برگزیده های پرشین تولز

Everex E900 WM5 upgrade ٠

the_lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون نميشه !

zentarot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام
منم به مشکل شما برخوردم که فایلی به نام m500_upgrade_winxp.exe وجود نداره دقیقا حالتونو متوجه می شم چون خیلی اذیت شدم نتونستم تحمل کنم . حتی 1 روز نمی دونم شما چطوری این چینی بودنو تا الان تحمل کردی ولی از لینک زیر این فایل رو دانلود کنید نصب کنید میشه قول میدم چون من خیلی دنبالش گشتم عملی هم امتحان کردم درست شد فقط اون فایل temp.dat همونطور که دوست عزیزمون گفتن و شماره سریال فراموشتون نشه

شاد باشید

http://www.fortevd.ru/drivers/ETEN/Eten M500/m500_upgrade_winxp.exe

the_lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقاي zentarot دستت درد نكنه ، با كمك شما و آقاي دني بعد از حدود 4 ماه مشكل من حل شد و الان خيلي خوشحالم . واقعا متشكرم . دسته همتون درد نكنه

ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون

khashayar20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به أقايان مي خواستم بدونم كه كسي مي تونه اين cd upgrede everex to eten سي دىي كنه واسه من بفرسته من خشايارم 18 به من email بز نيد
c
http://[email protected]

http://www.irload.com

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دکتر جون دستم به دامنت، من این ای تنم رو داشتم آپگرید میکردم که وسط کار به دلایل خاص(از جمله ریختن فایل اشتباهی) دیگه بوت نمیشه، اصلا انگار از اولش خراب بوده، روشن نمیشه، شارژ نمیشه اصلا جواب نمیده. خواهش میکنم راهنماییم کنید، من ویندوز چینی رو ریختم کی جن رو هم اجرا کردم اما بعدش دوباره همون فایل اول یعنی ETEN_M500v2_WWE_R01_211_0298.exe
رو اشتباهی ریختم روی دستگاه اونم وسط کار هنگ کرد همونجایی که مینویسه download O.K و دیگه روشن نمیشه لطفا کمممممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککککککککککککک
اگه میشه بگین چجوری درست میشه و هزینه اش تقریبا چقدره.
ممنون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام
دکتر جون دستم به دامنت، من این ای تنم رو داشتم آپگرید میکردم که وسط کار به دلایل خاص(از جمله ریختن فایل اشتباهی) دیگه بوت نمیشه، اصلا انگار از اولش خراب بوده، روشن نمیشه، شارژ نمیشه اصلا جواب نمیده. خواهش میکنم راهنماییم کنید، من ویندوز چینی رو ریختم کی جن رو هم اجرا کردم اما بعدش دوباره همون فایل اول یعنی ETEN_M500v2_WWE_R01_211_0298.exe
رو اشتباهی ریختم روی دستگاه اونم وسط کار هنگ کرد همونجایی که مینویسه download O.K و دیگه روشن نمیشه لطفا کمممممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککککککککککککک
اگه میشه بگین چجوری درست میشه و هزینه اش تقریبا چقدره.
ممنون

خوب چه می شود گفت قربان ، بنده با فونت درشت نوشتم که با دقت متن را بخوانید ، شما این طور که فهمیدم ، کار را تا تبدیل دستگاه به ای تن درست انجام داده اید ، ولی یک سئوال ، مگر دستگاه شما اورکس بود که خواستید ای تن ش کنید؟

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
اوه بله، اورکس ای900 بود، خدابیامرز دستگاه خوبی هم بود. ولی خوب همش تقصیر این راپید شیر بود که فایلها رو پاک میکنه و البته سهل انگاری ما(آشپز که دو تا بشه و این حرفا) حالا چاره چیه؟

the game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من يه سوال ديگه از اقاي دكتر داشتم من دو تا فيل دونلود كردم يكيش m500_upgrade_winxp هستش يكي ديگشم اينه Eten_M500_WM5_upgrade.zip كه توش سه تا فايل هستش به اسمه ETEN_M500 WM5.0 v2_WWE_R01_211_0298.exe
KeyMaker.exe
EUUs_ETEN_M500_CHT_R05_100_0042.exe حالا فقط از شما ميخوام بدونم كدومش wm5 چيني هستش و كدوم از اين فايل ها من بايد فايل داتشو دار بيارم فقط اگه ميشه منو راهنماي كنيد كه اشتباهي چيزي رو نصب نكنم
در زمن دستگاه من eten m500 هاستش ممنون از راهنمايتون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام من يه سوال ديگه از اقاي دكتر داشتم من دو تا فيل دونلود كردم يكيش m500_upgrade_winxp هستش يكي ديگشم اينه Eten_M500_WM5_upgrade.zip كه توش سه تا فايل هستش به اسمه ETEN_M500 WM5.0 v2_WWE_R01_211_0298.exe
KeyMaker.exe
EUUs_ETEN_M500_CHT_R05_100_0042.exe حالا فقط از شما ميخوام بدونم كدومش wm5 چيني هستش و كدوم از اين فايل ها من بايد فايل داتشو دار بيارم فقط اگه ميشه منو راهنماي كنيد كه اشتباهي چيزي رو نصب نكنم
در زمن دستگاه من eten m500 هاستش ممنون از راهنمايتون

اگر مطمئن هستید که دستگاه شما everex نیست و etenهست. بنابراین ، شما فقط کی میکر رو لازم دارم که یک بار اجراش کنید و سریال رجیستر رو در بیارید ، و بعدش کی می بایست فایل دیتای اون رام 211-0298 رو استخراج کرده ، رو ی فایل دیتای wm5-ugrade کپی کنید. این کار باعث می شه که آپگرید شما ، به زبان انگلیسی صورت بگیره.

البته این حدس منه ، چونکه من هر چی دستگاه فلش کردم ، اورکس بود

موفق باشید

the game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دكتر اخرش منم wm5نصب كردم خيليييييييييييييييييييييييييي از راهنمايت ممنون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام دكتر اخرش منم wm5نصب كردم خيليييييييييييييييييييييييييي از راهنمايت ممنون

خوشبختم که می شنوم. مبارک تون باشه
البته نگفتید بالاخره اون طوری که من گفتم بود؟

the game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله همشه همون توري كه شوما گفتيد بوده اين گوشي ماله من نبود ماله داداشم بود من بهش گفتم jaminش رو با اين عوض كنه من ميكنمش wm5 خوب شود به كمكه شما تونستم به قولم عمل كنم

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7
قربان شما همه فایل های لازم رو دارید
تنها باید یک رام آپگرید که در اصل متعلق به ام550 هست رو دانلود کنید .از سایت ای تن یوزرز میتونید از دانلود area شون بگیرید لینک مستقیم می ده
بعد یک بار دقیق پست نحوه آپگرید رو بخونید. شما تا مرحله چینی پیش رفته اید ، یعنی دستگاه رو 2003 کرده اید و چینی.
حالا باید از مرحله ای شروع کنید که فایل keymaker رو روی پی دی ای اجرا کنید ( فقط یک بار اجراش کنید وبعد با ضربدرabort کنید) . بعد از شماره ای به می ده ، برای آپگریدی که کاملا از پی سی کنترل می شه استفاه کنید.
مابقی ماجرا رو می تونید از پست من که به تفصیل نحوه آپگرید رو توضیح داده استفاده کنید
باز مشکلی بود در خدمتیم
(یک سئوال ، شما جدی جدی یکی دوماهی رو همین طوری باسه خودتون با رام چینی سر کردید و نگشتید دنبال رام انگلیسی؟)

آقا این فایل هنوزم هم پیدا نشده!!! توی ایتن یوزرز هم نبود توروخدا یکاری واسم بکن!!!!:(

d_gol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من پاکت پی سی خودم را به روش شما ارتقا دادم و هیچ مشکلی نداشتم

خواستم از شما تشکر کنم .

آیا فارسی نویس برای ویندوز موبایل 5 هم موجود است؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
من پاکت پی سی خودم را به روش شما ارتقا دادم و هیچ مشکلی نداشتم

خواستم از شما تشکر کنم .

آیا فارسی نویس برای ویندوز موبایل 5 هم موجود است؟

خواهش می شه
قربان هیچ مشکلی برای کار با فارسی ساز های مختلف به جز عربایزر نیست

d_gol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

همانطور که گفته بودم من everex e900 خودم را با روش شما به wm5 ارتقا دادم و مشکلی ندارم فقط می شود آدرس سایت دانلود فارسی ساز را برام بنویسید.

چون من LENG Farsi رو نصب کردم ولی متاسفانه سریال آن را ندارم و دائم پیغام میده.

با تشکر

mohammad428

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اساتيد گرامي من everex e900دارم ويندوزش 2003صداي زنگ زعيفه ميشه كاريش كرد
صداي مكالمات هم همينطور
در ضمن هارد ريست گوشي چطوره
من مي خواستم طبق دستور عمل شما به win5ارتقا بم ولي لينكها همه پاك شدن ميشه فايلهاي لازم را بصورت
ديگري از شما بگيرم
تو اينترنت هم خيلي گشتم كه مضاهم شما نشم ولي دوستا سايت گيراوردم كه لينك اوناهم پاك شده بود
راستي من نقشه تهران85 كه جاوا هست رو نمي تونم رو گوشي استفاده كنم بعضي از برنامههاي جاوا نصب ميشه ولي بعضي نه مثلا همان نقشه روي qteq s200اجرا ميشه
ببخشيد زياد سوال كردم
اگر بطور كامل پاسخم رابدهيد داعا گوتونم:)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اساتيد گرامي من everex e900دارم ويندوزش 2003صداي زنگ زعيفه ميشه كاريش كرد
صداي مكالمات هم همينطور
در ضمن هارد ريست گوشي چطوره
من مي خواستم طبق دستور عمل شما به win5ارتقا بم ولي لينكها همه پاك شدن ميشه فايلهاي لازم را بصورت
ديگري از شما بگيرم
تو اينترنت هم خيلي گشتم كه مضاهم شما نشم ولي دوستا سايت گيراوردم كه لينك اوناهم پاك شده بود
راستي من نقشه تهران85 كه جاوا هست رو نمي تونم رو گوشي استفاده كنم بعضي از برنامههاي جاوا نصب ميشه ولي بعضي نه مثلا همان نقشه روي qteq s200اجرا ميشه
ببخشيد زياد سوال كردم
اگر بطور كامل پاسخم رابدهيد داعا گوتونم:)

صدای ضعیف پشت قباله ش هست کاری نمی شود کرد
هارد ریست شامل فشردن هم زمان کلید ساسپند و سافت ریست هست
برای لینک ها به چند پست عقب تر مراجعه کنید
موفق باشید

mohammad428

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا بگید میشه ویندوز 6 رو بعداز این ویندوز نصب کرد اگر میشه لینکشو بگید
در این ویندوز من برای انتقا ل شماره از سیم به کنتاکت منوی نمی بینم
با تشکر

khashayar20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه .من یه سوالی برام پیش اومده که ایا منن می تونمقاب گوشی خودمو عوض کنم / یعنی جایی هستش که قاب اورکس رو داشته باشه . خود نمیندگی (یاس) قاب عوض می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ANSWER MY QUESTION QUICKLY PLEASE

بالا