برگزیده های پرشین تولز

FullSpeed fullspeed.ir کلاهبردار و شیاد FullSpeed fullspeed.ir Scammer

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
سلام دوستان من در تاریخ ۷ مهر با این شیاد تماس گرفتم بابت تاپیک ارشیو بعد این شیاد اومد راجب تاپیک سایت اختصاصیش با من صحبت کرد و من رو با حرفاش گول زد و نظر منم عوض شد و خوب خودمم بدون هیچ تحقیقی عجله کردم و قبول کردمو ۲۶۰۰ میلیون واریز کردم درجا براش قرار شد بصورت قسطی سایت اختصاصی رو تهیه کنم فردای اون روز من از لحاظ مالی بمشکل خوردم و بهش گفتم اقا من نمیتونم تاوان ۸ میلیون رو بدم برگشت بمن گفت من کل فرانت کارتو زدم از ساعت ۱۲ تا ۶ صبح من تعجب کردم و هیچی نگفتم و بهش گفتم ۲۶۰۰ رو پس نمیخوام بگیرم در ازاش بمن کل ارشیو هایی که معرفی کردی تو تاپیکت رو بزن که همونشکلی هم بازم ۳۰۰ تومن ما به تفاوت پول من میشد گفتم ایراد نداره ۳۰۰ تومن هم بابت کاری که من کنسل کردم برای خودت بعد برگشت بهم گفت من فقط ارشیو ۱۲۰ تا خواننده پاپ رو دارم و اونو برات میزنم و گفت اون ارشیو الان به تنهایی ۱۵۰۰ میلیون تومانه و بهم به دروغ گفت تو کانالم زدم من کل کانالش رو گشتم هیچ چیزی راجب قیمتا و حذف شدن ارشیوای دیگش پیدا نکردم! خود شیادش اومد بازم دروغ گفت گفت من پست کانالم رو برات میفرستم که اهر سرم نفرستاد چون چنین چیزی وجود نداشت و دروغی بیش نبود. بازم گفتم اشکال نداره رفتم ۵۰۰ هزار تومان خرج کردم و قالب سایتم رو انگلیسی کردم بخاطر نیاز کارم و گفتم ارشیو رو بزن تا اینجای کار به گفته خود شیادش ۲۶۰۰-۱۵۰۰=۱۱۰۰ ما به تفاوت من بعد اومد بازم بهم دروغ گفت گفت اسکریپت خودکار تحت ویندوز رو رو بهت میدم که ارزش اونم من دسته بالا میگیرم میگم ۳۰۰ تومن بازم من به دروغاش تن دادمو گفتم باشه ۱۸۰۰ مابقی رو با اینکه حلالت نباشه بخور از تاریخ ۷ مهر تا الان حدود ۳۰۰۰ تا پست ناقص برام از پاپ خون ها فرستاد من بهش گفتم اقا دیگه نمیخوام اون اسکریپت رو بفرست دیگه کاره ما تموم بشه حالا دلیلش چی بود این بود که انقدر این شیاد غیر حرفه ای و بی تخصص هست تو کارش همون اویلم من اینترنتش رو اوکی کردم و کلا اصلا صحبت کردنشم بلد نبود قشنگ برگشتم بهش گفتم چندبار گفتم من دیگه نمیخوام باهات هم کلام بشم اون اسکریپت رو بفرست تا این کار مسخره ما تموم بشه اصلا جواب نمیداد تا همین امروز که صحبت شکایت رو کردم اومد جواب داد با بی احترامی کامل بعد اومد چت رو حذف کرد بی احترامی کرد بلاک کرد دوباره انبلک کرد خلاصه که خیلی ادم شیاد و کلاهبرداریه و دو قورتو نمیشم باقیه! ۲۶۰۰ پول گرفت بعد منتم میذاشت که اگه کرایه خونه نداده بودم پولتو پس میدادم که راحت شم اصلا به مزخرف و غیر منطقی بودن این حرف مسخرش کار ندارم اخه مگه من بزرگتر توام که بیای ازم پول بگیری پول خونتو بدی! بعد پول نداشته باشی پولمو پس بدی فقط حرفش رو بزنی! خلاصه که کلاهبرداره فوق العاده حرص دراری هم هست...
خیلی جزئیات دیگه داره که مثلا تو همین حین کار من رفت مسافرت حالا خدا میدونه پول از کجا اورده (از کی کلاهبرداری کرده...) این تاپیک رو زدم که هرکسی اسم سایت یا خود این طرف رو‌ سرچ کرد بدونه چه شیاد و کلاهبرداریه و باهاش معامله نکنه تا عین من گرفتار نشه
سخن اخرمم اینکه حتما ازش شکایت میکنم دیر و زود داره اما تا مهر سو سابقرو به پیشونیش نزنم دست بردار نیستم.

مشخصات
علیرضا عابدینی
شماره : 09361940065
شماره کارت
6219861900175794
ایدی تلگرام
@Mrhrs

ctboard

Registered User
لایک‌ها
71
ممنون بابت اطلاع رسانی ، اشخاص دیگری هم که مطمئن شده اند از کلاهبرداری دیگران نیز اینطوری اعلام کنند ، چرا که این اشخاص علاوه بر جرمی که در حق شخص انجام داده اند ، به جامعه و کسب و کارها برنامه نویسان هم صدمه زده اند.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
اینجا خرید کردید؟

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
بی زحمت