بيشتر است.

در هر حال تعداد دومين‌هاي ليست شده براي فروش زياد هست و فروختن يك دومين در اين جور سايتها كار ساده اي نخواهد بود...

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
سفارش ارزش گذاري دومين يا Appraisal اصلآ ربطي به فروش و حراجي آن نداره،

منظورم اين بود كه اگر ميخواهيد دومين خود را از بين 7 ميليون دومين ليست شده براي فروش در سدو به دلالان و تاجران اين كار بيشتر بشناسانيد و مشتري گير بياريد، سدو با قبول مبلغي دومين شما را در ليست حراجي‌هاي مهم قرار ميدهد كه در آنجا دلالان بزرگ دومين شما رو بيشتر ميبينند و احتمالآ پيشنهادهايي هم دريافت كنيد، و به صورت تصادفي هم دومين شما در Home Page سدو قرار خواهد گرفت كه احتمال پيشنهاد قيمت و فروش آن بيشتر است.

در هر حال تعداد دومين‌هاي ليست شده براي فروش زياد هست و فروختن يك دومين در اين جور سايتها كار ساده اي نخواهد بود...
بله، متوجه این نکته هستم ..

اما سوالم این بود که اون لینک که گفتی .. سرویس Featured Listing در سدو ، کار شرکت در حراجی ها رو نمیده ..

فقط به صورت چرخشی در صفحه اول نشون میده

برا auction اینجا نوشته ولی من بازم نفهمیدم چجوری! :دی
http://www.sedo.com/auction/overview/?tracked=&partnerid=&language=us

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
آهان منظورت اگه اينجوري Auction بود بايد در صفحه كنترل پنل خود دومين مورد نظر را انتخاب كرده و از ليست پاييني گزينه Apply for Premium Auction را انتخاب كرده و دكمه قرمز رنگ Excute را بزنيد، در ادامه توضيحاتي نوشته شده كه براي دومين‌هاي مخصوص اين كار را ميتوان انجام داد كه شرايط ذكر شده را دارا باشند:

Applications are reviewed by Sedo’s Brokerage Department and will be approved if the following criteria are met:

* The domain is short, a real word and is easy to remember
* It is a generic domain, e.g. like car.com, creditcard.com or books.com
* The domain is easy to spell and not prone to typographical errors
* The domain is product-related and therefore has a high commercial value
* The domain doesn’t violate any third party rights (e.g. trademark rights)
* The TLD geographically matches the language of the domain name
* The reserve price for the domain is reasonable

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
آهان منظورت اگه اينجوري Auction بود بايد در صفحه كنترل پنل خود دومين مورد نظر را انتخاب كرده و از ليست پاييني گزينه Apply for Premium Auction را انتخاب كرده و دكمه قرمز رنگ Excute را بزنيد، در ادامه توضيحاتي نوشته شده كه براي دومين‌هاي مخصوص اين كار را ميتوان انجام داد كه شرايط ذكر شده را دارا باشند:

Applications are reviewed by Sedo’s Brokerage Department and will be approved if the following criteria are met:

* The domain is short, a real word and is easy to remember
* It is a generic domain, e.g. like car.com, creditcard.com or books.com
* The domain is easy to spell and not prone to typographical errors
* The domain is product-related and therefore has a high commercial value
* The domain doesn’t violate any third party rights (e.g. trademark rights)
* The TLD geographically matches the language of the domain name
* The reserve price for the domain is reasonable
ای بابااااااااااا
باید برم چشم پزشک به خدا !!

مرسی، ندیده بودم اینو :دی

بالا