برگزیده های پرشین تولز

Downloader v1.0 Beta

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
سلام . اينم يه پروژه ديگه از کاراي خودم . اين يکي با بقيه فرق داره . به نظر خودم از قبليا خفن تره . اين يکي خيلي کاربرد داره .

اول پروژه رو معرفي ميکنم . يک برنامه اي هست . با php نوشته شده . با اين برنامه شما ميتونيد يک سايت رو کامل و با تمام صفحات و عکسهاش بدون کوچکترين نقصي در کمترين زمان ممکن دانلود کنيد . اين برنامه به شما يک فايل زيپ از سايت دانلود شده ميده .

از اونجايي که اين برنامه رو سرور نصبه زمان دستيابي به فايل ها خيلي سريع هست . اين برنامه مياد دنبال لينک هاي موجود تو اون سايت ميگرده و توي اون صفحات هم دنبال لينک ميگرده و به ليست اضافه ميکنه و بعد شروع ميکنه به دانلود تک تک لينک ها . و وقتي کار تموم شد يک فايل زيپ از صفحات دانلود شده به شما ميده .

تا بحال نرم افزار هاي براي اين کار بودن که شروع ميکردن به دانلود صفحات سايت . ولي اين نرم افزار ها هميشه درست کار نمي کردند و مشکل اصاصي اونا اين بود که با اينترنت و سرعت پايين شما شروع به دانلود ميکردن .

تحت وب هم نبودن .

اما اين برنامه در 80 درصد درست کار ميکنه .

امکانات فعلي اين برنامه :

قابليت پردازش فايل هاي css . نرم افزار هايي که بودن هيچکودومشون css رو پردازش نميکردند و اگر يه صفحه اي براي قرار دادن بکگراند از css استفاده ميکرد اون ها فايل css رو دانلود ميکردن و روش پردازشي براي بيرون کشيدن لينک انجام نمي دادن .

قابليت پردازش javascript : لينک هاي صفحات رو از توي فايل هاي js ويا خود برنامه و تگ script و يا event رو در مياره

پردازش html . در اوردن محتويات درون تمام ويژگي هاي href , src , background , action

تمام فايل ها و پوشه ها با همون نام و ساختار دانلود ميشن .

پشتيباني از query هاي . براي مثال اگر ما صفحه اين به اين صورت داشته باشيم index.php?do=home

اين نرم افزار اونو به صورت index.php#do=home.htm ذخيره ميکنه و تمام فايل هايي که به index.php?do=home لينک دادن لينکشون به صورت فوق تغيير ميکنه . البطه به دليل اينکه سايت هاي ديناميکي و سايت هايي که گزارش با گزينه هاي مختلف ارائه ميدن بار بسيار زيادي روي سرور ميگزارند من اين قابليت رو فلانه disable کردم تا براي اين مشکل هم راهي پيدا کنم .

در اخر هم شما يه فايل زيپ از محتويات سايت دريافت ميکنيد .

نکات :

اين سرويس beta هست و ممکن است با بعضي سايت ها مشکل داشته باشد . لطفا با سايتي مشکل داشتيد به من ايميل بزنيد . shankimout at yahoo dot com

حد اکثر تعداد فايل هايي که ميتونيد دانلود کنيد 200 تا هست . فعلانه .

اين نرم افزار اپن سورس نيست ولي استفاده از اون مجانيه .

فعلانه رو يه هاست مجاني ميزارمش . اگه band with سايت تموم شد منو فحش نديد . ظرف اولين فرصت يکي ديگه درست ميکنم .

قراره که اين نرم افزار با فيلترينگ ايران يکي بشه . نمي خوام بعضيا از اين نرم افزار به عنوان فيلتر شکن استفاده کنن و بعد براي من درد سر بشه . پس اين فکرو از سرتون بيرون کنين ( بلا نسبت )

یه چیز دیگه . این جایی که من اسکریپتو اپلود کردم بیشترین زمان اجرای اسکریپتش 30 ثانیه هست . که کمه و برای همینم سایت های پر صفحه رو دانلود نمیکنه و با اررور مواجه میشه .

سعی میکنم در برنامه های بعدی سرعتشو زیاد کنم .

فعلانه یه چند تا سایت کوچولو رو ازمایش کنید

http://wwwd1.awardspace.com/

///\\\///

Registered User
لایک‌ها
0
واقعا عالیه. تبریک میگم.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
خیلی خوبه
اما یه مشکل
من فایل زیپ رو نتونستم باز کنم و مشکل رو هم میدونم این بود که من سایت بزرگی رو دادم و بیشتر از سی ثانیه طول کشید و برنامه دست از زیپ کردن برداشت و فایل رو واسم فرستاد
بهتره اگه برنامه نتونست سایت رو کامل دانلود کنه اصلا فایل زیپ هم نده
راستی سرسشو نمیدی؟
بهتره با فیلترینگ هماهنگ نباشه
3.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از djpeiman :
خیلی خوبه
اما یه مشکل
من فایل زیپ رو نتونستم باز کنم و مشکل رو هم میدونم این بود که من سایت بزرگی رو دادم و بیشتر از سی ثانیه طول کشید و برنامه دست از زیپ کردن برداشت و فایل رو واسم فرستاد
بهتره اگه برنامه نتونست سایت رو کامل دانلود کنه اصلا فایل زیپ هم نده
راستی سرسشو نمیدی؟
بهتره با فیلترینگ هماهنگ نباشه
3.gif
سورس چيه ..... ديگه همه چي كه سورس نميشه:D
---------------------------------------
فونت هاي صفحه كه لينك دادي چرا اينجوريه (شانكي مات)
ديده نميشه برا من اجق وجقه
----
(الان خوب شد پژمان خان)

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
فونت هاي صفحه كه لينك دادي چرا اينجوريه
ديده نميشه برا من
---
سورس چيه ..... ديگه همه چي كه سورس نميشه
من به کجا لینک دادم خودم خبر ندارم؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
با تو نبودم
لينك شانكي رو گفتم

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
مرسی از نظرات . این نسخه بتا کلی مشکل داره . من خودم یه دوتا سایتو باهاش دانلود کردم . ولی دو سه تا دیگه رو با مشکل مواجه شدم . دلیلش اینه که من نمیتونم روی هاستینگ مجانی بعضی چیزا رو کنترل کنم . دارم رو ورژن رو سرعت کار میکنم . باید حلقه هارو به حد اقل برسونم و ....

ایشالا بعدا که مشکلات سروری برطرف شد حتما quey رو فعال میکنم .

این برنامه هیچ باری روی cpu نمیزاره . خیلی کم

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خیلی خوبه ... موفق باشی . منتظر ورژن کامل و بدون bug ش هستیم .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
پیشنهاد یه همچین چیزی رو من پارسال توی فروم دادم :D
خیلی هم روش کار کردم. یه چیزی هم در اوردم ولی روی همون css ها مشکل داشت.
کلا چیز به درد بخوری در نیومد و بخاطر حفظ آبرو صداشو در نیوردم :D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اولین چیزی که توجهمو جلب کرد انکدینگ صفحه بود ! جنگول بنگول نشون میده :D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از Shahed :
اولین چیزی که توجهمو جلب کرد انکدینگ صفحه بود ! جنگول بنگول نشون میده :D
و دومین چیز هم
500.jpg

:D

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
خیلی عالیه تبریک میگم

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
چیز جالبیه اگه بهینه بشه و باگ درش به حد اقل برسه و یک سری امکانات جانبی جهت کنترل هرچه بیشتر کابر به برنامه اضافه بشه بهش چیز فوق العاده ای میشه . آرزوی موفقیت :)

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
دارم رو ورژن جدید کار میکنم . همین روزا تموم میشه . سرعت دانلود یه سایت رو لوکال در ورژن جدید به نصف رسیده . لیمیتش طوری کردم که از حلقه های اضافی جلوگیری بشه .

برا اسم هم اگه چیز بهتری به ذهنتون میاد بگین . ببینیم چی میشه .

برا ff هم درست میکنم . من چیکار کنم که ff استاندارد های css رو هم رعایت نمیکنه !

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
خوب ورژن جدیدو اپلود کردم . این ورژن فایل هارو کش میشکنه و سرعت خیلی بیشتر شده . البطه هنوزم با مشکل TIMEOUT مواجه هستم
چندتا وبلاگ باهاش دانلود کردم ولی هنوز مشکل سرور دارم . چون این سرور سرعتشم محدود هست . یه هاست مجانی خوب معرفی کنید که محدودیت کمی داشته باشه

بالا