برگزیده های پرشین تولز

FIFA08 & ّFIFA PROBLEMS

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
EASPORTS
Wow استاد ما چقدر افکارمون به هم شبیهه ! دی!
امیدوارم حتماً 08 رو نصب کنین و بتونیم آنلاین هم با هم بازی کنیم! (البته اگه افتخار بدین)! دی!

جای بسی خوشحالیست که افکار من شبیه شما می باشد , :happy:ولی متاسفانه نمی توانم آنلاین بازی کنم , سرعت اینترنت من خیلی کم است , خیلی . . . .:(

* * * * * * * * * * * *

;)

sina1100

Registered User
لایک‌ها
0
اتفاقا طي تحقيقات و مصاحبه هايي که من با add list فيفا بازم داشتم، فيفا با دايل آپ خيلي روون تر انجام ميشه:blink:، البته به شرطي هر دو طرف دايل آپ باشن !!! :blush:

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
سلام به همه فیفا بازها
من بازی فیفا07 را داشتم اولش خیلی حال کردم به خاطر حرکت بازیکن ها اما بعد از یه مدت خیلی تکراری شد و گل زدن خیلی راحت شد(که 90%گلها روی دفع ناقص دروازه بان بود) خواستم بدونم که روی تک به تک ها باید کار خواستی کرد تا دروازه بان را فریب بدی(البته تو 08)
یه نکته دیگه اینکه تو07 ابعاد زمین کوچیک به نظر می رسید ایا تغییری کرده
حالاچه سیستمی می خود این 08؟
اینم سوال اخر:fifa manager 08 کی میاد ؟
درباره اون هم توضیح مفصل بدید.
با تشکر از همگی

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اتفاقا طي تحقيقات و مصاحبه هايي که من با add list فيفا بازم داشتم، فيفا با دايل آپ خيلي روون تر انجام ميشه:blink:، البته به شرطي هر دو طرف دايل آپ باشن !!! :blush:

فیفا رو به دو روش میشه ، انلاین بازی کرد.
1: اینترنت پر سرعت که مینیمم سرعتی که میشه پیشنهاد کرد برای یک بازی ایده آل و روان ، سرعت 256 هستش که باز هم بستگی به خود ISP و ... داره!!!
2: دایل آپ ، که شخصا پیشنهاد میکنم اگر بتونین با همشهری خود بازی کنین که هزینه و مسافت کم بشه ، بازی چه بسا روان تر از اولی خواهد بود!

سلام به همه فیفا بازها
من بازی فیفا07 را داشتم اولش خیلی حال کردم به خاطر حرکت بازیکن ها اما بعد از یه مدت خیلی تکراری شد و گل زدن خیلی راحت شد(که 90%گلها روی دفع ناقص دروازه بان بود) خواستم بدونم که روی تک به تک ها باید کار خواستی کرد تا دروازه بان را فریب بدی(البته تو 08)
یه نکته دیگه اینکه تو07 ابعاد زمین کوچیک به نظر می رسید ایا تغییری کرده
حالاچه سیستمی می خود این 08؟
اینم سوال اخر:fifa manager 08 کی میاد ؟
درباره اون هم توضیح مفصل بدید.
با تشکر از همگی

این هم تریلر فیفا منجر 08

در ضمن دوست عزیز ، در سایت FIFPlay.com مصاحبه با Joaquin Peregrina، مدیر روابط عمومی بین الملل Bright Future، بهمراه ویدیو FM 08 آنلاین شد.

در این مصاحبه ویدیویی، Joaquin Peregrina ضمن معرفی خود از خصوصیات جدید FIFA Manager 08 نظیر، ابزار ساخت استادیوم، کیفیت گرافیک بهتر، قابلیتهای جدید تمرین تیم، engine جدید، حضور بهتر رسانه ها و ... سخن می گوید.

همچنین در صفحه مصاحبه، trailer بازی (نسخه آلمانی) آن قابل مشاهده است. برای دیدن ویدیوی این مصاحبه و بازی به لینک زیر بروید:
http://www.fifplay.com/interview_joaquin-peregrina-intl-pr-fm08

فیا 08 سیستم پایینی میخواد ، سیستمی مشابه فیا 07!
منتها فضای بازی به دلیل افزایش تیمها تقریبا ً دو برابر شده!

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
نوشته ای از EASPORTS
فیا 08 سیستم پایینی میخواد ، سیستمی مشابه فیا 07!
منتها فضای بازی به دلیل افزایش تیمها تقریبا ً دو برابر شده!
یعنی با کارت گرافیک Geforce 5200 اجرا مییییییییشه !!!!؟؟؟؟؟؟؟
praying.gif

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نسخه نهایی چند تا سی دی میشه ؟
امیدوارم نسخه سیمبین آن برای موبایل هم بیاید !

من از اینکه بعد از این همه سال هنوز بازی کردن فیفا با کیبورد صورت میگیره تعجب می کنم ؛ یه وسیله بهتری جایگزین نکردن ؟!!
هر قدر هم این بازی از نظر گرافیک و ... پیشرفت کنه تا وقتی که ابزار مناسبی برای انجام بازی موجود نباشه کیفیت تصاویر و دیگر امکاناتش چندان لطفی نخواهد داشت .

daryoushkaka

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
محمد جان فیفا دقیقا برای کنسول ایکس باکس 360 کی میاد؟فکر کنم گرافیکش بیشتر باشه تا گرافیک فیفا کامپیوتر درسته؟:blush:
بعد ساکر8 و الون8 کی میاد؟

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یعنی با کارت گرافیک Geforce 5200 اجرا مییییییییشه !!!!؟؟؟؟؟؟؟
praying.gif

بله ، زیادشم هست! دی!:p

RAM 256
Gerafic : 128
Cpu :2000 Meg , 2GIG

نسخه نهایی چند تا سی دی میشه ؟
امیدوارم نسخه سیمبین آن برای موبایل هم بیاید !

من از اینکه بعد از این همه سال هنوز بازی کردن فیفا با کیبورد صورت میگیره تعجب می کنم ؛ یه وسیله بهتری جایگزین نکردن ؟!!
هر قدر هم این بازی از نظر گرافیک و ... پیشرفت کنه تا وقتی که ابزار مناسبی برای انجام بازی موجود نباشه کیفیت تصاویر و دیگر امکاناتش چندان لطفی نخواهد داشت .

فکر نکنم اصلاً سی دی بزنه!
قطعاً نسخه ی نهایی DVD اورجیناله که توسط مهندسان ایرانی خریداری میشه و همون یه دونه تبدیل میشه به سی دی و میرسه دست منو شما! دی!

منظورتونو از ابزار غیر از کیبورد نمیفهمم!
مگه غیر از کیبورد و گیم پلی ، روش دیگه ای هم هست؟
شاید منظورتون ، اینه که یه ابزاری بسازن که هر چی توی ذهن تصور میکنیم ، در بازی اجرا شه، مثلاً تصور کنیم پاس بده ، پاس داده بشه! دی!
خوب اینم شاید در آینده طراحی بشه:p

سلام
محمد جان فیفا دقیقا برای کنسول ایکس باکس 360 کی میاد؟فکر کنم گرافیکش بیشتر باشه تا گرافیک فیفا کامپیوتر درسته؟:blush:
بعد ساکر8 و الون8 کی میاد؟

صد در صد گرافیکش بالاتره ، فیفا رو یه جور میسازن که تقریباً با بیشتر کامپیوتر ها سازگاری داشته باشه و همه بتونن به راحتی بازی کنن ، در صورتی کنسول این محدودیت رو نداره ، عکس سومی که گذاشتم (همون که دروازه بان داره شیرجه میره) مربوط به کنسوله!
فیفا 08 که 4 مهر قراره بیاد!
ساکر 8 و الون 8 هم 10 ، 20 روز بعد از فیفا! (شایدم تا آخر شهریور دموش بیاد!)

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
من با نرم افزار آفیس 2007 عکس میگرم نه پرینت اسکرین !!!
عکس باز هم گرفتم ، اگه فرصت کردم آپلود کردم ، حتماً باز هم میذارم، ولی خوب مجبورم کیفیتشو بیارم پایین که راحت آپلود شه واسه همین به نظر بی کیفیت میاد !! برای همین پیشنهاد میکنم حتماً دموشو نصب کنین ، و خودتون لذت ببرین از این گرافیک!

اقا ميشه لطفي بكني بگي روش كارت چطوريه با افيس چطوري ميتوني از فيفا عكس ميگيري ؟
برام بگو تا عكسهاي جالبي برات بفرستم

majed2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دانلود کردم از فیففا 2007 خیلی بهتر شده گرافیکش و حرکات تکنیکی بازیکنان مهشره

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا ميشه لطفي بكني بگي روش كارت چطوريه با افيس چطوري ميتوني از فيفا عكس ميگيري ؟
برام بگو تا عكسهاي جالبي برات بفرستم
دستتو بذار روی WINDOWS KEY بعد S رو بزن.
البته فقط با آفیس 2007 میشه این کارو کرد!
من هم خیلی عکس گرفتم ، منتها این چند روزه اینقدر گرفتار بودم که فرصت نشد آپلود کنم.

majed2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای بازی فیفا 2008 به گرافیک 64 و رم حداقل 256 و 5 گیگابایت حافظه خالی لازم هست

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
دستتو بذار روی WINDOWS KEY بعد S رو بزن.
البته فقط با آفیس 2007 میشه این کارو کرد!
من هم خیلی عکس گرفتم ، منتها این چند روزه اینقدر گرفتار بودم که فرصت نشد آپلود کنم.

سلام داداش
ببینم یعنی اونزمان بایستی آفیس 2007 کدوم برنامه اش باز باشه ؟ یا نیازی به اینکار نیست ؟
خوب یه سوال دیگه
وقتی WINDOWS KEY رو گرفتم و کلید S رو زدم کجا باید ببینم ؟ کجا Paste کنم ؟

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام داداش
ببینم یعنی اونزمان بایستی آفیس 2007 کدوم برنامه اش باز باشه ؟ یا نیازی به اینکار نیست ؟
خوب یه سوال دیگه
وقتی WINDOWS KEY رو گرفتم و کلید S رو زدم کجا باید ببینم ؟ کجا Paste کنم ؟
هادی جان بیا تو یاهو یا پیغام خصوصی بده تا برات کامل توضیح بدم .

با گرافیک 64 GFORCE که کار نمیده ، حتی 07 هم کار نمیداد چه برسه به 08 که خدای گرافیکه!

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
امیدوارم که مشکل داوری هم حل شده باشه .داوری 07 خیلی مسخره بود .

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
حتما تو افساید گیر کردین حرکت داور رو دیدین رویه یه دایره شروع میکنه به حرکت :D خیلی خنده داره

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
اقا اینم تصاویری که تونستم از بازیم بگیرم
چرا من نمی تنم مثل این گل بزنم پاسهام هیچ وقت به این شکل گل نشده اند . اصلا تا الان اجازه شوت با سر نمی تونستم به گل تبدیل کنم

gol01.JPG

v.JPG

gol_2.JPG

اين واسه دوستان يه صحنه گل و يكي از نتيجه آخر ليگ و جدول

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
حتما تو افساید گیر کردین حرکت داور رو دیدین رویه یه دایره شروع میکنه به حرکت :D خیلی خنده داره
هم آفساید هم خطا هاش پشت محوطه روت خطا میشه تک بتک رو ازت میگیره آقا آوانتاژ میده.
اصن همش اونتاژای الکی میده.:(

بالا