برگزیده های پرشین تولز

Emulator For Playstation 2 ?

Novembers Doom

Registered User
لایک‌ها
0
آقایون کسی برنامه کامل و درست امولیتر (شبیه ساز) پلی استیشن 2 را داره ؟
من با 3 تا برنامه کار کردم هیچکدوم نیامد !
باید کار خاصی انجام داد !
اگر کسی برنامه کامل و درست داره لطفا لینک دانلودش را بذاره ... متشکر !

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
من انواع مدل هاي Emulator for PS2 رو امتحان كردم. چند تا سي دي هم براي همين منظور خريداري كردم. يه نسخه كامل و سالم اين Emulator را هم گير آوردم (الآن نه لينكش يادم هست نه اسمش، اما اگه بعد از خوندن اين پيام، باز هم تمايل داشتيد، مي گردم لينكشو پيدا مي كنم) اما هيچ كدام از برنامه هاي Emulator درست كار نمي كردند. اولاً تمام اين برنامه ها، محدوديتي براي اجراي بازي ها داشتند و همه بازي ها را اجرا نمي كردند. فقط آنهايي را اجرا مي كردند كه از قبل برايشان تعريف شده باشد. ثانياً يكي از بازي ها (Winning Eleven 10) را كه بالاخره با هزار بدبختي اجرا كردم، اينقدر كند اجرا مي شد، كه براي آمدن بازي، بايد حدود نيم ساعت صبر مي كردم. (با پنتيوم 3000، رم 512 و كارت گرافيك 256). اما Emulator هاي PS1 عملكرد بهتري داشتند و بسياري بازي ها را اجرا مي كردند.

توصيه مي كنم به جاي استفاده از PS2 Emulator از بازي هاي DVD استفاده كنيد كه همان بازي هاي PS2 هستند اما مخصوص كامپيوتر طراحي شده اند.در ضمن همانطور كه مي دانيد، براي اجراي بازي هاي PS2 بايد DVD-Rom داشته باشيد.

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
آقایون کسی برنامه کامل و درست امولیتر (شبیه ساز) پلی استیشن 2 را داره ؟
من با 3 تا برنامه کار کردم هیچکدوم نیامد !
باید کار خاصی انجام داد !
اگر کسی برنامه کامل و درست داره لطفا لینک دانلودش را بذاره ... متشکر !

یه سر به این سایت بزن.

اما واسه بایوسشم این لینکارو دارم امتحان کن:

قسمت اول
قسمت دوم

ولی در کل همونطور که دوستمون گفتن یه مقدار زیادی ممکنه بازیا کند اجرا شن ولی برای بهبود سرعت و بقیه چیزا تو همون سایت اولی یه چیزایی می تونی پیدا کنی. در ضمن لیست بازیایی که کاملا تست شدرو هم تو همین سایت داره یه چک کن.

بالا