برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

hayoola

Registered User
لایک‌ها
61
سلام وقت به خیر
من ایمیلی که باهاش تو سایت لاگین کردم رو دی اکتیو کردم الان پسوردمم فراموش کردم راهی هست بتونم اکانتم رو برگردونم؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام وقت به خیر
من ایمیلی که باهاش تو سایت لاگین کردم رو دی اکتیو کردم الان پسوردمم فراموش کردم راهی هست بتونم اکانتم رو برگردونم؟
سلام
بله امکانش هست، لطفا داخل سایت تیکت بزنید راهنمایی تون کنم:
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام نیاز به راهنمایی داشتم

اکانت فایل جوکر میخرم چون فیلتره با سرور میخوام دانلود کنم

بعد از 1روز ساسپند میکنه

بالای 4-5اکانت در ماه اینطوری میشه
ببخشید دیر پاسخ میدم، اینجا پیغامتون رو ندیده بودم.
با آیپی های مختلف از دانلود نکنید هر چقدر مقدور هست سعی کنید با یک آیپی ثابت ازش استفاده کنید.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام. توی توضیحات ضرایب هاست نوشته شده: "فایل های کوچکتر از 500 مگ 5 گیگ به ازای هر لینک"
این یعنی حجمای بیشتر به همون مقدار حساب میشن؟ یعنی لینک 550 مگی، 550 مگ کم میکنه و 3 گیگی، 3 گیگ؟
ضریب توی ستون سمت راست داخل جدول ضرایب نوشته شده، مثلا رپیدگیتور ضریبش 10 هست و برای فایلهای کوچکتر از 500 مگ این سایت بطور ثابت 5 گیگ محاسبه میشه.
یعنی هر یک لینکی که از این سایت دانلود میشه حجمش از یک بایت تا 500 مگابایت باشه بطور ثابت 5 گیگ محاسبه میشه.
بالاتر از 500 مگ باشه هم ضریب 10 داره یعنی 10 برابر میشه، مثلا 600 مگ باشه 6 گیگ حساب میشه، یا 2 گیگ باشه 20 گیگ حساب میشه.
با سپاس

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
درود فکرکنم سایتتون حق مشتری میخوره !

یک فایل گذاشتم رفت تو صف! حجم زیادی هم کسر کرد

اما بعد از 4-5ساعت انتظار هنوز تو صف بود

من میخواستم کنسلش بکنم ( از جای دیگر دانلود کردم )
اما دکمه کنسل نبود !! منتهی 12ساعت بعد از صف رفت به لیست تکمیل شده ها ( دکمه حذف از صف و برگشت حجم بزارید )

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
درود فکرکنم سایتتون حق مشتری میخوره !

یک فایل گذاشتم رفت تو صف! حجم زیادی هم کسر کرد

اما بعد از 4-5ساعت انتظار هنوز تو صف بود

من میخواستم کنسلش بکنم ( از جای دیگر دانلود کردم )
اما دکمه کنسل نبود !! منتهی 12ساعت بعد از صف رفت به لیست تکمیل شده ها ( دکمه حذف از صف و برگشت حجم بزارید )
سلام
هر وقت از مستقیم کردن لینکی که در صف قرار گرفته شده منصرف شدید کافی هست در سایت یک تیکت ارسال کنید، حذف انجام میشه.
البته توی چند روز اخیر یک مشکلی برای دانلود از سایت توربوبیت وجود داشت که باعث شده بود مستقیم کردن لینک های در صفش بیش از حد معمول زمان بر بشه، برای بقیه سایت هایی که لینکهاشون در صف قرار می گیره همچنی مشکلی وجود نداشت.
پوزش بخاطر مساله پیش آمده، اگر اون فایلی که مستقیم شد به کارتون نیومد لطفا داخل سایت تیکت بزنید که حجمش رو برگردونم.
با سپاس

بالا