• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

Effortless English

eman12

Registered User
لایک‌ها
352
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز و صد البته تبریک سال نو به همگی...

دوستان بنده میخوام مجموعه Effortless English رو واسه یکی از دوستان تهیه کنم. میشه لطفا یک منبع معتبر برای تهیه اون به این حقیر معرفی بفرمایید؟

با تشکر فراوان

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
این مجموعه بسیار بسیار موثره در سطح پیشرفته. متاسفانه سورس مطمئنی نیست که شخص مطمئن باشه که مجموعه کامل رو در اختیار داره. فکر کنم بصورت پستی برای دوستان ارسال کنم بهتر باشه

eman12

Registered User
لایک‌ها
352
این مجموعه بسیار بسیار موثره در سطح پیشرفته. متاسفانه سورس مطمئنی نیست که شخص مطمئن باشه که مجموعه کامل رو در اختیار داره. فکر کنم بصورت پستی برای دوستان ارسال کنم بهتر باشه

مرسی دوست عزیز از پاسخ و محبتتون به این حقیر.
آره منم چون دیدم که تو نت پراکنده هست گفتم اینجا مطرح کنم شاید به نحوی بشه از این طریق کاملش رو خرید.
شما کاملش رو در احتیار دارید؟ شرایط رو اگه زحمتی نیست پی ام بفرمایید.

مرسی

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
مرسی دوست عزیز از پاسخ و محبتتون به این حقیر.
آره منم چون دیدم که تو نت پراکنده هست گفتم اینجا مطرح کنم شاید به نحوی بشه از این طریق کاملش رو خرید.
شما کاملش رو در احتیار دارید؟ شرایط رو اگه زحمتی نیست پی ام بفرمایید.

مرسی

دوست عزیز من هم مجموعه کاملش رو ندارم. من بخش power English رو ندارم و یه بخش پادکست ها هم هست که اون رو هم ندارم. یه مجموعه 10 گیگابایتی پیدا کردم که فکر میکنم با ترکیب اون با مجموعه خودم کاملترین نسخه بدست میاد. کامل که شد برای دوستان ارسال میکنم

بالا