برگزیده های پرشین تولز

Eiditing templates in Blogger is empty.

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
[[left:2d4dddd323]The blogger template page to edit is emptied there is nothing in it.
But when I post it works.
What should I do to see the template Htmls again.:( [/left:2d4dddd323]

kourosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ساسان جان دیروز هم همین مشکل رو داشت. فکر کنم اشکال از فرستنده ست و فعلاً نباید به گیرنده هامون دست بزنیم. Just keep your fingers in cross ;)

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
ساسان جان دیروز هم همین مشکل رو داشت. فکر کنم اشکال از فرستنده ست و فعلاً نباید به گیرنده هامون دست بزنیم. Just keep your fingers in cross ;)

[left:8d2d66bd02]This time I tried to go and check my blogger template and this is what I saw.

Sorry, your template was not found on the server. If you just created this blog, click the "choose a new template" link above and select your template again. If you continue to recieve this message (or this is not a new blog), please try back later and/or contact <span style='color:red'>[email protected]</span>

[left:8d2d66bd02]What do you guys think that I should do? :( [/left:8d2d66bd02]

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
دست نزن بهش يه ذره صبر كن خودش برمي گرده سرجاش .. يكي دو بار ديگه هم اينجوري شد اگه باورت نمي شه
<a href='http://status.blogger.com' target='_blank'>http://status.blogger.com</a>
رو ببين و يادداشت April 14 رو بخون ببين عين همين مشكل مثل اينكه اون موقع هم بوده .. خودشون احتمالا ميذارنش سرجاش :D

dord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من برداشتم يكي از قالبهاي خود بلاگر را گذاشتم وبعد قالب خودم را به جاي آن ريختم ولي اصلا تغييرات قالب را اعمال نمي كند!!!
خدا كنه زود درست شه :x

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
من برداشتم يكي از قالبهاي خود بلاگر را گذاشتم وبعد قالب خودم را به جاي آن ريختم ولي اصلا تغييرات قالب را اعمال نمي كند!!!
خدا كنه زود درست شه :x

[left:760b136954]Mamanam haminkaro kardam hamechize ghablamo gozashtam save kardam khob agar intoore save zadam vali hichi sare jash nist!!!![/left:760b136954]

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
اين اشكال از بلاگره و كاريش نميشه كرد! يه جورايي بگير نگير داره! :(

[left:5711034a28]Manooooooooooon az hame dorost shode alan save mishe.[/left:5711034a28]

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
For those who are still having this problem do'nt worry it will come back.

kasani ke in moshkelo daran ghose nakhorid khodesh barmifarde vali agar dar hale hazer chizi ro too template save mikonid save nemishe.

بالا